NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 17:47   #1471
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Witam Niedawno powrocilam z wizyty w bydgoskiej Sephorze. Tlumow brak, wiekszosci towarow rowniez Dorwalam ostatnie welurki , pedzel XL ale po Sephorowskich rozswietlaczach (tych prasowancach) ani sladu. Meteoryty bardzo fajne, musze przyznac. Daja efekt delikatnego, zdrowego rumienca Te bordowe kuleczki cudne ! Chyba nie usune ani jednej z pudeleczka (jak planowalam przerazona intensywnoscia barwy). Efekt wcale nie jest "ruski" Ech, jak sie ciesze, ze udalo mi sie powiekszyc kolekcje Jak juz mowilam, udalo mi sie kupic ostatnie opakowanie. A wlasnie, cholernie wkurzyla mnie baba przy kasie. Koniecznie chciala sprawdzic czy w kartoniku na pewno znajduje sie to co powinno, czyli meteoryty. To jeszcze balam w stanie zrozumiec, chociaz pierwszy raz spotkalam sie z tego typu "weryfikacja". Na wyjeciu pudru z pudelka jednak kobita nie zamierzala poprzestac. Otworzyla pudelko z pudrem, zdjela te gabeczke, wsadzila do srodka nochal i zaczela rozkoszowac sie zapachem, glosno komentujac swoje doznania !!! Dacie wiare ? Szszeka mi opadla do samej ziemi Nienawidze jak niepowolane osoby babraja sie w moich kosmetykach Zwrocilam pani uwage zeby moze kupila sobie wlasne, skoro tak je lubi. Ale chyba nie zalapala aluzji Wam tez otwieraja pudelka z kosmetykami w Sephorze i sprawdzaja co w srodku ? Dla mnie to dziwne...
Pocieszajace jest jednak to, ze korzystajac z trwajacej promocji, zaplacilam ponad 50 zl mniej Moj TZ i potrfel odetchneli Jestem zadowolona z dzsiejszego polowanka.
Gratuluję udanych zakupów.

Nigdy nie zdażyło mi się nic podobnego, zresztą nie pozwoliłabym otworzyć swojego pudełka
Babki mają za zadanie rozmagnesować produkt na blacie kasy i tyle.
W żadnym wypadku nie wolno im otwierać pudełek .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:48   #1472
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A wlasnie, cholernie wkurzyla mnie baba przy kasie. Koniecznie chciala sprawdzic czy w kartoniku na pewno znajduje sie to co powinno, czyli meteoryty. To jeszcze balam w stanie zrozumiec, chociaz pierwszy raz spotkalam sie z tego typu "weryfikacja". Na wyjeciu pudru z pudelka jednak kobita nie zamierzala poprzestac. Otworzyla pudelko z pudrem, zdjela te gabeczke, wsadzila do srodka nochal i zaczela rozkoszowac sie zapachem, glosno komentujac swoje doznania !!! Dacie wiare ? Szszeka mi opadla do samej ziemi Nienawidze jak niepowolane osoby babraja sie w moich kosmetykach Zwrocilam pani uwage zeby moze kupila sobie wlasne, skoro tak je lubi. Ale chyba nie zalapala aluzji Wam tez otwieraja pudelka z kosmetykami w Sephorze i sprawdzaja co w srodku ? Dla mnie to dziwne...
Bezczelność..
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:51   #1473
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
SiSleyS - dziękuję
Właśnie skończyłam przeglądać wątek i mogę chorować w spokoju
Hmmm.. cała przyjemność po mojej stronie!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:53   #1474
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

W naszych sephorach wszystkie kartoniki górnopółkowe są pozaklejane wąskimi paseczkami taśmy klejącej - może dlatego panie mają pewność, że w kartoniku jest to co jest - jeśli taśma nienaruszona to wszystko ok.

Natomiast skarżą się na notoryczne kradzieże testerów.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:10   #1475
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
W naszych sephorach wszystkie kartoniki górnopółkowe są pozaklejane wąskimi paseczkami taśmy klejącej - może dlatego panie mają pewność, że w kartoniku jest to co jest - jeśli taśma nienaruszona to wszystko ok.

Natomiast skarżą się na notoryczne kradzieże testerów.
No ale wlasnie chodzi o to, ze to moje pudelko tez mialo taka zabezpieczajaca folie !!! Jakas prostaczka mi sie trafila najwyrazniej. A niech jej bedzie na zdrowie Nastepnym razem bede ostro protestowac w takich sytuacjach. Nic nie zmaci mojej dzisiejszej radosci
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:13   #1476
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wiesz to najpierw kup cień Gosh'a- jest tańszy a efekt super! Jak używałam podwójne Chanel to dziewczyny nie pytały mnie aż tak często co mam za cień, w przeciwieństwie do tych sypkich...
Chanel są dobre, ale też delikatne, jakbym miała je jeszcze raz kupić to tylko dla tego ciemnego koloru, bo świetny jest też na dzień
Tak zrobię, bo efekt rzeczywiście super.


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Co do zdjęć, to robić? tylko na takie dwa malusie kosmetyczki?
Robić robić ja chętnie obejrzę Twoje nowe nabytki.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A wlasnie, cholernie wkurzyla mnie baba przy kasie. Koniecznie chciala sprawdzic czy w kartoniku na pewno znajduje sie to co powinno, czyli meteoryty. To jeszcze balam w stanie zrozumiec, chociaz pierwszy raz spotkalam sie z tego typu "weryfikacja". Na wyjeciu pudru z pudelka jednak kobita nie zamierzala poprzestac. Otworzyla pudelko z pudrem, zdjela te gabeczke, wsadzila do srodka nochal i zaczela rozkoszowac sie zapachem, glosno komentujac swoje doznania !!! Dacie wiare ? Szszeka mi opadla do samej ziemi Nienawidze jak niepowolane osoby babraja sie w moich kosmetykach Zwrocilam pani uwage zeby moze kupila sobie wlasne, skoro tak je lubi. Ale chyba nie zalapala aluzji Wam tez otwieraja pudelka z kosmetykami w Sephorze i sprawdzaja co w srodku ? Dla mnie to dziwne...
Bezczelna. Nie pozwoliłabym otworzyć kosmetyku, a co dopiero wsadzać tam nos. Rozumiem, że może chcieć sprawdzić, czy rzeczywiście jest ten puder w środku, ale mnie nigdy nie zdarzyło sie, żeby babka na kasie cokolwiek otwierała.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:31   #1477
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Echhh....chyba zbyt grzeczna jestem A w ogole zauwazylam, ze w tych sieciowych perfumeriach jakos tak...niezbyt schludnie jest. Testery pomazane, podbrudzone, czesto oblepione klakami bleeee... No i jeszcze czasem trafia sie prymitywna obsluga. Choc na to nie ma reguly. Chamstwo jest powszechne w tym kraju bez wzgledu na okolicznosci.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 18:59   #1478
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Echhh....chyba zbyt grzeczna jestem A w ogole zauwazylam, ze w tych sieciowych perfumeriach jakos tak...niezbyt schludnie jest. Testery pomazane, podbrudzone, czesto oblepione klakami bleeee... No i jeszcze czasem trafia sie prymitywna obsluga. Choc na to nie ma reguly. Chamstwo jest powszechne w tym kraju bez wzgledu na okolicznosci.
To tak jak ja , ale wręcz cierpnie mi skóra, jak ktoś dobiera się do moich kosmetyków.

Wydaje mi się, że przy tylu ludziach, one nie sa w stanie zachować czystości. Dlatego nie lubię używać testerów, bo są brudne. Ale widze czemu tak wyglądają: niektóre dziewczyny wręcz robią sobie nimi cały makijaż. Biorą np tester szminki, maluja usta, im więcej nałożą tym lepiej. Jak upaprały ten tester to nie szkodzi, ktoś inny posprząta i w takim stanie odkładają na miejsce. Jak potem użyć czegoś takiego??
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 19:49   #1479
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale wlasnie chodzi o to, ze to moje pudelko tez mialo taka zabezpieczajaca folie !!! Jakas prostaczka mi sie trafila najwyrazniej. A niech jej bedzie na zdrowie Nastepnym razem bede ostro protestowac w takich sytuacjach. Nic nie zmaci mojej dzisiejszej radosci
Hmmm Sineiro czy byla to taka calkiem wysoka dziewczyna o krotkich ciemnych wlosach (za ucho) i dosc agresywnej urodzie? Taka jakby troche starsza? Kiedys tez mnie wkurzyla, nie pamietam za bardzo co robila (na pewno nie wachala Meteorytow, bo nie kupowalam), chyba to byla kwestia tego, ze poprosilam ja o odlewke Fahrenheita dla taty (kupilam wode 50ml i chcialam jeszcze miniaturke zeby mogl nosic ze soba), a ona cos tam odburknela w stylu ze "Probki to na allegro" czy cos takiego. Nie powiem, zrobilo mi sie dziwnie, bo raczej nie jestem typem nastolatki nagrzanej na darmowe probki.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 19:50   #1480
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Uff, znow byłam w Sephorze - no nałóg, naprawdę
W załączeniu nowe nabytki: na zdjęciu cienie (z Sephory i z wymianek - można oglądać jak wyglądają na oczach tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post3341218 )
No i Chanel Ipanema na osobnym zdjęciu ściągniętym z netu

A do tego kupiłam prasowany matujący puder Clinique taki jak tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7660
Niestety, nie było Chanela, który miałam do tej pory, no ale mam nadzieję, że będzie dobry - chociaż po recenzjach nie oczekuję rewelacji
No i ogłaszam koniec zakupów na rok 2006 - może mi się uda

sine.ira - meteorytków gratuluję a babę w perfumerii bym chyba zabiła na miejscu wzrokiem, naprawdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (80,8 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03938180202.jpg (15,7 KB, 97 załadowań)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:21   #1481
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Hmmm Sineiro czy byla to taka calkiem wysoka dziewczyna o krotkich ciemnych wlosach (za ucho) i dosc agresywnej urodzie? Taka jakby troche starsza? Kiedys tez mnie wkurzyla, nie pamietam za bardzo co robila (na pewno nie wachala Meteorytow, bo nie kupowalam), chyba to byla kwestia tego, ze poprosilam ja o odlewke Fahrenheita dla taty (kupilam wode 50ml i chcialam jeszcze miniaturke zeby mogl nosic ze soba), a ona cos tam odburknela w stylu ze "Probki to na allegro" czy cos takiego. Nie powiem, zrobilo mi sie dziwnie, bo raczej nie jestem typem nastolatki nagrzanej na darmowe probki.
Nie pamietam dokladnie jak wygladala. Mam kiepska pamiec jezeli chodzi o wyglad. Zawsze sie smieje, ze bylabym kiepskim swiadkiem gdyby zadrzylo sie w mojej obecnosci jakies przestepstwo...nie umialbym podac prawie zadnych szczegolow Byla brunetka. Dosyc wysoka. Reszty nie pamietam Widze, ze Ty z mojego regionu pochodzisz Z Bydgoszczy ? Ja mieszkam w Toruniu. W "zaprzyjaznionym" miescie hihihi...

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Uff, znow byłam w Sephorze - no nałóg, naprawdę
W załączeniu nowe nabytki: na zdjęciu cienie (z Sephory i z wymianek - można oglądać jak wyglądają na oczach tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post3341218 )
No i Chanel Ipanema na osobnym zdjęciu ściągniętym z netu

A do tego kupiłam prasowany matujący puder Clinique taki jak tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7660
Niestety, nie było Chanela, który miałam do tej pory, no ale mam nadzieję, że będzie dobry - chociaż po recenzjach nie oczekuję rewelacji
No i ogłaszam koniec zakupów na rok 2006 - może mi się uda

sine.ira - meteorytków gratuluję a babę w perfumerii bym chyba zabiła na miejscu wzrokiem, naprawdę
Dzieki Tez gratuluje nowych nabytkow A babe probowalam powstrzymac, naprawde Tylko ja malo klotliwa jestem. Wiesz, z tych z lekkim kijem w zadku Ufam, ze skoro ja wymagam od siebie 100% kultury, inni tez beda kulturalni. Nie musze chyba tlumaczyc ile razy sie przekonalam, ze nie do konca tak jest

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-29 o 23:57 Powód: Post pod postem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 23:28   #1482
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ach co za nabytki, siedzę i się ślinię Naprawdę, aż mi się zachciało wybrać na zakupy, ale pustki w portfelu wielkie, więc to mnie chroni
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to teraz moja aktualizacja, nie przewiduję już nic kupować do końca tego roku
Rzyrafko, a powiedz proszę jak Ci się te cienie Avonu w pyłku sprawują?
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 00:27   #1483
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
no właśnie. wydaje mi się, że do tego rozświetlacza (jak i do większości) potrzebna jest idealna cera, której ja nie mam ...
Ja też niestety takowej nie posiadam, dlatego nakładałam go straaasznie oszczędnie i jakoś to wyglądało
Cytat:
i nie wiem co mam z tym rozświetlaczem zrobić.
O ile dobrze pamiętam, to którejś wizażance kot rozbił ten rozświetlacz, może to było w wątku o kosmetykach HM?
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe, dobra jesteś Ale ja mam podobne postanowienie, tyle że względem cieni A właśnie, jak tam Icy Khaki?
IcyKhaki jest cudowny pomalowałam się nim na Wigilię i dorobiłam smokey sypkim granatem z IB- bosko się dopasowały
Cytat:
A ja w końcu odzyskałam aparat i w niedługim czasie wkleję w końcu moją kolekcję Jak się odważę
To ja już usiedzieć nie mogę
Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Rzyrafko, a powiedz proszę jak Ci się te cienie Avonu w pyłku sprawują?
Przetrwał bez skazy od 6 rano do 21, jestem naprawdę pod wrażeniem chyba się skuszę na jakiś inny kolorek (moja mama kupiła sobie śłiweczkę )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 00:35   #1484
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
J
IcyKhaki jest cudowny pomalowałam się nim na Wigilię i dorobiłam smokey sypkim granatem z IB- bosko się dopasowały
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić W ogóle nie wiem, z której strony jest to khaki choć kolor fajny. Ale połączenie z granatem Hmm, proszę makijażyk na MM rzucić

Cytat:
To ja już usiedzieć nie mogę
Nie masz co przebierać nóżkami, bo to jeszcze trochę potrwa. Na pewno w tym roku się nie wyrobię, prędzej jakoś pod koniec przyszłego tygodnia.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 14:33   #1485
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić W ogóle nie wiem, z której strony jest to khaki choć kolor fajny. Ale połączenie z granatem Hmm, proszę makijażyk na MM rzucić
Może kiedyś go powtórzę dla Ciebie
Cytat:
Nie masz co przebierać nóżkami, bo to jeszcze trochę potrwa.
Jak mi się w końcu udało zebrać z tym to myślę, że i Ty sobie poradzisz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:23   #1486
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A u mnie,jak co roku,noworoczna wyprzedaż,do 50%.Kupiłam sobie róż Clinique Patchwork Pink 01 (ten w krateczkę),piękne cienie Clinique w kolorze Frosted Blossom (jasniutki,opalizujący róż),kolejny (tak na zapas ) puder Blended Face Clinique oraz mamie jakiś róż Clarins.Zapłaciłam za to wszystko 46 euro,czyli jakieś 150-160 złotych .I tak bym chciała zrobić fotki,ale nie mam czym .Na Walentynki chyba poproszę o cyfrówkę TZ .
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2006-12-30 o 16:23
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:32   #1487
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A u mnie,jak co roku,noworoczna wyprzedaż,do 50%.Kupiłam sobie róż Clinique Patchwork Pink 01 (ten w krateczkę),piękne cienie Clinique w kolorze Frosted Blossom (jasniutki,opalizujący róż),kolejny (tak na zapas ) puder Blended Face Clinique oraz mamie jakiś róż Clarins.Zapłaciłam za to wszystko 46 euro,czyli jakieś 150-150 złotych .I tak bym chciała zrobić fotki,ale nie mam czym .Na Walentynki chyba poproszę o cyfrówkę TZ .
Aneta, Ty szczesciaro
Wyprzedaz 50 % to jest dopiero frajda, nie to co u nas 20 % i odrazu wielkie hallo Ja chyba bym stracila glowe w takiej sytuacji

Napisz koniecznie jak sprawuje sie roz Klinika. Kiedys go tylko ogladalam w perfumerii, fajne cacuszko.

Popros koniecznie o cyfrowke, bo jestem strasznie ciekawa Twoich kosmetykow. Masz ich chyba jeszcze wiecej niz Agnieska.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:45   #1488
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aneta, Ty szczesciaro
Wyprzedaz 50 % to jest dopiero frajda, nie to co u nas 20 % i odrazu wielkie hallo Ja chyba bym stracila glowe w takiej sytuacji

Napisz koniecznie jak sprawuje sie roz Klinika. Kiedys go tylko ogladalam w perfumerii, fajne cacuszko.

Popros koniecznie o cyfrowke, bo jestem strasznie ciekawa Twoich kosmetykow. Masz ich chyba jeszcze wiecej niz Agnieska.

Wyprzedaż dotyczyła tylko niektórych kosmetyków,głównie Clinique,Lancome i Clarins .Róż w najbliższym czasie przetestuję i zdam relację,na pierwszy rzut oka wydaje się być fajny,jednak trzeba uważać by za dużo nie nałożyć-to takie pierwsze odczucia .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:52   #1489
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wyprzedaż dotyczyła tylko niektórych kosmetyków,głównie Clinique,Lancome i Clarins .Róż w najbliższym czasie przetestuję i zdam relację,na pierwszy rzut oka wydaje się być fajny,jednak trzeba uważać by za dużo nie nałożyć-to takie pierwsze odczucia .
Ale i tak jest w czym wybierac.
Clarins ma fajne kolorowe balsamy do ust, idalne na szybkie poprawki bez lusterka.

Ja przez dluzszy czas uzywalam tylko brazerow, ale ostatnio znudzily mi sie i wrocialam do rozy. I jak sie maluje to mam stracha, zeby nie przedobrzyc z ilosca, no bo roze sa mocniej napigmentowane niz brazery.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 15:56   #1490
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ale i tak jest w czym wybierac.
Clarins ma fajne kolorowe balsamy do ust, idalne na szybkie poprawki bez lusterka.

Ja przez dluzszy czas uzywalam tylko brazerow, ale ostatnio znudzily mi sie i wrocialam do rozy. I jak sie maluje to mam stracha, zeby nie przedobrzyc z ilosca, no bo roze sa mocniej napigmentowane niz brazery.

Mam ochotę na brązer Clarinsa 00,ten podwójny,on jest tak bardzo delikatny,że obawiam się,że będzie na mojej bardzo jasnej twarzy niewidoczny ,jest jaśniejszy od Terracotty dla blondynek .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 16:12   #1491
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam ochotę na brązer Clarinsa 00,ten podwójny,on jest tak bardzo delikatny,że obawiam się,że będzie na mojej bardzo jasnej twarzy niewidoczny ,jest jaśniejszy od Terracotty dla blondynek .
Oj chyba tak jak jest jasniejszy od Terracoty 01 to raczej uzyskany efekt bedzie bardzo subtelny, niemalze niewidoczny.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 16:20   #1492
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Anetko gratuluję zakupów .
Cyfrówka koniecznie cyfrówka do kompletu

Kasiu - a twoja kolekcja doczeka się fotek , jestem jej tak samo ciekawa jak kolekcji Anety, szczerze mówiąc ciekawość mnie zżera .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 16:27   #1493
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Oj chyba tak jak jest jasniejszy od Terracoty 01 to raczej uzyskany efekt bedzie bardzo subtelny, niemalze niewidoczny.
Odpuszczam go sobie,odzywa się zdrowy rozsądek,w końcu

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Anetko gratuluję zakupów .
Cyfrówka koniecznie cyfrówka do kompletu

Kasiu - a twoja kolekcja doczeka się fotek , jestem jej tak samo ciekawa jak kolekcji Anety, szczerze mówiąc ciekawość mnie zżera .

Aaa dziękuję,jestem zadowolona z zakupów .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 16:39   #1494
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Popros koniecznie o cyfrowke, bo jestem strasznie ciekawa Twoich kosmetykow. Masz ich chyba jeszcze wiecej niz Agnieska.

No wiesz co! moje zbiory są po mocnym uszczupleniu choc pewnie jeszcze kilka rzeczy można by usunąć... szczególnie cienie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:18   #1495
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Odpuszczam go sobie,odzywa się zdrowy rozsądek,w końcu
W sezonie letnim beda jak zwykle nowosci, juz nie moge sie doczekac co wyposci Guerlain

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No wiesz co! moje zbiory są po mocnym uszczupleniu choc pewnie jeszcze kilka rzeczy można by usunąć... szczególnie cienie
A to ciekawe, szkoda ze ich nie widzialam przed. Moje sa przynajmniej mniejsze o cienie, ktorych nie posiadam. Walaly sie jakies starocie, ale w koncu je wywalilam.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Kasiu - a twoja kolekcja doczeka się fotek , jestem jej tak samo ciekawa jak kolekcji Anety, szczerze mówiąc ciekawość mnie zżera .
Kate pewnie niebawe cos wkleje, tylko musze posciagac swoje malowidla z roznych miejsc
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:33   #1496
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A to ciekawe, szkoda ze ich nie widzialam przed. Moje sa przynajmniej mniejsze o cienie, ktorych nie posiadam. Walaly sie jakies starocie, ale w koncu je wywalilam.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32#post2802532 póxniej jeszcze kilka razy się zmieniała, ale aktualnie jest najmniejsza
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:36   #1497
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam ochotę na brązer Clarinsa 00,ten podwójny,on jest tak bardzo delikatny,że obawiam się,że będzie na mojej bardzo jasnej twarzy niewidoczny ,jest jaśniejszy od Terracotty dla blondynek .
A o jakim mowisz brazerze ? Moze jakis link ? Mi by taki subtelny odpowiadal chyba... Jestem bladziochem i bardzo sie boje brazerow a wlasciwie efektu "przemalowanej pudernicy"...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:44   #1498
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32#post2802532 póxniej jeszcze kilka razy się zmieniała, ale aktualnie jest najmniejsza
Cos mi sie widzi, ze nie jest duzo mniejsza , ale asortyment zmienial sie na pewno
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:47   #1499
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A o jakim mowisz brazerze ? Moze jakis link ? Mi by taki subtelny odpowiadal chyba... Jestem bladziochem i bardzo sie boje brazerow a wlasciwie efektu "przemalowanej pudernicy"...

To ten:
http://www.beaute-test.com/duo_soleil_clarins.php
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:53   #1500
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

No i zły diabeł popchnął mnie do prawie opustoszalej Sephory którą wczesniej spladrowały podobne do mnie maniaczki i zostałam właścicielką pudru sypkiego Lancome Pouder Majeur Excellence nr 03 Myślałam o meteorkach, nie wiem czy były w ogóle, ale w sumie mam tyle pudrow rozswietlających i rozswietlaczy ze wybrałam puder
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.