Secret Obsession CK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 11:35   #1
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555

Secret Obsession CK


Wczoraj pierwszy raz zobaczyłam flakon w Sephorze. Testowałyście? Jakie wrażenia? Niuchałam, ale bardzo pobieżnie w pośpiechu. Wyczułam śliwkę, o dziwno - niebrzydką i nie odstraszającą. Flakonik...hmm..nie wiem co o nim myśleć. największa pojemność jest raczej nieporęczna.

http://www.toplook.pl/index.php?opti...1129&Itemid=40

http://www.secretobsessioncalvinklein.com/undefined/
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:06   #2
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Secret Obsession CK

Hmm, trudno mi jednoznacznie ten zapach określić. Wpadłam wczoraj do Sephory, napsikałam na bloterek i na rękę w oczekiwaniu na cud i dowąchałam się... zapachu świeżego prania upranego w ładnie pachnącym proszku Nie zaprzeczę, że coś w tych perfumach jest, ale na razie przebija mi się trochę zapach dawnych męskich wód toaletowych. Gdzie ta śliwka, jaśmin i drzewo sandałowe. Nie bijcie proszę !!! Czekam teraz na Sensuous.
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:09   #3
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Secret Obsession CK

Jest już w Sephorach
Miałam dziś iść, bo byłam w okolicy i się rozmyśliłam
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:04   #4
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Hmm, trudno mi jednoznacznie ten zapach określić. Wpadłam wczoraj do Sephory, napsikałam na bloterek i na rękę w oczekiwaniu na cud i dowąchałam się... zapachu świeżego prania upranego w ładnie pachnącym proszku Nie zaprzeczę, że coś w tych perfumach jest, ale na razie przebija mi się trochę zapach dawnych męskich wód toaletowych. Gdzie ta śliwka, jaśmin i drzewo sandałowe. Nie bijcie proszę !!! Czekam teraz na Sensuous.
Lavenderfay, Sensuous jest juz w Irlandii. Bardzo slodki, bardzo trwaly, bardzo cieply, z dosc duzym ogonem. Na razie jestem po jednym tescie, i czuje sie troche zawiedziona, bo jest taki jednowymiarowy.

A Secret Obsession zupelnie na NIE. Przypomina mi stare zapachy Gabrielli Sabatini, troche meskie, z silna lawendowo-owocowa nuta. Wodnisty. Nie ma w nim ciepla. I flakon w kolorze kupy. Nie nie i jeszcze raz nie.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:26   #5
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Lavenderfay, Sensuous jest juz w Irlandii. Bardzo slodki, bardzo trwaly, bardzo cieply, z dosc duzym ogonem. Na razie jestem po jednym tescie, i czuje sie troche zawiedziona, bo jest taki jednowymiarowy.

A Secret Obsession zupelnie na NIE. Przypomina mi stare zapachy Gabrielli Sabatini, troche meskie, z silna lawendowo-owocowa nuta. Wodnisty. Nie ma w nim ciepla. I flakon w kolorze kupy. Nie nie i jeszcze raz nie.
Sensuous z miłą chęcią bym przetestowała .
Co do Secret Obsession, to moje odczucia są bardzo podebne. Też jestem na nie Do tego stopnia mi nie "podeszły", że nie umiałam ich opisać dziewczynom.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:04   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Secret Obsession CK

Specjalnie lazłam wczoraj do Sephory ale nie mieli,mimo że miał być od 10 .Bardzo jestem go ciekawa.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:46   #7
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Secret Obsession CK

Ja dziś nie wytrzymałam i znów zboczyłam z drogi ku Sephorze. Widziałam reklamę już wcześniej, ale jakoś specjalnie na S.O. nie czekałam. Zapach jest ciepły (ale nie gorący), gładki, kaszmirowy. Pierwsze wyraźnie czuć śliwkę (o dziwo, naprawdę ładna,a wstąpiłam dziś tylko po to żeby się upewnić, bo śliwek na ogół w zapachach nie toleruję). Później dołącza róża i kwiat pomarańczy. Bardzo ładne przejście w kwiatową fazę, a baza to taki bardzo ugrzeczniony orient. Są przyjemne. Nie jest to orient zadziorny, raczej ucywilizowany i trochę wymuskany, ale ładny. Ładny. Nie wydaje się jednak zbyt intensywny - dość trwały, ale takie zapachy powinny otaczać chmurką (choć może nie ujawnił tego test nadgarstkowy).

Jestem ciekawa czy stanie sie też taką masówką jak Euphoria.

Flakon - już wiem - przypomina ząbek czosnku.

Równocześnie jestem na etapie testowania innego zapachu Kleina - Escape. I ten, choć jest z kategorii świeższych, zupełnie zaskoczył mnie trwałością i intensywnością
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 12:30   #8
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Secret Obsession CK

Secret jeszcze nie testowałam i nie śpieszno mi.Coś mi nie pasuje w tych folderach reklamowych.Przerost formy nad treścią.
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:40   #9
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Secret Obsession CK

Ja wczoraj niuchnęłam S.O na blotterku, ale jakoś mnie nie powalił. Nie wiem... Może za mało się wczułam w ten zapach... Nie zapadł mi jednak w pamięć.

Chyba powtórzę testy, ale teraz na nadgarstku.

BTW - wczoraj nie mogłam, bo na jednej ręce miałam Styleesense Jil Sander, a na drugiej Femme Mont Blanc (ten drugi kupiłam, pierwszy zażyczyłam sobie u małża w prezencie ).
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:41   #10
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Secret Obsession CK

Wachalam dzisiaj Secret Obsession. Az mnie odrzucilo. Paskudny zapach.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 23:08   #11
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Secret Obsession CK

a ja dzis go szukalam ale niestety, jeszcze nie dane bylo mi powachac. za to znalazlam nowa milosc zapachowa
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 09:36   #12
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Secret Obsession CK

Ja już jakiś czas temu w wątku "Czym dziś pachniesz, Wizażanko?" pisałam o tym zapachu, wiec powielę tu także:

Damskich kompozycji Calvina Kleina generalnie nie lubię, więc spodziewałam się wszystkiego najgorszego, nie było jednak aż tak źle. Kompozycja jest ciężka i ulepkowata, owocowo-przyprawowo-różane otwarcie mocne i całkiem ciekawe, dalsze nuty zdominowane są tuberozą i jaśminem (osobiście lubię tę mieszankę, więc mnie ona nie zabiła ). Jak na antyfankę Calvina Kleina jestem naprawdę mile zaskoczona, jednak flakonu na pewno nie na będę (na dzień są za ciężkie, na wieczór mam wiele ciekawszych). Trwałość na mnie mizerna - po 5 godzinach od aplikacji nie ma nawet wspomnienia po zapachu.
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:56   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Secret Obsession CK

Secret Obsession CK-wrażenie? Żadne, wylałam sporo perfum na nadgarstek i dowąchałam się jedynie lekkiej smugi zapachu bliżej niewiadomego pochodzenia... Albo są potrzebne dalsze testy, albo to jest właśnie taki zapach stworzony na kolanie, który nic po sobie nie zostawia za to ma dobrą reklamę i ciekawą nazwę. Tyle.
Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Burn-it-up, ja tak samo czekalam, polecialam do perfumerii jak na skrzydlach i...zupelne rozczarowanie. Secret Obession zdecydowanie uwazam za najwieksza porazke z ostatnich nowosci. Moim zdaniem bije na glowe nawet Velvet Hour.

Duzo ciekawszy, choc tez nie jakis niesamowicie odkrywczy, ale przynajmniej trwaly i esencjonalny, jest nowy zapach Lancome, Magnifique.
Tak, to dość przyjemna kompozycja. Zamierzam porobić lepsze testy, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 17:05   #14
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Secret Obsession CK

Wreszcie przetestowałam.Bard zo mi się spodobał,ciepły,miękki i otulający zapach w jesiennym klimacie.Prześliczny .Chcę mały flakonik.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 18:32   #15
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Secret Obsession CK

Swietnie powiedziane- flakon jak czosnek;-) Rzeczywiscie!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 09:54   #16
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Albo są potrzebne dalsze testy, albo to jest właśnie taki zapach stworzony na kolanie, który nic po sobie nie zostawia za to ma dobrą reklamę i ciekawą nazwę. Tyle.
Mam identyczne wrazenie.
I dokladnie ta sama konkluzja naszla mnie wczoraj po tescie nowego Ralpha Laurena "NOTORIOUS".
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:34   #17
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Secret Obsession CK-wrażenie? Żadne, wylałam sporo perfum na nadgarstek i dowąchałam się jedynie lekkiej smugi zapachu bliżej niewiadomego pochodzenia... Albo są potrzebne dalsze testy, albo to jest właśnie taki zapach stworzony na kolanie, który nic po sobie nie zostawia za to ma dobrą reklamę i ciekawą nazwę. Tyle.
Reklama na pewno rewelacja.
Sam zapach zaś właśnie taki jakiś nijaki, nie jest brzydki, ale brak mu czegoś. Sama nie wiem czego, jakiejś głębi, inności, charakterystycznej, ciekawej nuty. Co by nie mówić o klasyku, to ma charakter, a to... mnie deczko rozczarowało.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:45   #18
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Secret Obsession CK

Kusicie tą sekretną obsesją, oj, kusicie! Jako że mam dosyć złożony stosunek do klasycznej Obsession - gwałtowny sentyment pomieszany z intensywną niechęcią - to krążę wokół tej nowości przy każdej wizycie w perfumerii i... nie mogę się przemóc do testów. Chyba najwyższa pora sięgnąć po ten ząbek
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 19:30   #19
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Secret Obsession CK

Testowałem Secret Obsession kilkakrotnie. A to dlatego, że pierwsze wrażenie jakim obdarował mnie Pan Klein było niesamowite.
Ten super futurystyczny projektant, wprowadzający na rynek takie nowatorskie podejście do zapachu jak chociażby CK one czy CK be - pierwsze tak komercyjne unisexy oraz Ck In2you inspirowane kulturą iPod, pokusił się o pięknego klasyka. Naprawdę ta Obsesja przypomina mi klasyczne perfumy, wodę w kanonie takich jakie używała moja babcia.
Pomimo, iż zapach firmuje Coty - poszczególne ingridiencje są najwyższych lotów - przede wszystkim przepiękna śliwka - chyba węgierka w nucie głowy, tak soczysta że aż ślinka leci. Poza tym świetlisty jaśmin, nic z mdłego kwiatucha i piękna tuberoza która nie trąci paloną gumą czy amoniakiem. Do tego drzewna baza.
Dla mnie to godny następca Euphorii i gotowy hit, który nawet przewyższa poprzedniczkę.
Chyba sprezentuję mały flakonik mojej mamci na gwiazdkę, tylko dlatego, że TŻ aktualnie nie posiadam a chciałbym aby ktoś w moim bliskim otoczeniu jej używał.
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 22:07   #20
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
Testowałem Secret Obsession kilkakrotnie. A to dlatego, że pierwsze wrażenie jakim obdarował mnie Pan Klein było niesamowite.
Ten super futurystyczny projektant, wprowadzający na rynek takie nowatorskie podejście do zapachu jak chociażby CK one czy CK be - pierwsze tak komercyjne unisexy oraz Ck In2you inspirowane kulturą iPod, pokusił się o pięknego klasyka. Naprawdę ta Obsesja przypomina mi klasyczne perfumy, wodę w kanonie takich jakie używała moja babcia.
Pomimo, iż zapach firmuje Coty - poszczególne ingridiencje są najwyższych lotów - przede wszystkim przepiękna śliwka - chyba węgierka w nucie głowy, tak soczysta że aż ślinka leci. Poza tym świetlisty jaśmin, nic z mdłego kwiatucha i piękna tuberoza która nie trąci paloną gumą czy amoniakiem. Do tego drzewna baza.
Dla mnie to godny następca Euphorii i gotowy hit, który nawet przewyższa poprzedniczkę.
Chyba sprezentuję mały flakonik mojej mamci na gwiazdkę, tylko dlatego, że TŻ aktualnie nie posiadam a chciałbym aby ktoś w moim bliskim otoczeniu jej używał.


Strasznie objeżdża się tu większość zapachów Kleina (prócz słabiutkiej, moim zdaniem, Euphorii). Testowałam kilkakrotnie i zapach mi się podoba, nie rozumiem czemu zbiera takie cięgi. Nie jestem zwolenniczką śliwki w perfumach, tutaj jednak ujęta jest bardzo ładnie. Szkoda, że nie jest killerem jeśli chodzi o trwałość...
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 00:31   #21
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Secret Obsession CK

dziś testowałam...dosyć ładny,ale nie zachwycający. Coś mi w nim nie grało-myślę,że to gałka muszkatołowa
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 05:57   #22
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Secret Obsession CK

A ja potrafię określić SO tylko jednym słowem: męska. I to w dodatku męskość w stylu Old Spice czy nawet Brutala. Zero kobiecości, kwiatów nie czuję, gdzie mój ukochany jaśmin? Bardzo plastikowy, męski zapach.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:09   #23
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Secret Obsession CK

Kocham ten zapach. Na KWC zbiera ciegi, ja nie potrafie wyobrazic sobie jesiennych wieczorow bez niego ... Moze to kwestia indywidualna, niemniej jednak na mojej skorze zachowuje sie niesamowicie, cieplo i miekko rozwija, otula, uzaleznia, jest przy tym nienachalny i delikatny ... Moglby dluzej sie trzymac, to jedyne co moge mu zarzucic.
Kupilam 50ml, w pewnym konkursie zupelnie niespodziewanie wygralam kolejne 50ml wiec poki co jestem dobrze zaopatrzona W swojej kolekcji mam ponad 40 roznych zapachow a odkad zrobilo sie zimno siegam tylko po jeden Jestem uzalezniona.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:27   #24
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Secret Obsession CK

Ja nie czuję nic oprócz kiszonych ogórków, koperku z przebijającą się słodką jakby czekoladową nutką- okropieństwo. Testowałam tylko z blotera i nie miałam odwagi na testy nadgarstkowe...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:30   #25
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Secret Obsession CK

Nie mam tak wprawnego noska jak Wy, ale pozwolę dodac i swoje trzy grosze. Zapach ogoniasty, jak dla mnie dominuje w nim jaśmin. Jest wtórny, podobny do wielu rzeczy, które powąchałam w swoim krótkim życiu niezaawansowanej perfumoholiczki. Przyjemny, ciepły, niekontrowersyjny. Nie rozbudził moich zmysłów, nie miałam chęci popełnic żadnej sekretnej obsesji na zapleczu. Nijak się ma moim zdaniem do kampanii reklamowej.

Ale ja się nie znam, można na mnie krzyczec i się ze mną nie zgadzac.

Ja tylko bardzo zawiodłam się tym, jak różni się 'obraz' zapachu, jaki sobie zbudowałam na podstawie kampanii reklamowej od zapachu dla panienek z dobrych domów, jakim dla mojego nosa są Secret Obsessions.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:32   #26
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Secret Obsession CK

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Nie mam tak wprawnego noska jak Wy, ale pozwolę dodac i swoje trzy grosze. Zapach ogoniasty, jak dla mnie dominuje w nim jaśmin. Jest wtórny, podobny do wielu rzeczy, które powąchałam w swoim krótkim życiu niezaawansowanej perfumoholiczki. Przyjemny, ciepły, niekontrowersyjny. Nie rozbudził moich zmysłów, nie miałam chęci popełnic żadnej sekretnej obsesji na zapleczu. Nijak się ma moim zdaniem do kampanii reklamowej.

Ale ja się nie znam, można na mnie krzyczec i się ze mną nie zgadzac.

Ja tylko bardzo zawiodłam się tym, jak różni się 'obraz' zapachu, jaki sobie zbudowałam na podstawie kampanii reklamowej od zapachu dla panienek z dobrych domów, jakim dla mojego nosa są Secret Obsessions.
Zgodze sie w 100%, nawet napisalam o tym na KWC Kampania nijak sie ma do zapachu. Dziwne ale prawdziwne
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:06   #27
Orelie
Raczkowanie
 
Avatar Orelie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
Dot.: Secret Obsession CK

W listopadowym numerze Company była próbka tego zapachu i muszę przyznać, że bardzo mnie zafascynował. Dzisiaj kupiłam flakonik i wącham, wącham cały dzień i nic specjalnego, zniknęło zauroczenie a pojawiło się lekkie rozczarowanie Sto razy wolę Eternity. Ale cóż będzie na wieczorne wyjścia.
Orelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.