Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 14:31   #2041
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ojeej Po la, nawet mi nie mow o tej mojej upragnionej szachownicy, ja nie zdazylam jej kliknac na Tru i teraz codziennie jej wypatruje... koniecznie napisz jaki efekt gdy juz przetestujesz
Moje pierwsze spostrzeżenia z użycia szachownicy:
Jest dość miękka, więc na pędzel nabiera sie bardzo łatwo - trzeba uważać aby nie przedobrzyć - lekkie muśnięcie pędzlem po kwadracikach i na pędzlu jest dużo złocistego pyłku.
A trzeba uważać żeby nie przedobrzyć - bo jeśli sie ma powiększone pory lub jakieś zmarszczki to szachownica może je podkreślić, przy zbyt dużej ilości efekt rozświetlenia jest wg. mnie zbyt metaliczny, więc stosuję w naprawdę minimalnej ilości i wtedy jest super daje efekt ożywienia, twarz jest taka bardziej świeża, radosna - jakby wakacyjna.
Na razie przeciągam pędzlem po jaśniejszych kwadratach, może później latem jak się więcej opalę to i ciemniejsze bęą mogły być.
W każdym razie jestem zadowolona.
Kolory to właściwie 3 odcienie złota, które można stosować również jako cienie do powiek.
Myślę że jak się trochę opalę to już całkiem będzie super nadawać blask cerze.

Nulka, życzę ci szybkiego upolowania zdobyczy

Edytowane przez Po la
Czas edycji: 2008-04-26 o 14:32 Powód: uzup
Po la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:32   #2042
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kobitki, a moze ktoras z Was ma konto na e-bayu i moglaby mi ustrzelic jedna rzecz ? (napisalam do Reese, z ktora mam juz takie e-bayowe akcje na koncie, ale cosik nie zaglada dzis na wizaz)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:52   #2043
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, który tusz sobie zamówić - everlong YSL czy Diorshow black out? Muszę się szybko zdecydować bo zostałam bez tuszu:/
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:40   #2044
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agusiab02 Pokaż wiadomość
Ajjj dziewczyny dlaczego trafilam na to forum... Jestem na wizazu nowa, 3 dni temu odkrylam na necie strone Tru i bylam w szoku jakie tam sa ceny! Nastepnego dnia znalazlam na wizazu watek o Strawberry i w jeden dzien przerobilam go polowe dowiadujac sie wielu rzeczy o Tru i super kosmetykach, a wczoraj zamowilam juz przez to Wasze zachwalanie HR Magic 02 i dzis mam juz cala liste z kilkunastoma kosmetykami ktore musze miec zbankrutuje przez Was

tak wogole mam pytanko, czy ten Clarins sypki to bywa na Tru bo go znalezc nie moge albo slepa jestem ?
Nawet dzisiaj był przez moment chyba okolo 78 zl- szukaj w Clarins Powder i tam Face Powder - 01 Transparente 30g , ale fakt, jakos szybko zniknął, pewnie mało sztuk mieli...
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
No i Nie zdążyłam na liner i Sunkissed
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Sunkissed był tylko dosłownie jeden, sztuk jeden.
nie wierze, czyzbym ja ten 1 upolowala (moze dzis powinnam w takim razie zagrac w totka)...bo mam status zamowienia...ale na razie bez shipping...
wlasnie ostatnio bambus mi cos za pomaranczowy sie wydaje i chcialam porównać, jak zobaczylam kliknelam bez zastanowienia....no proszę a tu info,ze był JEDEN ....zobaczymy, czy mi zrealizuja to zamowienie?

ale wiecie, co skoro sie pojawil jeden to beda nastepne, jestem pewna
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:48   #2045
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Nawet dzisiaj był przez moment chyba okolo 78 zl- szukaj w Clarins Powder i tam Face Powder - 01 Transparente 30g , ale fakt, jakos szybko zniknął, pewnie mało sztuk mieli...




nie wierze, czyzbym ja ten 1 upolowala (moze dzis powinnam w takim razie zagrac w totka)...bo mam status zamowienia...ale na razie bez shipping...
wlasnie ostatnio bambus mi cos za pomaranczowy sie wydaje i chcialam porównać, jak zobaczylam kliknelam bez zastanowienia....no proszę a tu info,ze był JEDEN ....zobaczymy, czy mi zrealizuja to zamowienie?

ale wiecie, co skoro sie pojawil jeden to beda nastepne, jestem pewna
Puder Clarinsa nawet nie zdążyłam zobaczyć, bo był dosłownie przez parę minut. To samo tyczyło się bronzerów Clinique.

Maggie - Ty szczęściaro. Gratuluję w takim razie.

A kupon w Totka bym na Twoim miejscu wysłała.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:53   #2046
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Puder Clarinsa nawet nie zdążyłam zobaczyć, bo był dosłownie przez parę minut. To samo tyczyło się bronzerów Clinique.

Maggie - Ty szczęściaro. Gratuluję w takim razie.

A kupon w Totka bym na Twoim miejscu wysłała.
Asienko - oj to lecę do kiosku wypelnic kupon na dzisiejsze losowanie, tym bardziej ze na tru weszlam na 5 minut doslownie miedzy sprzataniem a smazeniem kotletów, ale jaja... -status zamowienia mam tak okolo 12.30...
kupilam sunkissed i sie rozlaczylam, nawet nie wiedzialam ile ich jest
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:54   #2047
agusiab02
Przyczajenie
 
Avatar agusiab02
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dream world
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

oj strasznie sie wkrecilam na Tru bede sie starala wrzucac fotki na watek ze zdjecami zdobyczy ja na razie za granica jestem wiec w euro musze placic...mam nadzieje ze tu celnicy nie sa tacy czepliwi jak w kraju i paczuszka dojdzie.... ale za miesiac zjazd do Polski i juz sie naczytalam dzieki Wam dziewczynki kochane jak zdobyc karte w mbanku i bede szalała

tak wogole to doradzcie mi prosze... bo szukam pudru takiego rozswietlacacego troche i mysle o Lucidity ale o6 wydaje mi sie za jasna, moze ten 03 bedzie lepszy bo ja mam nie za blada cere...
albo ewentualnie ten Platinum Illuminator All Over bo tez sie duzo dobrego naczytalam o nim od Was
agusiab02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 16:02   #2048
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Asienko - oj to lecę do kiosku wypelnic kupon na dzisiejsze losowanie, tym bardziej ze na tru weszlam na 5 minut doslownie miedzy sprzataniem a smazeniem kotletów, ale jaja... -status zamowienia mam tak okolo 12.30...
kupilam sunkissed i sie rozlaczylam, nawet nie wiedzialam ile ich jest
Oby status szybko zamienił się w shipment.

I powodzenia dzisiaj w losowaniu.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:03   #2049
agusiab02
Przyczajenie
 
Avatar agusiab02
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dream world
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

jej a ja caly dzien siedze i sie czaje ze moze mi sie uda ten puder zdobyc i akurat ominelam kiedy byl no ale nic, trzeba byc wytrwalym !
agusiab02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:17   #2050
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Moje pierwsze spostrzeżenia z użycia szachownicy:
Jest dość miękka, więc na pędzel nabiera sie bardzo łatwo - trzeba uważać aby nie przedobrzyć - lekkie muśnięcie pędzlem po kwadracikach i na pędzlu jest dużo złocistego pyłku.
A trzeba uważać żeby nie przedobrzyć - bo jeśli sie ma powiększone pory lub jakieś zmarszczki to szachownica może je podkreślić, przy zbyt dużej ilości efekt rozświetlenia jest wg. mnie zbyt metaliczny, więc stosuję w naprawdę minimalnej ilości i wtedy jest super daje efekt ożywienia, twarz jest taka bardziej świeża, radosna - jakby wakacyjna.
Na razie przeciągam pędzlem po jaśniejszych kwadratach, może później latem jak się więcej opalę to i ciemniejsze bęą mogły być.
W każdym razie jestem zadowolona.
Kolory to właściwie 3 odcienie złota, które można stosować również jako cienie do powiek.
Myślę że jak się trochę opalę to już całkiem będzie super nadawać blask cerze.

Nulka, życzę ci szybkiego upolowania zdobyczy
Po la, po Twoim opisie to juz nie moge sie doczekac az go upoluje niech sie tylko pojawi na Tru, no musze go miec!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:21   #2051
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Chyba pudru Clarinsa nie było wcale
Mnie po kliknięciu dodał się do listy, pokazał, że są 3, po czym zniknął, jak się zalogowałam. Myślałam, że nie zdążyłam, ale zamknęłam przeglądarkę, wyczyściłam cache i... to samo. Pozornie są 3, ale nie dodają się do listy zakupów...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 17:02   #2052
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ile mniej więcej czekacie na odpowiedz od Kici albo innych Zenków z Tru? Bo wysłałam im wczoraj maila , ze 2$ ,które zapłaciłam za dużo mają w prezencie i cisza....Dalej status się nie zmienia, czyżby honkong łikend .
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 18:28   #2053
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej czekacie na odpowiedz od Kici albo innych Zenków z Tru? Bo wysłałam im wczoraj maila , ze 2$ ,które zapłaciłam za dużo mają w prezencie i cisza....Dalej status się nie zmienia, czyżby honkong łikend .

Ja też czekam na shipment status do 6 zamówień. Jeden mały i sprytny Joy na pewno pracuje, bo od rana wymieniam z nim korespondencję dot. kodu CVV2. Pozostali pewnie na urlopie
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 18:35   #2054
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Wreszcie mam net , jak miło do was wrócić
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 18:37   #2055
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Wreszcie mam net , jak miło do was wrócić

Kamisio

Tęskniłyśmy.

Powodzenia, musisz się przebić przez setki postów.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 18:54   #2056
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
wiecie co, nie moge jakoś sobie poradzic z meteorytami beige chic....
właśnie, mnie również męczyły te meteoryty i po raz kolejny słyszę, że nie robią nic za to najnowszy rozświetlacz-brązer Diora robi coś i będzie mój, mój, tylko mój daje naprawdę wspaniały efekt.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, dobrze, że to piszesz! CC bardziej trwały? A przecież to Spectacular miał być long lasting, a nie CC... Mam cerę mieszaną i w takim razie nie wiem, czy ma sens eksperymentowanie z tym podkładem, skoro z Revlona jestem bardzo zadowolona... A masz pewnie porównanie do Teint Idole Ultra (o ile dobrze pamiętam, używałaś go również). TI nie zadowala mnie pod względem trwałości tak jak Revlon. Nie jest jednak zły... Możesz porównać TI i Sectacular? Dzięki
nie znam teint idole ultra, znam starego teint idola - był super. nie polecam napewno z lancome teint adaptive często jest tak, że to co ma być long lasting takie nie jest nic nie poradzę na to, że uważam spectaculara za słaby podkład dla mieszanej cery, u mnie on spłynął i już, a bardzo chciałam go zakupić.
CC mimo, że to podkład nawilżający dla mnie był super, bo wygładzał i ujednolicał cerę, była nieskazitelna. z innych rzeczy, polecam do spróbowania podkład Vichy, ale nie pamiętam kompletnie nazwy, taki kryjący i matujący, był doskonały, tylko ja vichy nie lubię z założenia i dlatego nigdy nie kupiłam, chociaż z próbek był bardzo dobry, nie wiem, czy nie lepszy od Diorów i Lancomów razem wziętych
Serenite, nie ma wyboru, trzeba iść po próbki, bo bez tego nie dobierzesz dobrego dla Ciebie podkładu, każda z nas ma jednak ciut inną cerę. Nawet przy mieszanej każdy chce innego krycia i innego matowienia. Ja chcę nawilżenia i ujednolicenia, bez specjalnego krycia i matu - od tego mam korektor i puder
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:01   #2057
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Wreszcie mam net , jak miło do was wrócić
Witaj Kamisio miło Cię znów widzieć

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
właśnie, mnie również męczyły te meteoryty i po raz kolejny słyszę, że nie robią nic za to najnowszy rozświetlacz-brązer Diora robi coś i będzie mój, mój, tylko mój daje naprawdę wspaniały efekt.


nie znam teint idole ultra, znam starego teint idola - był super. nie polecam napewno z lancome teint adaptive często jest tak, że to co ma być long lasting takie nie jest nic nie poradzę na to, że uważam spectaculara za słaby podkład dla mieszanej cery, u mnie on spłynął i już, a bardzo chciałam go zakupić.
CC mimo, że to podkład nawilżający dla mnie był super, bo wygładzał i ujednolicał cerę, była nieskazitelna. z innych rzeczy, polecam do spróbowania podkład Vichy, ale nie pamiętam kompletnie nazwy, taki kryjący i matujący, był doskonały, tylko ja vichy nie lubię z założenia i dlatego nigdy nie kupiłam, chociaż z próbek był bardzo dobry, nie wiem, czy nie lepszy od Diorów i Lancomów razem wziętych
Serenite, nie ma wyboru, trzeba iść po próbki, bo bez tego nie dobierzesz dobrego dla Ciebie podkładu, każda z nas ma jednak ciut inną cerę. Nawet przy mieszanej każdy chce innego krycia i innego matowienia. Ja chcę nawilżenia i ujednolicenia, bez specjalnego krycia i matu - od tego mam korektor i puder
To racja, że każdy ma inne oczekiwania Albo pójdę po próbkę Spectaculara, albo zamówię go na Tru-ryzykując, albo...dam sobie spokój z testowaniem nowych podkładów
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:35   #2058
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Pamiętamy, a jakże. Nawet PW do Niego skrobnęłam jak szachownica pojawiła się na Tru. Szkoda że komputer Mu nawalił.
Ech, Aguś jak możesz to pozdrów Kamisia od Truskawczanek.
Dziekuje za pamięć i za pw z informacją o szachownicy, widac nie jest mi pisana

pozatym bardziej od szachownic choruje teraz na trójkatne pryzny Laury Mercier, mają taką samą konsystencje, ale dają większą mozliwośc tworzenia róznych kolorów w ramach jednej paletki, bo z szachownicy przy uzyciu wiekszego pędzla wychodzi jeden max dwa kolory, a tam mozna az 9 wyczarować

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
No wlasnie, kamisio lepiej nie naprawiaj kompa, bo kilka dni bedziesz tylko czytal ten watek i zalegle posty
mam nadzieje,ze sprawdził/sprawdziłeś Kamisio te pryzmy 09 cool beige co toto w ogole jest
kazda z jakimś interesikiem do Kamisia
pryzm niestety nie utrafiłem ale widziałem pryzmy 07 piekny ciepły jasny blady różyk, dziwny kolor jak na puder ale fascynujący

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś Asiu dałam mu szansę bez bazy i też
Aga moze daj mu troche czasu na zgęstnienie, normalnie szok a ja tak kocham te cetki
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:45   #2059
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Dziekuje za pamięć i za pw z informacją o szachownicy, widac nie jest mi pisana

pozatym bardziej od szachownic choruje teraz na trójkatne pryzny Laury Mercier, mają taką samą konsystencje, ale dają większą mozliwośc tworzenia róznych kolorów w ramach jednej paletki, bo z szachownicy przy uzyciu wiekszego pędzla wychodzi jeden max dwa kolory, a tam mozna az 9 wyczarować



pryzm niestety nie utrafiłem ale widziałem pryzmy 07 piekny ciepły jasny blady różyk, dziwny kolor jak na puder ale fascynujący



Aga moze daj mu troche czasu na zgęstnienie, normalnie szok a ja tak kocham te cetki

Pryzmy Laury Mercier są boskie, też na nie choruję, "macałam" je już sto razy i wiem, jak sie to skończy Mnie bardziej sie podobały od szachownic
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 19:49   #2060
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Pryzmy Laury Mercier są boskie, też na nie choruję, "macałam" je już sto razy i wiem, jak sie to skończy Mnie bardziej sie podobały od szachownic
mnie podoba sie to ze mam kazdy z 4 kolorów osobno, do tego nastepne 4 kolory jak zmieszam dwa w kazdym z rogów + 1 jak zmieszam wszystkie kolory

i sa na truskawie po 97pln brazowych zostało 34 prosze nie wykupic wszystkich
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:05   #2061
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mnie podoba sie to ze mam kazdy z 4 kolorów osobno, do tego nastepne 4 kolory jak zmieszam dwa w kazdym z rogów + 1 jak zmieszam wszystkie kolory

i sa na truskawie po 97pln brazowych zostało 34 prosze nie wykupic wszystkich
Tak, wiem, że są na Truskawie. W Dublinie kosztowały 45 euro. A 'peach' tez były godne uwagi Mnie się podobał efekt ogólny, jak pomaziałam sobie policzki
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:06   #2062
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że są na Truskawie. W Dublinie kosztowały 45 euro. A 'peach' tez były godne uwagi Mnie się podobał efekt ogólny, jak pomaziałam sobie policzki
Peach na Tru została 1 sztuka plum jest tez bardzo ładna
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:14   #2063
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Peach na Tru została 1 sztuka plum jest tez bardzo ładna
1 sztuka...ale ja szczerze mówiąc mam dylemat- Golden czy Peach...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:17   #2064
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, a możecie mi polecic jakiś dobry blyszczyk na lato? najlepiej nie lepiacy sie do wlosow A co myślicie o blyszczyku Lancome http://eu.strawberrynet.com/productD...75474&goChar=L ?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:20   #2065
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

z nielepiacych sie moge polecić błyszczyki Shiseido i Estee Lauder -
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:49   #2066
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mnie podoba sie to ze mam kazdy z 4 kolorów osobno, do tego nastepne 4 kolory jak zmieszam dwa w kazdym z rogów + 1 jak zmieszam wszystkie kolory

i sa na truskawie po 97pln brazowych zostało 34 prosze nie wykupic wszystkich
No tam mnie jeszcze nie było...
Nawet nie znam firmy LM ale od razu wlazłam na Tru skoro się zachwycacie... i te pryzmy nie bardzo mi się podobają bo od razu widzę mozaikę avonu blehhh...
Ale za to to jest cudne:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48894&goChar=L
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:59   #2067
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
No tam mnie jeszcze nie było...
Nawet nie znam firmy LM ale od razu wlazłam na Tru skoro się zachwycacie... i te pryzmy nie bardzo mi się podobają bo od razu widzę mozaikę avonu blehhh...
Ale za to to jest cudne:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48894&goChar=L

miałam to samo skojarzenie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:04   #2068
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
No tam mnie jeszcze nie było...
Nawet nie znam firmy LM ale od razu wlazłam na Tru skoro się zachwycacie... i te pryzmy nie bardzo mi się podobają bo od razu widzę mozaikę avonu blehhh...
Ale za to to jest cudne:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48894&goChar=L
Nie miałam mozaiki Avonu-(może wizualnie podobna), ale miałam szachownicę-i do niej moge porównać LM. A szachownica jest blehhh?
A to drugie, nie wiem, czy jest świeże, bo nie przypominam sobie tego ze sklepu..ale może przeoczyłam (a jeśli przeoczyłam=nie było godne uwagi)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:10   #2069
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Myślę nad zakupem Tigi Bed Head Girl Toys Shine Serum. Warto ? Robi coś z włosami ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:43   #2070
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
No tam mnie jeszcze nie było...
Nawet nie znam firmy LM ale od razu wlazłam na Tru skoro się zachwycacie... i te pryzmy nie bardzo mi się podobają bo od razu widzę mozaikę avonu blehhh...
Ale za to to jest cudne:
http://eu.strawberrynet.com/productD...48894&goChar=L
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
miałam to samo skojarzenie
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie miałam mozaiki Avonu-(może wizualnie podobna), ale miałam szachownicę-i do niej moge porównać LM. A szachownica jest blehhh?
A to drugie, nie wiem, czy jest świeże, bo nie przypominam sobie tego ze sklepu..ale może przeoczyłam (a jeśli przeoczyłam=nie było godne uwagi)

Z avonem to ona ma tylko kształt wspólny nie zebym twierdził ze avon jest bleeee bo dałem avonowi za ta paletke 5 gwiazd na kwc ale troche tez za stosunek jakości do ceny, avonowska jest poprawna - bardziej kryjaca ale mniej lsni, a ta z Laury M jest idealna, bardzo podobna do szachownicy, pozwala na bardziej kreatywne uzywanie, i jakościowo ciut lepsza, i kolory ma piękne

ogólnie kolorówka LauryM mnie nie porwała ale ten jej Shimmer Block bardzo
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.