dziewczyny czy mogę być spokojna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 13:53   #31
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: dziewczyny czy mogę być spokojna

Hej

Co do ogloszenia duszpasterskiego:

Śledze watki regularnie i dobrze wiem ze co do alkoholu i pigulek nie mozna ich popijac alkoholem i trzeba uwazac na ewentualne zwrocenie niewchlonietej pigulki w wyniku nadmiernego spozycia alko.Moj przypadek(wypicie wódki poltorej godz po wzietej tabletce prawie na czczo)wydal mi sie na tyle unikatowy ze postanowilam sie Was poradzic.Gdyby nie to plamienie zapewne wcale bym o tym tyle nie myslala..Bo mialam plamienia ale tylko przy pierwszym opakowaniu(wiem ze do 3 moga sie pojawiac).POza tym,opakowania brane pod rzad bez 7-dniowej przerwy moga spowodowac rowniez plamienia ale ja skrocilam przerwe tylko o 1 dzien,zamiast po 7 dniach wzielam kolejna z nowego opakownia po 6 .Byc moze jednodniowe plamienie bylo tym spowodowane.

W kazdym razie dziekuje wszystkim za pozytywne opinie.
Mam nadzieje ze moje obawy byly niepotrzebne.
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:24   #32
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: dziewczyny czy mogę być spokojna

Dziewczynki to znowu ja.Mam nadzieje ze znajda sie te ktore pamietaja moj problem o ktorym tu pisalam kilkanascie dni temu hm?Prosze Was jeszcze raz o pomoc,naprawde.Wzielam ostatnia tabletke w niedziele,dzis czwartek..i nei mam okresu?!Nie bede poraz drugi obficie przyblizac sytuacji wystarczy ze cofniecie sie ciut do gory.POwiem tylko ze to moje ost opakowanie Milvane bylo. I ze 1 tabl wzielam po 6 dniach przerwy a nie 7.Przy siedmodniowej przerwie okres zazwyczaj dostawalam w piatek(ost tabl byla przyjmowana w poneidizalek).Dlatego skoro tym razem ta przerwe o 1 dzien skrocilam-spodziewalam sie okresu dzisiaj..,a tu nic.Czy to ciaza?Poradzcie!!
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.