Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-16, 22:30   #211
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Erato i inne Dziewczyny które "polują" na Avenkę 50-tkę: będzie w aptekach, bo pojawiła się dzisiaj w hurtowniach. Ja jestem z Dolnego Śląska i jutro będę już miała swoją Avenkę. Mój Brat farmaceuta powydzwaniał po hurtowniach. Był chwilowy zastój, ale już powinny się pojawiać. Nie wiem tylko, jak w innych rejonach kraju, ale warto popytać w aptekach i nie załamywać się.
Aha... będę miała taki sam zestawik, jaki był na obrazku w AwS-ie.
buuu, a ja nie moge znalezc w aptece w sieci. juz wykupilyscie dziewczyny?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 00:27   #212
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No proszę, nie było mnie troche a tu takie zamiany . L_V gratrulacje .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 04:31   #213
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

L_V - dobrze, że wzięłaś sprawy w swoje ręce - mam nadzieję niedługo ujrzeć cię w zieleni.

Kobitki czy wy tu oczerniacie mojego ukochanego A-L???? Zapycha - to niemożliwe .
W każdym razie moja paszcza w żadnym filtrze nie wygląda tak jak w A-L - czyli pięknie poprostu. Ten filtrowy look uwielbiam.
Za jego kadencji na mojej buzi ( a będzie tego już 4 tuby ) nie wyskoczyło mi nic, o co mogłabym jego podejrzewać.
No, ale wiadomo - co cera to inne wrażenia i reakcje.
Ja na przykład do ponownego nasmarowania się SVR 50B nie dałabym się przekonać, a wy się zachwycacie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 07:49   #214
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
No to ładnie. Czyli zwalam całą winę na AL. Pójdzie tylko na szyje, bo tam mnie raczej nic nie zapycha. Paskudnik jeden

Uskow, czy z tych krostek coś się urodziło, jakieś większe pryszcze, bo tego się najbardziej obawiam
Anah niestety tak Do tej pory jeszcze sie męcze, a i tak wszystko nie wyszło Teraz używam SVR i reszta buzi OK, a linia żuchwy z lewej strony wygląda makabrycznie. Mam nadzieję że Ciebie to nie spotka
Pozdrawiam

LV- fajnie że sie zgodziłaś
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 09:30   #215
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny a widziałyście w jaką ciekawą stronę rozwija się wątek o dobroczynnym działaniu wydzieliny ze ślimaka, jeśli nie to podaję link

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=22

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105310
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 09:32   #216
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
No to ładnie. Czyli zwalam całą winę na AL. Pójdzie tylko na szyje, bo tam mnie raczej nic nie zapycha. Paskudnik jeden

Uskow, czy z tych krostek coś się urodziło, jakieś większe pryszcze, bo tego się najbardziej obawiam
Anah a nie chcialabys wymienić troche tego ALa za DP? moge wymienic ok. pół tubki DP a chciałabym wypróbować AL(moze mnie nie zapcha.. ), co Ty na to?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 09:36   #217
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
No to ładnie Basiu zaszalałaś z tym filtrem Biedny buziaczek
No i przeszło po tych głasiach chyba albo po olejku Hauschki nałożonym na noc, bo przypomniałam sobie wczoraj, że przecież go jeszcze mam.
Nie ma to jak spanie w filtrze echh ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 09:46   #218
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widziałyście w jaką ciekawą stronę rozwija się wątek o dobroczynnym działaniu wydzieliny ze ślimaka, jeśli nie to podaję link

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=22

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105310
A może podesłać im taki "cud" jak Allantan Plus
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 11:13   #219
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Licencjat jest o architekturze w internecie, stąd siedzę w necie całymi dniami i czytam sobie w różnych językach świata.

A Ty?
smoku... ja nuda... licencjat pisałam oi przemocy w rodzinie.. niestety moj nowy promotor na mgr.. nie pozwala mi na kontynuacje tematu.. i pisze przenudnawą monografie bibliotek...nie wiem po co mi to.. nie przyda mi sie to do niczego, nie interesuje mnie to wogole... i nudzi potwornie.. ale co poradzic jak się rudy babsztyl uparł

a co do antków... to mnie zapychaja... sprobowałam jednego.. wysypało mnie, wiec wiecej juz nie próbuje... jednak jak dla mnie Avenki najlepsze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 11:18   #220
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

TO JAAA

Nie było mnie trochę (od czerwca) bo wakacje to raz a dwa...
Zdradziłam.
Tak, tak, przyznaję się ze wstydem.

Moje poszarpane nerwy okazały się za słabe na 2,5 ml smalcu każdego dnia i każdego popołudnia, na panierkę na twarzy, na włosy przyklejone do gęby, na metaliczny smród serum z wit C, na to całe mazianie się, paćkanie fuj! Kiedy dostałam większego niż zazwyczaj wysypu na gębie po boskim A-L, doszłam do wniosku, że nie mam już na to siły, no i olałam.

Jakiś czas temu wróciłam z podkulonym ogonem. Chociaż przyznam, że do nakładania przepisowej porcji filtra nie jestem w stanie się zmusić, na szczęście chwilowo siedzę w domu, więc może UV mnie nie zje. A mineralnej SVRki (którą w maju dałam mamie, a teraz dowiedziałam się, że jej w ogóle nie używa) kładę taką typową fluidową warstwę, bo uznałam, że skoro mineralki działają inaczej, przez odbijanie promieni, to tyle wystarczy, wolę sobie ewentualnie reaplikowac w ciągu dnia.

Poza tym acne-derm rano i mazidłowy tonik 2% BHA wieczorkiem. I jeszcze hydrolacik z rumianku rzymskiego (próbka od Limarii), a nawilżająco roztwór kwasiku hialuronowego + olej z komosy (tyż próbki z mazideł).
No i serum z wit C.

Do tego dorzuciłam sobie kurację wewnętrzną: Capivit Hydro Control + cynk + magnez z B6 + rutinacea.

Czyli wszystko wróciło do normy ;]

Lolitka123: jakby co ja chętnie wymienię A-L na DP, bo go nie lubię, a DP owszem Też mam jakieś pół tubki.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 11:22   #221
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Vivian!! Miło Cię widzieć, zawsze to jedna Lublinianka wiecej. I proszę nie znikać mi więcej z forum
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 12:25   #222
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hej Vivien! Milo Cie widziec znowu z nami Ja tez ostatnio maziam SVR 50 i jestem zadowolona I tez zamierzam zrobic sobie mazidlowy tonik z BHA - jak efekty? Jestem bardzo ciekawa ;]
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 12:25   #223
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witaj Vivien po dłuższej przerwie
Będziesz miała co czytać teraz
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 12:36   #224
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Lolitka123: jakby co ja chętnie wymienię A-L na DP, bo go nie lubię, a DP owszem Też mam jakieś pół tubki.
Ok, to jak co to sie wymieniły Tylko napisz mi do kiedy jest wazny i kiedy go otwieralas ok?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 12:41   #225
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Vivian!! Miło Cię widzieć, zawsze to jedna Lublinianka wiecej. I proszę nie znikać mi więcej z forum
No nie wiem, dla samych tak miłych powitań warto sobie zniknąć
I co ze zjazdem bladych twarzy?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Hej Vivien! Milo Cie widziec znowu z nami Ja tez ostatnio maziam SVR 50 i jestem zadowolona I tez zamierzam zrobic sobie mazidlowy tonik z BHA - jak efekty? Jestem bardzo ciekawa ;]
Zrobiłam go wczoraj, przy czym trochę tak na wariata, bo po raz pokićkałam proporcje (późno było ), a po dwa papierków do pomiaru ph u mnie niet.
Zrobiła mi się mleczna zawiesina z tego. Po nałożeniu czułam delikatne mrowienie, potem skóra zrobiła się gładziutka. Z rańca żadnych problemów ani podrażnień. Będę relacjonować

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witaj Vivien po dłuższej przerwie
Będziesz miała co czytać teraz
Oj, już ja was znam Nawet nie próbuję się zabierać za te wątki, wyjdzie w praniu, jak będę czegoś potrzebować. A będę na pewno, bo pierwszy raz w życiu porobiły mi się blizny na kości policzkowej, więc chyba zacznę romans z AHA.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 15:21   #226
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Vitaj Viviene!!! Faktycznie bardzo dawno Cię tu nie było!!!! No właśnie!! Jednak AL nie jest takie boskie i niewinne! Jesteś jego kolejną ofiarą Ja do dzisiaj nie mogę się po nim oleczyć I podobnie jak Ty używam teraz SVR 50. Nie wiem kiedy zużyje swoje zapasy nnych filtrów Ale przynajmniej nie będę juz przez długi czas nic kupować
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 16:01   #227
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No właśnie!! Jednak AL nie jest takie boskie i niewinne! Jesteś jego kolejną ofiarą Ja do dzisiaj nie mogę się po nim oleczyć
Ano nie jest boskie. zresztą mnie od początku nie powaliło na kolana, jedyne co mi się w nim podobało to ten beżyk po położeniu go na serum.

Co gorsza, przy sprayu Avenki 40 zapchało mnie od razu, szybko odstawiłam i szybko się wylizałam. A A-L zapaskudził mi gębę cichaczem, dywersant jeden. No i też mi się ta gęba od tego czasu ślimaczy.

Ja na razie nie eksperymentuję, mam zaufanego DP który ma wręcz lecznicze działanie na moją mordkę i SVRkę, która jest bezpanierkowa, nielepiąca i w ogóle całkowicie bezinwazyjna, oczywiście nakładana wg mojej teorii, bo przy 2,5 ml to wychodzi świński tynk
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 17:43   #228
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Ano nie jest boskie. zresztą mnie od początku nie powaliło na kolana, jedyne co mi się w nim podobało to ten beżyk po położeniu go na serum.

Co gorsza, przy sprayu Avenki 40 zapchało mnie od razu, szybko odstawiłam i szybko się wylizałam. A A-L zapaskudził mi gębę cichaczem, dywersant jeden. No i też mi się ta gęba od tego czasu ślimaczy.

Ja na razie nie eksperymentuję, mam zaufanego DP który ma wręcz lecznicze działanie na moją mordkę i SVRkę, która jest bezpanierkowa, nielepiąca i w ogóle całkowicie bezinwazyjna, oczywiście nakładana wg mojej teorii, bo przy 2,5 ml to wychodzi świński tynk
Świński tynk Określenie miesiąca Dobrze to określiłaś Viviene, po avemkach też szybko się goiłam, a AL załatwiło mnie na dłużej. Nie mam pojęcia czym załatwić te zaskórniki pod skórą
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 19:11   #229
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mam pyanie A dlaczego nie można używać Effaclaru K pod filtry???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 19:37   #230
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Mam pyanie A dlaczego nie można używać Effaclaru K pod filtry???
Nie chodzi o to, że Effaclar z filtrami się pogryzie, tylko ogólnie kwasów nie stosujemy na dzień, a filtry - oczywiście
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 19:48   #231
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Ok, to jak co to sie wymieniły Tylko napisz mi do kiedy jest wazny i kiedy go otwieralas ok?

Dobrze dziewczyny, ze się wymieniacie AL i DP, bo na razie postanowiłam zostawic tego nieszczęśnika AL i używać go na szyję i dekolt, bo tam mnie na razie nie zapchał, a sprawuje sie dobrze Na twarz w życiu go juz nie nałożę. Brr...
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 20:43   #232
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że Effaclar z filtrami się pogryzie, tylko ogólnie kwasów nie stosujemy na dzień, a filtry - oczywiście

Teoretycznie nie powinno się jednak Effaclar K bombą kwasową nie jest, a i BHA czystego nie ma, tylko trochę łagodniejsze LHA. PAmiętam też jak Sandija pisała, iż codziennie rano nakładała porcję 2% BHA Pauli, a na to solidną porcję antka DP. Kwestia odpowiedniej ochrony - tak myślę. NA noc oczywiście bezpieczniej
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 20:51   #233
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A mi się kojarzy, nie wiem, czy dobrze , że Smok pisała iż kremu Effaclar K choćby chciał pod filtry się nie nałoży bo się po prostu wałkuje
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 20:54   #234
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A mi się kojarzy, nie wiem, czy dobrze , że Smok pisała iż kremu Effaclar K choćby chciał pod filtry się nie nałoży bo się po prostu wałkuje
No bo ja właśnie od paru dni nakładam Effaclar K pod filtr i w ten sposób pozbywam się nękających mnie małych krosteczek. Nic się nie wałkuje, bardzo fajnie wchłania.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:04   #235
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No bo ja właśnie od paru dni nakładam Effaclar K pod filtr i w ten sposób pozbywam się nękających mnie małych krosteczek. Nic się nie wałkuje, bardzo fajnie wchłania.
Acha no to albo ja mam sklerozę (bardzo możliwe) albo jak zwykle każda cera reaguje inaczej
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:06   #236
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Gratuluję L_V zostania panią moderatorką
Ja ostatnio miałam zabawną sytuację, wybrałam się do kolejnej apteki w poszukiwaniach avenki (bo jak narazie nigdzie nie znalazlam), ale oczywiście nie było. Za to była pani w fartuszku VICHY (promocja) i na moje pytanie czy są próbeczki kremów bądź emulsji z filtrem 50+ z vichy, powiedziała że niestety niet ale żebym kupiła sobie kilka pojemniczków na mocz i da mi ile chcę, bo ma testery ja się ucieszyłam bardzo, ale towarzysząca mi koleżanka miała raczej niewyraźną minę mój mężczyzna stwierdził za to, że jestem bardzo oszczędna i obrotna mam tylko obawy co do jakości testerków..., no ale cóż, darowanemu koniowi...
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:24   #237
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja mam nietypową prośbę do posiadaczek nieużywanych tubek z mleczkiem Avene. To dla mnie sprawa honoru, więc bardzo proszę - pomóżcie.

Otóż proszę postawcie mleczko na zakrętce na jakiś czas i napiszcie proszę dokąd pod światło (najlepsza lampa) sięga zawartość? Czy pod sam spaw?
Zwątpiłam dziś na wątku wymianowym.
Do tego stopnia, że wygrzebałam wszystkie próbki Avenek w tubkach (pełnowymiarową mam jedną) i się przygladam dokąd są napełniane. Wszystkie leiste do połowy a kremy jeszcze mniej.

Jak to jest w pełnych wymiarach?

Z góry dziękuję
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:35   #238
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Gratuluję L_V zostania panią moderatorką
Ja ostatnio miałam zabawną sytuację, wybrałam się do kolejnej apteki w poszukiwaniach avenki (bo jak narazie nigdzie nie znalazlam), ale oczywiście nie było. Za to była pani w fartuszku VICHY (promocja) i na moje pytanie czy są próbeczki kremów bądź emulsji z filtrem 50+ z vichy, powiedziała że niestety niet ale żebym kupiła sobie kilka pojemniczków na mocz i da mi ile chcę, bo ma testery ja się ucieszyłam bardzo, ale towarzysząca mi koleżanka miała raczej niewyraźną minę mój mężczyzna stwierdził za to, że jestem bardzo oszczędna i obrotna mam tylko obawy co do jakości testerków..., no ale cóż, darowanemu koniowi...

Dziękuję!

Z co budzi Twoje zasrzeznia z testerami? Obawiasz sie ze filtry mogły stac dłuuugo otwarte w aptece? NA to chyba nie masz wpływu. ozesz jedynie postarac sie aby je ulokowac w dobrym miejscu w domu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:37   #239
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
A ja mam nietypową prośbę do posiadaczek nieużywanych tubek z mleczkiem Avene. To dla mnie sprawa honoru, więc bardzo proszę - pomóżcie.

Otóż proszę postawcie mleczko na zakrętce na jakiś czas i napiszcie proszę dokąd pod światło (najlepsza lampa) sięga zawartość? Czy pod sam spaw?
Zwątpiłam dziś na wątku wymianowym.
Do tego stopnia, że wygrzebałam wszystkie próbki Avenek w tubkach (pełnowymiarową mam jedną) i się przygladam dokąd są napełniane. Wszystkie leiste do połowy a kremy jeszcze mniej.

Jak to jest w pełnych wymiarach?

Z góry dziękuję

Nie siega pod sam spaw. Jak na moje ktorkowidzace oko mleczko znajduje sie jakies 4-5 cm nizej. firmy specjalnie robi a nieco wieksze opakowania - inaczej produkt wylewałby sie z tuby - tak jak w przypadku niektorych masci aptecznych, raz naciśniesz, leci pół dnia
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 22:14   #240
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Poza tym jak jest trochę luzu w tubce, a produkt ma płynną konsystencję, łatwiej go wtedy wstrząsnąć.
Co do wymian, ja wielokrotnie wymieniałam się na próbki filtrów po 5 ml i ciagle słyszałam zarzut, że są prawie puste, choć były nienaruszone.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.