Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 19:38   #1501
aneczka_krak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: rozjasnianie czarnych wlosów.

ja z czarnych włosów schodziłam przez pasemka i inne bajery. na początku pasemka były śliczne miedziane. potem przy drugiej wizycie fryzjerka zafarbowała mi na czekoladę całą głowę i też nowe jasne pasemka. wszystko jest ok i było śliczne przez kilka tygodni. potem nie umiałam już sama tak ładnie zapanować na włosami i miałam katastrofę na głowie. nie mogłam patrzeć w to lusterko bo miałam włosy żółto- miedziano-czarne. a niedawno wróciłam znowu do głębokiej czerni i nie żałuję- najlepszy wybór i najładniej mi w tym kolorze. stanowczo odradzam dekoloryzację- koleżanka moja robiła i dramatyczne sa po tym włoski- słabe, zniszczone żadna z Was by takich nie chciała. myślę że lepiej ładne i zadbane i zdrowe czarne niż zniszczone i suche jasne.
aneczka_krak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 20:03   #1502
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: dekoloryzacja, cena i skutki

Ja przeprowadzalam dekoloryzacje w salonie fryzjerskim. Mam naturalnie ciemno brazowe wlosy, ale dodatkowo farbowalam je na rozne brazy. W koncu znudzily mi sie i postanowilam zostac blondynka. Wlosy po dekoloryzacji wyszly zolte, na to zostala nalozona blond farba w cieplym odcieniu (naturalny blond welli) i efekt jest bardzo fajny. Wlosy troche zniszczone, ale nie ma tragedii. Zrobilabym to jeszcze raz. Cena niestety w euro bo mieszkam za granica 75e.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 20:33   #1503
misia-isia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu a skad??:D
Wiadomości: 7
GG do misia-isia
Dot.: dekoloryzacja, cena i skutki

Ja ide jutro do fryzjera...i wszedl nowy srodek na dekoloryzacje,taka przyjemnosc na krotkie wlosy kosztuje 40zl
misia-isia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 16:57   #1504
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Podnoszę wątek, bo mam nie lada problem Zafarobowałam sobie włosy na orzech laskowy (taki brąz z rudawymi refleksami) no i, o ile na całości włosów nie wyszło to najgorzej, to wszystkie włosy, które miałam minimalnie jaśniejsze (czubek głowy, przy skroniach, przy szyi) wyszły... POMARAŃCZOWE !! Tego sie nawet marchewką nazwać nie da Czy moge w ogóle cokolwiek zrobić, żeby to zmyć ?? Czy pozostaje mi tylko wizyta u fryzjera i dekoloryzacja? Bardzo proszę o pomoc...
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:00   #1505
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dekoloryzacja - pytanko :)

Witajcie! Ja chciałabym zrobićx sobie dekoloryzacje i zafarbować włosy na ciemny blond lub jasny brąz. I takie pytanko: Czy farba nie będzie się spierała
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:04   #1506
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

a jaki masz wyjsciowy kolor wlosow? czy jest to twoj naturalny kolor?..poza tym zastanow sie nas dekoloryzacja bo bardzo niszczy wlosy
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:12   #1507
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Oczywiście nie mam naturalnego koloru. Dzisiaj moje żółte włosy zafarbowałam na ciemny blond, na pudełku wyglądał prześlicznie. Wyszły...kurczę trudno określić... niby ciemny blond, na słońcu taki blond jakby spalony, taki ni jaki z jasnym brązem łatwiej mówić kolor jest brzydki. Jestem już po wielu farbowaniach i postanowiłam zrobić sobie dekoloryzajcę , gdyż nie mogę uzyskać normalnego jednolitego koloru. Wiem, że bardzo niszczy włosy, jednakże po tym zaczę intensywnie je odbudowywać , pójdę na nawilżanie itd. Jeszcze pytanko ile to kosztuje?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 19:21   #1508
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

moim zdaniem dekoloryzacja to jedno i to samo co rozjaśnianie.... ale wydaje mi sie ,ze nie potrzebujesz sciagac koloru jesli chcesz je pofarbowac na jasny braz...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:21   #1509
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

farba z włosów rozjasnianych zawsze sie spiera... ale bez przesady nie bedzie tak zle podziel sie pozniej z nami osiagnieciami
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:28   #1510
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Ale chodzi o to, że nie zafarbuję ich na jednolity kolor, a właśnie taki chcę uzyskać. Wczoraj właśnie rozjaśniałam włosy, żeby potem zafarbować je na ciemny blond i nic z tego :/ Nie wyszło równomiernie.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:31   #1511
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

hmm a nie lepiej pojsc do fryzjera? ja wiem ze w domu taniej ale u fryzjera powinien wyjsc rowny kolorek..a moze po prostu za malo farby uzylas i nie pokryla w calosci wlosow?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 19:37   #1512
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

no a dekoloryzator działa na takiej samej zasadzie jak rozjasniacz wiec moze rzeczywiscie lepiej bedzie jak sie do fryzjera wybierzesz jesli kolor wyszedl Ci nie równomiernie to albo niedokładnie połozyłas farbe lub poprostu jedno opakowanie ci nie wystarcza
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 20:55   #1513
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Zużyłam dwa opakowania. Przed chwilą umyłam głowie i u nasady zrobił się jasny blond. Ostatnia moja wizyta u fryzjera nie zakończyła się powodzeniem. Fryzjerka pofarbowała mi włosy na ciemny brąz i także wyszło nierównomiernie. Farba szybko się spierała i włosy miałam czekoladowo - rude z orzebłyskami blondu. Własnie dlatego zdecydowałam się na dekoloryzację I chcę suę wybrać do fryzjera. Tylko jaką sumę mam przygotować?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:41   #1514
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Jak sciagasz kolor to nigdy nie wiadomo do jakiego poziomu ci zejdzie ten kolor ktory masz
po dekoloryzacji dopiero mozna stwierdzic co mozna polozyc
Dekoloryzacja wykonywana prawidlowo nie zniszczy tak wlosow jak rozjasnianie jej po calosci
cena dekoloryzacji jest rozna zalerzy od salonu i ilosci zluzytego produktu do tego doliczyc trzeba polozenie farby na koniec srednio od 150 w gpre

P.S. prawie nigdy nie pokryjesz wlosow dokladnie tak samo jak wczesniej mialas je rozjasniane !!

pozdrawiam

Edytowane przez tyczq
Czas edycji: 2007-05-04 o 21:43 Powód: dopiska :)
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:33   #1515
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Nigdy ;(? No to się załamałam. Ale jeżeli pokryje farbą włosy po dekoloryzacji to czy farba będzie schodzić tak jak na włosach rozjaśnianaych/
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 09:02   #1516
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Nigdy ;(? No to się załamałam. Ale jeżeli pokryje farbą włosy po dekoloryzacji to czy farba będzie schodzić tak jak na włosach rozjaśnianaych/
raczej nie !!! ale jezeli juz mialas rozjasniane wlosy to nie wiem czy to jest dobry pomysl by robic sobie dekoloryzacje !!
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 10:42   #1517
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

A czemu? Chodzi o to, że się zniszczą?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 15:12   #1518
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

zniszcza sie..ale to zalezy tez od kondycji twoich wlosow..z tego co piszesz wnioskuje ze nie sa zbyt zdrowe i silne..wiem co mowie bo robilam to samo co ty..i teraz nie to ze skrocilam wlosy z jakies 15 cm to jeszcze czekam az mi odrosna moje naturalne,bo te co sa farba pokryte sa okropne;/
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 15:17   #1519
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

a w dodatku zzrobilam dekoloryzacje bo mi sie moj czarny znudzil..i doszlo do tego ze od grudnia nie farbuje wloskow i mam spore odrosty ale co zrobic..jakbym jeszcze pofarbowala wlosy to pewnie by mi odpadly a nie mam na tyle odwagi zeby je skrocic na dlugosc odrostu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 16:10   #1520
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

U to chyba sobie dekoloryzację odpuszczę. Za każdym razem jak umyję włosy mam bardziej blond, ale mam nadzieję, że nie zrobi się tak żółty i nie będę wyglądała jak kurczak
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 16:15   #1521
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

sylvi_86 a teraz jaki masz kolor włosów tych farbowanych ?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 23:01   #1522
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

po dekoloryzacji zrobil mi sie taki nieladny rudo brazowy kolor wiec zmieklam i wrocilam do czarnego...teraz mam wlosy 5 cm swoj kolor(ciemny blond) i reszta czarna..niestety duzy kontrast i dlatego mysle o scieciu tych czarnych
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 07:31   #1523
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

Rozumiem. Trochę przerypane. Ja bym się chyba załamała, znając moją słabą psychikę Może jednak podcinaj koncówki i pofarbowanych włosów będzie ubywało
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 09:23   #1524
yndogau
Przyczajenie
 
Avatar yndogau
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

a ja schodziłam dekoloryzatorem z bardzo ciemnego brązu u fryzjera. wcale nie zniszczył mi włosów, zaraz po zdjęciu koloru położyłyśmy jaśniejszy brąz i nawet jasne pasemka (rozjaśniaczem) i nic strasznego się nie stało. włosy są w porządku i dalej na mojej głowie p.s. zabieg robiłam w lutym
yndogau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 09:34   #1525
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

A farba się trzymała? Nie schodziła?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 12:54   #1526
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Dekoloryzacja - pytanko :)

podcinam;]..mam zamiar w przyszlym tygodniu tez podciac z 3 cm nie wiecej..u fryzjera zawsze inaczej idzie dekoloryzacja ale to jak juz mowilam zalezy i od fryzjera i od stanu wlosow
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 13:09   #1527
Balba[:
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Pewnie że możesz jedyne rozsądne wyjście (które sama praktykuje,a mam loki więc moje włosy są słabsze) to rozjaśniacz na troche dłużej niż na opakowaniu.Jeśli kolor wyjdzie pomarańcz lub żółty,kup sobie przed rozjaśnianiem płukanke o kolorze srebrnym i nałóż na rozjaśnione pasemka.Kilka razy pod rząd jeśli tak zrobisz (proponuje zostać z 3 dni w domuwłosy nie będą takiego wściekłego koloru i farba,zbliżona najbardziej do Twojego naturalnego koloru(nie patrz na pudełko tylko na próbki włosów i KIERUJ SIE NAZWĄ) powinna być w miare zbliżona - tylko włosy musza być na prawde jasne...:/. Jeśli kolor będzie odbiegał od Twojego naturalnego płukanką lub płynem do siwych włosów bedziesz zmieniać odcień.Oczywiście po takim'szkoku'będziesz musiała często odżywiać włosy.Kup skrzyp w tabletkach i bardzo polecam odżywke WAX (która ponoć jest dla osób po białaczce).Nakładasz na 30 min na włosy,folią owijasz głowe,turban z ręcznika i włosy zaczną się regenerować.
Powodzenia

Balba[: jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:32   #1528
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: jak zafarbować włosy po dekoloryzacji? które nie przyjmują farby

wydaje mi sie, ze lepiej bedzie jesli nałozysz na włosy odcien w kolorze jasnego brazu lub sredniego...on z biegiem czasu sie spierze i bedzie jasniejszy a napewno lepiej pokryje Ci włosy niż ten ciemny blond
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:26   #1529
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak zafarbować włosy po dekoloryzacji? które nie przyjmują farby

Po dekoloryzacji należy odczekać 15 dni zanim się zafarbuje włosy. Jeśli odczekałaś tyle, to polecam któryś z brązów Garnier 100% color. Dosyć mocno łapie i trzyma się włosów. Safira też jest OK i ma ładne brązy. Z profesjonalnych farb może Matrix? Wielu fryzjerów jej używa. Możesz też znaleźć jakiś sklep internetowy z szerokim asortymentem i poprosić ich o poradę. Powodzenia!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:32   #1530
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: jak zafarbować włosy po dekoloryzacji? które nie przyjmują farby

Nie mogę zgodzić się z Doris - włosy po dekoloryzacji dość silnie przyjmują barwniki - szczególnie te z brazowych farb - i tak jasny braz może wyjść jak ciemny brąz... a brąz, jak czarny

Dekoloryzacja to moja specjalność przerobiłam ten temat wiele razy

wiem, że jeśli chcesz uzyskac np. brąz - powinnaś zafarbować włosy farbą o ton jaśniejszą - czyli ciemnym blondem.
Zdarza się, że po dekolroyzacji niektóre farby spływają z włosów jak szmpony i dlatego - moim zdaniem - powinnaś zastosować farby profesjonalne.

Oczywiście należy liczyć się z tym, że jasne kolory przez pewien czas będą szybciej spływać z włosów.

Edit - jakiego dekoloryzatora użyłaś?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.