Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 18:03   #2851
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Miałamidentyczną ideologię, ale się nie sprawdziła, ponieważ końcówki były w końcu tak suche, że się wykruszały + wyrywanie włosów z cebulkami przy czesaniu - co było juz problemem. Ja postanowiłam na tej "Sochowej" długości je podcinać i taką zachować narazie. Także teraz co 2 miesiące będzie kierunek-fryzjer :P
pewnie masz racje, skoro juz to sprawdzilas ja to tylko o tym rozmyslalam heh, ja tak krotkich nie chce miec, chociaz musze przyznac ze Socha wyglada w nich b. ładnie na szczescie az tak suchych tych rozjasnianych nie mam, z tego co zaczynam zauwazac to olejowanie itd cos im pomaga bo sa bardziej miekkie niz przed tymi zabiegami, wiec moze z czasem troche ozyja i nie bede musiala ich podcinac caly czas
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:07   #2852
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Ja jestem zakochana we włosach Sochy obecnie. W tych obciętych niewiele za ramiona. Całkiem na prosto. Co myślicie o tym obcięciu?

ja sie scielam pare dni temu na prosto , a zawsze cieniowalam wlosy sa dzieki temu grubsze:P
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:12   #2853
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja sie scielam pare dni temu na prosto , a zawsze cieniowalam wlosy sa dzieki temu grubsze:P
ja zawsze jak zetnę na równo to włosy i tak mi odrastają w ogon i wyglądają jakby były pocieniowane
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:21   #2854
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja miałam kiedyś proste całkiem. Z reszta na tym zdjeciu naturalnych mam. Tyle, że to z przodu to moja fantazja. Tył zostawiłam długi a caly przod az za ucho mialam sciety tak do polowy policzka i ten przod, ktory widać na zdjęciu to po prostu to co odrastalo. Ja byłam zadowolona, nie puszyły się, były takie... eleganckie. Teraz przez przypadek nie mam już grzywki (odrosla) więc mysle, ze sprawdza sie proste, tylko musza odrosnac ;/
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:28   #2855
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ja zawsze jak zetnę na równo to włosy i tak mi odrastają w ogon i wyglądają jakby były pocieniowane

o ;/ jedne wlosy szybciej rosly, drugie wolniej chyba ;/... mam nadzieje, ze u mnie tak nie bedzie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:32   #2856
fables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 188
proszę o pomoc, farbować?

Hej! Otóz mam taki problem. Robię sobie blond pasemka... rozjasniaczem, zadna farba. I po pierwsze znudzila mi sie moja fryzura, po drugie odrosty mnie dobijaja.... i ten blond. Chciałabym wrocic do naturalnego koloru, jednak nie wyobrazam sobie paradowania z połową włosów jasnych blond a z drugą połową jasnych /popielatych brąz. Mozecie mi poradzic jakąs dobrą farbę? Kładłam kiedyś garniera ciemny blond... wyszła czekolada, zmywała się na rudo, w efekcie miałam miodowy brzydki ciepły blond, ktory mi po prostu nie pasował. pasuja do mnie raczej zimne kolory. Mam niebieskie oczy, ciemne brwi, raczej jasna karnacje. Prosze podajcie jakies sprawdzone farby, szukałam na forum, ale w koncu sama nie wiem co i jak!
Proszę o pomoc. Nie mogę patrzeć na to biało- żółto- rude siano z brązowymi odrostami...
fables jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:38   #2857
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
o ;/ jedne wlosy szybciej rosly, drugie wolniej chyba ;/... mam nadzieje, ze u mnie tak nie bedzie
Ale tak jest. Tył rośnie prawie zawsze szybciej od przodu, a dół od góry :P Nie wiem dlaczego ( ;
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 18:50   #2858
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
o ;/ jedne wlosy szybciej rosly, drugie wolniej chyba ;/... mam nadzieje, ze u mnie tak nie bedzie
Albo mi się tak kruszyły
Również Ci życzę, żeby Ciebie to nie spotkało


Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Ale tak jest. Tył rośnie prawie zawsze szybciej od przodu, a dół od góry :P Nie wiem dlaczego ( ;
Nie koniecznie, bo znam bardzo dużo osób, które jak obetną włosy równiutko pod linijkę to po paru miesiącach nadal mają takie równe
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:12   #2859
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: proszę o pomoc, farbować?

Radzę poczytać wątek o wracaniu do naturalnego koloru włosów.
Tam też zapytaj - to odpowiednie miejsce, w którym napewno ktoś Ci doradzi

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Proszę bardzo, oto link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703

Pozdrawiam i miłego czytania
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:34   #2860
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

To ja zazdroszczę U mnie zawsze odrosty są największe z tyłu na dole, pozniej wyzej, następnie z boku a najmniejsze w górnej wycieniowanej warstwie. Z resztą to nawet dośc logiczne. Dół nigdy nie jest narazony na wpływ słońca, na uszkodzenia mechaniczne tak jak czubek głowy i boki, gdzie ciągle zakłada się włosy za ucho, wiąże itd Z resztą te włosy z tyłu na dole jakby zawsze najzdrowsze są. To tak z moich obserwacji wynika.
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:48   #2861
fables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 188
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej! proszę o pomoc!!!!!Otóz mam taki problem. Robię sobie blond pasemka... rozjasniaczem, zadna farba. I po pierwsze znudzila mi sie moja fryzura, po drugie odrosty mnie dobijaja.... i ten blond. Chciałabym wrocic do naturalnego koloru, jednak nie wyobrazam sobie paradowania z połową włosów jasnych blond a z drugą połową jasnych /popielatych brąz. Mozecie mi poradzic jakąs dobrą farbę? Kładłam kiedyś garniera ciemny blond... wyszła czekolada, zmywała się na rudo, w efekcie miałam miodowy brzydki ciepły blond, ktory mi po prostu nie pasował. pasuja do mnie raczej zimne kolory. Mam niebieskie oczy, ciemne brwi, raczej jasna karnacje. Prosze podajcie jakies sprawdzone farby, szukałam na forum, ale w koncu sama nie wiem co i jak!
Proszę o pomoc. Nie mogę patrzeć na to biało- żółto- rude siano z brązowymi odrostami...
fables jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:00   #2862
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez fables Pokaż wiadomość
Hej! proszę o pomoc!!!!!Otóz mam taki problem. Robię sobie blond pasemka... rozjasniaczem, zadna farba. I po pierwsze znudzila mi sie moja fryzura, po drugie odrosty mnie dobijaja.... i ten blond. Chciałabym wrocic do naturalnego koloru, jednak nie wyobrazam sobie paradowania z połową włosów jasnych blond a z drugą połową jasnych /popielatych brąz. Mozecie mi poradzic jakąs dobrą farbę? Kładłam kiedyś garniera ciemny blond... wyszła czekolada, zmywała się na rudo, w efekcie miałam miodowy brzydki ciepły blond, ktory mi po prostu nie pasował. pasuja do mnie raczej zimne kolory. Mam niebieskie oczy, ciemne brwi, raczej jasna karnacje. Prosze podajcie jakies sprawdzone farby, szukałam na forum, ale w koncu sama nie wiem co i jak!
Proszę o pomoc. Nie mogę patrzeć na to biało- żółto- rude siano z brązowymi odrostami...
To może pofarbuj włosy na kolor zbliżony do naturalnych i zapuszczaj naturalne, my wracamy do naturalek poprzez odstawienie farb i rozjaśniaczy i męczymy się z odrostami

A jeśli chodzi Ci konkretnie o farby to to nie ten wątek...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:08   #2863
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

to ja się dołączę do 'powracaczek' do naturalnych włosków
;( ja mam dopiero 2cm odrostów po farbowaniu na ciemny brąz
długa droga mnie czeka

dziewczyny jakie polecacie tabletki ....no żeby włoski szybciej rosły
teraz stosuje wax i chce kupić jeszcze kilka produktów seboradin tylko jeszcze nie wiem co dokładnie
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:08   #2864
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez fables Pokaż wiadomość
Hej! proszę o pomoc!!!!!Otóz mam taki problem. Robię sobie blond pasemka... rozjasniaczem, zadna farba. I po pierwsze znudzila mi sie moja fryzura, po drugie odrosty mnie dobijaja.... i ten blond. Chciałabym wrocic do naturalnego koloru, jednak nie wyobrazam sobie paradowania z połową włosów jasnych blond a z drugą połową jasnych /popielatych brąz. Mozecie mi poradzic jakąs dobrą farbę? Kładłam kiedyś garniera ciemny blond... wyszła czekolada, zmywała się na rudo, w efekcie miałam miodowy brzydki ciepły blond, ktory mi po prostu nie pasował. pasuja do mnie raczej zimne kolory. Mam niebieskie oczy, ciemne brwi, raczej jasna karnacje. Prosze podajcie jakies sprawdzone farby, szukałam na forum, ale w koncu sama nie wiem co i jak!
Proszę o pomoc. Nie mogę patrzeć na to biało- żółto- rude siano z brązowymi odrostami...
To jest forum dla osób wracających do NATURALNYCH włosów w sposób NATURALNY. Więc poszukaj proszę jeszcze raz, jest milion tematów o farbach- dam nawet poznać moje dobre serce- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&h ighlight=kolor+zdj%EAcie+ farby

Edytowane przez jo4nna
Czas edycji: 2011-01-26 o 20:12
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:18   #2865
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
to ja się dołączę do 'powracaczek' do naturalnych włosków
;( ja mam dopiero 2cm odrostów po farbowaniu na ciemny brąz
długa droga mnie czeka

dziewczyny jakie polecacie tabletki ....no żeby włoski szybciej rosły
teraz stosuje wax i chce kupić jeszcze kilka produktów seboradin tylko jeszcze nie wiem co dokładnie
witamy i wytrwałości życzymy!

myślę, że od samych tabletek włosy nie będą szybciej rosły :P

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
To jest forum dla osób wracających do NATURALNYCH włosów w sposób NATURALNY. Więc poszukaj proszę jeszcze raz, jest milion tematów o farbach- dam nawet poznać moje dobre serce- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&h ighlight=kolor+zdj%EAcie+ farby
wreszcie nie jestem jedyną, która wygania
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:50   #2866
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
witamy i wytrwałości życzymy!

myślę, że od samych tabletek włosy nie będą szybciej rosły :P
moja droga doskonale o tym wiem
pytam tylko o te które sprawdziłyście i polecacie i wg was są najlepsze
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:12   #2867
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

jiuna ja stosowałam Belissę popijając ją pokrzywą i na mnie działało

Trzeci dzień z rzędu idę spać z olejem kokosowym na głowie Wczoraj po pierwszym razie (po długiej przerwie) włosy miałam mięciutkie i błyszczące. Dzisiaj po dwóch aplikacjach były takie "grubsze" w dotyku i lśniące. Może do jutra urosną 20 cm i będą odbijać światło jak lustro? :P

Dobranoc Kochane. I życzcie mi szczęścia, bo jutro w południe piszę egzamin...
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:18   #2868
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
wreszcie nie jestem jedyną, która wygania
A co nam tu będą siać propagandę!

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Może do jutra urosną 20 cm i będą odbijać światło jak lustro? :P
Oby nie, bo jeszcze ktoś oślepnie!
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:22   #2869
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
jiuna ja stosowałam Belissę popijając ją pokrzywą i na mnie działało

Trzeci dzień z rzędu idę spać z olejem kokosowym na głowie Wczoraj po pierwszym razie (po długiej przerwie) włosy miałam mięciutkie i błyszczące. Dzisiaj po dwóch aplikacjach były takie "grubsze" w dotyku i lśniące. Może do jutra urosną 20 cm i będą odbijać światło jak lustro? :P

Dobranoc Kochane. I życzcie mi szczęścia, bo jutro w południe piszę egzamin...
Kurcze, kusisz na ten olej kokosowy
Ja póki co od 20.01 codziennie śpię z olejem z pestek winogron albo oliwą z oliwek, ale jedyne plusy jakie narazie widzę to miękkie włosy

To powodzenia i oczywiście trzymamy kciuki!


Ja dzisiaj miałam egzamin, babeczka odrazu sprawdziła po zajęciach i 5 dostałam A przede mną jeszcze mega trudny egzamin we wtorek od jutra biorę się do nauki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:00   #2870
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: proszę o pomoc, farbować?

Cytat:
Napisane przez fables Pokaż wiadomość
Hej! Otóz mam taki problem. Robię sobie blond pasemka... rozjasniaczem, zadna farba. I po pierwsze znudzila mi sie moja fryzura, po drugie odrosty mnie dobijaja.... i ten blond. Chciałabym wrocic do naturalnego koloru, jednak nie wyobrazam sobie paradowania z połową włosów jasnych blond a z drugą połową jasnych /popielatych brąz. Mozecie mi poradzic jakąs dobrą farbę? Kładłam kiedyś garniera ciemny blond... wyszła czekolada, zmywała się na rudo, w efekcie miałam miodowy brzydki ciepły blond, ktory mi po prostu nie pasował. pasuja do mnie raczej zimne kolory. Mam niebieskie oczy, ciemne brwi, raczej jasna karnacje. Prosze podajcie jakies sprawdzone farby, szukałam na forum, ale w koncu sama nie wiem co i jak!
Proszę o pomoc. Nie mogę patrzeć na to biało- żółto- rude siano z brązowymi odrostami...
Wiesz niektóre dziewczyny muszą "paradować" z dwukolorowymi włosami bo podstawą tego wątku jest zapuszczalnie naturalnych a nie ciągłe kombinowanie z farbami
Nawet jeśli ktoś Ci poleci jakiś odcień to może on się różnie przyjąć na Twoich włosach, może się zmyć po tygodniu albo wcale.
Zależy jak bardzo rozjaśniane włosy miałaś.
Mój odrost też troszeczkę różni się od pozostałych, które zniszczone jakoś wybitnie nie są, ale nie chce ich wyrównywać kolorystycznie i męczyć farbą. Jeśli chcesz zapuszczać to przyjdź na ten wątek jak podejmiesz decyzje o odstawieniu farb czy rozjaśniacza. Albo jak już uporasz się na innym wątku ze swoim farbowym problem i będziesz miała chęć zapuszczać swoje naturalne włosy.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:39   #2871
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jejku te egzaminy Ja mam w piątek matematyke i modle sie żeby zaliczyc... Juz mam dosc sesji i nauki przez cale dnie (((( Jedyne co pcha mnie do przodu to fakt ze po sesji ide sie obciaść )) Marze zeby bylo juz po egzaminach. Trzymam za Was kciuki dziewczynki )
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:48   #2872
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dziewczyny ...powiedzcie mi, kolor wam blaknie w miarę upływu czasu?? kurcze co cały czas jest intensywny u mnie jak zaraz po farbowaniu , mimo, że mam1,5 cm odrost... i kurcze już widzę tą ogromna roznicę kolorów później...

wogóe wczoraj wypłukałam wosy cytryną...takich błyszczących to ja dawno nie miałam
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:29   #2873
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Jejku te egzaminy Ja mam w piątek matematyke i modle sie żeby zaliczyc... Juz mam dosc sesji i nauki przez cale dnie (((( Jedyne co pcha mnie do przodu to fakt ze po sesji ide sie obciaść )) Marze zeby bylo juz po egzaminach. Trzymam za Was kciuki dziewczynki )
ehh ja mam dzisiaj egz z mat i tez sie modle zeby zaliczyc to jakos siedze i sie ucze przegladajac co raz forum. za mnie tez trzymajcie kciuki ;P

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
dziewczyny ...powiedzcie mi, kolor wam blaknie w miarę upływu czasu?? kurcze co cały czas jest intensywny u mnie jak zaraz po farbowaniu , mimo, że mam1,5 cm odrost... i kurcze już widzę tą ogromna roznicę kolorów później...

wogóe wczoraj wypłukałam wosy cytryną...takich błyszczących to ja dawno nie miałam
u mnie nie ma co blaknac bo ja mam rozjasniane
a ta cytryna to mnie zachecilas ;p zaraz chyba sobie pojde zrobie maseczke na wlosy z cytryna ;P
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:39   #2874
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja cytryny użyłam bo liczyłam na rozjasnienie, a włosy zaczęły baardzo blyszczeć ja nałożyłam mieszankę cytryny z wodą i rano umyłam włoski ...jak dla mnie efekt super
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 07:15   #2875
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

witam w brzydki czwartkowy poranek
Mam kilka pytań
czy pisząc o Olejach macie na myśli te spożywcze ?
w jakich stosunku używacie pułkanki z wody i cytryny?
no i co jeszcze polecacie aby wzmocnić włosy i nadać im zdrowszego wyglądu?

Wczoraj po rozmowach z fryzjerką o tym, że bardzo mi sie przetłuszczają włosy za jej radą kupiłam sobie najzwyklejszy szampon "familijny" ( taki w niebieskiej butelce). Powiedziała, że włosy mam tak przetłuszczone od szamponu bo zawiera w sobie odżywke i żeby sprobować myć najzwyjklejszym. Umyłam wczoraj około 15 a dzis wstaje i moje włosy nadal wyglądają jak po myciu. Ciekawe jak będa wyglądac wieczorem dam znać
martgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:34   #2876
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

martgo ja pisząc o oleju kokosowym mam na myśli Vatikę. Ale wiem, że są dziewczyny, które używają takiego jadalnego oleju kokosowego
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:04   #2877
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Albo mi się tak kruszyły
Również Ci życzę, żeby Ciebie to nie spotkało



Nie koniecznie, bo znam bardzo dużo osób, które jak obetną włosy równiutko pod linijkę to po paru miesiącach nadal mają takie równe


no moja siostra od jakis 2 lat obcina na prosto i jak jej rosna to nadal sa proste
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:31   #2878
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

o rany ile wy tego używacie ^_^

Ja to tylko myju myju
potem Schwarzkopf, Gliss Kur Płynny Jedwab (ten podwójny) i tylko rozczesuję.

i tak zmieniłam już częstotliwość mycia włosa, na co drugi dzień.

Włoski rosną ^_^ niedługo minie roczek _-_
hehe

a ja trzymam się dalej i nie farbuję!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:49   #2879
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

sikoreczka111, ja kiedyś kilka lat rozjaśnialam włosy, więc teraz jakąkolwiek farbę położę na włosy to bardzo szybko się spłukuje... Ale to normalne przy rozjaśnianych włosach Mi to szkoda cytryny na płukankę xD przecież to pół cytryny aż trzeba dać! przecież ile to herbat z cytryną by było! ja się muszę zaopatrzyć w ocet jabłkowy można go w zwykłym markecie kupić?
martgo, pisząc o olejach mamy na myśli przeróżne, spożywcze także
Skarb90, oj zazdroszczę siostrze
Ivonea, jak ktoś ma bardzo zniszczone włosy to taka zwykła pielęgnacja niestety nie wystarcza
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:00   #2880
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
sikoreczka111, ja kiedyś kilka lat rozjaśnialam włosy, więc teraz jakąkolwiek farbę położę na włosy to bardzo szybko się spłukuje... Ale to normalne przy rozjaśnianych włosach Mi to szkoda cytryny na płukankę xD przecież to pół cytryny aż trzeba dać! przecież ile to herbat z cytryną by było! ja się muszę zaopatrzyć w ocet jabłkowy można go w zwykłym markecie kupić?
martgo, pisząc o olejach mamy na myśli przeróżne, spożywcze także
Skarb90, oj zazdroszczę siostrze
Ivonea, jak ktoś ma bardzo zniszczone włosy to taka zwykła pielęgnacja niestety nie wystarcza
z tego co sie orientuje to ocet jablkowy powinien byc w kazdym markecie dosc popularny jest wsrod klientow
co do cytryny, mi tam cytryny nie jest szkoda, nie przepadam za herbata z cytryna, no chyba ze chora jestem

chyba za mnie nikt kciukow dzisiaj nie trzymal mialam egz z matmy i jestem pewna ze go oblalam.. ;/ na dodatek dopadl mnie bezglos
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.