DIOR - kolorówka - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 15:19   #1441
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
OJEJ DZIEKUJE SLICZNIE A BLYSZCZYK WYGLADA BARDZO ZACHECAJACO!
Nie ma za co Cieszę się,że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
a jak oceniasz te piątki?
Parę razy nad nimi myslalam, ale zawsze dochodziłam do wniosku, że kolory mi się powtarzają.
One są matowe, prawda?
Powiem szczerze,że ja nad 5-tkami Diora zastanawiałam się ok.pół roku Wkońcu poległam i kupiłam Jestem z nich bardzo zadowolona W paletce tej jest: brąz matowy,taki brudny wrzosowy-lekko mieniący,różowy satynowy błyszczący,cytrynowy satynowy błyszczący i na środku biała perła Zestawienie jest bardzo ciekawe,bo chcesz to malujesz się "matami",a chcesz to wystarczy dodać do np.brązowego troszkę białej perły i wtedy pięknie się błyszczy i mieni Kolorystyka wg. mnie bardzo uniwersalna Ja szczerze polecam ten zestaw

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nad czym tu się zastanawiać? Piękny zbiorek
Dziękuję ślicznie
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:42   #1442
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się czy wkleić swoje Diorowskie skarby,ale raz się żyje
Oto one :
piękny zbór
te cienie to Tender Chick tak?? kiedyś bardzo chciałam je mieć, potem mi przeszły, jak je oceniasz??

tak sie też zastanawiam czy nie sprezentować Mamie cieni Earth Reflections, tylko że mam tekie dziwne uczucie jakbym się czegoś pozbywała, a dla Mamy powinno być wszystko to co najlepsze
co o tym sądzicie?
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:02   #1443
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
piękny zbór
te cienie to Tender Chick tak?? kiedyś bardzo chciałam je mieć, potem mi przeszły, jak je oceniasz??

Dziękuję ślicznie
Tak to cienie Tender Chic Fakt zastanawiałam się nad nimi barrrdzo długo i nie żałuję,że je kupiłam. Kolorystyka bardzo mi odpowiada, konsystencja również. Do tego faktycznie świetnie się trzymają,nie wałkują,a intensywność kolorystyczną można dozować Ja jestem bardzo bardzo zadowolona
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:06   #1444
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Champs jak sie sprawuje pomadka Addict, ja nie lubię suchych pomadek a ta mi wygląda fajnie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:12   #1445
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Champs jak sie sprawuje pomadka Addict, ja nie lubię suchych pomadek a ta mi wygląda fajnie.
Sprawuje się też fajnie Jest delikatna,raczej taka transparentna,ale intensywność można dozować przez ilość nałożonych warstw Wg. mnie nie wysusza ust,a wręcz nawilża, jest leciutka tzn.ja jej nie czuję na ustach. Ma dobry poślizg przy nakładaniu,nie waży się i schodzi równomiernie Nie żałuję,że ją mam i szczerze ją polecam
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:55   #1446
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepszy. Co prawda brakuje mi tego całodziennego matu, który dawał mi Mat Lumiere, ale jednak chwilę po nałożeniu skóra lepiej wygląda po Diorskinie, a przede wszystkim nie jest na maxa ściągnięta. Nałożenie Mat Lumiere w kilku warstwach, np. żeby coś lepiej pokryć stawało się w tym momencie niemożliwe bo nie mogłam aż ruszyć twarzą, szczególnie jeśli chodzi o okolice oczu. Poza tym jednak Mat Lumiere kryje słabiej niż Diorskin, za to matuje na początku aż za bardzo, wręcz nienaturalnie. Więc Dior u mnie wygrywa, żal mi tylko tej pięknej chanelowskiej kosmetyczki..
mnie niestety nic nie daje całodziennego matu, co najwyżej 4 godziny
A już byłam pewna żeby brać Mat Lumiere 40, a ty mi tu wychwalasz tego Diora
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 02:52   #1447
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie
Tak to cienie Tender Chic Fakt zastanawiałam się nad nimi barrrdzo długo i nie żałuję,że je kupiłam. Kolorystyka bardzo mi odpowiada, konsystencja również. Do tego faktycznie świetnie się trzymają,nie wałkują,a intensywność kolorystyczną można dozować Ja jestem bardzo bardzo zadowolona
hmmm a mogłabyś wkleić zdjęcie tych cieni roztarych na ręce, a jeszcze lepiej zdjęcie makijażu wykonanego nimi??

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-07-10 o 19:50
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 11:31   #1448
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Witajcie dziewczyny!!!!chcialam wam pokazac jak pieknie wyglada naniesiony palcem rozswitlacz diora Amber Diamond...lekko go rozprowadzilam(miedziany pasek)nad rozem...mam nadzieje ze sie dopatrzyciemaluje sie nim tak od dluzszego czasu i bardziej mi sie podoba ten efekt niz pedzlem...
Laurany mysle ze to nic zlego jak dasz jej cienie ktore tobie ni przypasowaly,ja tez podarowalam mojej mamie sypki puder Diora-nie zeby byl jakis nie dobry ale stwierdzilam ze wole te w kamieniu.Powiedzialam jej o tym i bardzo sie ucieszyla z takiego prezentu bo mama uzywa namietnie pudrow sypkich.Takze mysle ze sprawisz jej przyjemnosc dajac taki prezent...aha i jesli cie to interesuje to ja na MM zrobilam niedawno makijaz Tender Chic pod tytulem ;Maty!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RD.JPG (65,8 KB, 189 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2008-05-17 o 12:50
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 12:58   #1449
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Magsh - pięknie to wygląda, ja też chcę Ambera!!!! Szkoda, że w najbliższej Sephorze go nie było
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 15:37   #1450
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mnie niestety nic nie daje całodziennego matu, co najwyżej 4 godziny
A już byłam pewna żeby brać Mat Lumiere 40, a ty mi tu wychwalasz tego Diora
Mat Lumiere 40 mogę Ci odsprzedać bo leży u mnie i się kurzy bo nie trafiłam z kolorem. Generalnie mat w Chanel jest niesamowity i naprawdę długotrwały, jednak kosztem uczucia wysuszenia skóry tuż po nałożeniu, przynajmniej w moim przypadku. Więc z bolącym sercem zrezygnowałam z Chanela na rzecz Diora, ale tego matu mi brakuje..
Aha, mi też nic nie dawało tak długiego matu, 2-4h to max. Dopiero Chanel i to 8h.. nie wiem, myślę że kiedyś jeszcze wrócę do 30 Mat Lumiere

Edytowane przez littlefrog
Czas edycji: 2008-05-17 o 15:39 Powód: dodatkowe informacje
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 15:48   #1451
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!!!chcialam wam pokazac jak pieknie wyglada naniesiony palcem rozswitlacz diora Amber Diamond...lekko go rozprowadzilam(miedziany pasek)nad rozem...mam nadzieje ze sie dopatrzyciemaluje sie nim tak od dluzszego czasu i bardziej mi sie podoba ten efekt niz pedzlem...
Laurany mysle ze to nic zlego jak dasz jej cienie ktore tobie ni przypasowaly,ja tez podarowalam mojej mamie sypki puder Diora-nie zeby byl jakis nie dobry ale stwierdzilam ze wole te w kamieniu.Powiedzialam jej o tym i bardzo sie ucieszyla z takiego prezentu bo mama uzywa namietnie pudrow sypkich.Takze mysle ze sprawisz jej przyjemnosc dajac taki prezent...aha i jesli cie to interesuje to ja na MM zrobilam niedawno makijaz Tender Chic pod tytulem ;Maty!!!
dziękuję bardzo, zaraz poszukam
a czy mogłabyś polecic jakąś dobrą czarną kredkę do oczu, obecnie mam lancome ale ona ginie wśród łyszczących cieni Diora, myślę o Chanel
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 16:10   #1452
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, zaraz poszukam
a czy mogłabyś polecic jakąś dobrą czarną kredkę do oczu, obecnie mam lancome ale ona ginie wśród łyszczących cieni Diora, myślę o Chanel
ja mogę polecić czarnego diora eyeliner waterproof. jest bardzo czarna, miękka, ma idealny poślizg i nawet nieźle z trwałością. przymierzam się teraz do brązowej
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:15   #1453
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
ja mogę polecić czarnego diora eyeliner waterproof. jest bardzo czarna, miękka, ma idealny poślizg i nawet nieźle z trwałością. przymierzam się teraz do brązowej
dziękuję bardzo coś mi się wydaje że niedługo zrezygnuję z wszystkich innych firm na rzecz Diora
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:19   #1454
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, zaraz poszukam
a czy mogłabyś polecic jakąś dobrą czarną kredkę do oczu, obecnie mam lancome ale ona ginie wśród łyszczących cieni Diora, myślę o Chanel
Czarną kredkę spróbuj zastąpić dobrym kohlem ja zamieniłam i jestem super zadowolona
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 18:36   #1455
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Czarną kredkę spróbuj zastąpić dobrym kohlem ja zamieniłam i jestem super zadowolona
u mnie się to akurat nie sprawdziło - mam Lancome Le Crayon Khol w chyba wszystkich możlwych kolorach (no dobra policzyłam - tylko w 6) i świetnie wygląda przy innych cieniach, ale nie przy tych nowych błyszczących Diora

EDIT pytanie już nieaktualne, proszę podziękowac użytkowniczce magsch, wogóle obawiam sie że ta osoba niedługo doszczętnie zrujnuje mnie finansowo jeśli dalej będzie umieszczać fotki takich pięknych makijaży

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-18 o 01:32
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 00:54   #1456
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Magsch, właśnie znalazłam, makijaż jest PRZEPIĘKNY!!!!! niedługo będą moje!!! (zapalalam checia posiadania), co tam kredka, znowu kupię cienie

mam jeszcze jedną prośbę, czy możesz napisać co za kolorków uzyłaś w makijażach: mały kogiel mogiel (tu na zdj wyglądasz jak Adriana Lima serio serio) oraz w sweet dreams?? z góry dzięki

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-18 o 01:27
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 09:18   #1457
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Magsch, właśnie znalazłam, makijaż jest PRZEPIĘKNY!!!!! niedługo będą moje!!! (zapalalam checia posiadania), co tam kredka, znowu kupię cienie

mam jeszcze jedną prośbę, czy możesz napisać co za kolorków uzyłaś w makijażach: mały kogiel mogiel (tu na zdj wyglądasz jak Adriana Lima serio serio) oraz w sweet dreams?? z góry dzięki
oki juz pisze...a kochaniutka ja nie zrujnuje cie ja tylko kusze
Kogiel mogiel;Zielony-Color Focus Palette Lancome 104 Escapade Champetre,granatowy E.Adren Coulor Intrigue Eyesadow Quad(limitowka),oraz zloty z Palet Golds
Sweet dreams;Color Focus Duo 302 Round Midnight-srebrny i stebrnorozowy,czarny cien z Night Dust Diora,oraz pojedynczy lancome rozowy,Indian Rose

Aha a jesli chodzi o kredke dobra to nie wiem bo ja mam diora i ona czasami tez znika mi w tych blyszczacych cieniach ale ja uzyje jej na mokro to efekt jest dobry!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:27   #1458
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
a czy mogłabyś wkleić zdjęcie tych cieni roztarych na ręce, a jeszcze lepiej zdjęcie makijażu wykonanego nimi??
Przepraszam dopiero teraz przeczytałam twoją wiadomość Widzę,że ze Magsch była szybsza
Cieszę się jednak,że kolorystyka Ci się spodobała i choć troszkę pomogłam w podjęciu decyzji dotyczącej tych cieni
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:37   #1459
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
oki juz pisze...a kochaniutka ja nie zrujnuje cie ja tylko kusze
Kogiel mogiel;Zielony-Color Focus Palette Lancome 104 Escapade Champetre,granatowy E.Adren Coulor Intrigue Eyesadow Quad(limitowka),oraz zloty z Palet Golds
Sweet dreams;Color Focus Duo 302 Round Midnight-srebrny i stebrnorozowy,czarny cien z Night Dust Diora,oraz pojedynczy lancome rozowy,Indian Rose

Aha a jesli chodzi o kredke dobra to nie wiem bo ja mam diora i ona czasami tez znika mi w tych blyszczacych cieniach ale ja uzyje jej na mokro to efekt jest dobry!

kusisz kusisz, i to wyjątkowo skutecznie
dziękuję ślicznie, szkoda ze ten elizabeth Arden to limitowanka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Przepraszam dopiero teraz przeczytałam twoją wiadomość Widzę,że ze Magsch była szybsza
Cieszę się jednak,że kolorystyka Ci się spodobała i choć troszkę pomogłam w podjęciu decyzji dotyczącej tych cieni
nic nie szkodzi
a paletka strasznie mi się spodobała

to mam jeszcze jedno pytanie dziewczyny - od dłuższego czasu poszukuję cieni - intensywnych ciepłych brązów, mogą się delikatnie mienić ale raczej bez mocnego połysku czy brokatu, i nigdzie nie mogę znaleźć, może znacie coś takiego??
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:01   #1460
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość

to mam jeszcze jedno pytanie dziewczyny - od dłuższego czasu poszukuję cieni - intensywnych ciepłych brązów, mogą się delikatnie mienić ale raczej bez mocnego połysku czy brokatu, i nigdzie nie mogę znaleźć, może znacie coś takiego??
paletka Diora 705 beige massai to intensywne cieple brązy matowe

wklejałam foty w poście 396
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:49   #1461
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny wy sie bardziej znacie moze cos doradzicie
Ktory odcień (odcienie) podwójnego DiorBlush Glowing Color byłby najodpowiedniejszy dla jasnowłosych na lato? Źle jest mi w czysto rozowych odcnieniach więc np. 829 touch of blush odpada. Myslałam o 639 sunkissed cinamon, ale w KWC wyczytałam ze to bardzo mało widoczny kolor i na lekko opalonej skorze moze byc niewidoczny zawsze mam problem z dobraniem odcienia różu
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:55   #1462
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy sie bardziej znacie moze cos doradzicie
Ktory odcień (odcienie) podwójnego DiorBlush Glowing Color byłby najodpowiedniejszy dla jasnowłosych na lato? Źle jest mi w czysto rozowych odcnieniach więc np. 829 touch of blush odpada. Myslałam o 639 sunkissed cinamon, ale w KWC wyczytałam ze to bardzo mało widoczny kolor i na lekko opalonej skorze moze byc niewidoczny zawsze mam problem z dobraniem odcienia różu
hmmmmmmmm....jak mam ten odcien rozu a mam karnacje ciemniejsza i on jest delikatny ale na pewno go widac!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 08:02   #1463
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że ja nad 5-tkami Diora zastanawiałam się ok.pół roku Wkońcu poległam i kupiłam Jestem z nich bardzo zadowolona W paletce tej jest: brąz matowy,taki brudny wrzosowy-lekko mieniący,różowy satynowy błyszczący,cytrynowy satynowy błyszczący i na środku biała perła Zestawienie jest bardzo ciekawe,bo chcesz to malujesz się "matami",a chcesz to wystarczy dodać do np.brązowego troszkę białej perły i wtedy pięknie się błyszczy i mieni Kolorystyka wg. mnie bardzo uniwersalna Ja szczerze polecam ten zestaw
Dzięki za opis
Niewykluczone, że jak gdzieś dorwę w rozsądnej cenie, to kupię

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, zaraz poszukam
a czy mogłabyś polecic jakąś dobrą czarną kredkę do oczu, obecnie mam lancome ale ona ginie wśród łyszczących cieni Diora, myślę o Chanel
A ja z kredek niezmiennie polecam IsaDorę
Miękka, smoliście czarna, cudownie się rozciera. Miałam Diora, Chanel i inne, ale wszystkie były twarde jak dla mnie i nie dawały czarnej czerni
A IsaDora jest boska
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 09:29   #1464
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość


A ja z kredek niezmiennie polecam IsaDorę
Miękka, smoliście czarna, cudownie się rozciera. Miałam Diora, Chanel i inne, ale wszystkie były twarde jak dla mnie i nie dawały czarnej czerni
A IsaDora jest boska
To chyba miałyśmy rożne Diory. Bo mój był baaardzo miękki i bardzo czarny
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 09:38   #1465
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
To chyba miałyśmy rożne Diory. Bo mój był baaardzo miękki i bardzo czarny
Też możliwe, bo jest kilka różnych kredek
A który konkretnie miałaś?
Bo ja chyba ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-eyeliner.html
Albo jakiś inny podobny.
Nie pamiętam dokładnie, bo już wymieniłam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 09:50   #1466
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Dior Eyeliner Waterproof, na KWC jej nie ma. Jestem bardzo zadowolona, przymierzam się do zakupu kolejnej, tym razem brązowej
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 09:59   #1467
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dior Eyeliner Waterproof, na KWC jej nie ma. Jestem bardzo zadowolona, przymierzam się do zakupu kolejnej, tym razem brązowej
Aha No to dobrze wiedziec. Może jak będę szukać wodoodpornej, to się skuszę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 10:04   #1468
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzięki za opis
Niewykluczone, że jak gdzieś dorwę w rozsądnej cenie, to kupię
Nie ma za co. Polecam się na przyszłość
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 10:47   #1469
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dior Eyeliner Waterproof, na KWC jej nie ma. Jestem bardzo zadowolona, przymierzam się do zakupu kolejnej, tym razem brązowej
ja mam czarn i brazowa ta kredke!!!z czarnaj az tak zadowolona nie jestem bo czasmi znika w bardzo blyszczacych cieniach,zas brozowa jest revelacyjna,miekka,i daje naprawde piekny i nasycony kolor na wszystkich cieniach
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:06   #1470
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

magsch-czy roz 639 daje naturalny efekt? Moze umieszczalaś gdzies zdjęcie makijazu z jego uzyciem ? ?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-05-19 o 11:11 Powód: ..
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.