Skóra mieszana w zimie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-27, 08:50   #1
Księżniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 4

Skóra mieszana w zimie


Mam skórę mieszaną trądzikową, która bardzo mi marznie, już teraz gdy wyjdę z ogrzewnego pomieszczenia na zewnątrz robi się czerwona i jestmi w nią po prostu tak zimno jak by był mróz (bardziej nią wynikałoby to z termometru). Co powinnam stosować? Boję się, że po użyciu tłustego kremu będę mieć więcej wyprysków, a i tak jest ich za dużo. (Bio-camille z YR odpada bo już go przetestowałam i nie jest dla mnie)
Księżniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-27, 12:01   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Skóra mieszana w zimie

Ja poleciłabym Ci Fluide Hydratant-Matifant Clarinsa (80 zł za 50 ml i jest wydajny). Sama mam cerę mieszaną i podobny problem jak Ty-tzn jesienią i zimą nabiera ochoty na jakiś mniej lekki kremik, ale taki, który przy okazji rozwiązuje problemy skóry skłonnej do wyprysków. Dla mnie ten jest idealny-szybko się wchłania, ale autentycznie chroni skórę przed wiatrem,zimnem i zanieczyszczeniami(anti-pollution comlex). Efekty-jesli chodzi o radzenie sobie z problemami cery są świetne, ale dopiero po około dwóch tygodniach. Po tym czasie, przynajmniej moja cera, jest czyściutka jak łza;-) i lekko zmatowiona. Nie ma wągrów, pory oczyszczone, wypryski jakoś nie chcą sie pokazywać Polecam, polecam, polecam. Ja jeszcze dodatkowo na wierzch daję Thermal s-uv Vichy, tak żeby mieć ochronę przeciw słoneczku
Na mojej cerze ten duet sprawdza się świetnie-szczególnie teraz. I radzę Ci odstawić na zimę mocno odtłuszczające toniki i żele do mycia-lepiej na ten okres zmienić je na delikatniejsze.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.