Już nie chcę być ruda!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 14:11   #1
alekssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3

Już nie chcę być ruda!!!


Na początku chciałabym Was wszystkie serdecznie powitać. Jestem tu nowa i totalnie nie mam pojęcia czy taki temat juz był, dlatego też z góry serdecznie przepraszam jeśli zdublowałam!
Moim problemem jak w temacie są.. włosy. Przez 1,5 roku farbowałam się na czarno, aż do listopada ubiegłego roku kiedy to zapragnęłam trochę szaleństwa na mojej głowie. Takim tez sposobem udałam się do zakładu fryzjerskiego i po 8h ściągania koloru czarnego stałam się rudą, ognistą kobietką. Jednak ten kolor w ostatnich dniach strasznie mi się uprzykrza..
Nie chcę wrócić do czarnego, nie chcę też ciemnego brązu na głowie, chciałabym kolorek, który wklejam ze zdjęciem Tyry Banks: http://lesploty.pl/wp-con.../tyra-banks.jpg
Dziewczyny w jaki sposób taki kolor moge uzyskać sama bez ingerencji fryzjera? Po dekoloryzacji dość mocno zniszczyły mi się włosy, a teraz zaczynają odżywać, nie chce katowac ich już tą rudością!!! Pomocy!
alekssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:14   #2
alekssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Już nie chcę być ruda!!!

Chodzi mi o kolorek ze zdjęcia, które załączam poniżej, bo widzę, że link nie działa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks.jpg (36,2 KB, 66 załadowań)
alekssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:16   #3
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: Już nie chcę być ruda!!!

nie wyświetla sie to zdjecie..wiesz co ci powiem samym tym farbowaniem wlosy zniszczylas....czlowiekow i najlepiej w naturalnych oczywiscie jakies pasemeczka czy np pocieniowac ale tyle razy farbowac..ja mam w klasie dziewczyne ktora powinna sciąc calego kucyka takie ma okropne wlosy! więc radziłabym przestać.idz ostatni raz to fryzjera i wiecej nie kombinuj..uzywaj odzywek..specjalnie do koloru wlosow.
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:24   #4
alekssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Już nie chcę być ruda!!!

Gdyby wciąż były tak bardzo zniszczone jak zaraz po wizycie u fryzjera, to na pewno nie katowałabym ich kolejnym farbowaniem. W tej chwili włosy są w dobrym stanie, jeszcze trochę się kruszą, ale wyglądają zdrowo, dlatego chcę jak najszybciej dojść do takiego koloru jaki załączyłam na zdjęciu, ponieważ jest on zbliżony do mojego naturalnego kolorku włosów.
Jakoś wizyta u fryzjera nie kojarzy mi się dobrze, po ostatnich 8h spędzonych na fotelu.. Dlatego zadaje to pyatnie tutaj, może któraś z Wizażanek robiła podobny zabieg.
alekssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:30   #5
xkatherine
Przyczajenie
 
Avatar xkatherine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 6
Dot.: Już nie chcę być ruda!!!

najlepiej poszukaj farby w zbliżonym odcieniu bądź jasne pasemka ;]
Podoba mi się ten odcień ;]
xkatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.