U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 12:24   #2791
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak, gosciu z ebaya od esencji O HUI od razu mi napisal jakies 2 tygodnie temu, ze jest swieto w Korei, wiec bedzie mogl wyslac dopiero 20go, no i wczoraj otrzymalam paczke.
Zgadza sie - UrodZiny Buddy.

A btw ilekroć czytam nazwę o hui to pekam ze śmiechu
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:33   #2792
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Zgadza sie - UrodZiny Buddy.

A btw ilekroć czytam nazwę o hui to pekam ze śmiechu
Omg, hahahahahah Wiesz, dopiero teraz tak na ta nazwe spojrzalam, jak to powiedzialas
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:55   #2793
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam wgl... mam jasną skóre, w lekko oliwkowo żółtawym odcieniu, używam hot pink BB skin79, ale wlasnie idzie lato... słonce ładnie swieci, a ja sie naprawde szybko opalam jak na taka jasna karnacje, na złotawo oliwkowy kolor, czy kojarzycie które BB kremy moga miec taki troszke ciemniejszy, złocisty odcień? dodam, że mam raczej tłustą cerę i rozszerzone pory, ale jakiegoś mocnego krycia nie potrzebuje

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------




dasz znać jak ten Cho Bo Yang? bo się trochę napaliłam na niego
Hot pink skin79 jest przecież bardziej w tonacjach różowych, więc jak zgrywa się z Twoją jasno oliwkową cerą?
Z lekkich oliwkowych kremów BB mogę polecić Mizona Snail oraz trochę ciemniejszego Skin79 Super + Triple Functions BB Vital Cream- wczoraj dostałam próbkę odlewki więc jeszcze nie zdążyłam wyoróbować go pod kątem "przyjemnosci noszenia" ale wydaje się bardziej odpowiedni na letnią, lekką opaleniznę.
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:28   #2794
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mizon Snail jest jaśniutki.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:34   #2795
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Miałam już kiedyś próbkę misshy cho bo yang 1, z tego co pamiętam dobrze krył i dość długo utrzymywał mat, ale ciemniał u mnie. Ale generalnie na plus, tylko kolor mógłby być lepszy.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 16:03   #2796
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Kolor w opakowaniu jest jasny, brzoskwiniowy, ale na twarzy jest niewidoczny. Na "już" wiem, że zapaszek mi nie odpowiada- kojarzy mi się z odświeżaczem powietrza, którego bardzo nie lubię Puszek wydaje się średnio praktyczny, chyba sprawię sobie do niego pędzel.

Próbki mam następujące: Missha Time Revolution Essence x2, ta sama seria Immortal Youth Cream x2, filtr Missha all-around safe block x2 i Missha Complexion Coordinating BB.
Właśnie tak się zastanawiałam czy on nadaje jakiś kolor czy jest transparentny. A masz porównanie do sypkiego pudru SF Peach Sake?

Krem Immortal Youth jest bardzo przyjemny, dobrze nawilża.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:51   #2797
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Miałam już kiedyś próbkę misshy cho bo yang 1, z tego co pamiętam dobrze krył i dość długo utrzymywał mat, ale ciemniał u mnie. Ale generalnie na plus, tylko kolor mógłby być lepszy.
też miałam tą próbkę krycie wg mnie super, mat też super, ale po kilku godzinach jak spojrzałam w lustro, to się przeraziłam, że tak ciemnieje
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-05-30 o 20:55
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 21:14   #2798
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Właśnie tak się zastanawiałam czy on nadaje jakiś kolor czy jest transparentny. A masz porównanie do sypkiego pudru SF Peach Sake?

Krem Immortal Youth jest bardzo przyjemny, dobrze nawilża.
Ja bardzo polecam bo uwielbiam Peach Sake puder.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:10   #2799
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam bo uwielbiam Peach Sake puder.
Miałam kiedyś sypki i byłam z niego bardzo zadowolona, dlatego teraz zastanawiam się nad prasowaną wersją (tylko czy to to samo - tego właśnie nie wiem).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 09:40   #2800
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś sypki i byłam z niego bardzo zadowolona, dlatego teraz zastanawiam się nad prasowaną wersją (tylko czy to to samo - tego właśnie nie wiem).
Ale tak właściwie to dlaczego chcesz płaski? kurcze fajna jest ta grape emulsja ze skinfooda.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 10:35   #2801
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Miałam już kiedyś próbkę misshy cho bo yang 1, z tego co pamiętam dobrze krył i dość długo utrzymywał mat, ale ciemniał u mnie. Ale generalnie na plus, tylko kolor mógłby być lepszy.
...
też wspominam bardzo dobrze,obok Hery najlepszy bb jak dla mnie,na mnie nie ciemniał.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 14:14   #2802
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Właśnie tak się zastanawiałam czy on nadaje jakiś kolor czy jest transparentny. A masz porównanie do sypkiego pudru SF Peach Sake?

Krem Immortal Youth jest bardzo przyjemny, dobrze nawilża.
Niestety, nie mam porównania, i chyba tak prędko nie skuszę się na żaden sypki puder
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 14:37   #2803
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Ale tak właściwie to dlaczego chcesz płaski?
Bo jest wygodniejszy, mogę go wszędzie zabrać, nic się nie wysypie.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam porównania, i chyba tak prędko nie skuszę się na żaden sypki puder
OK, dzięki
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:11   #2804
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
Hot pink skin79 jest przecież bardziej w tonacjach różowych, więc jak zgrywa się z Twoją jasno oliwkową cerą?
Z lekkich oliwkowych kremów BB mogę polecić Mizona Snail oraz trochę ciemniejszego Skin79 Super + Triple Functions BB Vital Cream- wczoraj dostałam próbkę odlewki więc jeszcze nie zdążyłam wyoróbować go pod kątem "przyjemnosci noszenia" ale wydaje się bardziej odpowiedni na letnią, lekką opaleniznę.
wg mnie Hot Pink jest szary dla mnie on się dopasowuje po 2-3 min od nałozenia, jeszcze + puder i jest ok nie zauwazylam zeby mi się gryzł z kolorem skóry ;p przede wszystkim nie jest pomarańczowy, jak większość podkladów a ten BB Orange Vital to wlasnie chce kupic tylko coś nie moge w dobrej cenie znalezc na ebayu

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam bo uwielbiam Peach Sake puder.
ja też go baaardzo lubie moja tłusta cera świetnie się z nim dogaduje, i to w sumie cały dzień ;D nad prasowaną wersją tez sie zastanawiałam, teraz mam prasowany Hot Pink Skin79 ale on mnie chyba zapycha ;/
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:12   #2805
misiam8
Raczkowanie
 
Avatar misiam8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trochę tu trochę tam
Wiadomości: 139
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

To mój drugi bb cream. Gdy go pierwszy raz założyłam na twarz byłam zachwycona. Pięknie ujednolicił cerę, rozjaśnił, ożywił.
Niestety w świetle dziennym nie wyglądał już tak fajnie na mojej twarzy- podkreślał suche skórki na nosie.
Zresztą nie potrzebuje mocnego krycia, a moim zdaniem jest on dla mnie za ciężki.
Pytanie brzmi: Czy jest tu jakaś Wizażanka, która wie, że ten krem u niej się sprawdza i byłaby skłonna się wymienić? (nie koniecznie krem bb)
Niestety opakowanie od kremu wyrzuciłam

Na twarzy miałam go ok 3 razy, więc zużycie jest niewielkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0947.jpg (74,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0950.jpg (69,3 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez misiam8
Czas edycji: 2013-06-02 o 16:13
misiam8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:41   #2806
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Używam co drugi dzień jabłkowego sleeping packu i jestem zadowolona. Tylko takie ogromne opakowanie, że nie wiem kiedy zużyję.

Myję buzię pianką ze Skin Fooda ( z drzewa herbacianego ) i zastanawiam się czy zdążę ją zużyć do daty przydatności, wystarczy tak mała ilość , że w ogóle jej nie ubywa,

Mam dzisiaj na twarzy Misshę Choo Bo Yang ( czy jakoś tak ) przypruszoną Meteorytami, całkiem dobrze wygląda tylko za jasna dla mnie

Przyszedł mój DoDo, jestem zadowolona bardzo. Aż mama mówiła, że jakąś ładną buzię mam, a przecież nie ma on praktycznie żadnego koloru i nic nie kładłam innego
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:04   #2807
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
wg mnie Hot Pink jest szary dla mnie on się dopasowuje po 2-3 min od nałozenia, jeszcze + puder i jest ok nie zauwazylam zeby mi się gryzł z kolorem skóry ;p przede wszystkim nie jest pomarańczowy, jak większość podkladów a ten BB Orange Vital to wlasnie chce kupic tylko coś nie moge w dobrej cenie znalezc na ebayu

Od kilku dni testuje skin 79 vital i rzeczywiście fajnie wygląda na skórze, plus spf50+ idealne na wakacje w ciepłych krajach:P ale chyba zostanę przy mizonie bo na co dzień na lato może mieć trochę zbyt duże krycie
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:06   #2808
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Używam co drugi dzień jabłkowego sleeping packu i jestem zadowolona. Tylko takie ogromne opakowanie, że nie wiem kiedy zużyję.

Myję buzię pianką ze Skin Fooda ( z drzewa herbacianego ) i zastanawiam się czy zdążę ją zużyć do daty przydatności, wystarczy tak mała ilość , że w ogóle jej nie ubywa,

Mam dzisiaj na twarzy Misshę Choo Bo Yang ( czy jakoś tak ) przypruszoną Meteorytami, całkiem dobrze wygląda tylko za jasna dla mnie

Przyszedł mój DoDo, jestem zadowolona bardzo. Aż mama mówiła, że jakąś ładną buzię mam, a przecież nie ma on praktycznie żadnego koloru i nic nie kładłam innego
W ogóle koreańskie Foam są tak straszliwie opłacalne - ostatnio próbka Egg Pore starczyło mi na 6-7 oszczednych razy - masakra!!
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:52   #2809
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mam takie pytanie - jakie podtony ma Missha PC 21? Do tej pory miałam 13, ale trochę się opaliłam i jest dla mnie za jasna, 21 w internecie wygląda ok, ale boje się czy nie ma mocniejszych różowych podtonów niż 13, bo nie chcę wyglądać jak świnka. A do tego dzięki Waszym zachwytom dorzucę do koszyka Baviphat AC, mam nadzieję, że pomoże mojej kapryśnej cerze
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 18:59   #2810
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie - jakie podtony ma Missha PC 21? Do tej pory miałam 13, ale trochę się opaliłam i jest dla mnie za jasna, 21 w internecie wygląda ok, ale boje się czy nie ma mocniejszych różowych podtonów niż 13, bo nie chcę wyglądać jak świnka. A do tego dzięki Waszym zachwytom dorzucę do koszyka Baviphat AC, mam nadzieję, że pomoże mojej kapryśnej cerze
Beżowe raczej... różowych nie ma bo używałam a mam żółte podtony i nie odznaczała się od szyi nic a nic.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:00   #2811
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Beżowe raczej... różowych nie ma bo używałam a mam żółte podtony i nie odznaczała się od szyi nic a nic.
dzięki skoro nie ma tam różu to zamawiam
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:15   #2812
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witajcie Dziewczyny!
Poczytuję Was wątek i w końcu zdecydowałam się kupić mój pierwszy bb cream. Wybór padł na snail od skin79 i...przepadłam. Jest naprawdę świetny, ale niestety połknęłam bakcyla i nie mogę się doczekać testowania nowych azjatyckich produktów. Tak przeglądam ebay i właśnie chciałam się skusić na jakąś piankę do mycia, ale nie wiedziałam jak z wydajnością. W takim razie muszę na serio rozważyć ten zakup. Na razie mam baking powder od etude house (próbkę)
Poszukuję też dobrego pudru prasowanego co by mnie nie zapchał
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:19   #2813
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Poczytuję Was wątek i w końcu zdecydowałam się kupić mój pierwszy bb cream. Wybór padł na snail od skin79 i...przepadłam. Jest naprawdę świetny, ale niestety połknęłam bakcyla i nie mogę się doczekać testowania nowych azjatyckich produktów. Tak przeglądam ebay i właśnie chciałam się skusić na jakąś piankę do mycia, ale nie wiedziałam jak z wydajnością. W takim razie muszę na serio rozważyć ten zakup. Na razie mam baking powder od etude house (próbkę)
Poszukuję też dobrego pudru prasowanego co by mnie nie zapchał
Czeeeeść! Bardzo, ale to bardzo lubię Twojego bloga
I jak wrażenia po próbce? Dla mnie azjatyckie pianki dają wrażenie takiej tępej skóry po użyciu... Nie wiem jak to opisać Nie mowię, że to źle ale chyba wolę myjadła na bazie glinek Chociaż Rice Foam od Mziona była bardzo fajna
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:05   #2814
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A próbowałyście może azjatyckich eyelinerów?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:09   #2815
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez misiam8 Pokaż wiadomość
To mój drugi bb cream. Gdy go pierwszy raz założyłam na twarz byłam zachwycona. Pięknie ujednolicił cerę, rozjaśnił, ożywił.
Niestety w świetle dziennym nie wyglądał już tak fajnie na mojej twarzy- podkreślał suche skórki na nosie.
Zresztą nie potrzebuje mocnego krycia, a moim zdaniem jest on dla mnie za ciężki.
Pytanie brzmi: Czy jest tu jakaś Wizażanka, która wie, że ten krem u niej się sprawdza i byłaby skłonna się wymienić? (nie koniecznie krem bb)
Niestety opakowanie od kremu wyrzuciłam

Na twarzy miałam go ok 3 razy, więc zużycie jest niewielkie.
Chyba u wszystkich się tak odznacza ten krem, wystarczy nałożyć coś treściowego pod
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 07:22   #2816
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Poczytuję Was wątek i w końcu zdecydowałam się kupić mój pierwszy bb cream. Wybór padł na snail od skin79 i...przepadłam. Jest naprawdę świetny, ale niestety połknęłam bakcyla i nie mogę się doczekać testowania nowych azjatyckich produktów. Tak przeglądam ebay i właśnie chciałam się skusić na jakąś piankę do mycia, ale nie wiedziałam jak z wydajnością. W takim razie muszę na serio rozważyć ten zakup. Na razie mam baking powder od etude house (próbkę)
Poszukuję też dobrego pudru prasowanego co by mnie nie zapchał
Mam właśnie i Baking Powder Bb Cleaning i Foam od Skinfooda Egg Porę. I efekt na skórze rzeczywiście podobny - taka specyficzna czytosc - ale znika po wklepaniu toniku.

To umycia wystarcza tak mała ilośc ze chyba rok będę go mieć ; D

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A próbowałyście może azjatyckich eyelinerów?
Nie ale przymierzam sie wiem dołączam do pytania!

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Ach i po 3 miesiącach "azjatyckiej pielęgnacji" mam najpiękniejsza cerę jaka miałam w życiu - dorosłym

Naprawdę aż czekam na wieczór - na masaż olejem i maseczki ^^
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 07:28   #2817
misiam8
Raczkowanie
 
Avatar misiam8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trochę tu trochę tam
Wiadomości: 139
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Chyba u wszystkich się tak odznacza ten krem, wystarczy nałożyć coś treściowego pod
Jak ma się skórę skłonną do zapychania to te treściwe "coś" raczej wyrządzi więcej szkody niż pożytku
misiam8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:06   #2818
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez misiam8 Pokaż wiadomość
Jak ma się skórę skłonną do zapychania to te treściwe "coś" raczej wyrządzi więcej szkody niż pożytku
Nie trzeba zaraz treściwie, ja nakładam pod bb i nawilżający filtr lekki żel nawilżający.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:08   #2819
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei wyslalas juz tanake?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:56   #2820
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

co byście kupiły: pełnowymiarowy bb o pojemności 44g czy 30 próbek o zawartości 2g każda, ale dwa razy tańsze?
bo mam dylemat, opakowanie śliczne, ale w sumie wrzucę do kosmetyczki i tyle mi z tego opakowania, a z drugiej strony saszetki to takie mało poręczne...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.