Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 18:46   #3151
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Chimay, pamiętam jak pisałaś o dry flo - stosujesz ją pod minerały a nie na prawda? Minerały ładnie się po niej rozprowadzają? Nie trzeba ich już matowić potem?
Stosuję a raczej stosowałam pod minerały, na minerały i potem jako puder około 2 razy w ciągu dnia. Bez tego to nawet nie było co na moją tłustą cerę nakładać podkładu, świecił się od razu.
Teraz Dry-Flo mam ciągle pod ręką, ale minerały poszły w odstawkę (poza różem).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 19:07   #3152
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jest duża różnica między golden fairest, a fair? Zastanawiam się nad zmianą odcienia na ciemniejszy i nie wiem, czy przeskoczyć tylko o jeden ton, czy od razu o dwa To wtedy byłby golden light.
Dużej różnicy nie ma, czasem używam zamiennie i praktycznie wygląda tak samo, chociaż w zimie na pewno wybiorę jaśniejszy. Nie wiem czy coś Ci to pomoże ale mam fotki próbek obok siebie.

Nie mam porównania matującego z kryjącym ale jak nie masz dużo rzeczy do zakrycia to matujący na pewno się sprawdzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1411.jpg (197,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1412.jpg (152,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1406.jpg (145,8 KB, 35 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:19   #3153
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A używa któraś z Was primera Prelude matte z kolorowka.com?
Zamówiłam, namieszałam, nałożyłam pod minerały niewielką ilość i jest tragedia Ani nie ma efektu fotoszopa, ani nawet nie ma za bardzo matu - trzyma krócej, niż przy pudrze bambusowym. Dodatkowo podkład się waży na nosie i czole. Coś robię źle?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:28   #3154
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
A używa któraś z Was primera Prelude matte z kolorowka.com?
Zamówiłam, namieszałam, nałożyłam pod minerały niewielką ilość i jest tragedia Ani nie ma efektu fotoszopa, ani nawet nie ma za bardzo matu - trzyma krócej, niż przy pudrze bambusowym. Dodatkowo podkład się waży na nosie i czole. Coś robię źle?
Miałam, ale już jakiś czas temu i jedyne, co pamiętam, to to, że bardzo marnie matował.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:59   #3155
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam, ale już jakiś czas temu i jedyne, co pamiętam, to to, że bardzo marnie matował.
Tez mam takie wspomnienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 10:41   #3156
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wczoraj wygrzebałam próbkę Golden Light w formule kryjącej. Odcień idealnie pasuje do mojej opalenizny, więc postanowiłam użyć go na imprezę. Przyznaję, że podkład przeszedł pozytywnie parkietowe szaleństwa do czwartej rano
Nałożyłam go na świeżo położony olej z nasion malin i mocno rozcierałam. Nie użyłam primera ani korektora, podkład ładnie zakrył drobne niedoskonałości. Trochę się spociłam i w ruch szły chusteczki, ale nic się nie zważyło, ani nie spływało nierówno.
Również mocny makijaż mineralny oczu (Meow, Silk Naturals) na bazie z Avonu trzymał się nienagannie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-08-09 o 10:42
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 23:54   #3157
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny Czy mogłybyście mi poradzić w kwestii doboru odcienia podkładu mineralnego Annabelle... ?

Meow mi nie podszedł (chyba ze wzgledu na formułę FF - ważył mi się, co jest dziwne bo cery nie mam problematycznej i minerałów b.mało nakładam), natomiast kolorystycznie odpowiedni wydawał się (prawie idealnie) Manx 3. Do niego dodawalam trochę Angory 2, bo żółtek jestem - ale niestety sama dwójka byłaby za jasna.
Z Lumiere (ehhh szkoda, że już ich nie można dostać) pasował mi Medium Golden FF i Cashmere to samo, generalnie Goldeny dla nie jak ulał. Testowałam też Bare Minerals, Light Golden (formula original) byl praaawie idealny, ciut ciut moze zbyt jasny...

Nie wiem co robić, bo opaliłam się już sporo - z wyjątkiem buźki A to też jest kłopot przy dobieraniu odcienia. I tak zastanawiam się czy z AM skusić się od razu na 4g opakowanie Medium Golden, ale boję się czy nie będzie za ciemny.. Poradźcie

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-08-10 o 00:01
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 09:04   #3158
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Czy mogłybyście mi poradzić w kwestii doboru odcienia podkładu mineralnego Annabelle... ?

Meow mi nie podszedł (chyba ze wzgledu na formułę FF - ważył mi się, co jest dziwne bo cery nie mam problematycznej i minerałów b.mało nakładam), natomiast kolorystycznie odpowiedni wydawał się (prawie idealnie) Manx 3. Do niego dodawalam trochę Angory 2, bo żółtek jestem - ale niestety sama dwójka byłaby za jasna.
Z Lumiere (ehhh szkoda, że już ich nie można dostać) pasował mi Medium Golden FF i Cashmere to samo, generalnie Goldeny dla nie jak ulał. Testowałam też Bare Minerals, Light Golden (formula original) byl praaawie idealny, ciut ciut moze zbyt jasny...

Nie wiem co robić, bo opaliłam się już sporo - z wyjątkiem buźki A to też jest kłopot przy dobieraniu odcienia. I tak zastanawiam się czy z AM skusić się od razu na 4g opakowanie Medium Golden, ale boję się czy nie będzie za ciemny.. Poradźcie
Medium będzie dość ciemny. Ja mam 2 najjaśniejsze odcienie, fairest i fair i mi pasuja, light byłby już ciemnawy, a medium to hoho. Upewnij się, że jesteś aż tak opalona i czy w trakcie używania go nie zjaśniejesz, chyba, że zakładasz zakup innego odcienia na zimę. Niestety Meaw nie używałam więc nie porównam i nie doradzę.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 09:30   #3159
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam, ale już jakiś czas temu i jedyne, co pamiętam, to to, że bardzo marnie matował.
Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Tez mam takie wspomnienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to "wtopiłam" Ale wydawało mi się, że ktoś tutaj w wątku polecał ten primer.
Dodatkowo po 2 użyciach moje czoło przestało być gładkie i mam wrażenie takiej kaszki po nałożeniu podkładu.

Na szczęście od razu kupiłam też puder perłowy i jedwabny, więc będę testować dalej
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2014-08-10 o 09:31
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 09:38   #3160
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
No to "wtopiłam" Ale wydawało mi się, że ktoś tutaj w wątku polecał ten primer.
Dodatkowo po 2 użyciach moje czoło przestało być gładkie i mam wrażenie takiej kaszki po nałożeniu podkładu.

Na szczęście od razu kupiłam też puder perłowy i jedwabny, więc będę testować dalej
Bo na pewno są osoby, którym on pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 10:18   #3161
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Light jest zielony i bardzo jasny, solo na pewno nie nadaje się jako korektor. Ja mieszałam light i medium pod oczy, na twarz sam medium dawał radę.
Ja kupuje po jednej próbce z odcieni medium i dark,mieszam je (na sloiczek medium -pol sloiczka dark)i wtedy kolor wychodzi idealnie w tony golden fair. Sam medium moze byc zielony (szczególnie wychodzi to na zdjęciach)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 14:55   #3162
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakby ktoś był zainteresowany, to napiszę, że po kilku dniach przerwy nałożyłam primer Prelude Matte jak puder - na podkład i korektor, i efekt jest całkiem niezły: makijaż nakładałam o 6.30, w tej chwili świecę się minimalnie (na pewno dużo mniej, niż przy użyciu innych pudrów).
Na czole nie mam tym razem kaszki itp. Także jednak nie jest taki zły, ale podstawowej funkcji u mnie nie spełnia
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:16   #3163
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Jeśli to to jest ten odcien colorstaya o którym myślę, to Light będzie zdecydowanie za ciemny :x
Ja byłam 150 Buff w colorstayu ( o tym mówimy?) ... Natomiast w Annabelle jestem... golden fairest
Chociaż bez bicia przyznaję, że lepiej by się dopasowywał do mojej cery gdyby był ciut mniej zielony, ale naprawdę nie jest źle
Potwierdzam, ja również używałam Buff, i też wyczytałam że Golden Fairest będzie najlepszy. Trochę nie chciałam wierzyć (jak to, złoty? :P ), więc zamówiłam jeszcze parę innych próbek, ale AM ma na szczęście największe opakowania (bo w sloiczkach).
Kolor okazał się idealny, sam podkład też mi bardzo przypadł do gustu.
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 14:03   #3164
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, dopiero powoli nadrabiam wątek, ale chciałabym jedną informację na już. Czy podkład rozświetlający oprócz tego, że rozświetla to też kryje chociażby średnio? Czy rozświetlenie polega na błyszczeniu drobinkami czy to taki delikatny efekt jak satyna?
Bardzo bym prosiła o pomoc.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:29   #3165
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopiero powoli nadrabiam wątek, ale chciałabym jedną informację na już. Czy podkład rozświetlający oprócz tego, że rozświetla to też kryje chociażby średnio? Czy rozświetlenie polega na błyszczeniu drobinkami czy to taki delikatny efekt jak satyna?
Bardzo bym prosiła o pomoc.
Kryje średnio, tak tylko by wyrównać koloryt
Jak satyna, drobinek na buzi nie widać
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:50   #3166
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopiero powoli nadrabiam wątek, ale chciałabym jedną informację na już. Czy podkład rozświetlający oprócz tego, że rozświetla to też kryje chociażby średnio? Czy rozświetlenie polega na błyszczeniu drobinkami czy to taki delikatny efekt jak satyna?
Bardzo bym prosiła o pomoc.
Miałam próbkę 1g podkładu rozświetlającego i w słońcu wyglądałam tak, jakby ktoś na mnie wysypał brokat Zużyłam całą, lecz sięgałam po ten podkład tylko w pochmurne zimowe dni. Wtedy wyglądał na twarzy całkiem ładnie - nie odcinał się, nie podkreślał suchych skórek, koleżanki myślały, że bez podkładu jestem. Krycie było słabe, coś jak krem BB. Ładnie wyrównał koloryt ale na większe zaczerwienienia oraz syfki musiałam używać korektora.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:14   #3167
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Kryje średnio, tak tylko by wyrównać koloryt
Jak satyna, drobinek na buzi nie widać
Dziękuję Teraz na pewno wypróbuję.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:49   #3168
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dołożyli mi rozświetlający jako próbkę i myślałam, że pójdzie na wymiankę, bo mojej twarzy nie potrzeba dodatkowego błysku, ale matujący mi się kończy, więc zaczęłam mieszać jeden z drugim i efekt jest rzeczywiście ładny, nie widać brokatu itp, skóra wygląda zdrowo, podkład ładnie się wtapia. Na jesienne czy zimowe dni mieszanka idealna
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 10:58   #3169
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, przepraszam pytanie już padało w tym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi, czy opakowanie 4g podkładu/korektora da się otworzyć?
Próbowałam, ale bezskutecznie, a mam wrażenie, ze jeszcze w opakowaniu jest trochę proszku.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 14:10   #3170
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam pytanie już padało w tym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi, czy opakowanie 4g podkładu/korektora da się otworzyć?
Próbowałam, ale bezskutecznie, a mam wrażenie, ze jeszcze w opakowaniu jest trochę proszku.
Od spodu - trzeba podwazyc denko
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:12   #3171
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Bardzo dziękuję Udało się
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 02:23   #3172
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy ma ktoś na zbyciu próbkę kryjącego Golden Fairest? Mogłabym przygarnąć też rozświetlający, ale to gdyby były "w pakiecie" u jednej osoby (koszty wysyłki).


Wątek w podpisie Poza wątkiem mam nową próbkę matującego Golden Light.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:27   #3173
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Od spodu - trzeba podwazyc denko
właśnie tak go otworzyłam - dzięki z poprzednim opakowaniem dziko się namęczyłam, nijak nie mogłam go otworzyć, a tu takie coś, takie to proste Ale już będę wiedzieć
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 22:09   #3174
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

daja jeszcze jakies probki przy zamowieniach? mozna im cos zasugerowac ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 00:12   #3175
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dla mnie goldeny są w złej tonacji Szukam czegoś "słonecznego", złocistego z minimalną domieszką brzoskwini... I niestety Goldeny nie mają zadnej złocistości, kiedy porównywałam (wersję matującą AM) paskowo z Lumiere, to całkiem inne tony... Szkoda... Muszę szukać czegoś dalej. Do tego strasznie ciemnieją w kontakcie z moją skórą, tuż po nałożeniu dosłownie.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 00:44   #3176
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Medium będzie dość ciemny. Ja mam 2 najjaśniejsze odcienie, fairest i fair i mi pasuja, light byłby już ciemnawy, a medium to hoho. Upewnij się, że jesteś aż tak opalona i czy w trakcie używania go nie zjaśniejesz, chyba, że zakładasz zakup innego odcienia na zimę. Niestety Meaw nie używałam więc nie porównam i nie doradzę.
Dziekuje! Wzielam jednak Light i jest faktycznie... ciemny wystarczająco

Generalnie dobre mineralki! Formuła matująca i ja chyba się polubiłyśmy, caaały dzień ładnie trzymał się na buzi. Jeszcze zastanawiam się czy nie przetestować wersji kryjącej - zanim zdecyduję się na pełnowymiarowy produkt.

Dostalam tez sample Pixie... Jutro testowanie. Ciekawa jestem czy ta formuła perfection będzie trwalsza niż AM. Ktoś może próbował i jest w stanie opisać się się sprawują Pixie w porownaniu AM? Ja na pewno napisze w watku poswieconym tym polskim mineralom ale porownanie tez sie przyda.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-08-25 o 00:45
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 13:16   #3177
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ile tutaj się działo, dość długo mnie nie było
Ale AM to nadal podstawa mojego makijażu, mimo kilku podejść do innych minerałów do zdrady nie doszło

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
daja jeszcze jakies probki przy zamowieniach? mozna im cos zasugerowac ?
Zamawiałam w tamtym tygodniu i gratis dostałam

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziekuje! Wzielam jednak Light i jest faktycznie... ciemny wystarczająco

Generalnie dobre mineralki! Formuła matująca i ja chyba się polubiłyśmy, caaały dzień ładnie trzymał się na buzi. Jeszcze zastanawiam się czy nie przetestować wersji kryjącej - zanim zdecyduję się na pełnowymiarowy produkt.

Dostalam tez sample Pixie... Jutro testowanie. Ciekawa jestem czy ta formuła perfection będzie trwalsza niż AM. Ktoś może próbował i jest w stanie opisać się się sprawują Pixie w porownaniu AM? Ja na pewno napisze w watku poswieconym tym polskim mineralom ale porownanie tez sie przyda.
Jesteś pewna, że chcesz się ładować w Pixie? Nie zrozum mnie źle, ale życzę Ci żeby minerały Pixie nie były odpowiednie dla Ciebie, a już tym bardziej żeby nie stały się ideałem. Dlaczego? Bo nie kupisz później pełnowymiarowego opakowania, czekanie na Pixie i pojawienie się ich produktów to jak "marzenia ściętej głowy". No chyba, że coś się zmieniło?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 13:30   #3178
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
daja jeszcze jakies probki przy zamowieniach? mozna im cos zasugerowac ?
Dają próbki
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 15:45   #3179
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że chcesz się ładować w Pixie? Nie zrozum mnie źle, ale życzę Ci żeby minerały Pixie nie były odpowiednie dla Ciebie, a już tym bardziej żeby nie stały się ideałem. Dlaczego? Bo nie kupisz później pełnowymiarowego opakowania, czekanie na Pixie i pojawienie się ich produktów to jak "marzenia ściętej głowy". No chyba, że coś się zmieniło?
Strona wciąż nie ruszyła.. jest dalej w budowie.. Dobrze, że mi radzisz. W pewnym stopniu za późno bo chyyyyba zdążyłam polubić Cameo i Sinnie , oba nr 3 (żółtki moje! btw, nie widzę na buzi różnicy między nimi ) .. Ale i tak dzięki. W takim razie AM sobie sprawię.

Ale i tak szczerze ubolewam, że Bare Minerals są takie drogie!

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dają próbki
Podczas zamówień na stronce AM? jakieś minimalne zamówienie trzeba.. ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 16:23   #3180
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Strona wciąż nie ruszyła.. jest dalej w budowie.. Dobrze, że mi radzisz. W pewnym stopniu za późno bo chyyyyba zdążyłam polubić Cameo i Sinnie , oba nr 3 (żółtki moje! btw, nie widzę na buzi różnicy między nimi ) .. Ale i tak dzięki. W takim razie AM sobie sprawię.

Ale i tak szczerze ubolewam, że Bare Minerals są takie drogie!


Podczas zamówień na stronce AM? jakieś minimalne zamówienie trzeba.. ?
Dodają próbkę do każdego zamówienia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.