Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 11:04   #391
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Mnie też kusiło Mango i kto wie może kiedyś spróbuje i tego kolorku chociaż z tego co czytałam wątek to często wychodzi właśnie czerwonawy na początku:/ ale tak jak mówisz, tym nie ma się co przejmować ja mam nadzieję że do początku roku akademickiego moja farba się nie spierze za bardzo
No i jednak mango wygrało.. Teraz już tylko czekam na jutro.. Trochę się boję no , ale może nei będzie, aż tak źle.. zastanawiałam się jeszcze nad pure paprika, a garnierem.. ale jednak wolałam wypróbować czegoś nowego.. Dam znać jutro co z tego wyszło Pozdrawiam..;


takinna:extra kolorek!!
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:02   #392
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
No i jednak mango wygrało.. Teraz już tylko czekam na jutro.. Trochę się boję no , ale może nei będzie, aż tak źle.. zastanawiałam się jeszcze nad pure paprika, a garnierem.. ale jednak wolałam wypróbować czegoś nowego.. Dam znać jutro co z tego wyszło Pozdrawiam..;


takinna:extra kolorek!!
Ja też się zastanawiałam nad Garnierem w sumie to nad czym ja się nie zastanawiałam czekam z niecierpliwością na Twój kolorek!
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:48   #393
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiałam nad Garnierem w sumie to nad czym ja się nie zastanawiałam czekam z niecierpliwością na Twój kolorek!
Już po farbowaniu.. farba rzeczywiście wydajna.. kupiłam w razie czego 2 opakowania bo mam gęste i dość dlugie włosy bo za łopatki.. a mimo to wystarczyło jedno, chociaż wydaje mi się, że mogłam jeszcze odrobinę wymieszać z 2, no ale tragicznie nie jest.. Czerwieni niestety jednak odrobinę się pojawiło.. głównie na odrostach.. ogólnie odrosty wyszły niestety ciemniej od reszty teraz czekam, aż kolor wyrówna się po kilku myciach.. mam nadzieję, że stanie się to dość szybko.. jak zrobię jakieś zdjęcia to wrzucę..
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:37   #394
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Już po farbowaniu.. farba rzeczywiście wydajna.. kupiłam w razie czego 2 opakowania bo mam gęste i dość dlugie włosy bo za łopatki.. a mimo to wystarczyło jedno, chociaż wydaje mi się, że mogłam jeszcze odrobinę wymieszać z 2, no ale tragicznie nie jest.. Czerwieni niestety jednak odrobinę się pojawiło.. głównie na odrostach.. ogólnie odrosty wyszły niestety ciemniej od reszty teraz czekam, aż kolor wyrówna się po kilku myciach.. mam nadzieję, że stanie się to dość szybko.. jak zrobię jakieś zdjęcia to wrzucę..
Dlatego ja włosy staram się farbować póki nie ma bardzo widocznych odrostów ale kolor na pewno się wyrówna i czerwień zejdzie po paru myciach no to wrzucaj, wrzucaj jakieś fotki bo chciałabym zobaczyć jak intensywny jest ten rudy czekam
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:34   #395
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

nie wiem czy WY też to zauważyłyście, ale u mnie mango loreala okropnie się spłukuje, kolor był ładny i intensywny TYLKO do 1-szego mycia, teraz jest wypłowiały... fujjj, więcej nie kupię tej farbki.
Teraz zamówiłam farby chantal, zobaczymy jak się sprawdzą
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:29   #396
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
nie wiem czy WY też to zauważyłyście, ale u mnie mango loreala okropnie się spłukuje, kolor był ładny i intensywny TYLKO do 1-szego mycia, teraz jest wypłowiały... fujjj, więcej nie kupię tej farbki.
Teraz zamówiłam farby chantal, zobaczymy jak się sprawdzą
No niestety większość farb szybko traci swój kolor;/ ja używam blondu miedziano złocistego Loreal'a i podobnie po kilku myciach traci swój kolor... I w takich momentach chętnie wróciłaby do naturalnego koloru włosów... może kiedyś a te farby chental są dostępne w sklepach kosmetycznych?? np. Rossmanie??
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:50   #397
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
No niestety większość farb szybko traci swój kolor;/ ja używam blondu miedziano złocistego Loreal'a i podobnie po kilku myciach traci swój kolor... I w takich momentach chętnie wróciłaby do naturalnego koloru włosów... może kiedyś a te farby chental są dostępne w sklepach kosmetycznych?? np. Rossmanie??
tyle, że jedne farby wypłukują się do przyzwoitych kolorów a drugie do nieciekawych :P farby chantal to profesjonalny produkt fryzjerski, więc nie kupisz ich w drogerii .
Trzeba szukać w hurtowniach fryzjerskich, w salonach, na allegro
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 09:55   #398
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
tyle, że jedne farby wypłukują się do przyzwoitych kolorów a drugie do nieciekawych :P farby chantal to profesjonalny produkt fryzjerski, więc nie kupisz ich w drogerii .
Trzeba szukać w hurtowniach fryzjerskich, w salonach, na allegro
A cenowo ta farba jak się prezentuje?? i mam nadzieję że jak zafarbujesz to pokażesz efekty ja dalej próbuję Blond miedziano złocisty bo poprzednio robiłam ten kolor na dość ciemnym podkładzie który na szczęście się rozjaśnił dzięki tej farbie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:23   #399
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Dlatego ja włosy staram się farbować póki nie ma bardzo widocznych odrostów ale kolor na pewno się wyrówna i czerwień zejdzie po paru myciach no to wrzucaj, wrzucaj jakieś fotki bo chciałabym zobaczyć jak intensywny jest ten rudy czekam
Przepraszam, że dop teraz, ale dop dzisiaj udało mi się zgarnąć zdjęcia od znajomego Kolor po 1 myciu w pełnym słońcu.. już coraz bardziej mi się podoba Bynajmniej wszyustko się już wyrównało zdjęcia byle jakie ale na razie nei mam lepszych Buziaki
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:53   #400
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dop teraz, ale dop dzisiaj udało mi się zgarnąć zdjęcia od znajomego Kolor po 1 myciu w pełnym słońcu.. już coraz bardziej mi się podoba Bynajmniej wszyustko się już wyrównało zdjęcia byle jakie ale na razie nei mam lepszych Buziaki
oj oj pomarańczka genialne ja się trochę boję takiego odcienia bo wydaje mi się że będę źle wyglądać... intensywny rudy rządzi się swoimi prawami niestety u mnie niestety kolor sprał się z blond pasemek które chciałam zlikwidować... ale może po kolejnym farbowaniu już mocniej farba pokryje te blond kosmyki
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:45   #401
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
tyle, że jedne farby wypłukują się do przyzwoitych kolorów a drugie do nieciekawych :P farby chantal to profesjonalny produkt fryzjerski, więc nie kupisz ich w drogerii .
Trzeba szukać w hurtowniach fryzjerskich, w salonach, na allegro
u mnie na początku stracił czerwień i ściemniał ale nie jest jakiś tragiczny i mocno się nie wypłukuje... pokaże Wam fotkę jak będę przed farbowaniem za jakiś tydzień ja jeszcze raz ją pofarbuję żeby zobaczyć jaki teraz będzie efekt
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 09:57   #402
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
A cenowo ta farba jak się prezentuje?? i mam nadzieję że jak zafarbujesz to pokażesz efekty ja dalej próbuję Blond miedziano złocisty bo poprzednio robiłam ten kolor na dość ciemnym podkładzie który na szczęście się rozjaśnił dzięki tej farbie
Takk pokażę się za kilka dni zafarbuję, jak przyjdzie paczka
cena 1 tubki (120g) to ok 11 zł , do tego utleniacz 1litr- ok 10zl oczywiście plus przesyłka. Po przeliczeniu wyjdzie mi ok 15zł na 1 farbowanie jak dla mnie to dobra cena
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:35   #403
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Takk pokażę się za kilka dni zafarbuję, jak przyjdzie paczka
cena 1 tubki (120g) to ok 11 zł , do tego utleniacz 1litr- ok 10zl oczywiście plus przesyłka. Po przeliczeniu wyjdzie mi ok 15zł na 1 farbowanie jak dla mnie to dobra cena
Bardzo dobra cena, licząc że farbowanie Loreal'em kosztuje ok. 30zl... Ja dopiero zaczynam z farbowaniem-ostatnio to była moja druga próba-więc jakoś ciężko jest mi poszukiwać odpowiedniej farby najchętniej pozostałabym przy jednej, pewnej farbie ale gdzie taka znaleźć i nie zbankrutować przy tym póki co spróbuje jeszcze raz blondu miedziano-złocistego i zobaczymy jak wyjdzie za drugim razem na jaśniejszym podkładzie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:19   #404
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
oj oj pomarańczka genialne ja się trochę boję takiego odcienia bo wydaje mi się że będę źle wyglądać... intensywny rudy rządzi się swoimi prawami niestety u mnie niestety kolor sprał się z blond pasemek które chciałam zlikwidować... ale może po kolejnym farbowaniu już mocniej farba pokryje te blond kosmyki
Heh.. Dziękuję.. ja też się bałam.. ale warto było zaryzykować, bo teraz czuję się w tym kolorze znacznie lepiej niż w naturalnym.. a co do Ciebie.. no to niestety pigment zawsze wchodzi słabiej w rozjaśnione włosy i niestety szybciej się wypłukuje niż na reszcie włosów.. miałam ten sam problem.. ale po kilku malowaniach wszystko było w porządku
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:29   #405
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Heh.. Dziękuję.. ja też się bałam.. ale warto było zaryzykować, bo teraz czuję się w tym kolorze znacznie lepiej niż w naturalnym.. a co do Ciebie.. no to niestety pigment zawsze wchodzi słabiej w rozjaśnione włosy i niestety szybciej się wypłukuje niż na reszcie włosów.. miałam ten sam problem.. ale po kilku malowaniach wszystko było w porządku
Właśnie mam nadzieję że po kolejnym farbowaniu już się będzie mniej spłukiwał z tych blondów chcę się ich pozbyć bo uważam że lepiej wyglądam w jednolitym kolorze ale nadal szukam odpowiedniego odcienia bo póki co momentami tęsknie za naturalnym kolorkiem... i zastanawiam się czy farbować znów Lorealem-blond miedziano złocisty-bo może na jaśniejszym podkładzie wyjdzie on teraz bardziej intensywny i rudy czy może przerzucić się na podobny odcień Garniera... Bo Mango się póki co obawiam...
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:53   #406
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

spieszyło mi się (musiałam zrobić ten okropny odrost) i pofarbowałam Bursztynem z Castinga (miałam w szafie) w sumie nie chciałam go używać, ale pewien sprzedawca z allegro, od którego kupiłam farby chantal, już tydzień opóźnia się z wysyłką więc efekty tej farbki wstawię dopiero po następnym farbowaniu za ok miesiąc.
Jak na razie włoski po bursztynie bardzo fajnie- miękkie, błyszczące, o kolorze jasny brąz z błyskiem rudości spodziewałam się, że kolor wyjdzie dość ciemny, więc nie jest to dla mnie zaskoczeniem
ciekawe jak się będzie spłukiwał, mam nadzieję ,że przyzwoicie, a nie tak wstrętnie jak np mango.
wstawiłabym fotki, ale kompletnie nie mogę uchwycić tego koloru
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:18   #407
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

to się postaraj
ja nie narzekam na mango widocznie mam taki włos, że nie płowieje
jestem już 5 tygodni po farbowaniu, i w przyszłym zamierzam odświeżyć kłaczki
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:25   #408
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Właśnie mam nadzieję że po kolejnym farbowaniu już się będzie mniej spłukiwał z tych blondów chcę się ich pozbyć bo uważam że lepiej wyglądam w jednolitym kolorze ale nadal szukam odpowiedniego odcienia bo póki co momentami tęsknie za naturalnym kolorkiem... i zastanawiam się czy farbować znów Lorealem-blond miedziano złocisty-bo może na jaśniejszym podkładzie wyjdzie on teraz bardziej intensywny i rudy czy może przerzucić się na podobny odcień Garniera... Bo Mango się póki co obawiam...
Po 2 malowaniu powinnaś się już ich pozbyć Do odważnych świat należy heh.. ale jeśli się obawiasz to może rzeczywiście lepiej nie próbować z mango a co do tego czy loreal czy garnier.. garnier jest ponad 2x tańszy (ostatnio widziałam go w promocji po jakies 12zł z groszami).. chociaż ja na swoje włosy musiałam zużyć 2 opakowania i tak wyszło mi taniej niż miałabym malować lorealem, a efekt wyszedł niemal identyczny.. więc jak już zdecydujesz
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:17   #409
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Po 2 malowaniu powinnaś się już ich pozbyć Do odważnych świat należy heh.. ale jeśli się obawiasz to może rzeczywiście lepiej nie próbować z mango a co do tego czy loreal czy garnier.. garnier jest ponad 2x tańszy (ostatnio widziałam go w promocji po jakies 12zł z groszami).. chociaż ja na swoje włosy musiałam zużyć 2 opakowania i tak wyszło mi taniej niż miałabym malować lorealem, a efekt wyszedł niemal identyczny.. więc jak już zdecydujesz
Myślę że na porządne farbowanie to potrzeba z 2 opakowania Graniera przynajmniej na początek farby Loreala mi sporo zostało przy ostatnim farbowaniu... mówisz że kolor podobny?? to może i bym spróbowała następnym razem farby Garnier a jak on się spłukuje?? i czy nie niszczy za bardzo włosów?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 13:01   #410
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Myślę że na porządne farbowanie to potrzeba z 2 opakowania Graniera przynajmniej na początek farby Loreala mi sporo zostało przy ostatnim farbowaniu... mówisz że kolor podobny?? to może i bym spróbowała następnym razem farby Garnier a jak on się spłukuje?? i czy nie niszczy za bardzo włosów?
ja kiedyś pofarbowałam się garnierem, niestety włosy po nim były w dość kiepskim stanie- jak siano, no i strasznie śmierdziały farbą..blee . ale ogólnie kolor ok. Jednakże już NIGDY nie kupię garnier 100% color ze względu na zniszczenie włosów ( mimo, że włosy mam grube, rzadko co potrafi je doprowadzić do takiego stanu)
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:47   #411
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
ja kiedyś pofarbowałam się garnierem, niestety włosy po nim były w dość kiepskim stanie- jak siano, no i strasznie śmierdziały farbą..blee . ale ogólnie kolor ok. Jednakże już NIGDY nie kupię garnier 100% color ze względu na zniszczenie włosów ( mimo, że włosy mam grube, rzadko co potrafi je doprowadzić do takiego stanu)
Czytałam parę podobnych opinii, dlatego mocno się nad tym zastanawiam, do Loreala przekonuje mnie genialna odżywka dołączona do farby na moje włosy działa ona bardzo regenerująco i jest jej sporo porównując inne farby w których jest jednorazowa odżywka... A mam takie pytanko co do farby Loreal-jest jej sporo i dużo farby zostaje mi do wyrzucenia... czy da się np. wymieszać połowę a resztę (oczywiście nie wymieszaną) zostawić aby wykorzystać ją przy następnym farbowaniu??
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:22   #412
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Czytałam parę podobnych opinii, dlatego mocno się nad tym zastanawiam, do Loreala przekonuje mnie genialna odżywka dołączona do farby na moje włosy działa ona bardzo regenerująco i jest jej sporo porównując inne farby w których jest jednorazowa odżywka... A mam takie pytanko co do farby Loreal-jest jej sporo i dużo farby zostaje mi do wyrzucenia... czy da się np. wymieszać połowę a resztę (oczywiście nie wymieszaną) zostawić aby wykorzystać ją przy następnym farbowaniu??
To fakt loreala jest full, aż się zdziwiłam odżywka jest fajna. Myślę, że to dobry pomysł- jeśli wystarczy Ci połowa farby na 1 farbowanie, to spokojnie możesz zostawić drugą na później. Farba zostanie Ci w tym słoiczku, a utleniacz przelej sobie w jakąś buteleczkę bo po co marnować farbę?
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:15   #413
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
To fakt loreala jest full, aż się zdziwiłam odżywka jest fajna. Myślę, że to dobry pomysł- jeśli wystarczy Ci połowa farby na 1 farbowanie, to spokojnie możesz zostawić drugą na później. Farba zostanie Ci w tym słoiczku, a utleniacz przelej sobie w jakąś buteleczkę bo po co marnować farbę?
Przy ostatnim farbowaniu została mi jakaś 1/3 mieszanki, ale to dlatego że chciałam bardzo dokładnie pokryć poprzedni kolor który był dosyć ciemny w sumie można spróbować zrobić mieszankę z połowy a w razie czego zawsze można domieszać resztę jakby się okazało że jednak jej zabrakło ale cieszyłabym się jakby połowa wystarczyła bo koszty by się zmniejszyły a jednak rudy dla własnego dobrego samopoczucia najlepiej poprawiać co miesiąc
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:23   #414
nutawanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Czeeeśc wszystkim ; ]
jakis czs temu radziłam sie Was co do farbowania mango i rzeczywiście zafarbowałam
zakochałam się w tym kolorze , ale niestety tylko do 1 mycia, kolor zmywa się zupełnie jak szamponetka czy inne tego typu koloryzacje , po tygodniu denerwowania sie spontanicznie kupiłam farbę joanny w rudym odcieniu po niecałe 6 zł za opakowanie(zużyłam 2 , długie włosy)w stałej cenie .
I rzeczywiście kolor wyszedł podobnie, był bardziej "wymiarowy"tak jakby z pasemkami , mnie sie podobało, na zdjęciu tego chyba nie widac.
Na + u joanny jest fakt że nie wypłukuje sie tak bezczelniue ssybko jak dużo droższy od niej loreal.Warto spróbowac, nawet wczoraj znajomy fryzjer chwalił kolor moich włosac (po 1miesiącu od fasrbowania!)wiec chyba nie jest takk zle , chhociaż jego opinia mogła nie byc do konca subiektywna bo oglądał moje włosy w klubie , jutro mimo wszystko przechodze z powrotem na blond, głównie dlatego, ze nie wypłukuje sie tak szybko jak mój ukochany rudy i pasuje do wiekszisci moich ubran
:
1 zdjecie : moj pierwotny, naturalny kolor włosów
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c6fbfa558.html
2 : po farbowaniu mango bez myciahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba320579c09cd2b7.html
3:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c08cd901d.html mango
4 joanna po 2 tygodniach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...91d15a3e1.html
nutawanilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:46   #415
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Myślę że na porządne farbowanie to potrzeba z 2 opakowania Graniera przynajmniej na początek farby Loreala mi sporo zostało przy ostatnim farbowaniu... mówisz że kolor podobny?? to może i bym spróbowała następnym razem farby Garnier a jak on się spłukuje?? i czy nie niszczy za bardzo włosów?
Widocznie wszystko zależy od włosów danej osoby.. bo w porównaniu z wypowiedzią Veronic moje włosy były w bardzo niezłym stanie po za tym nie było problemu z odcieniami czerwieni.. więc to duży plus..a co do spłukiwania się myślę, że reaguje podobnie jak loreal.. ja mam zamiar pomalować włosy nast raz mango bo zostalo mi cale opakowanie.. ale później chyba będę próbowała Joanny o ile nie znudzi mnie już ten kolor... ale to chyba i tak nie stanie się za prędko bo póki co jestem bardzo zakochana w rudym
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:45   #416
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez nutawanilii Pokaż wiadomość
Czeeeśc wszystkim ; ]
jakis czs temu radziłam sie Was co do farbowania mango i rzeczywiście zafarbowałam
zakochałam się w tym kolorze , ale niestety tylko do 1 mycia, kolor zmywa się zupełnie jak szamponetka czy inne tego typu koloryzacje , po tygodniu denerwowania sie spontanicznie kupiłam farbę joanny w rudym odcieniu po niecałe 6 zł za opakowanie(zużyłam 2 , długie włosy)w stałej cenie .
I rzeczywiście kolor wyszedł podobnie, był bardziej "wymiarowy"tak jakby z pasemkami , mnie sie podobało, na zdjęciu tego chyba nie widac.
Na + u joanny jest fakt że nie wypłukuje sie tak bezczelniue ssybko jak dużo droższy od niej loreal.Warto spróbowac, nawet wczoraj znajomy fryzjer chwalił kolor moich włosac (po 1miesiącu od fasrbowania!)wiec chyba nie jest takk zle , chhociaż jego opinia mogła nie byc do konca subiektywna bo oglądał moje włosy w klubie , jutro mimo wszystko przechodze z powrotem na blond, głównie dlatego, ze nie wypłukuje sie tak szybko jak mój ukochany rudy i pasuje do wiekszisci moich ubran
:
1 zdjecie : moj pierwotny, naturalny kolor włosów
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c6fbfa558.html
2 : po farbowaniu mango bez myciahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba320579c09cd2b7.html
3:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c08cd901d.html mango
4 joanna po 2 tygodniach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...91d15a3e1.html
fajne odcienie
jaką joanną robiłaś płomienny feniks?
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:52   #417
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

tak jak obiecałam wrzucam fotki swojego odcienia po 5 tygodniach z brzydkimi odrostami
dzisiaj chyba zafarbuje mam już mango zobaczymy jaki będzie efekt,

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2010-10-02 o 10:56
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 20:42   #418
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
fajne odcienie
jaką joanną robiłaś płomienny feniks?
nie ma farby z joanny płomienny feniks. jest płomienna iskra i jesienny liść w gamie kolorow. płomienny feniks jest chyba z palette więc pewnie była to płomienna iskra !
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:08   #419
nutawanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Tak to była płomienna iskra ; )
Blond nie wydzedł ; / nie dał żednego efektu creme gloss ; /
poczekam jeszcze troche zobaczymy za jakis czas
nutawanilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 13:16   #420
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

pomyliło mi się :P

wklejam fotki po farbowaniu, kolor wyszedł inaczej niż za pierwszym razem jest mniej czerwieni ale jest też ciemniejszy, dwie pierwsze fotki w słońcu ostatnia w cieniu światło dzienne :P
generalnie jestem bardzo zadowolona z tej farby, za wiele nie zmienia odcienia po czasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (36,0 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2010-12-17 o 17:33
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.