Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-22, 18:38   #151
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Chętnie dołączę do tak zacnego grona Wizażanek z nadzieją, że otrzymam tu pomoc. Niestety jeszcze nie dysponuję żadnym zbiorem kosmetyków naturalnych, bo jak do tej pory sądziłam, że w końcu trafię na odpowiednie kosmetyki albo na drogeryjnych albo na aptecznych półkach. Przyznam się Wam szczerze, że już straciłam nadzieję. Moja cera wygląda coraz gorzej. Mam 35 lat, przeszłam przez późny trądzik (grudkowo-krostkowy), obecnie nie mam już zmian trądzikowych, niemniej moją zmorą jest wciąż mocno zanieczyszczona skóra (zaskórniki), którą zapycha chyba wszystko, do tego przebarwienia, których dorobiłam się eksperymentując samej z kwasami bez odpowiedniego zabezpieczenia UV, no i niestety zmarszczki, choć tych jest bardzo mało. I tak sobie pomyślałam, że może najwyższy czas przerzucić się na kosmetyki naturalne, skoro te "nienaturalne" w żaden sposób nie pomagają. Może jest wśród Was kobietka, która ma podobne cechy cery i z powodzeniem pielęgnuje ją właśnie kosmetykami naturalnymi?

Będę wdzięczna za wszelkie Wasze uwagi
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 18:56   #152
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Odpowiadam też przy okazji na pytanie kotwilki o samoopalacze:
Z Lavery zawsze byłam zadowolona, nadaje się do twarzy i ciała. Mam pat&rub z bronzerem - jest fajny, efekt natychmiastowy, ale brudzi ubranie (lepiej nie zakładać białego). Mój najnowszy zakup (pierwszy post w tym wątku) green people też daje radę, nie pachnie samoopalaczem tylko ziołowo-warzywnie co na początku jest trochę dziwaczne, a potem ten zapach przeradza się w coś jakby niszowe perfumy.
Podsumowując Lavera jest najbardziej uniwersalna (twarz i ciało) i chyba najbardziej mi przypadła do gustu
Dzięki! To ja skuszę się jednak na laverę, ma sporo dobrych opinii i jednak pierwsza myśl często jest najlepsza. Na pat&rub to ja mam za dużo jasnych ubrań
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:17   #153
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Porownanie kremów tonujących madara sunflower i p&r jasny beż.

No więc chyba tylko mi sie wydawało, ze madara ciemniejsza .
To są 2 bardzo różne odcienie.
Na zdjęciach po lewej stronie madara, po prawej p&r (przepraszam za paskudna jakość zdjęcia na ręku, ale nie mogłam zrobic nastepnego bo akumulatorki mi padły). Jedno zdjęcie zrobiłam kremom na płatku kosmetycznym, bo to chyba lepsza metoda oceny ich ciemności i odcienia niz na mojej ręce.
p&r jest zdecydowanie bardziej tresciwy, madara jest bardziej wodnista i jakby mniej nasycona kolorem, bardziej transparentna. Jednak nie zauważyłam, aby p&r kryło lepiej, oba są według mnie zbliżone jeśli chodzi o krycie i jest ono minimalne w obu przypadkach. Po madarze twarz mi sie mniej świeci i ona tez lepiej sie wchłania, zapewne ze względu na bardziej wodnistą konsystencje. I to, że p&r jest pomarańczowy to nie jest wina przekłamanych kolorów monitora , ale muszę przyznac, że na twarzy nie ma pomarańczu, na paszczy kolor jest ładnie wtopiony w cerę i nie robi marchewki absolutnie.
Tak juz wczesniej napisałam ja po madarze podobam sie sobie bardziej niz po p&r, ale to może byc tylko moje odczucie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1277.jpg (89,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1272.jpg (56,5 KB, 42 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:39   #154
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Chętnie dołączę do tak zacnego grona Wizażanek z nadzieją, że otrzymam tu pomoc. Niestety jeszcze nie dysponuję żadnym zbiorem kosmetyków naturalnych, bo jak do tej pory sądziłam, że w końcu trafię na odpowiednie kosmetyki albo na drogeryjnych albo na aptecznych półkach. Przyznam się Wam szczerze, że już straciłam nadzieję. Moja cera wygląda coraz gorzej. Mam 35 lat, przeszłam przez późny trądzik (grudkowo-krostkowy), obecnie nie mam już zmian trądzikowych, niemniej moją zmorą jest wciąż mocno zanieczyszczona skóra (zaskórniki), którą zapycha chyba wszystko, do tego przebarwienia, których dorobiłam się eksperymentując samej z kwasami bez odpowiedniego zabezpieczenia UV, no i niestety zmarszczki, choć tych jest bardzo mało. I tak sobie pomyślałam, że może najwyższy czas przerzucić się na kosmetyki naturalne, skoro te "nienaturalne" w żaden sposób nie pomagają. Może jest wśród Was kobietka, która ma podobne cechy cery i z powodzeniem pielęgnuje ją właśnie kosmetykami naturalnymi?

Będę wdzięczna za wszelkie Wasze uwagi
Witamy serdecznie
Nie martw się, że nie masz jeszcze zbioru kosmetyków naturalnych - jesli poddasz sie wszechobecnym tu pokusom to sie zmieni w tempie, jakiego nie jestes w stanie sobie wyobrazic
Ja nie mam kłopotów z tradzikiem, z zaskórnikami różnie.
Ale napewno dla oczyszczenia cery super sprawą są glinki - najbardziej oczyszczająca jest zielona, wiele z nas jej używa i większość jest bardzo zadowolona.
Bardzo fajne sprawy z cerą robi tez olej wspanialy alepii, który jest u nas ostatnio na topie i póki co wszystkim bardzo pasuje. Może być z powodzeniem stosowany także jako krem pod oczy na noc, a zawarte w nim oleje działaja przeciwzmarszczkowo również. Na dzień stosuje pod oczy krem african earth i jestem bardzo zadowolona.
Ja uzywam na dzień kremu sanoflore orzeźwiającego - jest on polecany dla cer problemowych (ale ma też odrobiną kwasu salicylowego i niektóre z nas zalecaja unikac słońca w trakcie jego stosowania - ja nie unikam i nic mi nie jest, ale robie to na własną odpowiedzialność).
Ostatnim moim odkryciem i cudotwórcą dla mojej paszczy jest balsam regenerujący dla dzieci essential care.

Trudno tak napisac Ci w paru słowach o produktach do pielęgnacji naturalnej - najlepiej jakbys przejrzała pierwszą częśc wątku, bo to kopalnia wiedzy na temat przetestowanych przez nas kosmetyków naturalnych!!!
Odszukaj też w pierwszej części wątku sklepy internetowe, w których najczęściej robimy zakupy , bo te najczęściej przez nas wymieniane maja naturalny asortyment i napewno znajdziesz mnóstwo opinii na temat dostepnych tam produktów.
Poprzeglądaj tez nasze albumy i recenzje, które wystawiamy uzywanym przez nas kosmetykom.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:57   #155
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

w kosmetykach-natury.eu wprowadzili Olej Wspaniały - 80 zł przesyłka za free
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tż nie pójdzie do dermatologa. Uważa, że samo przejdzie i mu nie przeszkadza. A powiesz mi chociaż jakich naturalnych kosmetyków używałaś? Teraz Tż kończy krem Pharmaceris i mydło przeciwtrądzikowe Jericho. Chcę kupić mu coś nowego, ale nie mam pojęcia co. Nie mam co też liczyć na to że będzie sobie robił maseczki z glinki Nie mieszkam z nim, nie mam jak go przypilnować:P
Z naturalnych używam: maseczki z glinki (ale mówisz, że nie przejdzie ), mydło z zielonej glinki Tuli (a Anula poleca też te z glinką z Biolandera), olej jojoba, kremdo cery z niedoskonałościami Sanoflore, frakcja sojowa. U mnie hydrolat oczarowy nie podziałał cudów, ale wiem że inne osoby z trądzikiem chwalą sobie.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 20:20   #156
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za pomoc.
I tak się chyba na niego skuszę. Jest pojemny, nie drogi, a i od szamponu poza myciem nic więcej nie wymagam (no może jeszcze aby mi łupieżu czy coś nie narobił).
Lupiezu nie powinny powodowac. Mnie nawet pomogly sie go pozbyc. Podczas wyjazdu uzywalam przez jakis czas szamponu TZ (Fructis wzmacniajacy) i strasznie wysuszyl mi skore glowy. Trudno nazwac to lupiezem, ale mialam taka skorupke z suchej skory Po tym szamponie udalo mi sie to zaleczyc. Generalnie od kiedy uzywam naturalnych szamponow nie mam problemow z lupiezem, czy suchym skalpem. Podobnie jesli chodzi o zele pod prysznic. Po prostu silne detergenty mi nie sluza, a moze nawet powoduja alergie. Poki nie poznalam kosmetykow organicznych, nie wiedzialam, ze to wina kosmetykow. Eliminacja SLS w moim przypadku okazala sie zbawienna.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Porownanie kremów tonujących madara sunflower i p&r jasny beż.

No więc chyba tylko mi sie wydawało, ze madara ciemniejsza .
To są 2 bardzo różne odcienie.
Na zdjęciach po lewej stronie madara, po prawej p&r (przepraszam za paskudna jakość zdjęcia na ręku, ale nie mogłam zrobic nastepnego bo akumulatorki mi padły). Jedno zdjęcie zrobiłam kremom na płatku kosmetycznym, bo to chyba lepsza metoda oceny ich ciemności i odcienia niz na mojej ręce.
p&r jest zdecydowanie bardziej tresciwy, madara jest bardziej wodnista i jakby mniej nasycona kolorem, bardziej transparentna. Jednak nie zauważyłam, aby p&r kryło lepiej, oba są według mnie zbliżone jeśli chodzi o krycie i jest ono minimalne w obu przypadkach. Po madarze twarz mi sie mniej świeci i ona tez lepiej sie wchłania, zapewne ze względu na bardziej wodnistą konsystencje. I to, że p&r jest pomarańczowy to nie jest wina przekłamanych kolorów monitora , ale muszę przyznac, że na twarzy nie ma pomarańczu, na paszczy kolor jest ładnie wtopiony w cerę i nie robi marchewki absolutnie.
Tak juz wczesniej napisałam ja po madarze podobam sie sobie bardziej niz po p&r, ale to może byc tylko moje odczucie.
Anula jestes WIELKA!!! Bardzo Ci dziekuje, ze znalazlas czas, aby zrobic to porownanie, mimo natloku innych zajec. Bardzo mi to pomoglo. Przyznam, ze na podstawie zdjec, bardziej kusi mnie Madara. Postaram sie w ciagu najblizszych dni wpasc do Sephory i obejrzec P&R z bliska, ale Madara mi sie podoba. Jak zastosuje samoopalacz, powinna byc ok. Jeszcze raz dziekuje
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 20:28   #157
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Lupiezu nie powinny powodowac. Mnie nawet pomogly sie go pozbyc. Podczas wyjazdu uzywalam przez jakis czas szamponu TZ (Fructis wzmacniajacy) i strasznie wysuszyl mi skore glowy. Trudno nazwac to lupiezem, ale mialam taka skorupke z suchej skory Po tym szamponie udalo mi sie to zaleczyc. Generalnie od kiedy uzywam naturalnych szamponow nie mam problemow z lupiezem, czy suchym skalpem. Podobnie jesli chodzi o zele pod prysznic. Po prostu silne detergenty mi nie sluza, a moze nawet powoduja alergie. Poki nie poznalam kosmetykow organicznych, nie wiedzialam, ze to wina kosmetykow. Eliminacja SLS w moim przypadku okazala sie zbawienna.
Moje włosy i tak dawały radę, nawet z SLS, ale pod koniec zaczęła mnie swędzieć głowa. Od lutego używam Babydream, który nie ma SLS ani innych takich, jest dobrze, ale po prostu mi się znudził.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 20:54   #158
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
w kosmetykach-natury.eu wprowadzili Olej Wspaniały - 80 zł przesyłka za free

Z naturalnych używam: maseczki z glinki (ale mówisz, że nie przejdzie ), mydło z zielonej glinki Tuli (a Anula poleca też te z glinką z Biolandera), olej jojoba, kremdo cery z niedoskonałościami Sanoflore, frakcja sojowa. U mnie hydrolat oczarowy nie podziałał cudów, ale wiem że inne osoby z trądzikiem chwalą sobie.
Czyli frakcja Ci się spodobała?
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość

Anula jestes WIELKA!!! Bardzo Ci dziekuje, ze znalazlas czas, aby zrobic to porownanie, mimo natloku innych zajec. Bardzo mi to pomoglo. Przyznam, ze na podstawie zdjec, bardziej kusi mnie Madara. Postaram sie w ciagu najblizszych dni wpasc do Sephory i obejrzec P&R z bliska, ale Madara mi sie podoba. Jak zastosuje samoopalacz, powinna byc ok. Jeszcze raz dziekuje
Bardzo proszę polecam się zawsze.
Do mnie tez jakos madara bardziej przemawia i kolorystycznie i efektem .

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Moje włosy i tak dawały radę, nawet z SLS, ale pod koniec zaczęła mnie swędzieć głowa. Od lutego używam Babydream, który nie ma SLS ani innych takich, jest dobrze, ale po prostu mi się znudził.
A próbowałaś szamponow alterry?
Ten zwiekszający objętość jest całkiem fajny u mnie tak jakby delikatni delikatnie usztywnial włos, ale w pozytywnym znaczeniu. Mi sie taki efekt na moch cienkich i delikatnych wlosach podoba.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 20:58   #159
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A próbowałaś szamponow alterry?
Ten zwiekszający objętość jest całkiem fajny u mnie tak jakby delikatni delikatnie usztywnial włos, ale w pozytywnym znaczeniu. Mi sie taki efekt na moch cienkich i delikatnych wlosach podoba.
Nie. Dzisiaj byłam w Rossmannie i na nie patrzyłam, ale na żaden się nie zdecydowałam. Kupiłam za to krem pod oczy, w końcu się zdecydowałam, który chcę.
Chyba zamówię ten szampon z Bentley Organic albo... albo ten: http://www.galeria-natury.pl/product...likatnych.html bo też mi się spodobał. Czy któraś z Was go używała i coś więcej może mi na jego temat powiedzieć?

Tak w ogóle widzę Anula, że oceniłaś kolejne produkty i widzę również, że nie dodali ich ze składami chociaż ja wszędzie składy wpisywałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:00
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 21:05   #160
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

hehe, kupiłam okularki

Dziewczyny możecie coś napisać o tych niebielonych chlorem wacikach z Rossa? Które to?

Ostatnio myłam głowę przez 5 dni wyłącznie JMO nie używając odżywki, Wieczornym pierwiosnkiem i Cynk i szałwia chyba i uwielbiam te szampony Fakt, że średnio się pienią i koszmarnie plączą włosy, ale późniejszy efekt jest świetny : D
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 21:31   #161
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czyli frakcja Ci się spodobała?

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
hehe, kupiłam okularki

Dziewczyny możecie coś napisać o tych niebielonych chlorem wacikach z Rossa? Które to?

Ostatnio myłam głowę przez 5 dni wyłącznie JMO nie używając odżywki, Wieczornym pierwiosnkiem i Cynk i szałwia chyba i uwielbiam te szampony Fakt, że średnio się pienią i koszmarnie plączą włosy, ale późniejszy efekt jest świetny : D
O te:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Lilibe...metyczne,97222
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 21:35   #162
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ma Octinoxate i Oxybenzone jako filtry - ale to nie są filtry mineralne (dwutlenek tytanu, tlenek cynku)
Przepraszam, nie doczytałam

Używałyście peelingu różanego z Argile provence ten?

http://biolander.com/produkty/produc...arzy-bio-50ml/

Czy on jest ostry? nadaje się dla cery naczynkowej wrażliwej?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:37
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 21:39   #163
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

O rany boskie! Trzy dni mnie nie było, a Wy nie tylko w nowym wątku, ale już na 6 stronie! Usprawiedliwiam swą nieobecność-udzielałam się w wątkach włosowych, gdyż od włosów zaczęłam moją naturalną pielęgnację. Olejowałam i hennowałam. Nie zaniedbałam jednak zakupów, olej wspaniały już do mnie śmiga Zastanawiałam się jeszcze nad tym z róży rdzawej zwłaszcza pod kątem rozjaśnienia moich twarzowych przebarwień, ale poczekam. Zobaczę najpierw jak się wspaniały sprawuje na mojej cerze.
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:32   #164
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Muszę wrócić do domu, tęsknię za olejami : > Już się przyzwyczaiłam.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:33   #165
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie. Dzisiaj byłam w Rossmannie i na nie patrzyłam, ale na żaden się nie zdecydowałam. Kupiłam za to krem pod oczy, w końcu się zdecydowałam, który chcę.
Chyba zamówię ten szampon z Bentley Organic albo... albo ten: http://www.galeria-natury.pl/product...likatnych.html bo też mi się spodobał. Czy któraś z Was go używała i coś więcej może mi na jego temat powiedzieć?

Tak w ogóle widzę Anula, że oceniłaś kolejne produkty i widzę również, że nie dodali ich ze składami chociaż ja wszędzie składy wpisywałam.
I pojawiły się produkty argile provence i je juz tez oceniłam
A który krem pod oczy kupiłaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:38   #166
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Uwielbiam te płatki, są niesamowie wydajne i bardzo dobrej jakości.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:47   #167
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I pojawiły się produkty argile provence i je juz tez oceniłam
A który krem pod oczy kupiłaś?
Wahałam się między AA wrażliwa natura a Alterrą z tej serii dla cery młodej i problemowej. Wybrałam ten drugi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:49   #168
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywać i analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Uwielbiam Cię za to! Mnie też kiedyś spotkała podobna sytuacja, ale ja nie potrafię odpyskować.
Za to dzięki Twojemu szkoleniu jestem w posiadaniu próbek sanoflore. Kupowałam w sp ostatnio olejek rycynowy i herbaciany, to dzięki Tobie!
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 01:08   #169
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wahałam się między AA wrażliwa natura a Alterrą z tej serii dla cery młodej i problemowej. Wybrałam ten drugi.
I jak Ci się sprawuje ten krem? Chodzi o ten z fioletowej serii?
Mam do Was pytanie. Czy balsam Tisane jest w miarę naturalny? W ilu procentach? Bo nie chcę z niego rezygnować, a nie wiem dokładnie ile z jego składu to nieprzyjemności, nie chcę się naciąć

I się niedługo wystawię ze swoim zbiorem w końcu
Na szczęście od paru lat interesuję się składami, więc większość jestem w stanie sama dobrze wybrać. To pomaga przy zakupach naturalnych. Nie dam się nabrać na greenwashing
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-07-23 o 01:10
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 01:29   #170
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A nie pomyliło Ci sie z LipSmackerem? bo ja Badgera nigdy nie widziałam w SP
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Ten tekst boski.
Badgera w SP? Ja nigdy nie widziałam.
hehe

No właśnie mi się nei pomyliło, sama byłam zdziwiona. W swoim mieście, znaczy w Warszawie, odwiedzam SP w Arkadii lub w Złotych Tarasach i przynajmniej w jednym z nich widziałam go jakiś czasu temu przy kasach (ale było to z 3-4 miesiące temu chyba już) tam wiszący za sprzedawcami. Właśnie w słoiczku czy tam tej puszeczce małej okrągłej, dokładnie taki jak ja mam. LipSmackersy są w sztyfcie.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Miss Puppet, kuruj się
No właśnie dziś minęło 2 tygodnie od mega zmoknięcia, jestem w połowie kuracji antybiotykami i... jest znów gorzej. Gardło zaczęło mnie znów boleć, mega gorączka, wszystko mnie boli jakbym jakąś grypę miałam (a to był kłopot po tygodniu wyłącznie z 'gardłęm raną' i kaszlem, ale nie wiem może to po myciu włosów? Bo chciałam nie użyć tym razem w ogóle, nawet do podsuszenia włosów, suszarki i tak czekałam aż wyschną, i czekałam, i czekałam, i po 3h nadal były mokre (nie wilgotne) jakby w ogóle nie wyschły przez te 3 godziny więc je trochę podsuszyłam no i nie były suche kompletnie jak szłam spać bo kurczę ile jeszcze miałam czekać, było po 6tej... muszę spytać dziewczyny na wątków kręconowłosych o jakieś super sposoby wysuszania włosów bez suszarki bo kurczę jak jest ciepło w ciągu dnia to mi w końcu przy drobnym podsuszeniu ich przy skalpie wyschną po tych powiedzmy 4h, no ale kurcze nie mam zawsze czasu myć głowę w ciągu dnia i łazić z takimi włosami ciągle mokrymi. Trzymam i tak je w ręczniku 15-20 minut, ale dłużej nie mogę bo oklapną i zaczną się bardziej przetłuszczać. Ta cała regeneracja moich włosów to widzę jeszcze dłuuuuuuga droga przede mną.
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 08:56   #171
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było widzę ze mamy nową część wątku świetnie Ja ostatnio więcej podczytuję.

Dzisaj Wam uprzejmie donoszę własnie na Facebooku przeczytałam o promocji w kosmetykach natury

Tylko w ten weekend za zamówienie za minimum 50 zł dostajesz 5% rabatu, za zamówienie za minimum 100 zł dostajesz 10% rabatu, za 200 zł dostajesz 15% rabatu. Promocja nie dotyczy produktów przecenionych. Serdecznie zapraszamy!

Ja już składam zamówienie a dla tych co nie znaja stony podaje link www.kosmetyki-natury.eu

Mam pytanie czy którąś z Was zapychał olej nigella z alepii? Ja chyba nie moge go używać dostałam na czole takie wielkie góle po nim
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:04   #172
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wahałam się między AA wrażliwa natura a Alterrą z tej serii dla cery młodej i problemowej. Wybrałam ten drugi.
A wiesz, ostatnio wybierałam krem dla mamy i oglądając ten pod oczy dla cery młodej o Tobie pomyslałam opakowanie miał śliczne i Ty mi od razu do głowy przyszłaś
Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
hehe

No właśnie mi się nei pomyliło, sama byłam zdziwiona. W swoim mieście, znaczy w Warszawie, odwiedzam SP w Arkadii lub w Złotych Tarasach i przynajmniej w jednym z nich widziałam go jakiś czasu temu przy kasach (ale było to z 3-4 miesiące temu chyba już) tam wiszący za sprzedawcami. Właśnie w słoiczku czy tam tej puszeczce małej okrągłej, dokładnie taki jak ja mam. LipSmackersy są w sztyfcie.



No właśnie dziś minęło 2 tygodnie od mega zmoknięcia, jestem w połowie kuracji antybiotykami i... jest znów gorzej. Gardło zaczęło mnie znów boleć, mega gorączka, wszystko mnie boli jakbym jakąś grypę miałam (a to był kłopot po tygodniu wyłącznie z 'gardłęm raną' i kaszlem, ale nie wiem może to po myciu włosów? Bo chciałam nie użyć tym razem w ogóle, nawet do podsuszenia włosów, suszarki i tak czekałam aż wyschną, i czekałam, i czekałam, i po 3h nadal były mokre (nie wilgotne) jakby w ogóle nie wyschły przez te 3 godziny więc je trochę podsuszyłam no i nie były suche kompletnie jak szłam spać bo kurczę ile jeszcze miałam czekać, było po 6tej... muszę spytać dziewczyny na wątków kręconowłosych o jakieś super sposoby wysuszania włosów bez suszarki bo kurczę jak jest ciepło w ciągu dnia to mi w końcu przy drobnym podsuszeniu ich przy skalpie wyschną po tych powiedzmy 4h, no ale kurcze nie mam zawsze czasu myć głowę w ciągu dnia i łazić z takimi włosami ciągle mokrymi. Trzymam i tak je w ręczniku 15-20 minut, ale dłużej nie mogę bo oklapną i zaczną się bardziej przetłuszczać. Ta cała regeneracja moich włosów to widzę jeszcze dłuuuuuuga droga przede mną.
WoW!! to sie urządziłaś kobieto... Zdrówka kochana
Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było widzę ze mamy nową część wątku świetnie Ja ostatnio więcej podczytuję.

Dzisaj Wam uprzejmie donoszę własnie na Facebooku przeczytałam o promocji w kosmetykach natury

Tylko w ten weekend za zamówienie za minimum 50 zł dostajesz 5% rabatu, za zamówienie za minimum 100 zł dostajesz 10% rabatu, za 200 zł dostajesz 15% rabatu. Promocja nie dotyczy produktów przecenionych. Serdecznie zapraszamy!

Ja już składam zamówienie a dla tych co nie znaja stony podaje link www.kosmetyki-natury.eu

Mam pytanie czy którąś z Was zapychał olej nigella z alepii? Ja chyba nie moge go używać dostałam na czole takie wielkie góle po nim
My własnie skończylismy nigelle alepii - mnie ciutke podsuszał, ale tż się w nim zakochał. Nigdy nas po nim nie wysypało, wręcz odwrotnie własnie - tż pięknie ograniczył wyskakiwanie niespodzianek na twarzy, a mial z tym naprawde ogromny problem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:11   #173
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I jak Ci się sprawuje ten krem? Chodzi o ten z fioletowej serii?
Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
No właśnie mi się nei pomyliło, sama byłam zdziwiona. W swoim mieście, znaczy w Warszawie, odwiedzam SP w Arkadii lub w Złotych Tarasach i przynajmniej w jednym z nich widziałam go jakiś czasu temu przy kasach (ale było to z 3-4 miesiące temu chyba już) tam wiszący za sprzedawcami. Właśnie w słoiczku czy tam tej puszeczce małej okrągłej, dokładnie taki jak ja mam. LipSmackersy są w sztyfcie.

No właśnie dziś minęło 2 tygodnie od mega zmoknięcia, jestem w połowie kuracji antybiotykami i... jest znów gorzej. Gardło zaczęło mnie znów boleć, mega gorączka, wszystko mnie boli jakbym jakąś grypę miałam (a to był kłopot po tygodniu wyłącznie z 'gardłęm raną' i kaszlem, ale nie wiem może to po myciu włosów? Bo chciałam nie użyć tym razem w ogóle, nawet do podsuszenia włosów, suszarki i tak czekałam aż wyschną, i czekałam, i czekałam, i po 3h nadal były mokre (nie wilgotne) jakby w ogóle nie wyschły przez te 3 godziny więc je trochę podsuszyłam no i nie były suche kompletnie jak szłam spać bo kurczę ile jeszcze miałam czekać, było po 6tej... muszę spytać dziewczyny na wątków kręconowłosych o jakieś super sposoby wysuszania włosów bez suszarki bo kurczę jak jest ciepło w ciągu dnia to mi w końcu przy drobnym podsuszeniu ich przy skalpie wyschną po tych powiedzmy 4h, no ale kurcze nie mam zawsze czasu myć głowę w ciągu dnia i łazić z takimi włosami ciągle mokrymi. Trzymam i tak je w ręczniku 15-20 minut, ale dłużej nie mogę bo oklapną i zaczną się bardziej przetłuszczać. Ta cała regeneracja moich włosów to widzę jeszcze dłuuuuuuga droga przede mną.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiesz, ostatnio wybierałam krem dla mamy i oglądając ten pod oczy dla cery młodej o Tobie pomyslałam opakowanie miał śliczne i Ty mi od razu do głowy przyszłaś
Kretka, dopiero wczoraj użyłam pierwszy raz, więc zobaczymy. Ale próbka kremu pod oczy z Sanoflore za pierwszym razem zrobiła dużo większe wrażenie na mnie.
Miss Puppet, muszę się bardziej rozejrzeć. Może i ja trafię na Badgera, w któryś piękny dzień. I kuruj się, kuruj.
Anula, dzięki, że myślisz o mnie w wolnej chwili ^^
Tak w ogóle przetestowały kolejny krem od ciebie. Kurde dobre są, dobre.

A tak w ogóle dziewczyny jestem trochę zawiedziona mydełkiem Tuli. Jakoś tak mnie nie oczarowało i coś mi w nim nie pasuje... No ale może po prostu potrzebuję czasu i w końcu się przyzwyczaję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-23 o 09:15
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:18   #174
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
w kosmetykach-natury.eu wprowadzili Olej Wspaniały - 80 zł przesyłka za free

.
Ale się cieszę
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Ostatnio myłam głowę przez 5 dni wyłącznie JMO nie używając odżywki, Wieczornym pierwiosnkiem i Cynk i szałwia chyba i uwielbiam te szampony Fakt, że średnio się pienią i koszmarnie plączą włosy, ale późniejszy efekt jest świetny : D
Zazdroszczę Ci,że te szampony Ci pasują i jeszcze widzisz działanie ich bez odżywki.
Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
O rany boskie! Trzy dni mnie nie było, a Wy nie tylko w nowym wątku, ale już na 6 stronie! Usprawiedliwiam swą nieobecność-udzielałam się w wątkach włosowych, gdyż od włosów zaczęłam moją naturalną pielęgnację. Olejowałam i hennowałam. Nie zaniedbałam jednak zakupów, olej wspaniały już do mnie śmiga Zastanawiałam się jeszcze nad tym z róży rdzawej zwłaszcza pod kątem rozjaśnienia moich twarzowych przebarwień, ale poczekam. Zobaczę najpierw jak się wspaniały sprawuje na mojej cerze.
Ja mam ten i ten,tyle tylko,że z róży stoi jeszcze nieotwarty.A moja siostra z przebarwieniami po trądziku zaczęła właśnie używać tego z róży-jestem strasznie ciekawa czy jej coś pomoże.Moja mam też go wczoraj pierwszy raz chlapnęła na twarz i mówiła,że pierwsze wrażenie pozytywne.Sama się nie mogę doczekać kiedy go otworze,bo mam przebarwienia(ale już tyci-tyci,bo wcześniej pięknie olej wspaniały się z nimi rozprawił)I kocham w tych olejach to,że nie muszę osobno kupować kremu pod oczy,bo pod nie używam oleju właśnie.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Uwielbiam te płatki, są niesamowie wydajne i bardzo dobrej jakości.
Muszę je kupić.Ja nie miałam pojęcia o tych płatkach,że są wybielane
Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było widzę ze mamy nową część wątku świetnie Ja ostatnio więcej podczytuję.

Dzisaj Wam uprzejmie donoszę własnie na Facebooku przeczytałam o promocji w kosmetykach natury

Tylko w ten weekend za zamówienie za minimum 50 zł dostajesz 5% rabatu, za zamówienie za minimum 100 zł dostajesz 10% rabatu, za 200 zł dostajesz 15% rabatu. Promocja nie dotyczy produktów przecenionych. Serdecznie zapraszamy!

Ja już składam zamówienie a dla tych co nie znaja stony podaje link www.kosmetyki-natury.eu

Mam pytanie czy którąś z Was zapychał olej nigella z alepii? Ja chyba nie moge go używać dostałam na czole takie wielkie góle po nim
Kop w dupsko Ci się należyŁadnie to tak długo się nie odzywać?żeby mi to było ostatni raz
O nie!po co napisałaś o tym rabaciejuż mnie trzęsie aby coś zamówić
A kupiłaś może tą maseczkę za 100zł nad którą się zastanawiałyśmy?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:19   #175
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A tak w ogóle dziewczyny jestem trochę zawiedziona mydełkiem Tuli. Jakoś tak mnie nie oczarowało i coś mi w nim nie pasuje... No ale może po prostu potrzebuję czasu i w końcu się przyzwyczaję.
Wachlarzyku, a które?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:25   #176
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, a które?
Czekoladowa owsianka, tak się nazywa.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Ooo, dużo sztuk i cena też nie jest jakaś wygórowana. Spodziewałam się, że to zaraz majątek będzie kosztować albo będzie mieć w opakowaniu tyle płatków, co kot napłakał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:26   #177
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czekoladowa owsianka, tak się nazywa.
Też mnie nie oczarowało. Moi faworyci z Tuli to: kokosowe, węglowe, marchewkowe.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:26   #178
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czekoladowa owsianka, tak się nazywa.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------




.
Mnie też to mydło nie zachwyciło ani trochę.Nie zniechęcaj się do nich po tym,bo jest kilka naprawdę świetnych.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:28   #179
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Też mnie nie oczarowało. Moi faworyci z Tuli to: kokosowe, węglowe, marchewkowe.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mnie też to mydło nie zachwyciło ani trochę.Nie zniechęcaj się do nich po tym,bo jest kilka naprawdę świetnych.
Uff, to super, bo już myślałam, że mam jakieś kosmiczne wymagania, bo wy się tak wszystkie zachwycałyście.
Tak w ogóle pod koniec czerwca dodałam je do KWC, więc możecie ocenić jeżeli chcecie.
Anakazar czy dodali już ten fluid czy podkład czy co to tam było, o który mnie prosiłaś? Ja nie pamiętam firmy i nie mogę sprawdzić.
W ogóle wczoraj się wściekłam, że dodali dwa produkty bez składu chociaż ja skład wszędzie podawałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:34   #180
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Też mnie nie oczarowało. Moi faworyci z Tuli to: kokosowe, węglowe, marchewkowe.
U mnie te dwa to też faworyci.Marchewkowe czeka na swoją kolej.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Sekretny buuu dalej go nie ma;/!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.