Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 23:05   #4441
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Nadszedł czas na moje Maczki Jest w moim posiadaniu pigment Vanilla, Mineralize Satinfinish Spf 15 i Mineralize Skinfinish Natural, Róż Fleur Powder. No i pędzle 191, 195, 239 i 217. Paletkę opisałam na zdjęciu.

Jak na razie to mała kolekcja bo dopiero się rozkręcam. Ale smutne jest to że nie mam jak pomacać. Ale może to i dobrze bo w szybkim tempie kolekcja by się powiększała

Czekam teraz na pędzel 187 i wkład Phloof! No i robię listę marzeń

od tego się zaczyna i tak się będzie powiększać kolekcja i tak
ładny początek, oj ładny!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:16   #4442
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

My tutaj tak tylko o kosmetykach kolorowych, a przecież MAC ma także pielęgnację
Może posiadaczki owych cudów wypowiedzą się, podpowiedzą na co zwrócić uwage, a czego unikać ?

Monczko piękny zestaw startowy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:19   #4443
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

W ramach kuszenia VV - video Christine na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=Fa4pR13kja4


Pójdę z torbami przez tą kolekcję
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:54   #4444
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Być może jutro albo pojutrze na stronie MAC UK będzie już VV http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD99390 Jak on line będzie szybciej to zamawiam Nie mogę się doczekać, ale aż się boję ile zapłacę za całość
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:28   #4445
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
My tutaj tak tylko o kosmetykach kolorowych, a przecież MAC ma także pielęgnację
Może posiadaczki owych cudów wypowiedzą się, podpowiedzą na co zwrócić uwage, a czego unikać ?
najlepsza pielęgnacja MAC to chyba jak do tej pory była w limitowanych kolekcjach - miodowa maść w puszce z Naked Honey - genialna!
i olejki z Warm&Cozy (chociaż do Clarinsa to im jednak daleko )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:39   #4446
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
My tutaj tak tylko o kosmetykach kolorowych, a przecież MAC ma także pielęgnację
Może posiadaczki owych cudów wypowiedzą się, podpowiedzą na co zwrócić uwage, a czego unikać ?
No ja zawsze będę chwalić Oil Control i ostatnio zakochałam się w Fast Response Eye Cream. ( a jeśli chodzi o kremy pod oczy tom okrutnie wybredna!)
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:09   #4447
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No ja zawsze będę chwalić Oil Control i ostatnio zakochałam się w Fast Response Eye Cream. ( a jeśli chodzi o kremy pod oczy tom okrutnie wybredna!)
Coś więcej na temat tego cuda ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 18:46   #4448
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No ja zawsze będę chwalić Oil Control i ostatnio zakochałam się w Fast Response Eye Cream. ( a jeśli chodzi o kremy pod oczy tom okrutnie wybredna!)
Podbijam prośbę Myszołapki o więcej info Fast Response Eye Cream

Od kilku dobrych lat nieustannie i bezskutecznie szukam kremu pod oczy, który mogłabym nazwać moim Świętym Graalem, a o FREC z MACa czytałam już kilka bardzo pochlebnych opinii...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:37   #4449
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Coś więcej na temat tego cuda ?
Ja również od kilku lat poszukuję mojego KWC jeśli chodzi o kremy pod oczka. Miałam 2 wysokopółkowce, ale jeden został już wycofane przez producenta,a drugi (niestety) kosztuje tyle co 2 FREC......
Próbowałam szukać tańszego zamiennika i nawet jeden z nich (jako pierwszy w życiu - kosmetyk do pielęgnacji) uczulił mnie, za co gratuluję serdecznie producentowi.
Ale wracając do tematu, mam mieszaną cerę. Ze względu na wiek 30 +VAT muszę już używać CZEGOŚ zapobiegawczego, tak więc stałam się posiadaczką w/w kosmetyku, ponieważ też się naczytałam pochlebnych opinii na jego temat.
Kosmetyk rewelacyjnie nawilża skórę pod oczami, przy wklepywaniu mam wrażenie ,iż jest on oleisty, ale po chwili wsiąka pozostawiając leciutki poślizg. Zawsze miałam problem, że po kilku godzinach skóra stawała się tak jakby przesuszona i mocno ściągnięta zwłaszcza zimą przy ogrzewaniu. Z tym kremem takiego dyskomfortu nie ma. Cały czas jest mięciutka, wygładzona i sprężysta. Makijaż pod oczami nie roluje się ani nie spływa (co niestety często mi się przytrafiało). Ponieważ nie posiadam -jeszcze!- ani głębokich zmarszczek ani zasinień pod oczami, krem doskonale się sprawdza i w 100 % wykonuje wszystkie zadania,które powierzył mu producent.
Ja zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto. Ale i tak według starej zasady, najpierw polecam wzięcie próbki i przetestowanie.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:39   #4450
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Super poczatek a jaka masz liste marzeń
Moja lista na razie jeszcze nie jest tak bardzo z konkretyzowana Ale myślę nad pędzelkami do brwi 266, do oczu na pewno 219, 213, może 214 do twarzy 188 i chyba 130 też będę chciała, któryś pędzel do pudru mineralnego no 138 też będzie należał do mnie

A z kolorówki to cienie do paletki w dużych ilościach żeby było czym się malować . No i myślę nad paletką róży i bronzerów. Pomadki, błyszczyki też jeszcze nie wybrane.

Zapomniałam dodać zdjęcia pomadki którą mąż mi kupił. Ale to jutro. Kazałam mu sama kolor wybrać ha ha i jakoś sobie poradził Dostałam Creme de la femme.
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:51   #4451
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Przy ostatnich zakupach dostałam próbke peelingu i powiem że wart jest zainteresowania dla osób które lubia czuć ze robią sobie peeling bo mimo że peeling ma postac kremu to zatopione sa w nim dośc mocno wyczuwalne drobinki przypominające mi grubszy piasek. nie wysusza. po uzyciu tego peelingu cera jest gładka, rozjasniona i to super uczucie czystości i najwazniejsze na koniec mam na nosie widoczne pory - moja zmora a po peelingu na nosie czyściutko, pory jakby mniejsze - miodzio. jak wykończe to co mam w zapasie z peelingow skusze się na pełnowymiarowy produkt
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 20:02   #4452
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

witajcie po niebycie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Przy ostatnich zakupach dostałam próbke peelingu i powiem że wart jest zainteresowania dla osób które lubia czuć ze robią sobie peeling bo mimo że peeling ma postac kremu to zatopione sa w nim dośc mocno wyczuwalne drobinki przypominające mi grubszy piasek. nie wysusza. po uzyciu tego peelingu cera jest gładka, rozjasniona i to super uczucie czystości i najwazniejsze na koniec mam na nosie widoczne pory - moja zmora a po peelingu na nosie czyściutko, pory jakby mniejsze - miodzio. jak wykończe to co mam w zapasie z peelingow skusze się na pełnowymiarowy produkt
jest naprawdę super
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:07   #4453
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
peeling ma postac kremu to zatopione sa w nim dośc mocno wyczuwalne drobinki przypominające mi grubszy piasek. nie wysusza. po uzyciu tego peelingu cera jest gładka, rozjasniona i to super uczucie czystości i najwazniejsze na koniec mam na nosie widoczne pory - moja zmora a po peelingu na nosie czyściutko, pory jakby mniejsze - miodzio
POdpisuję się pod tą opinią obiema rękami. Ponad to peeling jest niesamowicie wydajny ( wrzuciłam foty w styczniu br na swatchowy) dopiero teraz mogę śmiało stwierdzić, że pomału zbliżam się do końca opakowania. Przy regularnym stosowaniu, często nawet 2 razy w tygodniu. Kosmetyk został zakupiony o ile dobrze pamiętam pod koniec września 2009.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:12   #4454
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Oj kusicie tą pielęgnacją, kusicie

Monczka - świetne zakupy i świetne plany
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:14   #4455
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Obczaiłam dziś kilka rzeczy puder z VV ! Jak się go nakłada to ma się uczucie, że pędzel jest mokry, taki chłodek daje fajny efekt rozświetlenia, uważam, że świetnie będzie się nadawał do wykończenia nad kościami policzkowymi. Lakier ten zielonkawy też jest boski, ten czerwonawy nie podoba mi się. Opakowania wyglądają naprawdę fajnie, wcale nie wydają się kiczowate mój KWC to róż ze złą królową ze śnieżki.

Aha, czarny eyeliner ten najnowszy, raz użyty, szuka domku
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:23   #4456
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja również od kilku lat poszukuję mojego KWC jeśli chodzi o kremy pod oczka. Miałam 2 wysokopółkowce, ale jeden został już wycofane przez producenta,a drugi (niestety) kosztuje tyle co 2 FREC......
Próbowałam szukać tańszego zamiennika i nawet jeden z nich (jako pierwszy w życiu - kosmetyk do pielęgnacji) uczulił mnie, za co gratuluję serdecznie producentowi.
Ale wracając do tematu, mam mieszaną cerę. Ze względu na wiek 30 +VAT muszę już używać CZEGOŚ zapobiegawczego, tak więc stałam się posiadaczką w/w kosmetyku, ponieważ też się naczytałam pochlebnych opinii na jego temat.
Kosmetyk rewelacyjnie nawilża skórę pod oczami, przy wklepywaniu mam wrażenie ,iż jest on oleisty, ale po chwili wsiąka pozostawiając leciutki poślizg. Zawsze miałam problem, że po kilku godzinach skóra stawała się tak jakby przesuszona i mocno ściągnięta zwłaszcza zimą przy ogrzewaniu. Z tym kremem takiego dyskomfortu nie ma. Cały czas jest mięciutka, wygładzona i sprężysta. Makijaż pod oczami nie roluje się ani nie spływa (co niestety często mi się przytrafiało). Ponieważ nie posiadam -jeszcze!- ani głębokich zmarszczek ani zasinień pod oczami, krem doskonale się sprawdza i w 100 % wykonuje wszystkie zadania,które powierzył mu producent.
Ja zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto. Ale i tak według starej zasady, najpierw polecam wzięcie próbki i przetestowanie.
Ślicznie dziękuję za recenzję

Przy najbliższej wizycie (pewnie w piątek na mały szaber VV ) poproszę o próbkę tego cuda.

Ja co prawda jeszcze magicznych trzech dyszek nie przekroczyłam, ale natura obdażyła mnie podobnie jak Ciebie, wysychającą skórą pod oczami - rano wszystko OK, ale po kilku godzinach - o zgrozo - sucho jak na Saharze , a do żeby było mało jak zastosuję jakiś treściwszy krem to mi się pod oczami małe kaszaczki pojawiają - ot, taka dziedziczna przypadłość ...

No nic, koniec narzekania - FREC ląduję na wishliście

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Obczaiłam dziś kilka rzeczy puder z VV ! Jak się go nakłada to ma się uczucie, że pędzel jest mokry, taki chłodek daje fajny efekt rozświetlenia, uważam, że świetnie będzie się nadawał do wykończenia nad kościami policzkowymi. Lakier ten zielonkawy też jest boski, ten czerwonawy nie podoba mi się. Opakowania wyglądają naprawdę fajnie, wcale nie wydają się kiczowate mój KWC to róż ze złą królową ze śnieżki.

Aha, czarny eyeliner ten najnowszy, raz użyty, szuka domku
Ooooo tak, Bite of an Apple jest u mnie na 1-szym miejscu na liście zakupów

To VV jest już w PL
Bo oficjalna data "wypuszczenia" to 1 października...
Też jestem z Krakowa, i jak standy już stoją, to lecę czym prędzej do krakowskiej (nie dziś ma się rozumieć )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:30   #4457
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za recenzję

a do żeby było mało jak zastosuję jakiś treściwszy krem to mi się pod oczami małe kaszaczki pojawiają - ot, taka dziedziczna przypadłość ..
Polecam się na przyszłość.
U mnie najgorsze było to, że jak krem był za bardzo na "bogato" to wszystko położone pod oko (korektor/fluid) się niesamowicie ważyło i mazało....... ale to już przeszłość!!!

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Oj kusicie tą pielęgnacją, kusicie
Dzień bez kuszenia -- to dzień stracony
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:39   #4458
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za recenzję

Przy najbliższej wizycie (pewnie w piątek na mały szaber VV ) poproszę o próbkę tego cuda.

Ja co prawda jeszcze magicznych trzech dyszek nie przekroczyłam, ale natura obdażyła mnie podobnie jak Ciebie, wysychającą skórą pod oczami - rano wszystko OK, ale po kilku godzinach - o zgrozo - sucho jak na Saharze , a do żeby było mało jak zastosuję jakiś treściwszy krem to mi się pod oczami małe kaszaczki pojawiają - ot, taka dziedziczna przypadłość ...

No nic, koniec narzekania - FREC ląduję na wishliście

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



Ooooo tak, Bite of an Apple jest u mnie na 1-szym miejscu na liście zakupów

To VV jest już w PL
Bo oficjalna data "wypuszczenia" to 1 października...
Też jestem z Krakowa, i jak standy już stoją, to lecę czym prędzej do krakowskiej (nie dziś ma się rozumieć )
nie ma ich wystawionych ale zapewniam, że 1 października na pewno będą bo już mają zachomikowane w szufladach sasasasa
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:16   #4459
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czesc. Dawno mnie tu nie bylo. Mam zaproszenie na makijaz w salonie MAC-a we Wroclawiu, wazny do konca grudnia. Niestety ja nie zdaze go wykozystac ale jesli znalazla by sie jakas osoba to ja chetnie wymienie to zaproszenie na cos. Jesli jest ktos chetny to zpraszam na PW

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2010-10-02 o 16:17
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 09:05   #4460
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja tak może trochę na niezorientowaną wyjdę ale co tam. Co to są te beauty powder ?
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:31   #4461
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Beauty Powers - Sprawdź TUTAJ Ten post i wcześniejsze.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:38   #4462
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Beauty Powers - Sprawdź TUTAJ Ten post i wcześniejsze.
Dziękuje bo tak się zastanawiałam jakie zastosowanie ma ten puder
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:24   #4463
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja również od kilku lat poszukuję mojego KWC jeśli chodzi o kremy pod oczka. Miałam 2 wysokopółkowce, ale jeden został już wycofane przez producenta,a drugi (niestety) kosztuje tyle co 2 FREC......
Próbowałam szukać tańszego zamiennika i nawet jeden z nich (jako pierwszy w życiu - kosmetyk do pielęgnacji) uczulił mnie, za co gratuluję serdecznie producentowi.
Ale wracając do tematu, mam mieszaną cerę. Ze względu na wiek 30 +VAT muszę już używać CZEGOŚ zapobiegawczego, tak więc stałam się posiadaczką w/w kosmetyku, ponieważ też się naczytałam pochlebnych opinii na jego temat.
Kosmetyk rewelacyjnie nawilża skórę pod oczami, przy wklepywaniu mam wrażenie ,iż jest on oleisty, ale po chwili wsiąka pozostawiając leciutki poślizg. Zawsze miałam problem, że po kilku godzinach skóra stawała się tak jakby przesuszona i mocno ściągnięta zwłaszcza zimą przy ogrzewaniu. Z tym kremem takiego dyskomfortu nie ma. Cały czas jest mięciutka, wygładzona i sprężysta. Makijaż pod oczami nie roluje się ani nie spływa (co niestety często mi się przytrafiało). Ponieważ nie posiadam -jeszcze!- ani głębokich zmarszczek ani zasinień pod oczami, krem doskonale się sprawdza i w 100 % wykonuje wszystkie zadania,które powierzył mu producent.
Ja zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto. Ale i tak według starej zasady, najpierw polecam wzięcie próbki i przetestowanie.
Widze, ze jestesmy w tym samym wieku wiec ja mam podobne problemy z sucha skora pod oczami a do tego mam podkrazone oczy Mialam 2 spore probki i powiem, ze tez bylam zachwycona, wlasnie tym poslizgiem i miekkoscia skory po aplikacji. Rewelka! Tylko, nie wiem co mnie podkusilo i zamiast kupic pelnowymiarowy FREC, to nabylam krem YSL, ktory tak mi zmasakrowal powieki, ze wygladalam, jakbym trenowala boks Wiec teraz na pewno kupie FREC
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:23   #4464
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja od jakiegoś czasu tez myślę o zmianie kemu pod oczy bo od dawna używam Clinique All About Eyes (w obu wersjach) i myślę czy by czasem nie zmienić na chwilę... żeby się skóra nie przyzwyczajała
a po ile jest u nas ten krem?

w ogóle znalazłam fantastyczny róż - idealny - do mojej jasnej karnacji dotychczas używałam takich "bezpiecznych" kolorków, ale ostatnio kupiłam wkładzik Peachtwist i jest genialny!Ciemniejszy ale tak ładnie wybija się na moich polikach - w końcu widać róż
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:26   #4465
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

pochwalę się moimi "nowościami"

paleta Sorceress
pędzel 239
cień Smoke&Diamonds
błyszczyk Funky Fusion
(i sierotka Smashbox do brwi )
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:15   #4466
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
pochwalę się moimi "nowościami"

paleta Sorceress
pędzel 239
cień Smoke&Diamonds
błyszczyk Funky Fusion
(i sierotka Smashbox do brwi )
Super
A gdzie upolowałaś Smoke&Diamonds?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:42   #4467
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Doszła moja druga część kotów!
szmineczka Drive Me Wild i trzy linerki: Marked for Glamour, Signature Blue i Defiantly Feline
DMW jest super - bałam się że będzie mocniejsza ale na szczęście jest bardzo stonowana i delikatna - takiej szminki brakowało w mojej kolekcji! do mocniejszego makijażu oka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:52   #4468
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

na ACW, cena lekko zaporowa, ale chciałam bardzo
tak samo chcę MothBrown, ale tam jest za 37$ !!!!!!???????
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:54   #4469
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Doszła moja druga część kotów!

Zazdroszczę, szkoda, ze nic z kotów nie chcialam
Za to przy disneyu zaszaleje

zrób foty babolu!! )
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:33   #4470
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, szkoda, ze nic z kotów nie chcialam
Za to przy disneyu zaszaleje

zrób foty babolu!! )
jutro jutro
tyle co je dostałam i juz niestety światła nie ma :/ ale ślicznościiiii
o disney'u to ja się nie wypowiadam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.