Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 14:28   #301
0neither
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dla mnie jak dotąd najlepszymi farbami były z Loreala , np bardzo intensywna czerwien 67 i z Welli Safiry dzika orchidea lub ogniste chilli , które było na moich włoskach długo ^^

I to jest właśnie mój problem.. Farbuje na czerwony kolor wlosy już dłuugi czas , ostatnio postanowiłam troche zminić wizerunek i przefarbować się na rudy (z dosyć wyblakłych), jednak wlosy miałam dalej czerwone ;/ .
Myślicie ,że pofarbowanie włosów na kolor np brązowy da też efekt czerwonej barwy spowodowany zbyt częstym nakładaniem tego koloru ?
Przepraszam za pokręcone pytania ale nie wiem czy to wina rudej farby czy żadna farba nie pofarbuje mi wlosów na wybrany kolor.

Edytowane przez 0neither
Czas edycji: 2010-09-11 o 14:31
0neither jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:40   #302
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A czy to pigmentum na rudo czerwonych włosach nie wyjdzie zbyt różowo jaskrawo? nie chce wygladac jak emo... chce różowy lecz taki ciemniejszy
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:52   #303
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A jaki kolor to ciemny różowy dla Ciebie?

Na bardzo rozjaśnionych (prawie, że białych) wyjdzie jaskrawy róż magenty, na brązowych ciemny fiolet, a na takich jak Ty masz nie mam pojęcia. Jak tym kiedyś odświeżałam kolor włosów to po prostu czerwień była bardziej intensywna, wpadająca w róż.
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:17   #304
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chciałabym uzyskać coś takiego
http://www.kozaczek.pl/img/2maj/3056_2.jpg
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:k...824939.jpg&t=1

z różowym poblaskiem

Nie chce uzyskac czegos takiego bo by mnie z pracy wyrzucili...
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:r...k-1208.jpg&t=1
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:44   #305
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To zależy jak jasny masz kolor włosów, bo jak już pisałam pigmentum to nie farba tylko lek o intensywnym różowym kolorze, a mieszając to z wodą tworzy farbującą włosy płukankę, także nie jestem w stanie przewidzieć jaki wyjdzie kolor.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Do mojego pytania jakieś emulsji użyć do KOLESTONU (6,9 czy 12%), tak żeby kolor był intensywnie czerwony, może wpadać w róż, dołączam zdjęcie które już pojawiało się w tym wątku :
http://www.lastfm.pl/music/L%27%C3%8...+images/279433

farbuję włosy na czerwono od półtora roku i tylko po palette radiance kolor był dla mnie do zaakceptowania, ale marzy, marzy, marzy mi się własnie tak intensywny kolor. Czy w ogóle kolestonem można coś podobnego uzyskać?

Edytowane przez skserowans
Czas edycji: 2010-09-11 o 16:01
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:31   #306
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam,

Czy znajdzie się tutaj ktoś, kto może używał farby Joanny Multi Cream Color intensywna czerwień? Bardzo podoba mi się kolor

A może ktoś ją widział do kupienia w Warszawie?
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:11   #307
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja używałam! Ale nie byłam jakoś specjalnie zadowolona, bo spierała mi się do mafefkowego rudego odcienia Więcej się nie wypowiadam, bo w sumie robiona była na ciemniejsze włosy, a ja chciałam bardziej soczysty czerwono wiśniowy kolorek. Po niej przez długi czas używałam Porzeczkowego odcienia z Joanny (farba, nie szamponetka ). Osobiście mi bardziej ten drugi kolor przypasował.
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 13:53   #308
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Czy bardzo szybko się sprała? Kupiłam wcześniej wiśniową czerwień z tej samej firmy, ale w sumie przyciemniła mi tylko włosy, bo kolor jako taki sprał się bardzo szybko
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:04   #309
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Raczej tak, ale ja myje głowe prawie codziennie. Ale za tą cene nie powinno wymagać się w sumie cudów. Z wiśniową czerwienią u mnie było to samo, włosy przyciemnione + szybkie spieranie koloru
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 18:18   #310
she_elf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Chciałabym mieć czerwone włosy

Przepraszam - post zdublowany!

Edytowane przez she_elf
Czas edycji: 2010-09-25 o 18:54
she_elf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 18:34   #311
she_elf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny! Ja też zgłaszam się jako czerwonowłosa - od roku, ale konsekwentnie Chciałabym Was zapytać, czy mieszałyście może czerwoną porzeczkę z soczystą maliną Joanny i jaki był tego efekt? Jak się spierała, i przede wszystkim jakie były po niej włosy? Głównie interesuje mnie intensywność odcienia. Dotychczas farbowałam się u fryzjerki na kolor a'la Hayley Williams i wychodził rzeczywiście identyczny, bardzo, bardzo nasycony. Szukam jakiegoś tańszego wyjścia i spróbowałam ostatnio Safiry - Dzikiej Orchidei i niestety muszę stwierdzić, że jak na moje potrzeby kolorowe była ona trochę za mało intensywna (acz, bardzo ładna. Z góry dzięki i pozdrawiam! Załączam mój ostatni kolor jeszcze przed Safirą - o ton ciemniejszy niż ten o który prosiłam dotychczas, niemniej też ok.

Edytowane przez she_elf
Czas edycji: 2010-09-25 o 18:42 Powód: dodaję zdjęcie
she_elf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 11:33   #312
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

http://vexgirl.blogspot.com/2010/09/...lor-wosow.html - nowa czerwień na głowie u mnie, wyszło bosko
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:26   #313
Malvinetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez she_elf Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja też zgłaszam się jako czerwonowłosa - od roku, ale konsekwentnie Chciałabym Was zapytać, czy mieszałyście może czerwoną porzeczkę z soczystą maliną Joanny i jaki był tego efekt? Jak się spierała, i przede wszystkim jakie były po niej włosy? Głównie interesuje mnie intensywność odcienia. Dotychczas farbowałam się u fryzjerki na kolor a'la Hayley Williams i wychodził rzeczywiście identyczny, bardzo, bardzo nasycony. Szukam jakiegoś tańszego wyjścia i spróbowałam ostatnio Safiry - Dzikiej Orchidei i niestety muszę stwierdzić, że jak na moje potrzeby kolorowe była ona trochę za mało intensywna (acz, bardzo ładna. Z góry dzięki i pozdrawiam! Załączam mój ostatni kolor jeszcze przed Safirą - o ton ciemniejszy niż ten o który prosiłam dotychczas, niemniej też ok.
Podłączam się do pytania. Dzisiaj właśnie byłam w sklepie i tak przed oczami miałam te dwie farby, zaczęłam myśleć co by mi wyszło na głowie, gdybym je zmieszała... Zauważyłyście, że zmienili opakowania? Teraz kolory wydają się ciemniejsze niż wcześniej
Malvinetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 22:25   #314
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a ja dzisiaj kupiłam Safirę Ognieste Chilii. Niestety to była opcja na moją kieszeń, bo koleston, majirel albo inne z tych ze sklepy fryzjerskiego które zachwycały mnie odcieniami to jednorazowy koszt na moje włosy (przy farbowaniu się samej w domu) to około 120 zł - dwa razy tubka 60 ml i 2 razy oxydant 6% (mam długie i dość grube włosy), a włosy rosną szybko i trzeba farbować co miesiąc, wiec to dużo (dla porównania koszt u fryzjera około 180zł). W czwartek będę farbować tą Safirą, ale już z góry wydaje mi się, że kolor nie spełni moich oczekiwań.
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:34   #315
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wczoraj farbowałam palette intensive color radiance - pasjonującą czerwienią. wyjściowy kolor włosów to był brązowo-rudy. farba trochę wysuszyła włosy, ale nie wypadają, skóra podczas farbowania nie szczypała. jestem bardzo zadowolona z efektu - jak będę miała zdjęcie to wkleję.
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:07   #316
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

zastanawiałam się nad tą farbą, z niecierpliwością czekam na zdjęcie tylko wklej zanim kolor się wypłucze :PP
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:49   #317
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

okej, obiecywałam zdjęcie więc dodaję
znajomi mówią, że w świetle dziennym /słońcu się świecę, ale kolorek bardzo, bardzo ładny. także polecam jeśli ktoś nie boi się paletty
jak widać włoski sporo przesuszone, ale walczę z tym
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:30   #318
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ajjj! She-elf, Blameworthy śliczne kolory Dodam, że kokardowe upięcie włosów She-elf jest boskie! Ja osobiście na wysuszone włosy mogę polecić maske Placenta Kallosa, zaczęłam jej używać przed wizytą u fryzjerki. Stan włosów od razu się poprawił, a po podcinaniu włosów ostatnio pozbyłam się suszy na głowie... moje włosy znów zaczęły się kręcić, więc to znak, że się radują
Malvinetta teraz kolory na opakowaniach są zbliżone do tego co na prawdę pojawia się na głowie po farbowaniu
__________________

Edytowane przez EvaLuciferia
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:38
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:02   #319
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mi też się podobają kolory dziewczyn,ale ja liczę na coś bardziej intensywnego :P teraz trzymam farbę na głowie i jak zawsze boję sie spłukiwać, bo wiem, że będę zawiedziona :PP
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 18:40   #320
she_elf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

EvaLuciferia baardzo dziękuję, bardzo mi miło ! Dzięki za polecenie maski! Obecnie siedzę z Ognistą Londą na głowie i oczekuję . Dzisiaj byłam w Rossmanie ale nie doszukałam się tam Joanny w związku z czym uderzyłam w Londę Pozdrawiam!
she_elf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:23   #321
dragoona
Przyczajenie
 
Avatar dragoona
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam czarne wlosy farbowane a chce miec ciemno czerwone - bordo czy burgund, od miesiaca nie farbowalam i troche mam teraz przeblysku "rudego" oraz jak to normalne odrosty.. kupilam niechcacy garniera Winna Czerwien (choc wogole nie myslalam o tej marce), z tylu na obrazku podpisali ze z czarnego czy tam ciemnego brazu tez wyjdzie kolor taki jakis ciemny ale jest. I pytanie teraz czy i jak mi wyjdzie ta farba na tych moich dziwnych wlosach? ^^
dragoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 01:09   #322
silje84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 22
GG do silje84
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

o wow!! kobietki! jakie piękne kolorki wam powychodziły... napatrzec sie nie mogę i tylko upewnilam sie ze chceee czerwien
mam od dwoch lat blond...duzo mi to dało.... prawdopodobnie kieys bede chciala do blondu wrocić....zobaczy sie...
ale duzo mi dąły wasze wpisy i....
bedzie dzika orchidea))))
kusi jeszcze malinowa czerwień joanny,ale orchidea jest bliżej tego czego szukałam...
mi po palette wychodzily super miekkie blyszczące włosy...
mimo ze katuję je odkąd pamiętam.. no i mam nadzieje ze nie będą wypadać po orchidei;/
she_elf cuuudowna fryzurka
silje84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 00:25   #323
Mistyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jak wszyscy przede mna chciałbym uzyskać kolor czerwony na włosach - od razu mówię, ze rudy, marchewkowy i inne pochodne odpadają
generalnie zależy mi na tym aby uzyskac taki efekt: http://images.starlounge.com/slidesh...a_red_hair.jpg byłoby to mozliwe kupując farbę do włosów? I jeśli tak to jaką?
Moje włosy są ciemnobrązowe
Mistyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:33   #324
Bulletina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ahhh te czerwone... marzę o takich. W zeszłym roku miałam rude, a wachałam się czy na rudo, czy na czerwień. Kolor mi się szybko wypłukał i mam teraz ten wredny, ochydny jasny brąz ;/... jak mi włosy podrosną to idę na czerwień ^^.
Bulletina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:41   #325
silje84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 22
GG do silje84
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

oj kobitki..miałam robić dziką orchideą(cięzko było ją znaleść wogole)
a zrobiłam płomienną czerwień Londy.hm.... moze dodam fote ; p
w sumie duzo zalezy od oswietlenia....dziwnie sie bylo przyzwyczaic po 2latach blondu
rozmyslałam jeszcze nad henna ale jednak...chyba lepiej ze sobie dałam spokój z nią
w sumie...co sie komu podoba... kolor nie chwycił włosów nie rozjaśnionych wczesniej do blondu jasnego(jakis niecały 1cm włosów przy skórze jest nie ruszony farbą;p
końcówki nieco ciemniejsze... ;p zobaczymy jak sie będzie spłukiwać,jak wstawie fote same ocenicie.... wydaje mi sie jednak ze lepsze dla mnie będą rudości jakieś...hmm.. no i dosyć ciemny kolorek wyszedl ogolnie,przy czym do wlosow cieniowanych ledwo do konca łopatek długosc-ledwo starczyly dwa opakowania,innych firm jakos starczylo jedno no ale... ide myc wlosy zaraz... ; p
__________________
silje84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:44   #326
Sinem
Przyczajenie
 
Avatar Sinem
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam, ja przymierzam się do kupienia farby z Lorea'la seria intensywne czerwienie i tu moje pytanie do tych które miały już doczynienia z tymi farbami, obecnie mam ciemno brązowe włoski i w sumie to zależy mi na delikatnym efekcie ( aczkolwiek nie na samym tylko poświcie w świetle) po prostu taka ciemna czerwień albo coś a'la nowy kolorek Cheryl Cole bo to wygląda tak naturalnie i nie ordynarnie. Jak myślicie farby z Loreal'a to dobry wybór? co jeszcze możecie polecić do fajnego kolorku ale naturanego i nie zbyt drastycznego?
Sinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:13   #327
moolly91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja przez ok 2 lata farbowałam się na czerń, ostatnio doszłam do wniosku że mam go za długo i spodobały mi się włoski niczym Dulce Maria z Zbuntowanych ... takie bordo wpadający w czerwień. Kupilam więc rozjaśniacz i farbę Joanny Porzeczkowa Czerwień bodajże bo wydawał mi się dość podobny i ogólnie odpowiedni. Niestety rozjaśniacz nierówno rozjaśnił mi włosy miejscami miałam baaardzo jasny blond a w niektórych kolor prawnie nie drgnął i były prawie czarne , to było straszne!!! Walnęłam potem na głowe tą porzeczkę i efekt wyszedł straszny, włosy wyszły mi ciemno rudo-czerwono-czarne ;/ Poszłam do fryzjerki która zmieszała mi czerwien z brązem ale to też nie było to. Teraz farba mi troche zeszła i od góry mam taki czerwoniasty , takze pod słońce ale miejscami są jeszcze ciemno brązowe a nawet czarne. I co ja mam teraz zrobić zeby osiągnąc ten cholerny kolor jaki posiada Dulce Maria . Może szamponetka? Jak myślicie?
moolly91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:54   #328
silje84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 22
GG do silje84
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hmmm....i znowu chcesz miec nierówny kolor? żadna czerwien ci nie pokryje tak nierówno zrobionych włosów albo jak są zaciemne... ; p hmm..
co do tej fryzjerki to... no nie będę oceniać..mi by było szkoda włosów szczerze mówiąc.

na twoim miejscu poszłabym do bardzo dobrego fryzjera. pokazała jaki chcę osiągnać efekt i razem wtedy by byl wybór koloru z palety...
pyanie tylko czy ci napewno chodzi w koncu o czerwien.. ; p
moze pokaz jakie masz teraz wlosy a jaki chcesz efekt to wtedy ktos cos moze doradzi
__________________
silje84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:56   #329
masterofalchemy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Co do czerwieni na włosach. Ja mogę polecić z wellatonu wiśniową czerwień. Kupując ją tak patrzę " no cholerka, trochę ciemna " ale dobra, wzięłam ją. I od razu mówię, że jeżeli ktoś ma długie włosy to powinnien wziąć od razu 2 opakowania, ja mam za łopatki, są średnio grube i ledwo dwa opakowania wystarczają. Raz zrobiłam błąd i jednym się wysmarowałam a potem nie mogłam zrównać koloru, więc od razu ostrzegam. Mimo, że na opakowaniu jest ciemny to na włosach wychodzi bardzo ładny i powiem, że nie spłukuje się szybko ! Włosy po niej są bardzo miękkie i w ogóle nie wypadają, naprawdę polecam : )
masterofalchemy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:06   #330
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Masterofalchemy, mogłabyś wrzucić zdjęcie?
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.