jakie w tym roku są trendy chude czy grube?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 12:36   #31
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez niv_
Chyba za bardzo wszystko bierzecie do siebie..........fakt faktem,że jak ktos kogos skomentuje,że jego zdaniem jest za chudy to znaczy,że po prostu zazdrości mu figury tzn. z reguły jest to zrozumiałe.Chodzi mi o to,że obecnie mam wrażenie,że posiadanie 1kg więcej to dla wielu osob koniec,a chudość to po prostu cudowne żródło szczęścia...wystarczy poczytać niektóre wypowiedzi na wizażu o dziewczynach trochę grubszych ,a ubranych w mini czy w krótką bluzkę.,Rozumie,że to się może komuś nie podobać,ale czasem mam wrażenie,że trwa jakaś nagonka na takie dziewczyny........bo są fuuuuujjjjjjj,i w ogóle szpecą krajobraz......balerony jedne....Ja wychodze z założenia "Żyj i daj żyć innym" Ja bym się tak na ich miejscu nie ubrała fakt,ale nie komentuje tego,bo ich wygląd ich sprawa,jak się komuś nie podoba niech nie patrzy.Dodam tylko,że ja też należe do chudych,ale czasem mam wrażenie,że żyje w jakimś Matrixe,gdzie wszystkie rozmowy toczą się wokół diet,kalorii itd.,a ludzie odbiegający chociaż trochę od obecnych norm urody są zapuszczeni i żałośni.

Ja mam za sobą okres nieprzecietnej chudości. Odkąd pamietam byłam chuda.
Nawet po urodzeniu II dziecka schudłam jeszcze bardziej niż przed ciążą.
Całe życie słyszłam komentarze typu chudzielec, szkieletor, kościotrup, deska itp. - mało przyjemne, zwałaszcza, że NIGDY nie odchudzałam się.
Przytyłam, nabrałam ciałka w wieku 28 lat (ok. 10 kg więcej niż zwykle, a zbierałam te kg cały rok). Po roku zmuszona byłam wyjechac do Niemiec do pracy fizycznej na 4 m-ce i kiedy wróciłam ważyłam przy wzroście 164 cm- 39 kg. Też nie odchudzałam się.
Niestety ludzie w najbliższym otoczeniu - koleżanki, sąsiedzi, panie w sklepie - doszli do wniosku, że jestem anorektyczką i tak wołano do mnie, Cześc anoreksja! Moje dzieci były wytykane palcami - jako dzieci anorektyczki, którą nigdy nie byłam.
I niech nikt mi nie wmawia, że jest to kwestia podejścia do siebie i zaakceptowania własnego ciała.
Udało mi się na szczęście znowu nałapac ciałka, tak, że ważę teraz 53 kg. I nie wyobrażam sobie, żeby miało to sie znów zmnienic.....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:17   #32
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

A mi się właśnie wydaje,że to jest kwestia akceptacji.Ja np.jestem blada jak śmierć,a pomimo to nie mam zamiaru się opalać.I w kółko słysze nieprzyjemnw komentarze,zwłaszcza teraz latem to po prostu na porządku dziennym,ale sama jestem zadowolona z koloru swojej skóry,chodze normalne w spódnicach,sukienkach,kró tkich spodniach i komentarze innych,litościwe spojrzenia itd. nie maja dla mnie znaczenia,czuje się dobrze ze sobą i tyle.Nie mam zamiaru spędzać pół życia w łazience smarując się balsamami tylko po to ,żeby się komuś spodobać,skoro mi się podoba tak jak jest....
ps.Sorry bo to było chyba lekkie odejście od tematu...
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:36   #33
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Iwona31:
Rozumiem ze to nie jest przyjemne, i szkoda ze musisz to slyszec, ale twoj prypadek to jeden na 1,000 moze 1 na 10,000. Chodzi mi o to co przechodzi 99.99% z nas.

lulluby22:
Nikt cie tutaj kosciotrupem, ani chudzielcem, ani anorektyczka nie nazwal. Nie wiem jak wygaldasz i nie interesuje mnie to: dykusja jest na temat nieco szerszy niz twoja figura.




Zyjemy jak to wyzej napisane w jakims chorym matrixie gdzie szczuple to normalne a anoreksja to ideal.

Gdy sama kiedys zaczelam chorowac na anoreksje (dzieki bogu szybko wyciagnely mnie prawdziwe przyjaciolki do lekarza) to normalnie dostawalam komplementy od niektorych kobiet!!!! Nigdy od facetow, ale od kobiet tak.

Osobiscie mam DOSYC sluchania i czytania reklam cudownych srodkow na odchudanie, kremow na cellulit, strojow kompilowych ktore maja zatuszowac brzuch, nowych i cudownych diet, cwiczen na splaszczenie brzucha i tak dalej i dalej i dalej!!!
Nie da sie od tego *&$%# uciec, chyba ze wlasie zamieszka sie w jakiejs afganistanskiej jaskini!!

Jestem czlowiekiem ktory mysli o tym co sie dzieje na swiecie, o celach na przyszlosc a nie tylko o chorlenym odchudzaniu ale czuje sie jakby wszystkie media chcialy abym ja i inne kobiety ograniczyla sie do myslenia o tym ostanim. Przeciez nie wydam pieniedzy gdy bede myslala o np wojnie w iraku, ale gdy pomysle o cellulicie to moze kupie cudowne serum.

Wiem ze nie dotrze sie do nikogo kto nie jest gotowy uslyszec to co sie mowi.
Ale ze to czuje sie lepiej (powiedzmy ze lzej ) teraz gdy wypowiedzialam sie na temat tego chorego matrixu.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:48   #34
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Był czas, że obsesyjnie myślałam o przytyciu i liczyłam kalorie jak anorektyczka swoje, ale w drugą stronę....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:06   #35
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
.

lulluby22:
Nikt cie tutaj kosciotrupem, ani chudzielcem, ani anorektyczka nie nazwal. Nie wiem jak wygaldasz i nie interesuje mnie to: dykusja jest na temat nieco szerszy niz twoja figura.
.
Matko, dziewczyno, czy tak trudno jest Ci zrozumieć, że żadna szczupła (i zdrowa) dziewczyna nie będzie wdzięczna za takie porównania.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:44   #36
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Ja też jestem bardzo szczupła i zdrowa i jakoś nie biorę tego do siebie...Poza tym ty sama wychodzisz chyba z założenia,że jakiekolwiek stwierdzenie,że nawet nadmierne kg moga być fajne,pociągające dla faceta itd. mają na celu tylko pocieszenie tych biednych ,grubych dziewczyn.Jeśli ćle zrozumiałam Twoją wypowiedź to przepraszam.Wszędzie,nawe t na wiażu co chwile napotykam jakieś niemiłe komentarze co do naprawdę nawet troszkę grubszych,czy nawet wyglądających normalnie dziewczyn i nic........a gdy tylko ktoś napiszę,że nie podobają mu się chudzinki to od razu obraza....Każdy ma inny gust i dobrze,dzięki temu mimo wszystko i te nadmierne szczupłe i te okrąglejsze mogą się podobać....
Przeciaż zarówna okrągła J.Lo jak i szczupła K.Khnightley są uznawane za symbole seksu i mają zarowno zwolenników jak i przeciwników swojej urody...Tylko wydaje mi się,że obecnie kobiety na siłę chcą osiągnąć jakiś wybrany ideał i połowe życia poświęcają na diety,używanie tysięcy balsamów ,osobnego do tyłka,pierski,brzucha ,bioder itd. bo wierzą ,że jeśli będą piękne to będą miały cudowne życie,wszystko im przyjdzie z łatwością itd.Dla mnie to jest bez sensu,dbam o siebie i owszem,ale uważam ,że są ważniejsze rzeczy niż zabawa 2 godz.samoopalaczem ,żeby nie było plam,czy prostowanie włosów przez godzine przed wyjściem do sklepu,nie chce spędzić większości życia w łazence....jakoś mi się nie wydaje,żeby to była odpowiednia recepta na sukces.......Przepraszam jak kogoś uraziłam,ja też jak każda kobieta chce dobrze wyglądać,ale po prostu mam wrażenie,że niektóre kobiety przesadzają.Jakby od wszystkich tych zabiegów zależało ich życie.....Smutne,że wokół mnie coraz więcej osób ,kobiet ma po prostu jakąś opsesje na punkcie swojego wyglądu,ale tez innych kobiet........ciągle jakieś porownania,komentowanie innych itd.I co gorsze coraz więcej moich znajomych zaczyna oceniać innych po wyglądzie..co sprawia,że mi po prosru otwiera się nóż w kieszeni jak czasem ich słucham Po prostu we wszystkim liczy się umiar...i należy pamietać,że pozbycie się celluitisu nie rozwiąże wszystkich problemów,wbrew temu co piszą gazety i pokazują programy typu "Chcę być piękna".W końcu każdy człowiek ma w sobie cos pięknego,a ładne opakowanie to nie wszystko.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:00   #37
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez niv_
na wiażu co chwile napotykam jakieś niemiłe komentarze co do naprawdę nawet troszkę grubszych,czy nawet wyglądających normalnie dziewczyn i nic........a gdy tylko ktoś napiszę,że nie podobają mu się chudzinki to od razu obraza....Każdy ma inny gust i dobrze,dzięki temu mimo wszystko i te nadmierne szczupłe i te okrąglejsze mogą się podobać....
To dziwne, bo ja zuważyłam odwrotną sytuację

Poza tym, jasne, że przy kości, zadbane babki też są atrakcyjne, ale jak ktoś próbuje sobie poprawić humor, pisząc, że płaski brzuch jest nieatrakcyjny, to jedyne co mogę zrobić, to zacząć się śmiać z tej głupoty.

EOT.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 20:14   #38
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

lullaby, słonko, ale są ludzie, którzy naprawdę sądzą, że płaski brzuch jest nieatrakcyjny. Są mężczyźni, dla których umięśniona deseczka ma w sobie tyle powabu, co deseczka z paździocha i faktu tego nie zmienisz. Są również tacy, dla których wypukłość między kośćmi biodrowymi przemienia dziewczynę w jakże poetycki pasztet.Tacy i tacy. Amatorzy Monici Belluci (która płaskiego brzucha nie ma) i Knightley, czy jak jej tam, bo nie pomnę.

Możesz się ze mnie śmiać, oficjalnie pozwalam
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:13   #39
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Sorry, ale nie uważam, że jest komplementem, kiedy ktoś mówi, że jestem chuda jak kościotrup.
i co mamy zauwazyc ze jestes taka strasznie chuda ? jakies kompleksy cos te sprawy ? bo cos mi sie wydaje ze intelekt, takt i wyczucie masz proporcjonalny do figury
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:48   #40
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
i co mamy zauwazyc ze jestes taka strasznie chuda ? jakies kompleksy cos te sprawy ? bo cos mi sie wydaje ze intelekt, takt i wyczucie masz proporcjonalny do figury
Taaa, kompleksy - to jest ulubiony argument na forach osób, które bardzo chciałyby coś napisać, ale nie bardzo wiedzą co.

A co do mojego intelektu, zapraszam na PW, urządzimy sobie intelektualną ucztę.
Następnym razem zastanowisz się, zanim coś takiego napiszesz.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:15   #41
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

jak dla mnie wątek maksymalnie przedmiotowo traktuje kobiety
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 06:52   #42
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Czy tak trudno zrozumieć,że kiażdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego???I całe szczęśćie Poza tym ładne "opakowanie" to nie wszystko i to,że ktoś bedzie miał idealne ciało jeszcze o niczym nie świadczy...a odpowiedzi na główne pytanie tego wątku po prostu nie ma.... bo ludzie są i grubi i chudzii i wszyscy mają swoich zwolenników czyli wszyscy są trendy i dobrze
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:48   #43
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez niv_
Chyba za bardzo wszystko bierzecie do siebie..........fakt faktem,że jak ktos kogos skomentuje,że jego zdaniem jest za chudy to znaczy,że po prostu zazdrości mu figury tzn. z reguły jest to zrozumiałe.Chodzi mi o to,że obecnie mam wrażenie,że posiadanie 1kg więcej to dla wielu osob koniec,a chudość to po prostu cudowne żródło szczęścia...wystarczy poczytać niektóre wypowiedzi na wizażu o dziewczynach trochę grubszych ,a ubranych w mini czy w krótką bluzkę.,Rozumie,że to się może komuś nie podobać,ale czasem mam wrażenie,że trwa jakaś nagonka na takie dziewczyny........bo są fuuuuujjjjjjj,i w ogóle szpecą krajobraz......balerony jedne....Ja wychodze z założenia "Żyj i daj żyć innym" Ja bym się tak na ich miejscu nie ubrała fakt,ale nie komentuje tego,bo ich wygląd ich sprawa,jak się komuś nie podoba niech nie patrzy.Dodam tylko,że ja też należe do chudych,ale czasem mam wrażenie,że żyje w jakimś Matrixe,gdzie wszystkie rozmowy toczą się wokół diet,kalorii itd.,a ludzie odbiegający chociaż trochę od obecnych norm urody są zapuszczeni i żałośni.

Tu nie chodzi o fakt, że ktoś komuś zazdrości figury, tylko o to, że nietaktem jest powiedzenie komuś :"Ale chuda jesteś, zaraz się złamiesz..." itp, albo też "jesteś gruba jak baleron"..., tylko nigdy nie słyszałam o tym drugim przypadku.... dziewczyny różnie reagują na takie komentarze - jedne oleją komentujacego, inne - będą z tego powodu wpadały w depresje.
Mnie doprowadzono do takiego stanu parę lat temu, że przez prawie 3 lata unikałam wyjśc z domu, a jak wychodziłam, to zakładałam warstwy ubrań - nawet latem.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:49   #44
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
i co mamy zauwazyc ze jestes taka strasznie chuda ? jakies kompleksy cos te sprawy ? bo cos mi sie wydaje ze intelekt, takt i wyczucie masz proporcjonalny do figury

To jest po prostu chamstwo.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 12:37   #45
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Ktoś napisał ,ze podczas odchudzania zmiejszy sie biust, prawda to?
ja nie odchudzam się ale ostatnio zaczełam biegaćdla lepszej kondycji i zaczełam się bac :PP
a co do walki miedzy "twardymi" a"mieciutkimi" to naprawde kazdemu podoba się co innego, zwłaszcza dorosłym facetom , bo młodzi to zwykle chca takie raczje szczupłe cosie mozna nimi pochwalić,itp.
Pozatym denerwują mnie wypowiedzi L...( nie pameitam dokładnie nicku:P) 22(chyba:P) , czuytajac je mam wrazenie jakbys chciała nas wszystkich na tym forum pozabijac.Skoro jesteś szczupla to jestes nio i fajnie, ale po co od razu tak się o wszytsko plujesz? No moze poprostu Cię źle odbieram ....
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 13:52   #46
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez Iwona31
To jest po prostu chamstwo.

Iwonko
Nie ma co się przejmować takimi osobnikami.
Tak jak już pisalam, chciała coś dziewczynka napisać i napisała, pokazując tym samym swój poziom kultury.

Ja jestem wciąż chętna na dyskusję o czymkolwiek z MyShaczkiem; o literaturze, o XIXwiecznych kompozytorach, o malarstwie młodopolskim...proszę bardzo, moje PW jest otwarte.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:06   #47
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

eh widze ze tu sie taka troszke dziwna dyskusja wywiązała..
Ja należe do tyh chudych osob płci żenskiej i tez zawsze slyszalam "jaka ty jestes chuda", "wygladasz jakbys sie miala złamać", ale w sumie nie przejmowalalm sie tym. Slyszlalam to najczesciej od dziewczyn i to dosc grubszych ode mnie wiec zwalałam to na karb zazdrości, albo porpstu smialam sie z tego. Teraz tez jestem chuda, ale juz nie az tak i jakos zyje. I nie wiem ale z moich obserwacji wynika ze jednak faceci lubia płaski brzuch. Reszta moze byc zaokrąglona (nawet powinna), ale tłusty brzuch nie jest chyba za bardzo fajny.. Wszyscy mi zawsze mowia ze "lepiej byc za chudym niz za grubym" i moze cos w tym jest. Ja oczywiscie nie mam nic do dziewczyn, ktore mają troche ciałka, bo przeciez nie powinno sie zwracać na wygląd, lecz na wnetrze człowieka. Ale niektorzy zabardzo przywiazuja waę do wyglądu, nie tylko swojego ale co gorsza innych, jakby mieli do tego wogole prawo..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 15:07   #48
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez infante
Ktoś napisał ,ze podczas odchudzania zmiejszy sie biust, prawda to?
ja nie odchudzam się ale ostatnio zaczełam biegaćdla lepszej kondycji i zaczełam się bac :PP
a co do walki miedzy "twardymi" a"mieciutkimi" to naprawde kazdemu podoba się co innego, zwłaszcza dorosłym facetom , bo młodzi to zwykle chca takie raczje szczupłe cosie mozna nimi pochwalić,itp.
Pozatym denerwują mnie wypowiedzi L...( nie pameitam dokładnie nicku:P) 22(chyba:P) , czuytajac je mam wrazenie jakbys chciała nas wszystkich na tym forum pozabijac.Skoro jesteś szczupla to jestes nio i fajnie, ale po co od razu tak się o wszytsko plujesz? No moze poprostu Cię źle odbieram ....

Chyba poprostu źle odebrałaś...., bo ja post Lullaby22 odebrałam zupełnie inaczej....A zwrot - "plujesz" jest niestosowny. Nie będę rozpisywała się dlaczego, bo pewnie sama dobrze to wiesz....

NIV - jeśli niemiłe komentarze na forum skierowane są nie do konkretnej osoby, to rzeczywiście nie ma o co robic szumu, ale my piszemy o komentarzach, które kierowane są bezpośrednio do konkretnej osoby, nie ważne czy do chudzinki, czy do pulchniaczki...., a to już jest ogromna różnica.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 20:21   #49
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

przeczytałam wątek od deski do deski i stwierdzam, ze wywiązała sie tu niezła dyskusja delikatnie mówiąc, pomiędzy dwiema stronami: szczupłymi a tymi z ciałkiem. nie wiem zupelnie jaki ma sens roztrząsanie tego, kto jest bardziej atrakcyjny, bo każdy i tak bedzie wiedział "swoje". a to, ze ktoś napisał, ze "facet nie lubi leżec na kosciach" czy coś w tym stylu, wcale nie musi oznaczac, ze pociesza się, bo jest za gruby, lub ze obraża tym stwierdzeniem szczupłe z natury dziewczyny. wiec nie kłoćcie sie tu prosze, bo chyba nie to mial na celu ten wątek
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 20:26   #50
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez Hanka20
przeczytałam wątek od deski do deski i stwierdzam, ze wywiązała sie tu niezła dyskusja delikatnie mówiąc, pomiędzy dwiema stronami: szczupłymi a tymi z ciałkiem. nie wiem zupelnie jaki ma sens roztrząsanie tego, kto jest bardziej atrakcyjny, bo każdy i tak bedzie wiedział "swoje". a to, ze ktoś napisał, ze "facet nie lubi leżec na kosciach" czy coś w tym stylu, wcale nie musi oznaczac, ze pociesza się, bo jest za gruby, lub ze obraża tym stwierdzeniem szczupłe z natury dziewczyny. wiec nie kłoćcie sie tu prosze, bo chyba nie to mial na celu ten wątek
Haneczko - staramy się nie poddawac negatywnym emocjom, bo przecież każda z nas ma swoje racje. Ale niedopuszczalne jest, żeby jedna obrażała drugą.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 20:52   #51
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Haneczko - staramy się nie poddawac negatywnym emocjom, bo przecież każda z nas ma swoje racje. Ale niedopuszczalne jest, żeby jedna obrażała drugą.
rozumiem Cie i Twoje oburzenie,te słowa nie były skierowane do Ciebie! myslalam tu o tych, które zwracaja sie bezposrednio do konkretnych osób w sposób nie miły i nie przyjemny, a niestety i takie sie zdarzają... oraz o tych, które biorą niektóre informacje za bardzo do siebie, bo przeciez jestesmy w koncu na forum i każdy ma prawo do swojego zdania, nie?? pozdrawiam i przesylam buziaki
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:43   #52
angie83
Raczkowanie
 
Avatar angie83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 342
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Tak sobie siedze i przegladam ten watek. I wiecie do jakiego wniosku dochodze, ze w zasadzie wszystko kreci sie wokol tego jak siebie postrzegamy. Mialam kiedys kumpele. Nalezala do "wiekszych" dziewczyn, ale mowie wam faceci lgneli do niej jak do miodu. Miala ogromne powodzenie i pomimo swojej tuszy potrafila zakrecic tak ze miala tego ktorego chciala. Zawsze czulam sie brzydsza, gorsza od niej, bo na mnie faceci nigdy nie zwracali uwagi (chociaz az taka pokraka ze mnie nie jest). Wiecie co bylo przyczyna jej atrakcyjnosci? Byla pewna siebie. Miala gdzies docinki i komentarze na temat swojego wygladu. Byla swiadoma swojej wartosci. Przyznam szczerze ze zazdroscilam jej tego - tej pewnosci siebie.
Sama powoli ucze sie siebie na nowo i mysle ze nie jest ze mna az tak zle. Wiecej optymizmu!!!
__________________
Bartula
angie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:44   #53
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez Hanka20
rozumiem Cie i Twoje oburzenie,te słowa nie były skierowane do Ciebie! myslalam tu o tych, które zwracaja sie bezposrednio do konkretnych osób w sposób nie miły i nie przyjemny, a niestety i takie sie zdarzają... oraz o tych, które biorą niektóre informacje za bardzo do siebie, bo przeciez jestesmy w koncu na forum i każdy ma prawo do swojego zdania, nie?? pozdrawiam i przesylam buziaki

Ja też!
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 07:45   #54
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
i co mamy zauwazyc ze jestes taka strasznie chuda ? jakies kompleksy cos te sprawy ? bo cos mi sie wydaje ze intelekt, takt i wyczucie masz proporcjonalny do figury
Ehhhh ;/
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 08:38   #55
helena88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 31
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??


Edytowane przez helena88
Czas edycji: 2010-01-26 o 13:27
helena88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:52   #56
eliz14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

wow troche mnie zjeździłyscie ale nie przejmuje sie tym.kazdy ma swoje zdanie .nie warto sie kłucic a to ze źle mnie zrozumiałysmy to nie moja wina moze powinnyscie dokładniej czytac?? i ze zrozumieniem??
eliz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:12   #57
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Abstrahując od głównego tematu dyskusji; zauważyłyście, że to tylko kobiety mają tendencję do zastanawiania się jak powinny wyglądać? Mężczyźni rzadko kiedy miewają podobne problemy. To nam moda narzuca w jednym sezonie krągłe pupy, w innym duże biusty, w kolejnym superszczupłą sylwetkę- tak jakby można zmieniać ciało w zależności od aktulanych trendów.
Do tego same siebie "zagryzamy"- któraś odstaje od tłumu, to trzeba ją zrównać z resztą, najlepiej obgadując i wbijając szpileczki.
Ja w ramach buntu przeciw narzucaniu mi z góry określonego modelu sylwetki idealnej przestałam się odchudzac I niech mi język spuchnie, jak skrytykuję którąkolwiek kobietę z powodu jej wyglądu.

Koniec off-topicu
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:21   #58
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

w tym roku modna jest sylwetka podobna do mojej, Twojej , a także tej którą właśnie zobaczyłaś na ulicy....
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:21   #59
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez eliz14
wow troche mnie zjeździłyscie ale nie przejmuje sie tym.kazdy ma swoje zdanie .nie warto sie kłucic a to ze źle mnie zrozumiałysmy to nie moja wina moze powinnyscie dokładniej czytac?? i ze zrozumieniem??

Przeczytałysmy ze zrozumieniem, a Ty powinnaś dokładniej pisac..., o czym świadczy powyższy post....sama go przeczytaj i zrozum....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:04   #60
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Smile Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

A ja bym napisała ze trendy w tym roku jest akceptacja samej siebie i tolerancja. Mam przyjaciólkę której zazdroszcze twarzy biustu talii. Byłyśmy ostatnio nad jeziorem i nagle ona-mój niemalze ideał jeśli idzie o figurę- wypala do mnie "wiesz chiałabym kieć twój tyłek, nogi i taka gładka skóre bez śladu rozstepów i celulitu". Ktoś napisąłz ę ten watek bardzo przedmiotowo traktuje kobiety. Myśle ze my bardzo przedmiotowo traktujemy same siebie. Zazdroscimy jedna drugiej bo uwarzamy zę ejsteśmy niepelnowartosciowe, mamy skazy w postaci za małego biustu czy za duzego tyłka. Gdyby sie tak zastanowić to każdy kompleks jest mniej lub bardziej wytworem naszej wyobraxni. wszystko jest wzgledne, dziewczyna ważaca 70 kg dla jednych bedzie miała idealna figurę a dla drugich bedzie "pulpetem". Jedno jest pewne-jeśli ktoś nie czuje sie dobrze w swoim ciele zawyczaj jest wrogo nastawiony do reszty świata. I tak naprawde nigdy nie ebdzie zadowolony z sibie. Marzy o kształtach Jenifer lopez a kiedy osiagnie jej wymiary dochodzi do wniosku ze nadal jest beznadziejny. To błedne koło z tego rodzą sie choroby. Od przedszkola dzieci powinny sie uczyć nie tylko czytania czy pisania, ale też wiary w siebie. A jeśli nasze kształty naprawde bardzo nam przeszkadzaja to przecież mozemy na nie wpłynac-ale powoli i rozsadnie. Nie mówie ze to łatwe, ale czy łatwo zaprzyjaxnić sie z kimś kogo sie od dawna nienawidzi?
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.