Lakiery hybrydowe - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 14:01   #1021
karasia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe

to nie czerń,tylko granat.niestety zdjęcie nie oddaje tak koloru
karasia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:44   #1022
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
i przez Was kliknelam ibd fireworks
juz widze go na czerwieni i czerni
!!! Cudowny ten Fireworks! KUPUJĘ! Ale powiedzcie mi czy to jest ten z tej strony? Bym zamówiła od razu
http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...729952430.html
Z jakiej strony Wy kupiłyście ten kolor?

Pozdrawiam!
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:29   #1023
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Stacjonarnie to nic nie pomogę,ale zawsze moge dac namiary na dystrybutorów
MM,Reforma,Mollon czy Spn
Hm a jak wygląda zamawianie u dystrybutorów? Nie mam w ogóle praktyki. Jest możliwość zamawiania pojedynczych sztuk i jak z dostawa?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:42   #1024
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Polecam 089, jest śliczny (i wygląda jak na wzorniku). Zajrzyj w moją galerię, mam jedno zdjecie z pomalowanymi paznokciami
No to nie mam co się zastanawiać zwłaszcza ze mówisz ze jest śliczny i przy okazji przeglądania zdjeć spodobał mi się jeszcze kolor 016 wiec pewnie też zamówię przy okazji.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:01   #1025
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ten czarny to z jakiej firmy? to taka prawdziwa czern?

kurcze zastanawiam sie czy warto mi ryzykowac z Estetiq, czy zostac przy Cz bo chce tylko 2 kolorki: czarny i nude.
Ale Estetiq to, to samo co CZ - tylko wydaje mi się ze maja większy wybór kolorów .... Tak ze spokojnie możesz kupować ... Ja z obu tych firm jestem zadowolona 😀

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
!!! Cudowny ten Fireworks! KUPUJĘ! Ale powiedzcie mi czy to jest ten z tej strony? Bym zamówiła od razu
http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...729952430.html
Z jakiej strony Wy kupiłyście ten kolor?

Pozdrawiam!
Podbijam... też chętnie się dowiem, bo robi super efekt i już się napaliłam na jego zakup
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 22:43   #1026
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Hm a jak wygląda zamawianie u dystrybutorów? Nie mam w ogóle praktyki. Jest możliwość zamawiania pojedynczych sztuk i jak z dostawa?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o kurcze nie pomyślałam,bo ja jako firma.
Zawsze mogę coś zamówić przy okazji swoich zamówień.


co do fireworks jak najbardziej możecie zamawiac u leoberta.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:06   #1027
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam
Mam 2 pytanka
Czy hybrydka z MM i CZ zejdzie przy zwykłym acetonie??
Lakiery z CZ są dobre? czytałam, że nie są złe ale wolę osobiście zadać to pytanie
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 10:20   #1028
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam
CZ schodzi przy acetonie, schodzi nawet przy zmywaczu z rossmana issana. MM nie mam, ale z umieszczonych wyżej postów wynika,że tak
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:03   #1029
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziękuję JAGA
może też będziesz wiedziała czy przy CZ mogę używać bazy np. z INS??
pytam, ponieważ mam lakiery z INS i są lipne

Ogólnie zastanawiam się nad CZ i MM...czy przy nich dobra będzie baza 2w1?? wtedy primer jest potrzebny??
Nie wiem na co się zdecydować, a nie mogę dużo kasiorki wydać
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:37   #1030
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nie znam MM i INS. CZ może być na początek. Dziewczyny polecają gelish. Warto poczytać cały ten wątek, na pewno znajdziesz odpowiedź. Pzdr
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:45   #1031
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja na poczatek kupilam diamond cosmetics i narazie jesten zadowolona znajoma juz dlugo na nich pracuje i tez mowi ze sa ok a nie sa drogie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 13:23   #1032
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez 8kh3 Pokaż wiadomość
Dziękuję JAGA
może też będziesz wiedziała czy przy CZ mogę używać bazy np. z INS??
pytam, ponieważ mam lakiery z INS i są lipne

Ogólnie zastanawiam się nad CZ i MM...czy przy nich dobra będzie baza 2w1?? wtedy primer jest potrzebny??
Nie wiem na co się zdecydować, a nie mogę dużo kasiorki wydać
Podobno INS nie schodzą od acetonu to baza pewnie tez nie, więc pewnie wolałabym ją zmienić na innaą.
Co do kolorów MM to ostatnio pytałam się jednej dziewczyny, która ich używa i mówiła ze schodzą od acetonu ale nie wszystkie kolory, np. neonowe, galaktyczne. Z tego co wiem to nawet na ich stronie był dodany opis przy tych kolorach ze nie schodzą od acetonu.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:39   #1033
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Podobno INS nie schodzą od acetonu to baza pewnie tez nie, więc pewnie wolałabym ją zmienić na innaą.
Co do kolorów MM to ostatnio pytałam się jednej dziewczyny, która ich używa i mówiła ze schodzą od acetonu ale nie wszystkie kolory, np. neonowe, galaktyczne. Z tego co wiem to nawet na ich stronie był dodany opis przy tych kolorach ze nie schodzą od acetonu.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro

INS to lakierożele dlatego nie schodzą od acetonu, CZ to hybryda - raczej się nie połączą
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:12   #1034
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam,
wcześniej udzielałam się w temacie lakieru LNC, które w moim przypadku się nie sprawdziły. Zgodnie z Waszymi radami zdecydowałam się na Shellac. Robiłam w salonie kosmetycznym - 5 razy. Pierwszy zraz rewelacja - lakier trzymał się ponad miesiąc, za drugim tak samo. Niestety 3, 4 i 5 raz to była masakra. Tak samo jak LNC zaczął mi odchodził płatami. Za każdym razem miałam robiony amnicure przez tę sama osobę, więc zastanawiam się dlaczego teraz shellac trzyma mi się 3 -4 dni.
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 20:11   #1035
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość


co do fireworks jak najbardziej możecie zamawiac u leoberta.
Dzięki za odpowiedź


Mam jeszcze jedno pytanko do wsztsykich dziewczyn.
Macie jakieś sprawdzone strony internetowe gdzie mogę zamówić najróżniejsze ozdoby na paznokcie? Na allegro ciężko mi wybrać tak żebym nie musiała kilka razy za przesyłkę płacić, cenowo też słabo to wychodzi. Chodzi mi o cyrkonie i nie tylko. teraz są modne różne dżety srebrne, złote, jakieś kamyczki najróżniejsze, muszelki kruszone-nie wiem jak to wszystko sie fachowo nazywa, ale na pewno wiecie o co mi chodzi.
Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna za każdą informację.
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:14   #1036
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
o kurcze nie pomyślałam,bo ja jako firma.
Zawsze mogę coś zamówić przy okazji swoich zamówień.


co do fireworks jak najbardziej możecie zamawiac u leoberta.
my

No właśnie Wymyśliłam sobie że chcę sobie robić sama i teraz mam :P
A gdzie (jakie okolice) można by odebrać? Jakbym miała dobry dojazd do z chęcią wykorzystam taką możliwość
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 23:02   #1037
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź


Mam jeszcze jedno pytanko do wsztsykich dziewczyn.
Macie jakieś sprawdzone strony internetowe gdzie mogę zamówić najróżniejsze ozdoby na paznokcie? Na allegro ciężko mi wybrać tak żebym nie musiała kilka razy za przesyłkę płacić, cenowo też słabo to wychodzi. Chodzi mi o cyrkonie i nie tylko. teraz są modne różne dżety srebrne, złote, jakieś kamyczki najróżniejsze, muszelki kruszone-nie wiem jak to wszystko sie fachowo nazywa, ale na pewno wiecie o co mi chodzi.
Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna za każdą informację.

http://www.shop.sea-star.pl/ozdoby-c-56.html ten sklep ma chyba wszystko czego dusza zapragnie nie wiem jak cenowo w porównaniu z allegro, ale z pewnością znajdziesz tu większość ozdób jakie są ostatnio w modzie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

Dziewczyny czy któraś z was używa lub używała hybryd Bluesky shellac? niby zamiennik CND Shellac:P

Jakie są wasze opinie ? jestem ciekawa waszej oceny bo ja zamówiłam sobie ostatnio na próbę bazę i dwa kolorki z tej firmy moja znajoma (z zawodu kosmetyczka/manicurzystka) pracuje na co dzień właśnie na tych lakierach, bardzo sobie zachwalała produkty tej firmy, także postanowiłam spróbować tym bardziej, że na allegro jest teraz fajna okazja, już za 21 zł można kupić jeden lakier gdzie przeważnie cena za sztukę to około 38zł

dzisiaj dostałam lakiery i od razu postanowiłam je przetestować
Do tej pory głownie używałam C.Z i a.t.a, więc mogę wypowiedzieć się jaka jest różnica między wspomnianym Bluesky a tymi dwoma firmami.

Zapach lakierów: Bluesky pachnie jak farba do ścian, C.Z podobnie jak zwykłe lakiery do paznokci

Baza: Bluesky zdecydowanie lepsza niż C.Z - lekka, bardziej płynna, łatwo się rozprowadza, baza C.Z (podobnie i top) - bardziej żelowa, lepka, trudno jest nałożyć naprawdę minimalną warstwę i nie zostawić niepomalowanej płytki.

Kolory: Pigmentacja Bluesky niesamowita mimo, że lakiery są minimalnie bardziej płynne niż C.Z. Z Bluesky mam kolor czarny 518 i bordowy 515, ogólnie ciemne kolory, nie wiem jak jest w przypadku jaśniejszych odcieni. Ogólnie z C.Z jestem zadowolona, ale brakuje mi w ich kolekcji kolorków z drobinkami, przeważnie w ich ofercie same maty, kilka brokatowych i może z 3 z drobinkami. Jedyne co mi przeszkadza w Bluesky to pędzelek, jest dość sztywny i szeroki, zdecydowanie wolę pędzelek C.Z. - łatwiej domalować płytkę przy skórkach, poza tym rączka/nakrętka jest dłuższa i lepiej trzyma się w palcach.

Nie zamawiałam topu z Bluesky bo dużo było negatywnych opinii na necie na jego temat, jeśli ktoś miał proszę o zdanie.. znajoma nie widzi w nim żadnego problemu.

Nie wiem jak wy, ale ja malując paznokcie, (zabezpieczając wolny brzeg) baza+kolor+top wszystko z C.Z. na końcówkach zawsze spłynie mi delikatnie baza czy top (mimo cienkiej warstwy), że te paznokcie mają na wolnym brzegu lekki uskok (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) przez co jak tak się dobrze przyjrzeć wyglądają na sztuczne, zaś malując baza+kolor (bluesky) + top C.Z. paznokcie są naprawdę cienkie, wyglądają od spodu jak pomalowane zwykłym lakierem... już sobie wyobrażam jak rewelacyjnie wyglądałyby z bardziej lekkim topem.

Nie wiem jak z trwałością tych produktów, ponoć jest zadowalająca.. mam nadzieję, że pazurki będą się dobrze trzymały jak na razie jestem bardzo zadowolona ale się rozpisałam ma nadzieję, że któraś z was doczyta do końca heheh

fotkę z dzisiejszym mani (wykonanym produktami Bluesky) wstawię jutro, dzisiaj już za późno aby pstrykać fotki no i oświetlenie sztuczne

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-11-21 o 23:06
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 00:21   #1038
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
my

No właśnie Wymyśliłam sobie że chcę sobie robić sama i teraz mam :P
A gdzie (jakie okolice) można by odebrać? Jakbym miała dobry dojazd do z chęcią wykorzystam taką możliwość

Wysłałam priv tylko nie wiem czy doszło

Jeśli nie to zawsze można mnie złapać na fb
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 08:53   #1039
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
http://www.shop.sea-star.pl/ozdoby-c-56.html ten sklep ma chyba wszystko czego dusza zapragnie nie wiem jak cenowo w porównaniu z allegro, ale z pewnością znajdziesz tu większość ozdób jakie są ostatnio w modzie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

Dziewczyny czy któraś z was używa lub używała hybryd Bluesky shellac? niby zamiennik CND Shellac:P

Jakie są wasze opinie ? jestem ciekawa waszej oceny bo ja zamówiłam sobie ostatnio na próbę bazę i dwa kolorki z tej firmy moja znajoma (z zawodu kosmetyczka/manicurzystka) pracuje na co dzień właśnie na tych lakierach, bardzo sobie zachwalała produkty tej firmy, także postanowiłam spróbować tym bardziej, że na allegro jest teraz fajna okazja, już za 21 zł można kupić jeden lakier gdzie przeważnie cena za sztukę to około 38zł

dzisiaj dostałam lakiery i od razu postanowiłam je przetestować
Do tej pory głownie używałam C.Z i a.t.a, więc mogę wypowiedzieć się jaka jest różnica między wspomnianym Bluesky a tymi dwoma firmami.

Zapach lakierów: Bluesky pachnie jak farba do ścian, C.Z podobnie jak zwykłe lakiery do paznokci

Baza: Bluesky zdecydowanie lepsza niż C.Z - lekka, bardziej płynna, łatwo się rozprowadza, baza C.Z (podobnie i top) - bardziej żelowa, lepka, trudno jest nałożyć naprawdę minimalną warstwę i nie zostawić niepomalowanej płytki.

Kolory: Pigmentacja Bluesky niesamowita mimo, że lakiery są minimalnie bardziej płynne niż C.Z. Z Bluesky mam kolor czarny 518 i bordowy 515, ogólnie ciemne kolory, nie wiem jak jest w przypadku jaśniejszych odcieni. Ogólnie z C.Z jestem zadowolona, ale brakuje mi w ich kolekcji kolorków z drobinkami, przeważnie w ich ofercie same maty, kilka brokatowych i może z 3 z drobinkami. Jedyne co mi przeszkadza w Bluesky to pędzelek, jest dość sztywny i szeroki, zdecydowanie wolę pędzelek C.Z. - łatwiej domalować płytkę przy skórkach, poza tym rączka/nakrętka jest dłuższa i lepiej trzyma się w palcach.

Nie zamawiałam topu z Bluesky bo dużo było negatywnych opinii na necie na jego temat, jeśli ktoś miał proszę o zdanie.. znajoma nie widzi w nim żadnego problemu.

Nie wiem jak wy, ale ja malując paznokcie, (zabezpieczając wolny brzeg) baza+kolor+top wszystko z C.Z. na końcówkach zawsze spłynie mi delikatnie baza czy top (mimo cienkiej warstwy), że te paznokcie mają na wolnym brzegu lekki uskok (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) przez co jak tak się dobrze przyjrzeć wyglądają na sztuczne, zaś malując baza+kolor (bluesky) + top C.Z. paznokcie są naprawdę cienkie, wyglądają od spodu jak pomalowane zwykłym lakierem... już sobie wyobrażam jak rewelacyjnie wyglądałyby z bardziej lekkim topem.

Nie wiem jak z trwałością tych produktów, ponoć jest zadowalająca.. mam nadzieję, że pazurki będą się dobrze trzymały jak na razie jestem bardzo zadowolona ale się rozpisałam ma nadzieję, że któraś z was doczyta do końca heheh

fotkę z dzisiejszym mani (wykonanym produktami Bluesky) wstawię jutro, dzisiaj już za późno aby pstrykać fotki no i oświetlenie sztuczne
bluesly ponoc trzeba spilowywac bo nie schodza od acetonu. tak czytalam na jakims innym forum.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 09:20   #1040
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

No wlasnie tez znalazłam podobne wpisy przy okazji szukania czegoś o topie tej firmy, ponoć trzeba spilowac top do koloru i wtedy odmaczac, koleżanka uważa że jej wszystko ładnie schodzi, dokładnie to twierdzi że jedne kolorki lepiej drugie gorzej ale wszystko da się usunąć acetonem i wcale nie musi trzymać palców w foli w nieskończoność jak to niektóre osoby twierdza..ostatnio zaczęłam pilowac top (kilka szybkich ruchów pilnikiem pod warstwie topu, dzięki temu nie muszę trzymać pazurkow w acetonie 10 minu a 5, lepiej poświęcić 1-2 min.na "porysowaniu" pilnikiem po topie niż trzymać dłużej w acetonie który nie jest obojętny dla naszych paznokci takze jaka jest prawda że sciaganiem to się okaże za jakiś czas napewno napisze jak mi się odmaczaja
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 09:34   #1041
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
http://www.shop.sea-star.pl/ozdoby-c-56.html ten sklep ma chyba wszystko czego dusza zapragnie nie wiem jak cenowo w porównaniu z allegro, ale z pewnością znajdziesz tu większość ozdób jakie są ostatnio w modzie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

Dziewczyny czy któraś z was używa lub używała hybryd Bluesky shellac? niby zamiennik CND Shellac:P

Jakie są wasze opinie ? jestem ciekawa waszej oceny bo ja zamówiłam sobie ostatnio na próbę bazę i dwa kolorki z tej firmy moja znajoma (z zawodu kosmetyczka/manicurzystka) pracuje na co dzień właśnie na tych lakierach, bardzo sobie zachwalała produkty tej firmy, także postanowiłam spróbować tym bardziej, że na allegro jest teraz fajna okazja, już za 21 zł można kupić jeden lakier gdzie przeważnie cena za sztukę to około 38zł

dzisiaj dostałam lakiery i od razu postanowiłam je przetestować
Do tej pory głownie używałam C.Z i a.t.a, więc mogę wypowiedzieć się jaka jest różnica między wspomnianym Bluesky a tymi dwoma firmami.

Zapach lakierów: Bluesky pachnie jak farba do ścian, C.Z podobnie jak zwykłe lakiery do paznokci

Baza: Bluesky zdecydowanie lepsza niż C.Z - lekka, bardziej płynna, łatwo się rozprowadza, baza C.Z (podobnie i top) - bardziej żelowa, lepka, trudno jest nałożyć naprawdę minimalną warstwę i nie zostawić niepomalowanej płytki.

Kolory: Pigmentacja Bluesky niesamowita mimo, że lakiery są minimalnie bardziej płynne niż C.Z. Z Bluesky mam kolor czarny 518 i bordowy 515, ogólnie ciemne kolory, nie wiem jak jest w przypadku jaśniejszych odcieni. Ogólnie z C.Z jestem zadowolona, ale brakuje mi w ich kolekcji kolorków z drobinkami, przeważnie w ich ofercie same maty, kilka brokatowych i może z 3 z drobinkami. Jedyne co mi przeszkadza w Bluesky to pędzelek, jest dość sztywny i szeroki, zdecydowanie wolę pędzelek C.Z. - łatwiej domalować płytkę przy skórkach, poza tym rączka/nakrętka jest dłuższa i lepiej trzyma się w palcach.

Nie zamawiałam topu z Bluesky bo dużo było negatywnych opinii na necie na jego temat, jeśli ktoś miał proszę o zdanie.. znajoma nie widzi w nim żadnego problemu.

Nie wiem jak wy, ale ja malując paznokcie, (zabezpieczając wolny brzeg) baza+kolor+top wszystko z C.Z. na końcówkach zawsze spłynie mi delikatnie baza czy top (mimo cienkiej warstwy), że te paznokcie mają na wolnym brzegu lekki uskok (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) przez co jak tak się dobrze przyjrzeć wyglądają na sztuczne, zaś malując baza+kolor (bluesky) + top C.Z. paznokcie są naprawdę cienkie, wyglądają od spodu jak pomalowane zwykłym lakierem... już sobie wyobrażam jak rewelacyjnie wyglądałyby z bardziej lekkim topem.

Nie wiem jak z trwałością tych produktów, ponoć jest zadowalająca.. mam nadzieję, że pazurki będą się dobrze trzymały jak na razie jestem bardzo zadowolona ale się rozpisałam ma nadzieję, że któraś z was doczyta do końca heheh

fotkę z dzisiejszym mani (wykonanym produktami Bluesky) wstawię jutro, dzisiaj już za późno aby pstrykać fotki no i oświetlenie sztuczne
Jakiś czas temu tez pytałam tu w wątku o bluesky, bo znalazłam ich na allegro, a szczególnie upatrzyłam sobie ich matowy top... to któraś z dziewczyn napisała ze jest to tandetna podróba shellaca i trzeba piłować bo nie schodzą od acetonu... ze ogólnie to nie warto...
Ale Ty widzę ze jesteś zadowolona wiec napisz za jakiś czas jak to jest z tym ściąganiem
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:10   #1042
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wklejam fotkę - manicure lakierem Bluesky nr 515 odpowiednik CND Shellac Masquerade szukając opinii na temat tych lakierów znalazłam i te bardzo zachwalające jak i odradzające, zresztą jak większość produktów.. zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy dlatego postanowiłam sama przetestować mam nadzieje, że nie wcześniej niż za 2 tyg. przyjdzie mi ściągać mani, więc wtedy napiszę jakie są moje odczucia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bluesky 40515_1.jpg (71,1 KB, 97 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:52   #1043
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wklejam linki do filmików gdzie dziewczyna maluję pazurki lakierami Bluesky oraz usuwa tą hybrydę wg filmiku hybryda schodzi całkiem fajnie

french: http://www.youtube.com/watch?v=fxsNtD4Xutc
kolor: http://www.youtube.com/watch?v=Kwp5wtpc5Eo
zdejmowanie: http://www.youtube.com/watch?v=yMyJVhTojKg
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:03   #1044
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

i ja dołączę swoją paletkę z lakierami, znalazłam trochę czasu
pst10 - pastelowa malinka
pst5 - szary
23 - ciemna czekolada (mój ulubiony )
24 - ciemny fiolet
16 - bardzo ciemne bordo

Lakiery CZ , mam jeszcze lakiery Allepaznokcie ( ale szkoda malować ), zastanawiam się czy dokupić kolejne z CZ czy np. z MM, ale w końcu z tymi co mam nic sie nie dzieje-wytrzymują dwa tygodnie, więc nie wiem czy warto

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8191.jpg (49,3 KB, 680 załadowań)

Edytowane przez godblessyou
Czas edycji: 2013-11-22 o 13:06 Powód: zmiana rozmiaru zdjęcia
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:06   #1045
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pst 5 mój ulubiony
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:10   #1046
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Pst 5 mój ulubiony

Mój 23 trochę przesadziłam z wielkością zdjęcia ( moje pierwsze ) i nie potrafię zmniejszyć
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:14   #1047
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

przynajmniej dobrze widać
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:03   #1048
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

hallo hallo czy ktoś mi pomoże?


Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej
poradźcie proszę co robię nie tak..
chodzi mi o zabezpieczenie wolnego brzegu by nie było odprysków, matowię wolny brzeg, odtłuszczam, nakładam bazę, potem kolor i top na wolny brzeg a na koniec po przemyciu okazuje się, że tylko co któryś pazur jest ok a w niektórych podkurczyło hybrydę i widać delikatnie płytkę...
co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno jak robicie frencha cosmetics zone to jaka koleność
baza, kolor, french, kolor, top
czy baza, kolor, kolor, french top czy jeszcze inaczej?
robiłam dziś pazurki CZ kolor 53 wiśnia, i musiałam nałożyć trzy warstwy by było krycie... i znowu przemywając cleanerem na końcu z wolnego brzegu zszedł kolor ta tzw. zakładka co robię nie tak?

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-11-23 o 22:05
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:05   #1049
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wrzucam fotki z hybrydami CZ: u dłoni połączenie 042 z 093, a u stóp neon5.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 042 CZ (6).jpg (69,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042 CZ (7).jpg (55,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042 CZ (8).jpg (54,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neon5 CZ (1).jpg (78,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neon5 CZ (2).jpg (55,7 KB, 31 załadowań)
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:32   #1050
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hallo hallo czy ktoś mi pomoże?







robiłam dziś pazurki CZ kolor 53 wiśnia, i musiałam nałożyć trzy warstwy by było krycie... i znowu przemywając cleanerem na końcu z wolnego brzegu zszedł kolor ta tzw. zakładka co robię nie tak?
kolor widocznie się kurczy w trakcie utwardzania, spróbuj po utwardzeniu bazy przetrzeć klejącą warstwę suchym pędzelkiem np. do żelu, to spowoduje, że kolor nie będzie się kurczył ani spływał ja robiąc paznokcie lakierami C.Z. nie przemywam bazy tak jak jest w instrukcji tylko przecieram suchym pędzelkiem, tak jakbyś malowała lakierem gdzieś wyczytałam, że przetarcie suchym wacikiem bezpyłowym też da radę, więc wypróbuj i jednego i drugiego sposobu...powinno pomóc

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Co do pigmentacji lakierów tej firmy.. jedne są mocno napigmentowane np. 008, pst 5 a inne słabo np. 064... szkoda tylko, że kupując nie mamy tej wiedzy który jest dobrze, a który słabo kryjący.. a szkoda:/:P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.