Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 08:43   #4081
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No po takiej recenzji to muszę je iść pomacać
Ja też.
A już się cieszyłam, że tylko błyszczyk muszę w najbliższym czasie kupić
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:04   #4082
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Na żywo cienie są jeszcze piękniejsze, więc pomacajcie
Efekt na oczach robią tak zjawiskowy, że przez kilka godzin noszenia dostałam kilka komplementów od obcych ludzi (!) odnośnie mojego makijażu - zrobionego totalnie na szybko, przy okazji testowania Tymi cieniami da się umalować dotykając palcem powieki i lekko rozcierając - koniec. I efekt jest przepiękny.

Jeśli chodzi o wiek, a błyszczące cienie, to moim zdaniem to niepotrzebnie rozpowszechniony mit. Czasem nieco blasku może fantastycznie odświeżyć, odmłodzić spojrzenie i nadać makijażowi lekkości, czego nie zdołają zrobić maty. Chanelowe migoczące cienie w kącikach oczu + mat jako podkład na całą powiekę powinno być udanym rozwiązaniem na dzień dla osób w każdym wieku. Moim zdaniem bardziej ma znaczenie sam kształt, budowa oka (np. sposób umiejscowienia kolorów itp. przy opadających powiekach, które może mieć nawet nastolatka), niż wiek, więc się nie przejmujcie takim zabobonem

Nosiłam:
Emerveille - praktycznie wtapia się w kolor skóry, ślicznie się mieni, super na całą powiekę, na co dzień, do subtelnego i naturalnego makijażu sam, lub z linerem albo ciemniejszym cieniem;
Epatant - nie ma żadnego problemu z pomysłem na makijaż z tym cieniem, bo praktycznie sam się nakłada i każdy efekt wygląda świetnie, na powiekach chyba bardziej widać tą obecną w nim zieleń;
Mirifique - cudooo! najbardziej uniwersalny i daje tak cudny glam-rockowy efekt, nałożony na całą powiekę może być szary albo intensywnie czarny, w zależności od tego, ile się go nałoży
Ebloui ma najmniej drobinek, a z kolei Fantasme jest przezroczysty z migoczącą poświatą, cudeńko, musi pięknie wyglądać sam, w zimę, przy delikatnym "mroźnym" makijażu.

Nic się nie roluje, kolor nie blednie, nie ściągają powiek, drobinki nie migrują po twarzy, no cudo. Oficjalnie jest to limitowanka ale czytałam też gdzieś, że mają zastąpić jakieś cienie w płynie (?). Za kilka dni będę miała możliwość przetestowania Illusoire, które też kusi, więc dam znać. Ale się rozpisałam
mam ochote na dwa zaznaczone
ogolnie teraz jestem w trakcie zachwalania makijazu Blair z Gossip Girl, jest zawsze taki naturalny i świezy mam nadzieje ze ten Emerveille z eyelinerem i tuszem do rzes bedzie dawal wlasnie taki efekt

kolejne swatche ktore namawiaja mnie na inne kolory...:
http://www.thebeautylookbook.com/201...fall-2011.html


edit:
dziewczyny wiecie moze ile kosztuje makijaz dzienny w sephorze? chcialabym pojsc na taki szybki, zeby pani makijazystka umalowala mnie tym co chce po prostu wyprobowac, a jednoczesnie zeby mi dobrala kolory ktore sa dla mnie najlepsze... ale nie wiem wlasnie, czy bede mogla zasugerowac taka opcje, czy one po prostu maluja tym co akurat maja tam na swoim stoisku do makijazu?

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-08-24 o 11:15
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 13:23   #4083
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja też.
A już się cieszyłam, że tylko błyszczyk muszę w najbliższym czasie kupić
Byłam dziś, ale w D. ich nie mieli, Pani zaczęła mi wyciągać coś podobnego z Lancome, ja jej na to, że chciałam Chanel bo dużo dobrego o nich przeczytałam, a Pani na to, że przecież Lancome to też marka selektywna

btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 13:57   #4084
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
Dziękuję za info! Właśnie zamówiłam 2 bazy pod tusz lancome, na które czaiłam się chyba z 2 lata za zawrotną kwotę 54 zł dzięki temu kodowi!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 14:08   #4085
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

oo a propo Douglasa, wypelnilam podanie o karte ale mi jej nie przyslali a juz z miesiac na nia czekam. jak moge sie o nia upomniec

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Byłam dziś, ale w D. ich nie mieli, Pani zaczęła mi wyciągać coś podobnego z Lancome, ja jej na to, że chciałam Chanel bo dużo dobrego o nich przeczytałam, a Pani na to, że przecież Lancome to też marka selektywna

btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik

ołł jee hahhah. odpowiedzialas jej cos na to ??
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 14:48   #4086
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Byłam dziś, ale w D. ich nie mieli, Pani zaczęła mi wyciągać coś podobnego z Lancome, ja jej na to, że chciałam Chanel bo dużo dobrego o nich przeczytałam, a Pani na to, że przecież Lancome to też marka selektywna

btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
dzięki za info już wymyślam potrzeby
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 16:17   #4087
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za info! Właśnie zamówiłam 2 bazy pod tusz lancome, na które czaiłam się chyba z 2 lata za zawrotną kwotę 54 zł dzięki temu kodowi!
też ją zamówiłam:d będę miała ją za 13,50 chyba zamówie 2 na adres babci i dwie bede miała za 27zł i myślę nad błyszczykiem clinique.. Dziewczyny a mam problem z Chubby Stick Moisturizing Lip Balm ;/ spójrzcie na kolory.. chcialam od dawna watermelon a te koolory sa jakieś dziwne? wiecie o co chodzi?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 17:13   #4088
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
też ją zamówiłam:d będę miała ją za 13,50 chyba zamówie 2 na adres babci i dwie bede miała za 27zł i myślę nad błyszczykiem clinique.. Dziewczyny a mam problem z Chubby Stick Moisturizing Lip Balm ;/ spójrzcie na kolory.. chcialam od dawna watermelon a te koolory sa jakieś dziwne? wiecie o co chodzi?
Uwielbiam Chubby
Miałam 3 kolory w tym właśnie watermelon, ale najbardziej lubię super strawberry
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:18   #4089
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Uwielbiam Chubby
Miałam 3 kolory w tym właśnie watermelon, ale najbardziej lubię super strawberry
no ja też uwielbiam, ale czy mówią Ci cos nazwy tych kolorów na stronie D?
http://pl.douglas-shop.com/douglas/P...000037700.html
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:14   #4090
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za info! Właśnie zamówiłam 2 bazy pod tusz lancome, na które czaiłam się chyba z 2 lata za zawrotną kwotę 54 zł dzięki temu kodowi!
super
Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
ołł jee hahhah. odpowiedzialas jej cos na to ??
szczerze, to nie wiedziałam co na to odpowiedzieć, zastrzeliła mnie

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
dzięki za info już wymyślam potrzeby
no właśnie ja też, zrobiłam mały rekonesans i sama nie wiem, co brać a Ty nad czym dumasz?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wypróbujcie sobie Dziewczyny te nowe żelowe cienie Chanel
szkoda, że nie ma ikonki noszenia na rękach, teraz by się przydała dotarłam dziś jeszcze do S. i pomacałam te cienie, są genialne, koniecznie chcę 82 czekam na dni Vip
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:29   #4091
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Byłam dziś, ale w D. ich nie mieli, Pani zaczęła mi wyciągać coś podobnego z Lancome, ja jej na to, że chciałam Chanel bo dużo dobrego o nich przeczytałam, a Pani na to, że przecież Lancome to też marka selektywna

btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
Dzięki za info Nobritku Kupiłam sobie Essie Chinchilly
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 19:43   #4092
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dzięki za info Nobritku Kupiłam sobie Essie Chinchilly
nie ma za co też właśnie myślę, czy essika sobie nie kupić ach ciężki wybór
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:52   #4093
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za info! Właśnie zamówiłam 2 bazy pod tusz lancome, na które czaiłam się chyba z 2 lata za zawrotną kwotę 54 zł dzięki temu kodowi!
a jaka pojemnosc ma ta baza? to jest pelnowymiarowa? widzialam ja juz jakis czas temu na stronie douglasa ale ta cena mi sie wydawala jakas za mala, w perfumerii taka baze widzialam chyba po ponad stówke sama bym skorzystala z tegj znizki dla nowych klientow i wziela ta baze
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:26   #4094
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Byłam dziś, ale w D. ich nie mieli, Pani zaczęła mi wyciągać coś podobnego z Lancome, ja jej na to, że chciałam Chanel bo dużo dobrego o nich przeczytałam, a Pani na to, że przecież Lancome to też marka selektywna

btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
Powiem, że dzisiaj byłam w Douglasie i obejrzałam sobie cienie Chanel , a póxniej Pani przyniosła mi właśnie nowe cienie w kremie Eco Lancome i stwierdzam, że róznież są boskie Kolor złoty jest tak piękny, że jeszcze w życiu takiego nie widziałam Cena 110 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:44   #4095
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Powiem, że dzisiaj byłam w Douglasie i obejrzałam sobie cienie Chanel , a póxniej Pani przyniosła mi właśnie nowe cienie w kremie Eco Lancome i stwierdzam, że róznież są boskie Kolor złoty jest tak piękny, że jeszcze w życiu takiego nie widziałam Cena 110 zł
a widzisz to mogłam się też zainteresować jednak tymi Lancome, ale teraz to już nic nie chcę tylko chanel 82 są boskie, na swatchach mi się nie podobały, ale na żywo
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:48   #4096
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Właśnie zamówiłam sobie tą bazę i Opika
Za oszałamiającą kwotę 36,9
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 21:23   #4097
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Przestańcie pisać o tych chanelkach
Nawet sprawdziłam czy czasem nie można ich kupić w Douglasie on-line Na szczęście nie, więc zadowoliłam się bazą za 13,50 zł
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 21:41   #4098
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny a ta promocja na stronie internetowej Douglasa to obowiązuje klientów którzy nigdy nie korzystali ze sklepu internetowego czy tylko takich co nie mają jeszcze u nich karty.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 21:43   #4099
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Przestańcie pisać o tych chanelkach
Nawet sprawdziłam czy czasem nie można ich kupić w Douglasie on-line Na szczęście nie, więc zadowoliłam się bazą za 13,50 zł
Ja tez sprawdzalam dostepnosc tych cieni w D. . Chcialabym trzy kolory .

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ta promocja na stronie internetowej Douglasa to obowiązuje klientów którzy nigdy nie korzystali ze sklepu internetowego czy tylko takich co nie mają jeszcze u nich karty.
Ja mam karte zalozona kilka lat temu, ktora zgubilam w dniu zalozenia . Nie wyrabialam nowej. W polu o posiadaniu karty nie zaznaczylam nic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 21:53   #4100
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Przestańcie pisać o tych chanelkach
Nawet sprawdziłam czy czasem nie można ich kupić w Douglasie on-line Na szczęście nie, więc zadowoliłam się bazą za 13,50 zł
oj jak by można było je kupić, to już bym go miała, nawet ich na tru nie ma, trzeba czekać na vipy

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ta promocja na stronie internetowej Douglasa to obowiązuje klientów którzy nigdy nie korzystali ze sklepu internetowego czy tylko takich co nie mają jeszcze u nich karty.
dotyczy klientów, którzy nie robili zakupów w sklepie internetowym, nie ważne czy masz kartę, czy nie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28968134]Ja tez sprawdzalam dostepnosc tych cieni w D. . Chcialabym trzy kolory .
[/QUOTE]które kolorki? ja to bym najlepiej wszystkie chciała
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:05   #4101
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
które kolorki? ja to bym najlepiej wszystkie chciała
Fiolet, zielen, czarny.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Tylko prosze nie bic .
http://www.temptalia.com/giorgio-arm...erall-round-up

Na blogu wygladaja oblednie. Zwlaszcza nakladane na mokro.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:32   #4102
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Help! czy w sephorze czydouglasie bede mogla się umalować testerem estee lauder double wear? bo chce przed zakupem sprawdzic.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:55   #4103
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28968134]Ja tez sprawdzalam dostepnosc tych cieni w D. . Chcialabym trzy kolory .

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Ja mam karte zalozona kilka lat temu, ktora zgubilam w dniu zalozenia . Nie wyrabialam nowej. W polu o posiadaniu karty nie zaznaczylam nic.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj jak by można było je kupić, to już bym go miała, nawet ich na tru nie ma, trzeba czekać na vipy

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

dotyczy klientów, którzy nie robili zakupów w sklepie internetowym, nie ważne czy masz kartę, czy nie

które kolorki? ja to bym najlepiej wszystkie chciała
Dzięki za odpowiedź dziewczyny.
A jeszcze spytam. Zamawiacie jakieś produkty i samo z koszyka odlicza 40 zł, tak? I oczywiście koszty dostawy zostają bez zmian? - nie ma na nie żadnej promocji?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 08:12   #4104
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
mam ochote na dwa zaznaczone
ogolnie teraz jestem w trakcie zachwalania makijazu Blair z Gossip Girl, jest zawsze taki naturalny i świezy mam nadzieje ze ten Emerveille z eyelinerem i tuszem do rzes bedzie dawal wlasnie taki efekt

kolejne swatche ktore namawiaja mnie na inne kolory...:
http://www.thebeautylookbook.com/201...fall-2011.html


edit:
dziewczyny wiecie moze ile kosztuje makijaz dzienny w sephorze? chcialabym pojsc na taki szybki, zeby pani makijazystka umalowala mnie tym co chce po prostu wyprobowac, a jednoczesnie zeby mi dobrala kolory ktore sa dla mnie najlepsze... ale nie wiem wlasnie, czy bede mogla zasugerowac taka opcje, czy one po prostu maluja tym co akurat maja tam na swoim stoisku do makijazu?
Ceny tu: http://www.sephora.pl/pl/pid121/uslugi-sephora.html
Co do wyboru kosmetyków to nie wiem, jak to wygląda.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 08:27   #4105
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź dziewczyny.
A jeszcze spytam. Zamawiacie jakieś produkty i samo z koszyka odlicza 40 zł, tak? I oczywiście koszty dostawy zostają bez zmian? - nie ma na nie żadnej promocji?
Trzeba wpisać ten kod, tak jak to jest opisane u nich na stronie i wtedy automatycznie odliczane jest 40zł, koszty przesyłki niestety zostają takie same 13,50.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:41   #4106
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

czy któraś z Was miała do czynienia z korektorem Bobbi Brown? chciałabym go kupić korzystająć z promocji, ale boję się, że odcien Porcelain będzie za ciemny
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:03   #4107
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was miała do czynienia z korektorem Bobbi Brown? chciałabym go kupić korzystająć z promocji, ale boję się, że odcien Porcelain będzie za ciemny
a który korektor? Ja mam ten i do twarzy jest bardzo fajny, ale pod oczy za ciężki, mam odcień Light to Medium, mogę Ci wkleić swatcha jeżeli Ci to pomoże.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:12   #4108
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a który korektor? Ja mam ten i do twarzy jest bardzo fajny, ale pod oczy za ciężki, mam odcień Light to Medium, mogę Ci wkleić swatcha jeżeli Ci to pomoże.
ja jestem zainteresowana tym http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000042497.html

tylko używam dość jasnych podkładów, gdzieś na poziomie NW 10 - 15
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:27   #4109
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja jestem zainteresowana tym http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000042497.html

tylko używam dość jasnych podkładów, gdzieś na poziomie NW 10 - 15
a to nie pomogę bo go nie znam, znalazłam kilka swatchy klik i klik
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:30   #4110
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

o taj bazie z lancoma pisałysmy juz kiedyś, ja ja uzywam od 2 lat kupowałm w sieci a jak powstał D on line kupiłam 2 szt, moje bazy mają całe białe opakowanie i wszystko z nimi ok, opakowanie pełnowymiarowe. dla mnie ta baza jest rewelacyjna polecam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.