Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 16:05   #451
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

soulie, a czy mogłabyś zamieścić zdjęcie jak wygląda ten kolor na oku? oczywiście jesli to nie problem
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:36   #452
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy to jest brąz?I czy masz może porównanie z kholem Oriental Bronze?
Tak, brąz . Ale taki przygaszony, wydaje mi się, że jaśniejszy niż Oriental(ale tu mogę się mylić bo widziałam go dawno i pamięć może mnie zawodzić) i bardziej wpadający w szarość. Trudno to określić. Ma też małe drobinki, które pięknie się mienią (żadne tam tandetne świecidełka - w świetle dziennym nie są tak widoczne).

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
soulie, a czy mogłabyś zamieścić zdjęcie jak wygląda ten kolor na oku? oczywiście jesli to nie problem
Postaram się później wrzucić fotki

Edit: Już są. Sztuczne światło jednak przekłamuje trochę kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 031708184434.jpg (57,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 031708184003.jpg (44,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 031708184131.jpg (44,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 031708184025.jpg (45,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 031708184219.jpg (61,4 KB, 21 załadowań)
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:47   #453
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

dzięki! ajjj, śliczności
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:59   #454
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tak, brąz . Ale taki przygaszony, wydaje mi się, że jaśniejszy niż Oriental(ale tu mogę się mylić bo widziałam go dawno i pamięć może mnie zawodzić) i bardziej wpadający w szarość. Trudno to określić. Ma też małe drobinki, które pięknie się mienią (żadne tam tandetne świecidełka - w świetle dziennym nie są tak widoczne).



Postaram się później wrzucić fotki

Edit: Już są. Sztuczne światło jednak przekłamuje trochę kolor.
Takiego koloru jeszcze nie mam,więc chętnie go kupię(jak się wkońcu u mnie w perfumeriach pojawi)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:16   #455
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Takiego koloru jeszcze nie mam,więc chętnie go kupię(jak się wkońcu u mnie w perfumeriach pojawi)
Ja kupiłam swój na All. Pani miała w tytule aukcji tylko, że jest brązowy a zdjęcie przedstawiało raczej taki piaskowy . Trochę podociekałam bo cena była okazyjna i okazało się, że to właśnie metal

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2008-03-18 o 18:34
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:37   #456
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

a ja dzisiaj pomknęłam do sephory i nabyłam, tak mnie soulie zachęciłaś przy okazji zostałam jeszcze pomalowana cieniami lancome więc podwójnie zadowolona jestem hihhi kolor jest naprawdę ciekawy - w różnym świetle wygląda na metaliczny: szary, brązowy lub śliwkowy + te subtelne drobinki. jeszcze się napaliłam na brązującą perłową teracottę - ale to już w przyszłym miesiącu ...
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:45   #457
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj pomknęłam do sephory i nabyłam, tak mnie soulie zachęciłaś przy okazji zostałam jeszcze pomalowana cieniami lancome więc podwójnie zadowolona jestem hihhi kolor jest naprawdę ciekawy - w różnym świetle wygląda na metaliczny: szary, brązowy lub śliwkowy + te subtelne drobinki. jeszcze się napaliłam na brązującą perłową teracottę - ale to już w przyszłym miesiącu ...


Ja natomiast poluję na ten Teracotta Bronzing Brush, które wstawiła majade na poprzedniej stronie. Po świętach będę miała okazję pobuszować po wolnocłówkach i mam nadzieję, że już będzie
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 01:50   #458
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Guerlain Summer 2008

Mam nadzieję,że i meteoryty w formie kulek będą,nie tylko prasowane.


Météorites Perles | Light-diffusing perfecting primer, a cosmetic revolution. All the “light” expertise of MÉTÉORITES in a light-diffusing base with magical correcting and perfecting pearls, from Guerlain. Suspended in a cool, clear gel, the pearls transform into a magical base that enhances the complexion for a totally natural look. It evens out imperfections and gives the skin instant radiance. A divine alchemy that is at once make-up and skincare, it produces a naturally fresh,
radiant and healthy complexion. Delicate pink pearls, containing the new generation of matt MÉTÉORITES pearls, freshen the complexion and enhance a radiant glow without adding shine. The pearls also contain absorbing powders to neutralise any excess sebum, while a silicon polymer helps conceal blemishes and smooth away fine lines to gently even out the
complexion with a matt finish. Skin is soft, dazzling and perfect even before make-up.

Météorites Poudre de Perles | Illuminating perfecting pressed powder… precious Meteorites. For the first time, MÉTÉORITES expertise has been transformed into a compact: Pearls of light are trapped inside an ultra-refined travel case, so you can enhance the skin’s natural radiance at any time. Using the innovative technology of sparkling multicoloured micro particles, the pearls form a high-tech powder that accentuates light, conceals and transforms the complexion without adding shine. With a new exclusive MÉTÉORITES design, the ingenious pearls of light in this new Illuminating Perfecting Pressed Powder are compacted together in rows of pink and beige. The correcting colour in the centre is surrounded by shades that lift and illuminate the complexion on one side, and by shades that even out the complexion, on the other.
  • Mythic Parfait: instant radiance | In the centre, a green pearl reduces redness whilst pink and white are combined to illuminate the complexion.
  • Rose Frais: freshness | Feel the delicious sensation of freshness on lightly tanned skin.The white pearl brightens the
    complexion, whilst the two pink shades make the face look fresh and radiant with an even complexion.
  • Beige Lumineux: creating a luminous matt effect | The purple pearl brightens the complexion, whilst the two beige shades give the face a soft flawless look.
Kisskiss Pearl Gloss | From KISSKISS GLOSS to KISSKISS PEARL GLOSS… a new member of the family From the art of gloss to the art of glow, KISSKISS GLOSS marries extreme shine and radiance. Since spring 2007 it has been captivating us with: Sparkling shine: sparkling, pearly or pure as a diamond, the lips become a jewel and the smile becomes a beautiful adornment. Rich colours: radiant yet subtle. Consistency: surprising for a gloss, it does not stick and does not leave a thick coat. Simply delicate and soft. Look: a slender bottle with a white gold top designed by Hervé Van der Straeten. Easy application: its extra flat brush is neither too soft nor too stiff and glides over the lips like a dream. Using this cutting-edge technology, these microscopic glass pearls magnify the visual impact of pigments and enhance the diffusion of light.
  • 800 Crystal Pearl
  • 847 Champagne Pearl
  • 822 Amethyst Pearl
  • 867 Pink Pearl
  • 846 Coral Pearl
  • 868 Opal Pearl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain001.jpg (22,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain002.jpg (119,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain003.jpg (20,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain004.jpg (22,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain005.jpg (19,5 KB, 69 załadowań)
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2008-03-21 o 12:11
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 02:16   #459
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Guerlain Summer 2008

Mam nadzieję,że i meteoryty w formie kulek będą,nie tylko prasowane,
ale cudne...ale te w pudeleczkach okraglych to nie kuleczki???
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 03:06   #460
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
ale cudne...ale te w pudeleczkach okraglych to nie kuleczki???

To prasowane meteoryty
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:23   #461
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że i meteoryty w formie kulek będą,nie tylko prasowane
Zżera mnie ciekawość o odcienie perełek...
Czyżby mieli nie wypuścic tym razem kulek??Kurczę widze wzmianki o trzech prasowańcach z różnymi funkcjami, o kulkach nic
Buuuu






Dior Goldrush Collection – Summer Look 2008

Lumieres Dior : Amber Sunlight
Dior Bronze Harmonie Blush : Spicy Desert
5-Colour Eyeshadow : Golds (569) , Goldfever (589)
1-Colour Eyeshadow : Terra Sienna (585), Million-Dollar Gold (645)
Dior Addict Ultra-Gloss Reflect : Beige Moire (217), Coral Lame (337), Beige Lurex (437)
Dior Addict High Shine : Shine Pink (354), Ready-to-Gold (414), Show Coral (444), Couture Brown (614)

Golden Dior
Allover Golden Glow Highlighter for Eyes, Cheeks Lips
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior_summer_look.jpg (38,9 KB, 23 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-03-21 o 09:52
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 09:31   #462
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Summer 2008 - Givenchy for Summer 2008


Glitter To Go - Limited Edition | Totally indispensable and irresistible, this single-dose product is easy to travel with. The sparkly formula offers a ‘soft glam’ effect, while the gel texture provides a fresh sensation. Portable single doses. Glitter To Go is the ultimate in a practical, portable summer product. Slip it into your beach bag, the pocket of your jeans or your tiny evening bag to add a touch of glamour to your shoulders and décolleté.
‘Al fresco’ effect. Composed mostly of water, it has a flowing gel texture and forms an ultra-fine film on the skin. As soon as it is applied, it provides an intense sensation of freshness and a guaranteed touch of thrilling glamour! It also helps care for the skin, with plant-based moisturising agents and anti-dryness silicone derivatives. And it scents the skin with Eau de Fleur, an accord found in all Givenchy complexion products, enveloping the body in a discreet veil of floral fragrance. Sparkling skin. Long live Discopearls! These pearlescent particles were chosen for their extensive reflective surface and multicoloured highlights. Givenchy has selected mostly pink and golden glitter to flatter every complexion, tanned or not.
Tip: Glitter To Go can be mixed with your body lotion or oil.


Prismissime Mat & Glow - Limited Edition | Prismissime offers a sunny checkerboard for a holiday anywhere from Cannes to Tahiti: two textures: one is matte, to unify the complexion and give it a matte finish, while the ultra-pearly ‘Glow’ illuminates and sculpts the face. nine shades: mix them together or apply touches of them separately to the face, eyes, shoulders or décolleté. Harmony no. 71 Natural, to beautify fair complexions. Harmony no. 72 Sunny, to illuminate tanned complexions.

Tan To Go - Limited Edition | A delightful spray-on ‘sun bath’ gives your face a natural-looking tan at any time of the day or year. Two shades: No. 01 Sandy Tan: a healthy look for fair skin. No. 02 Amber Tan: a natural-looking tan for dark skin.
Matissime | Whether you’re in Paris, New York, Rome or Tokyo, you’ll have a radiant, perfectly matte complexion even during hot summer weather. Matissime, Givenchy’s new star product, is the ideal foundation from the Summer 2008 collection. Discover it now! Perfect matte surface, with no mask-like effect. Thanks to new-generation absorbent microspheres known as ‘canalised microspheres’, Matissime has an exceptional capacity to absorb sebum and humidity. The air circulates more freely, allowing the skin to breathe. Result: a perfect matte surface and a sensation of extreme lightness.
Rouge Interdit Shine - Limited Edition | Show-off shine and sophisticated glittery seduction for a chic new lip look.
Ultra-pearly formula. The Rouge Interdit Shine line’s two types of super-shiny pearlescent particles – Wondershine and Puresparkle – combined with liquid-crystal technology, make the colour vibrate while leaving the lips perfectly supple. Rouge Interdit Shine provides a new kind of fresh, intense, sparkling shine. Summer style. The grosgrain ribbon, Rouge Interdit Shine’s Couture signature, comes in sparkling pink for your summer escapade. Trendy shades. No. 17 Tahiti Coral: a light, delicate coral, No. 18 Ibiza Pink: a delicious cherry pink, softened and *******ed with white pearlescent particles.
Pop Gloss Crystal - Limited Edition | The gloss versions of Rouge Interdit Shine’s Summer 2008 shades. You’ll never tire of Pop Gloss’s ultra-sensual effect, with its added volume and sparkly shine. No. 39 Tahiti Coral: fresh, pearly, transparent coral. No. 40 Ibiza Pink: pearly, festive, delectable cherry pink.
Available June 2008.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg summer08_givenchy001.jpg (46,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_givenchy003.jpg (24,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_givenchy005.jpg (14,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_givenchy002.jpg (14,8 KB, 33 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:33   #463
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

YSL SUMMER 2008 | THE LIGHTS OF AFRICA
For summer 2008, Yves Saint Laurent Make-up finds its source in the heart of Africa and takes inspiration from the favorite themes of its creator to celebrate its 30th anniversary year in sublime color. A call to all the senses and an invitation to sensuality, Africa, the land of adventures, finds all its power concentrated in a collection that combines seductiveness and exoticism. Val Garland, Yves Saint Laurent Make-Up Artistic Advisor, creates a masterfully controlled play of African lights for an indomitable woman.
The Yves Saint Laurent woman radiates a magnetic spell, holding a mysterious tribal jewel, SOLEIL D’AFRIQUE bronzing powder, as her secret beauty accessory.
NEW LIMITED EDITIONS
  • SOLEIL D’AFRIQUE / Collector Powder For The Complexion $ 72.00
  • VOILE DE SOLEIL / Tinted Veil Tan Booster $ 38.00 (N° 1 Golden Veil, N° 2 Copper Veil)
  • PALETTE COULEURS D’AFRIQUE / For The Eyes $ 60.00
NEW BASIC PRODUCT
  • EVERLONG MASCARA WATERPROOF / Lengthening Mascara $ 27.50 (N° 1 Ever Black, N° 2 Ever Brown, N° 3 Ever Navy Blue, N° 4 Ever Burgundy)
  • NAIL TOUCH / Nail Lacquer Brush Pen $ 25.00 (N° 1 Crystal Touch, N° 2 Beige Touch, N° 3 Pink Touch, N° 4 Pearly Touch)
NEW BASIC SHADES
  • TOUCHE BLUSH $ 42.00 (N° 6 Sienna)
  • TOUCHE BRILLANCE / Sparkling Touch for Lips $ 29.00 (N° 14 Golden Sand, N° 15 Truly Red)
  • GLOSS REPULPANT / Shiny Lip Plumper SPF 10 $ 25.00 (N° 4 Glossy Nude, N° 5 Glossy Candy)
AND AS ALWAYS…
  • TOUCHE ÉCLAT / Radiant Touch $ 40.00 (N° 3 Light Peach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg summer08_ysl002.jpg (64,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M2H2_261.jpg (59,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_ysl001.jpg (62,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_ysl004.jpg (50,2 KB, 37 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:13   #464
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Zżera mnie ciekawość o odcienie perełek...
Czyżby mieli nie wypuścic tym razem kulek??Kurczę widze wzmianki o trzech prasowańcach z różnymi funkcjami, o kulkach nic
Buuuu
No właśnie,o kulkach nic.Prasowańcami nie jestem wcale zainteresowana,bo mi poprostu szkoda pieniędzy.No nic,poczekamy jeszcze.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:31   #465
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No właśnie,o kulkach nic.Prasowańcami nie jestem wcale zainteresowana,bo mi poprostu szkoda pieniędzy.No nic,poczekamy jeszcze.
Mam to samo zdanie odnośnie prasowańców. Są śliczne ale firma zdecydowanie przesadza z cenami.
Martwią mnie kulki, bo ze wszystkich opisów kolekcji (które znalazłam) wynika, ze w tym sezonie po raz pierwszy dają trzy kompakty a o kulkach ani słowa A kompakty przedstawione są jako wynik przekształcenia tradycyjnej kulkowej formy.
Pięknie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:49   #466
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
  • NAIL TOUCH / Nail Lacquer Brush Pen $ 25.00 (N° 1 Crystal Touch, N° 2 Beige Touch, N° 3 Pink Touch, N° 4 Pearly Touch)
Wszystkie kolory (każdego po 3szt) były na Allegro po 40zł i nikt się nie skusił - jak ktoś sobie życzy to proszę pisać do sprzedawcy http://allegro.pl/search.php?from_fo...st=gtext&buy=0
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:10   #467
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

znalazlam jeszcze takie zdjecia Guerlaina Summer 2008:

Swoja droga ciekawe jak te kulki wychodza z butelki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain006.jpg (79,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain007.jpg (69,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain008.jpg (118,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer08_guerlain009.jpg (90,9 KB, 36 załadowań)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:38   #468
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Guerlain Summer 2008

Mam nadzieję,że i meteoryty w formie kulek będą,nie tylko prasowane.
  • Mythic Parfait: instant radiance | In the centre, a green pearl reduces redness whilst pink and white are combined to illuminate the complexion.
  • Rose Frais: freshness | Feel the delicious sensation of freshness on lightly tanned skin.The white pearl brightens the
    complexion, whilst the two pink shades make the face look fresh and radiant with an even complexion.
  • Beige Lumineux: creating a luminous matt effect | The purple pearl brightens the complexion, whilst the two beige shades give the face a soft flawless look.
śliczne
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:39   #469
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Może te guerlainowskie prasowańce będą w cenie kulek, a nie w tych zbójeckich cenach co zwykle... W innym razie, jaką mają szansę to dobrze sprzedać ? Zobaczymy...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 17:23   #470
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
znalazlam jeszcze takie zdjecia Guerlaina Summer 2008:

Swoja droga ciekawe jak te kulki wychodza z butelki
kulki przy przechodzeniu przez pompkę pękają i mieszają się z tym płynem w którym są zawieszone- testowałam kiedyś taki podkład i chyab tak to sie dzieje na moje oko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:46   #471
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
kulki przy przechodzeniu przez pompkę pękają i mieszają się z tym płynem w którym są zawieszone- testowałam kiedyś taki podkład i chyab tak to sie dzieje na moje oko
A to przypadkiem nie sa takie kuki żelowe jak onegdaj wzorkowy hologram w kremach optilia vichy?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:35   #472
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Zachorowałam na to cudo. Ktoś ma?
111111.jpg
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:53   #473
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A to znamy czy nie?
Prawdopodobnie to nowość - ja przynajmniej pierwszy raz to widzę


Guerlain Terracotta.
Soleils de Legende Pearly Sun.
odcienie: Africa Rhythm, Indian Bronze i Orient Sun.
Dziewczyny zainteresował mnie ten puderek.
Czy któraś z Was go ma? Jaki daje efekt? Czy jesteście zadowolone?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:32   #474
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ten puderek.
Czy któraś z Was go ma? Jaki daje efekt? Czy jesteście zadowolone?
jutro idę go przetestować... też mi sie bardzo podoba.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:26   #475
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A to znamy czy nie?
Prawdopodobnie to nowość - ja przynajmniej pierwszy raz to widzę


Guerlain Terracotta.
Soleils de Legende Pearly Sun.
odcienie: Africa Rhythm, Indian Bronze i Orient Sun.
Kurcze, jest piękny!
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:17   #476
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ten puderek.
Czy któraś z Was go ma? Jaki daje efekt? Czy jesteście zadowolone?

Ja testowalam, mocno napigmentowane ale i mocno nadrobinkowane (niestety - dla mnie ).
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:30   #477
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Ja też pasuję - myślałam, że będzie bardziej aksamitny i miękki, a jest taki... chropowaty. I rzeczywiście strasznie mocno napigmentowany i zbyt drobinkowy. Poszukiwania idealnego brązero-rozświetlacza trwają dalej
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:46   #478
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Przepiękne są te Guerlainowskie pudry
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=622

YSL
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=619

DIOR (boski ten czterokolorowy )
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=686

GIVENCHY (fajowa jasna paleta pudrów i ciekawy zestaw cieni)
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=621
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:25   #479
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Tego chyba jeszcze nie bylo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel2.jpg (22,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daria.jpg (26,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daria2.jpg (19,0 KB, 47 załadowań)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 22:38   #480
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Dziewczyny dzisiaj macałam nowe brązery Guarlaina i przy okazji przemiła Pani (Polka ) pokazała mi materiały ze szkolenia. No i było tam duzo o prasowanych meteorytach i tych kulkach w buteleczce. Ponoć cudo, pani strasznie sie zachwycała Przy nacisku na pompkę perełka zostaje rozgnieciona. Puder ślicznie rozświetla ,chowa zmarszczki itp.
Pytałam o tonację kolorystyczna tegorocznych meteorytów i maja być - brązujące
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.