Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 09:43   #2461
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kochane blondyneczki
Zwracam się do Was z prośbą. Byłam na kolejnych pasemkach u fryzjerki i włosy są - owszem - jaśniejsze, ale też bardziej żółte Rozumiem, że po rozjaśnianiu taki jest efekt, fryzjerka coś tam mi na głowę położyła, żeby stonować żółty odcień pasemek, ale one nadal są dla mnie za żółte.
Dwa pierwsze zdjęcia to taki efekt, jaki chcę uzyskać finalnie, a trzecie to moje obecne włosy - zdjęcie z lampą, w rzeczywistości są mniej rude, a bardziej żółtawe. Co na nie kłaść? Zrobić im kąpiel i na to coś położyć, żeby od razu uzyskać wymarzony efekt? Czy od razu coś kłaść bez kąpieli, żeby tylko je stonować do nieco chłodniejszego odcienia w tym momencie (ale co? naturę?), a później rozjaśnić w kolejnym etapie u fryzjerki za 2 m-ce? Bunny, co radzisz? Agatka? Mysia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Joanna_Krupa_imprezie_3320744.jpg (53,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karm.jpg (29,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (107,0 KB, 39 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:46   #2462
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam Was blondyneczki
Bunny wspulczuje przezyc ktore Cie spodkaly. Jak dla mnie to loczki Sa de best of. To moje zdanie.I apsolutnie nie wyglada mi to na lwa
Kochana czy wiesz moze Jak dlugo jest juz c12 na rynku? I chyba tak szybko jej nie wycofaja Co? bo tak sobie mysle ze ta seria jest chyba za XXL- ki prawda? no tak mi podeszla ta farba ze jestem w ciezkim szoku. Teraz to kupilam tylko 4 op ale jak tylko przyjade do Pl. To kupuje zapas na caly rok. I wiesz tak sobie mysle ze skoro ta farba z 12% woda tak pieknie rozjasnia moje naturale to moze kazda farba z podmieniona woda da taki efekt. No nic nie ma co gdybac.

Snow
Ale Slicznie Ci w tych loczkach. rewelacyjnie wygladasz Ja to bym powiedzia ze do fotki z Tojego av duzo Ci juz nie brakuje. Oby tak dalej.

Kadut
Ale mialas sliczne dlugie wlosy. Matko Kiedy ja sie doczekam takich. Choc nie
powiem jestem zadowolona jak rosna i wyglad, kolor piekny. Trzymam sie dbaj o nie a odzysksz je znowu. Cierpliwosci i nie doluj sie tak jam mowi moja fryzjerka to im nie pomaga takie marudzenie i wsciekanie sie na nie bo one to czuja a potem sie odwdzieczaja.
-
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:49   #2463
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kreolkaa – ja właśnie swojego psiaka nie wykastrowałam… co prawda pilnuje go i nie mam niespodzianek – więc w sumie można powiedzieć, że mu to nie potrzebne.. miał tam trochę problemów jak to u facetów – i okazało się, że być może trzeba by było go wykastrować. Na szczęście dało rade samymi lekami – ale powiem Ci, że jakby do tego doszło to ja bym to rozpatrywała w ramach krzywdy.. On jak jesteśmy na zwykłej wizycie jak pisknie to ja już mam łzy w oczach a co dopiero taki zabieg..

Bunny pamiętam, ale nie mam komu składać tych życzeń..
A z tą opowieścią jak z lolką do klatki wchodziłaś to aż sobie to wyobraziłam

Mysia ja mam tak samo.. nie lubię jak ktoś mnie zaczepia albo się za mną ogląda.. bardzo lubię szpilki, ale też w sumie nie tak często je noszę przez to..
A co do umięśnionych nóg to ja też mam nie przejmuj się. Wiele facetów mi mówiło, że to nawet lepiej jak noga jest ładnie umięśniona a nie taka luźna bo to bardziej sexi.. Także wskakuj w spódnice i nie marudź


A na temat waszych włosów to ja już się nic nie odzywam, bo nie mam już słów na to Zazdroszczę no - cóż mogę więcej powiedzieć
wiesz, ale ja kiedys miałam super szczupłe, zgrabne nózki i tylko spódnice nosiłam. A potem zaczęłam tak dużo jeździc na rowerze i ćwiczyc i cała tkanka tłuszczowa zamieniła się w mięsnie. Mam procent tkanki tłuszczowej jak sportowcy- poniżej 19%. No i mi sie tak czterogłowy uda i łydki rozbudowały, ze wygladają jak doczepy do mojej nogi. Nie podoba mi się to, ale co zrobic. Wstydze się, nie bede nosic krótkich sukienek, jak nosze to takie do kolan. Poza tym miesnie tak szybko rosły-mam tendencje do szybkiej miesniowej rozbudowy, ze porobiły mi się rozstepy, które nie porobiły mi sie nawet w ciąży. Mówi się trudno, ale króciutkiej spódnicy juz nie załoze

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
jeszcze dokładnie nie wiem jak i co, ale napewno nie nakładam już nic rozjaśniającego na odrost. mam jeszcze z miesiac, może półtora, w międzyczasie walnę jeszcze szamponetkę joanny, żeby nie męczyc włosów, a później, albo kilka jasnych refleksów z góry tylko, albo na całość ten szampon palette średni blond. no i zapuszczanie

tak wogóle to ja też przechodzę mega kryzys włosowy, mam wrazenie, że ten blond jest taki płaski, kolor nierównomierny, bo przy głowie jest biały + 1 cm odrostu, dalej jest żółciejszy, końce chłodno-białe, spodnie końce jakby jeszcze inny odcień no masakra i włosy rzadkie i sianowate i beznadziejne nie wiem normalnie mam traumę

także wracam do natury z refleksami dziewczynki kochane

edit. jak patrzę na te fotki to mam ochotę sobie baranka w ścianę walnąć, po co ja kombinowałam z tym przyciemnianiem, potem rozjaśnianiem itd.
co bys nie móiwła,Twje włosy i tak sa piękne.. nawet gdby miałay koncówki w kolorze buraczka
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Blond Bunny bardzo ładnie w falkach Wydaje mi sie ze lepiej nawet same wlosy wygladaja niz te proste bo nie sa takie napuszone i do buzki tez pasuje. Jedynie brakuje mi troszke objetosci przy głowie.

Snow absolutnie kocham twoje włosy

Princeska ty sie niedawno o wałki termiczne pytałas prawda?
Nieesia zrobiła filmik o nich
http://www.youtube.com/user/nieesia2.../1/nz-zQ-ANLOY

Kedud tez zaluje tego mojego przyciemniania, rozjasniania i tak w kolko Jakbym glupia nie byla i nie zmieniala co chwile koloru to bym miala sliczne, geste blond wloski teraz...

Swoja droga, myslicie ze jest szansa ze wlosy ktore np staly sie rzadsze mimo farbowania na blond moga odzyskac swoja gestosc, objetosc po jakims czasie, pielegnacji, wzmacnianiu itd?


Co do tego zaczepiania, ubioru itd. Ja to czasem wychodze w jeansach i plaskich butach wlasnie z obawy ze mnie beda zaczepiac Strasznie tego nie lubie i po prostu boje sie takich facetów wiec czesto odmawiam sobie spodniczki czy obcasów, a juz zwlaszcza jak ide gdzies sama.
Moze to głupie ale juz wole zalozyc te spodnie i miec spokoj niz sie narazac na stres czy nie daj Boże jakies przykre doswiadczenia. A i takie mialam i gdyby nie szczescie w nieszczesciu to wole nie myslec
tez tak wolę choc w ostatnie wakacje, jakis gosc mnie zaczepił, zapytał o numer telefonu, a ja go olałam, po prostu przemilaczałam, to on darł sie do mnie na ulicy:' ty głupia kur....w...o, ty szmato w d..uu.p.. ***...a.., ty ci..' normalnie czułam sie strasznie. A miałąm na sobie taką biała sukeinke z koronką i płaksie sandałki i szłam z dzieckiem! Upał był nieziemski. Biały dzien. Odwróciłam sie i mu pokazłąm, zeby sie w głowe puknał, to zaczał za nami isc. Doszedł za nami pod sklep. Podszedł i dalej cos tam gada, to wyjełam telefon i mówie- panie, dzwonie na policje, to se pan pogada z nimi. Od razu uciekł. Ale sie zdenerwowałam okropnie.
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uhuhu pogratulować



o nie nie nie nie po to się męczyłaś żeby znów przyciemniać może po prostu trzeba poszukać innej farby ostatnio robiłaś stockholmem tak? moze byś spróowała którejś z tych rozjaśniających np excellence 01? To nie jest chłodny kolor ale też nie żółty, taki neutralny, już nie raz czytałam, że bardzo ładnie wychodzi



Dziękuję kochana

A wiecie co, pojechałam do teścia no i chcąc nie chcąc musiałam założyć czapkę inaczej na mur beton jutro byłabym chora, no i se myślę no trudno najwyżej będzie po lokach ale nic z tych rzeczy, loczki dalej są i na dodatek tak fajnie się skręciły i utrwaliły, już nie ma takiego efektu mega push-up jak zaraz po zrobieniu (zdj 1) a są fajne skręty w takie makaroniki i włosy dobrze się ułożyły (zdj 2)
loczki boskie!
---

a ja cos nie moge sobie z moimi włosami poradzic, chyba musze wrócic do fal, bo mam coraz wiekszy problem z wyprostowaniem ich skręcaja sie coraz mocniej. Nawet grzywka na koncach, choc do tej pory tego nie robiła. ja juz sama nie wiem. Tak sie jakos w lokach nie lubię.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:02   #2464
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, wy tu macie Kryzys włosowy a ja właśnie wysuszyłam główkę i nie mogę się napatrzeć na swoje włosy, tak super lśnią i są coraz dłuższe - mam czym pomachać Odrostu nie widać. do koloru nie byłam na początku pzrekonana, ale już się przyzwyczaiłam i nawet mi się podoba. No kocham je
pochwal sie i nareszcie sie cieszysz z wloskow

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uhuhu pogratulować



o nie nie nie nie po to się męczyłaś żeby znów przyciemniać może po prostu trzeba poszukać innej farby ostatnio robiłaś stockholmem tak? moze byś spróowała którejś z tych rozjaśniających np excellence 01? To nie jest chłodny kolor ale też nie żółty, taki neutralny, już nie raz czytałam, że bardzo ładnie wychodzi



Dziękuję kochana

A wiecie co, pojechałam do teścia no i chcąc nie chcąc musiałam założyć czapkę inaczej na mur beton jutro byłabym chora, no i se myślę no trudno najwyżej będzie po lokach ale nic z tych rzeczy, loczki dalej są i na dodatek tak fajnie się skręciły i utrwaliły, już nie ma takiego efektu mega push-up jak zaraz po zrobieniu (zdj 1) a są fajne skręty w takie makaroniki i włosy dobrze się ułożyły (zdj 2)
bardzo naturalny efekt jakbys codziennie takie miala
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:40   #2465
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny
bardzo ładnie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

snowhitee wow!!! normalnie jak wlosy z avka twojego! pięknie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:41   #2466
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia
bardzo wspolczuje takiej sytuacji na dodatek szlas z dzieckiem normalnie ja bym mu pocisnela tak jak on mi takimi samymi slowami czyli zwyczajnie wyzwalabym go co on se myslal
a najgorzej ze faceci zaczepiaja wlasnie z powodu ubrania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:01   #2467
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
aaaaa dziś mierzyłam włoski i jest... UWAGA!!!................. .... 45cm juhuuuu!
super wasienka! teraz masz dłuższe odemnie

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
jeszcze dokładnie nie wiem jak i co, ale napewno nie nakładam już nic rozjaśniającego na odrost. mam jeszcze z miesiac, może półtora, w międzyczasie walnę jeszcze szamponetkę joanny, żeby nie męczyc włosów, a później, albo kilka jasnych refleksów z góry tylko, albo na całość ten szampon palette średni blond. no i zapuszczanie
ja bardzo kocham bardzo jasny blond i nie wyobrażam sobie mieć ciemniejszych... chociaż od spodu by sie przydał... ja też zapuszczam ale przez rozjaśnienie musiałam ściąć az 5cm, tylko że ty masz naturlnie grube i gęste włosy,a ja cienkie więc ty masz szanse na grubsze... a ja nawet bez rozjaśniania cienkie

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
tez tak wolę choc w ostatnie wakacje, jakis gosc mnie zaczepił, zapytał o numer telefonu, a ja go olałam, po prostu przemilaczałam, to on darł sie do mnie na ulicy:' ty głupia kur....w...o, ty szmato w d..uu.p.. ***...a.., ty ci..' normalnie czułam sie strasznie. A miałąm na sobie taką biała sukeinke z koronką i płaksie sandałki i szłam z dzieckiem! Upał był nieziemski. Biały dzien. Odwróciłam sie i mu pokazłąm, zeby sie w głowe puknał, to zaczał za nami isc. Doszedł za nami pod sklep. Podszedł i dalej cos tam gada, to wyjełam telefon i mówie- panie, dzwonie na policje, to se pan pogada z nimi. Od razu uciekł. Ale sie zdenerwowałam okropnie.
.
no to nieciekawie są tacy debile czasami myśla ze jakieś ciacha z nich

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki
Bunny wspulczuje przezyc ktore Cie spodkaly. Jak dla mnie to loczki Sa de best of. To moje zdanie.I apsolutnie nie wyglada mi to na lwa
Kochana czy wiesz moze Jak dlugo jest juz c12 na rynku? I chyba tak szybko jej nie wycofaja Co? bo tak sobie mysle ze ta seria jest chyba za XXL- ki prawda? no tak mi podeszla ta farba ze jestem w ciezkim szoku. Teraz to kupilam tylko 4 op ale jak tylko przyjade do Pl. To kupuje zapas na caly rok. I wiesz tak sobie mysle ze skoro ta farba z 12% woda tak pieknie rozjasnia moje naturale to moze kazda farba z podmieniona woda da taki efekt. No nic nie ma co gdybac.
może ja też wypróbuje tą C12 a jaki masz poziom naturalków ??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 11:10   #2468
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny, ja też uważam, że w falach zdecydowanie lepiej wyglądasz Takie są te Twoje włoski... no mniami. Aż się ma ochotę je miętosić Na pewno i kobiety i mężczyźni będą zwracać uwagę

Snow, ja też wolę kryształki od Biosilku. W ogóle cokolwiek od Biosilku Strasznie mi końcówki przesuszał.

A w ogóle dziewczyny, w jakim klubie? Ciągle coś o klubie czytam
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:23   #2469
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka moj poziom to takie 6 moze 6 i pol. Pamietasz ja Ci kiedys tez pomagalam z Twoim poziomem. Mi bardzo podeszla ta farbka. Tym razem mialam lekkiego stracha ze nie wyjdzie tak ladnie bo ost. razem jak ja kladlam to na wlosy po kapieli. Ale poradzila sobie. Oby tylko nie zolkla i rudziala to bedzie moj namber one!!

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

A tak wogole to kusicie tymi krysztalkami i az nanioslam je na liste zeczy do kupienia Jak bede w Pl. Czy mozna je dostac w sklepach czy tylko allegro?

Jest taki Klub gdzie znajduje sie dziewczyny ktore Sa razem prawie od poczatku tego watku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:26
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:33   #2470
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

I ja mam coraz wieksza ochote na tą c12 albo a10 ta druga jest u mnie w drogerii i tak sie zastanawiam albo ten stockholm z 12% woda.musiałabym do fryzjerskiego po wode tez podjechac....hmm
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:35
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:43   #2471
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a mi jak sie uda dostac do mojej fryz to w tym tyg zrobie odrosty
------------- ________________-----------------
bunny mam pytanie do ciebie bo oczywiscie sie nie znam czy moge podczas robienia odrostow poprosic moja fryz zeby przeleciala mi po calosci lub po wybranych pasemkach bo niektore sa troche ciemniejsze tak dla odswiezenia wyrowniania koloru
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 11:45   #2472
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Mysia mogłabyś mi napisać gdzie znalazłaś ten film z tą azjatką która robiła maseczkę na wągry..
Princeska
a takie głupoty podeszłaś do mnie i mówisz "jestem princeska"
poznałam cię po włosach, a ja takie oczy bo miałaś czerwone długie włosy haha
i mówisz tylko nie mów nic dziewczynom <hahaha>
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:00   #2473
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!

Bunny dziękuję za pomoc wiedziałam że na Ciebie mogę zawsze liczyć co do farbowanka to będzie ale dopiero koło 10 lutego bo robiłam teraz 11 stycznia dopiero pochwale sie na pewno efektem

Agatko wiem że te poziomy 8,9 nie są za ciemne ale w porównaniu do tego co mam teraz na głowie to na pewno byłoby ciemniej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:09   #2474
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka moj poziom to takie 6 moze 6 i pol. Pamietasz ja Ci kiedys tez pomagalam z Twoim poziomem. Mi bardzo podeszla ta farbka. Tym razem mialam lekkiego stracha ze nie wyjdzie tak ladnie bo ost. razem jak ja kladlam to na wlosy po kapieli. Ale poradzila sobie. Oby tylko nie zolkla i rudziala to bedzie moj namber one!!
to taki jak mój narazie i tak będę robiła garnierem ale zawsze jakby co można spróbować.... narzie czekam jak najdłużej z odrostem myślę że przed walentynkami zrobię włoski
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:13   #2475
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Mysia mogłabyś mi napisać gdzie znalazłaś ten film z tą azjatką która robiła maseczkę na wągry..
Princeska
a takie głupoty podeszłaś do mnie i mówisz "jestem princeska"
poznałam cię po włosach, a ja takie oczy bo miałaś czerwone długie włosy haha
i mówisz tylko nie mów nic dziewczynom <hahaha>
hahaha
żeby nie było mam dalej blond
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:29   #2476
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princesska
Czyzby
A za pare dni " Moje przescie z blondu na czerwien" w opisie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:56   #2477
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wstawiam w końcu zdjęcie tego mojego odrostu na potwierdzenie, że londa daje sobie z nim radę :P
niestety zdjęcie tylko takie troszkę kijowe ale nie dało się innego, złe światło no i farbowane ponad tydzień temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1240839.jpg (101,8 KB, 97 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:57   #2478
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia
bardzo wspolczuje takiej sytuacji na dodatek szlas z dzieckiem normalnie ja bym mu pocisnela tak jak on mi takimi samymi slowami czyli zwyczajnie wyzwalabym go co on se myslal
a najgorzej ze faceci zaczepiaja wlasnie z powodu ubrania
wiesz.. to on się zbłaźnił drac na cały regulator. Nie miałam zamiaru znizac sie do jego poziomu i go wyzywac. nie dla mnie pyskówki.

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Mysia mogłabyś mi napisać gdzie znalazłaś ten film z tą azjatką która robiła maseczkę na wągry..
Princeska
a takie głupoty podeszłaś do mnie i mówisz "jestem princeska"
poznałam cię po włosach, a ja takie oczy bo miałaś czerwone długie włosy haha
i mówisz tylko nie mów nic dziewczynom <hahaha>
oj o było gdzies na youtubie. Juz nie pamietam
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:01   #2479
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kikulka
Slicznie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:05   #2480
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kikulka
Slicznie
dziękuję
ale dzisiaj moje włosy jakoś szaleją, za nic nie mogę ich ułożyć po swojemu. Jakaś niesprzyjająca aura dzisiaj czy co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:11   #2481
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawiam w końcu zdjęcie tego mojego odrostu na potwierdzenie, że londa daje sobie z nim radę :P
niestety zdjęcie tylko takie troszkę kijowe ale nie dało się innego, złe światło no i farbowane ponad tydzień temu
podoba mi sie

mysia no ja mam z tym problem bo wdaje sie w pyskowki czesto...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:13
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:26   #2482
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hahaha
żeby nie było mam dalej blond
heheh
ale ładnie Ci było w tym czerwonym

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawiam w końcu zdjęcie tego mojego odrostu na potwierdzenie, że londa daje sobie z nim radę :P
niestety zdjęcie tylko takie troszkę kijowe ale nie dało się innego, złe światło no i farbowane ponad tydzień temu
śliczne włoski i boski kolorco to za londa ?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:40   #2483
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Co do tego zaczepiania, ubioru itd. Ja to czasem wychodze w jeansach i plaskich butach wlasnie z obawy ze mnie beda zaczepiac Strasznie tego nie lubie i po prostu boje sie takich facetów wiec czesto odmawiam sobie spodniczki czy obcasów, a juz zwlaszcza jak ide gdzies sama.
Moze to głupie ale juz wole zalozyc te spodnie i miec spokoj niz sie narazac na stres czy nie daj Boże jakies przykre doswiadczenia. A i takie mialam i gdyby nie szczescie w nieszczesciu to wole nie myslec
No mam dokładnie to samo..

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Princeska a takie głupoty podeszłaś do mnie i mówisz "jestem princeska"
poznałam cię po włosach, a ja takie oczy bo miałaś czerwone długie włosy haha
i mówisz tylko nie mów nic dziewczynom <hahaha>
Dobre

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawiam w końcu zdjęcie tego mojego odrostu na potwierdzenie, że londa daje sobie z nim radę :P
niestety zdjęcie tylko takie troszkę kijowe ale nie dało się innego, złe światło no i farbowane ponad tydzień temu
Kochana piękne masz te włosy Ostatnio ktoś robił i narzekał, że wyszło szaro a Ty masz piękny słoneczny kolor - jak to jest

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pochwal sie i nareszcie sie cieszysz z wloskow
No już już

Jak widać na fotkach co światło to inny kolor Jeszcze gdzieś tam przy odrostach jakiś rudy widzę nie wiem skąd
Ale do rzeczy:

1- zdj po zdjęciu wałków w łazience - po lewo z fleszem po prawo bez flesza (zdj trochę spłaszczone, żeby miały jednakową wielkość - w rzeczywistości nie mam takiej dużej głowy )
2 - tutaj chciałam wam pokazać, że nie widać odrostów jak mam normalnie ułożone włosy (po lewo - i to zdj najbardziej przypomina kolor który ja widzę w lustrze) dopiero jak je ściągnęłam to widać jaki już duży odrost (po prawo)
3 - ta sama poza - inne ułożenie aparatu
4 - nie padnijcie ze śmiechu (miałam inną gumkę - cieńszą i więcej spod niej wystawało, ale zaginęła po dniu wczorajszym ) Ale ja i tak się cieszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kiteczka.jpg (16,2 KB, 61 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:46   #2484
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No mam dokładnie to samo..



Dobre



Kochana piękne masz te włosy Ostatnio ktoś robił i narzekał, że wyszło szaro a Ty masz piękny słoneczny kolor - jak to jest



No już już

Jak widać na fotkach co światło to inny kolor Jeszcze gdzieś tam przy odrostach jakiś rudy widzę nie wiem skąd
Ale do rzeczy:

1- zdj po zdjęciu wałków w łazience - po lewo z fleszem po prawo bez flesza (zdj trochę spłaszczone, żeby miały jednakową wielkość - w rzeczywistości nie mam takiej dużej głowy )
2 - tutaj chciałam wam pokazać, że nie widać odrostów jak mam normalnie ułożone włosy (po lewo - i to zdj najbardziej przypomina kolor który ja widzę w lustrze) dopiero jak je ściągnęłam to widać jaki już duży odrost (po prawo)
3 - ta sama poza - inne ułożenie aparatu
4 - nie padnijcie ze śmiechu (miałam inną gumkę - cieńszą i więcej spod niej wystawało, ale zaginęła po dniu wczorajszym ) Ale ja i tak się cieszę
taki naturalny masz ten blondzik ładnie.. ale kikutek już jest
widzę ,że odrościk już masz ..mam taki sam już mnie wkurza troszkę może umówimy się na zbiorowe farbowanko
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:58   #2485
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yatta, ihihih jaki słodki kuciaczek a kolorek chłodny, doszedł juz do siebie, nie dziwię sie, że jetes zadowolona

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

co do farbowania, to nie kuscie.. chciałam troche wytrzymac z tym moim odrostem.. chowam sie pod czapa, to włoski na razie moga odpoczywac
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:18   #2486
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta
Swietnie kolor bomba widac ze zrowo sie chowaja. Oby tak dalej. No i kiteczka jest. Bravo
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:27   #2487
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawiam w końcu zdjęcie tego mojego odrostu na potwierdzenie, że londa daje sobie z nim radę :P
niestety zdjęcie tylko takie troszkę kijowe ale nie dało się innego, złe światło no i farbowane ponad tydzień temu
bardzo mi sie podoba
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:31   #2488
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Kochane blondyneczki
Zwracam się do Was z prośbą. Byłam na kolejnych pasemkach u fryzjerki i włosy są - owszem - jaśniejsze, ale też bardziej żółte Rozumiem, że po rozjaśnianiu taki jest efekt, fryzjerka coś tam mi na głowę położyła, żeby stonować żółty odcień pasemek, ale one nadal są dla mnie za żółte.
Dwa pierwsze zdjęcia to taki efekt, jaki chcę uzyskać finalnie, a trzecie to moje obecne włosy - zdjęcie z lampą, w rzeczywistości są mniej rude, a bardziej żółtawe. Co na nie kłaść? Zrobić im kąpiel i na to coś położyć, żeby od razu uzyskać wymarzony efekt? Czy od razu coś kłaść bez kąpieli, żeby tylko je stonować do nieco chłodniejszego odcienia w tym momencie (ale co? naturę?), a później rozjaśnić w kolejnym etapie u fryzjerki za 2 m-ce? Bunny, co radzisz? Agatka? Mysia?
Jesli ten poziom cię zadowala to nie ma co im kąpieli robić.
Poloż naturę na razie jakiś średni lub jasny blond a za miesiac popielaty ten sam poziom i będzie jak na zdjeciach.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki
Bunny wspulczuje przezyc ktore Cie spodkaly. Jak dla mnie to loczki Sa de best of. To moje zdanie.I apsolutnie nie wyglada mi to na lwa
Kochana czy wiesz moze Jak dlugo jest juz c12 na rynku? I chyba tak szybko jej nie wycofaja Co? bo tak sobie mysle ze ta seria jest chyba za XXL- ki prawda? no tak mi podeszla ta farba ze jestem w ciezkim szoku. Teraz to kupilam tylko 4 op ale jak tylko przyjade do Pl. To kupuje zapas na caly rok. I wiesz tak sobie mysle ze skoro ta farba z 12% woda tak pieknie rozjasnia moje naturale to moze kazda farba z podmieniona woda da taki efekt. No nic nie ma co gdybac.

Snow
Ale Slicznie Ci w tych loczkach. rewelacyjnie wygladasz Ja to bym powiedzia ze do fotki z Tojego av duzo Ci juz nie brakuje. Oby tak dalej.

Kadut
Ale mialas sliczne dlugie wlosy. Matko Kiedy ja sie doczekam takich. Choc nie
powiem jestem zadowolona jak rosna i wyglad, kolor piekny. Trzymam sie dbaj o nie a odzysksz je znowu. Cierpliwosci i nie doluj sie tak jam mowi moja fryzjerka to im nie pomaga takie marudzenie i wsciekanie sie na nie bo one to czuja a potem sie odwdzieczaja.
-
Myśle ze c12 nam nie wycofają. Nie zrobią nam tego.
Obawiam sie ze to nie sekret wody 12% ale pigmentow z farby...
I ratują nas jedynie farby superrozjasniajace z woda 12%.
Seria cool blonds jest od zeszlego roku na rynku i mysle ze jeszcze pobedzie bo ma bardzo dobre opinie jak na palette co wszystko pali i niszczy...

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiesz, ale ja kiedys miałam super szczupłe, zgrabne nózki i tylko spódnice nosiłam. A potem zaczęłam tak dużo jeździc na rowerze i ćwiczyc i cała tkanka tłuszczowa zamieniła się w mięsnie. Mam procent tkanki tłuszczowej jak sportowcy- poniżej 19%. No i mi sie tak czterogłowy uda i łydki rozbudowały, ze wygladają jak doczepy do mojej nogi. Nie podoba mi się to, ale co zrobic. Wstydze się, nie bede nosic krótkich sukienek, jak nosze to takie do kolan. Poza tym miesnie tak szybko rosły-mam tendencje do szybkiej miesniowej rozbudowy, ze porobiły mi się rozstepy, które nie porobiły mi sie nawet w ciąży. Mówi się trudno, ale króciutkiej spódnicy juz nie załoze


co bys nie móiwła,Twje włosy i tak sa piękne.. nawet gdby miałay koncówki w kolorze buraczka

tez tak wolę choc w ostatnie wakacje, jakis gosc mnie zaczepił, zapytał o numer telefonu, a ja go olałam, po prostu przemilaczałam, to on darł sie do mnie na ulicy:' ty głupia kur....w...o, ty szmato w d..uu.p.. ***...a.., ty ci..' normalnie czułam sie strasznie. A miałąm na sobie taką biała sukeinke z koronką i płaksie sandałki i szłam z dzieckiem! Upał był nieziemski. Biały dzien. Odwróciłam sie i mu pokazłąm, zeby sie w głowe puknał, to zaczał za nami isc. Doszedł za nami pod sklep. Podszedł i dalej cos tam gada, to wyjełam telefon i mówie- panie, dzwonie na policje, to se pan pogada z nimi. Od razu uciekł. Ale sie zdenerwowałam okropnie.

loczki boskie!
---

a ja cos nie moge sobie z moimi włosami poradzic, chyba musze wrócic do fal, bo mam coraz wiekszy problem z wyprostowaniem ich skręcaja sie coraz mocniej. Nawet grzywka na koncach, choc do tej pory tego nie robiła. ja juz sama nie wiem. Tak sie jakos w lokach nie lubię.
Jezu, ja bym chyba padla na miejscu jak bym miala taka akcje.
Ja przezywalam tamtych kolesi, ale terazsie smiejez tego bo moze oni chcieli zagadaca nie wiedzieli jak a ja im zwialam. przeciez w bialy dzien na skwerku przy blokach nic by mi nie zrobili...

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Bunny, ja też uważam, że w falach zdecydowanie lepiej wyglądasz Takie są te Twoje włoski... no mniami. Aż się ma ochotę je miętosić Na pewno i kobiety i mężczyźni będą zwracać uwagę

Snow, ja też wolę kryształki od Biosilku. W ogóle cokolwiek od Biosilku Strasznie mi końcówki przesuszał.

A w ogóle dziewczyny, w jakim klubie? Ciągle coś o klubie czytam
dziekuje malaika!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a mi jak sie uda dostac do mojej fryz to w tym tyg zrobie odrosty
------------- ________________-----------------
bunny mam pytanie do ciebie bo oczywiscie sie nie znam czy moge podczas robienia odrostow poprosic moja fryz zeby przeleciala mi po calosci lub po wybranych pasemkach bo niektore sa troche ciemniejsze tak dla odswiezenia wyrowniania koloru
mozesz tylko od razu jej to powiedz, a najlepiej niech zrobi dwie mieszanki i po tamtych tylko farba ci zaciagnie... bron boze rozjasniaczem z farba bo sie pokrusza dlugosci. a w ogole najlepiej niech zrobi jak zawsze i po zmyciu nalozy sama farbe ta co daje i zmalaksuje na 15 minut i bedzie najlepiej i najzdrowiej.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No mam dokładnie to samo..



Dobre



Kochana piękne masz te włosy Ostatnio ktoś robił i narzekał, że wyszło szaro a Ty masz piękny słoneczny kolor - jak to jest



No już już

Jak widać na fotkach co światło to inny kolor Jeszcze gdzieś tam przy odrostach jakiś rudy widzę nie wiem skąd
Ale do rzeczy:

1- zdj po zdjęciu wałków w łazience - po lewo z fleszem po prawo bez flesza (zdj trochę spłaszczone, żeby miały jednakową wielkość - w rzeczywistości nie mam takiej dużej głowy )
2 - tutaj chciałam wam pokazać, że nie widać odrostów jak mam normalnie ułożone włosy (po lewo - i to zdj najbardziej przypomina kolor który ja widzę w lustrze) dopiero jak je ściągnęłam to widać jaki już duży odrost (po prawo)
3 - ta sama poza - inne ułożenie aparatu
4 - nie padnijcie ze śmiechu (miałam inną gumkę - cieńszą i więcej spod niej wystawało, ale zaginęła po dniu wczorajszym ) Ale ja i tak się cieszę
Yatta super kolor! Tylko chce jaśniejszy dla siebie...
A kikutek slodki.


Dziewczyny RATUNKU! net mi siada... od rana nie moge wam wyslac tego jednego cholernego postu... co sie dzieje?!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:37   #2489
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka widac ze rosna i jest ich duzoa kucyczek bedzie robil sie coraz wiekszy juz mozna i tak na takich wlosach duzo kombinowac np zalozyc opaske z kwiatem albo kokardka fajnie podpiac

bunny dzieki za odp ....ciemnieja mi niektore partie zwlaszcza pod spodem i musze to naprawic juz czas najwyzszy..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:42
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:54   #2490
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka jaka kita niedawno takie kruciutkie byly a teraz to już coraz lepiej super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.