Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 16:23   #4531
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
karola kocham Cię myślałam że tylko ja jestem taka obojętna na te wszystkie nowinki
ja mam dwie lewe rynce i nogi jeśli o wszelkie techniczne sprawy chodzi
I nie przykładam do tego wagi, nie potrzebuję mieć najnowszych i przeładowanych technologią czegokolwiek

Moje zakupy jeśli chodzi o aparaty, laptopy, tel itd. wyglądają mniej więcej tak, że zabieram ze sobą brata. Chodzimy po sklepie, ja nagle krzyczę: "Aaaallleee ładny/a/e" a brat patrzy co to tam jest i mówi czy warto kupić
Typowa baba ze mnie i nic na to nie poradzę
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:30   #4532
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybrudzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny

światło dzienne:




z lampą:



no i próbka topu matującego, jestem baaaaardzo zadowolona, na trzeci dzień trochę się wybłyszyczył (taka satynka się zrobiła)


__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2012-08-22 o 20:31
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:31   #4533
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybruzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny

światło dzienne:




z lampą:



no i próbka topu matującego, jestem baaaaardzo zadowolona, na trzeci dzień trochę się wybłyszyczył (taka satynka się zrobiła)


Kolor bombowy!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:34   #4534
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jaaaaa, świetny ten HaMek
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:35   #4535
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

A mnie się kolor tak średnio widzi Ale sprawiłam sobie to.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-08-24 o 08:55
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:42   #4536
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie się kolor tak średnio widzi Ale sprawiłam sobie to.
chcę to ale super!

muszę zmykać z netu, rat mnie męczy

dziewczyny jak cytujecie to nie cytujcie obrazków bo bałagan się robi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:53   #4537
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nie wiem o co mnie pytasz
Ja kupuję tel na zasadzie "pooodoba mi się wizualnie, dzwoni, wysyła smsy- biorę"

Siedziałam trochę na forum Androidków i kilku właścicieli się wypowiadało. Nie narzekają, nic im się nie przycina, nie zacina, nie psuje, dotyk jest spoko; nie trzeba dusić więc to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej za taka cenę

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Dodam, że nie jestem typem gadżeciary i ja tel. używam dosłownie tylko do dzwonienia i wysyłania smsóq. No, od czasu do czasu mi się WiFi przyda i to na serio tyle
Nie widzę potrzeby posiadania w tel. pierdyliarda funkcji, grania w cokolwiek itp. rzeczy Po pierwsze: nie interesuje mnie to, a po drugie: trzeba mieć na coś takiego czas i chęci
Na wakacjach się nam gps przydał.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Śniegowa przystępuje do akcji
Też mam źle dobrany Nie mogę znaleźć dobrego, nawet nie mam co i gdzie poprzymierzać. Średniowiecze



Mogę się rozejrzeć jutro, jak będę wracała. Tylko muszę wiedzieć czy ewentualnie nikt już nie wziął. Coś mi się przypomina, że go widziałam za 11,99 czy jakoś tak.

(..)
Ja też nie Pytam któregoś pięknego dnia czy mają coś na 65/66 w obwodzie. A pani zmierzyła mnie wzrokiem i z lekkim, drwiącym uśmieszkiem "na panią?! Takich się nie produkuje. 75, może jeszcze gdzieś 70. Mniejszych nie produkują". Nigdy więcej moja noga nie przekroczyła progu tegoż sklepu

Jakby nie było, to uprzedzałam


Dzięki


No nic tylko
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie przesadzaj, mi się podobają o też kojarzą mi się (kolorystycznie) z porcelaną
Dzięki, ale widzę niedociągnięcia

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36049323]Zdaj relację jak trochę poużywasz Kiedyś też zastanawiałam się nad zamówieniem jakiegoś z chin, ale w końcu zrezygnowałam.

Dodaje paznokcie. Jakieś krótkie ostatnio są.
I zdjęcia prezentu


Żaden ze mnie ekspert Jeszcze [/QUOTE]

Fajna trawka

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
TU wyglądają na jeszcze mniejsze... Nie jestem fanką takiego wygladu, ale czasem mierząc niektóre ubrania chciałabym być deską kurde
Hehe No dokładnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a co tu jest nieudane ja się pytam?
Kropki

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

dziewczyny jak cytujecie to nie cytujcie obrazków bo bałagan się robi
Staram się zazwyczaj
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 17:10   #4538
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Hej kobietki ! stęskniłam sie zrobiłam sobie kilkudniową labę na wsi
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:47   #4539
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

A propos tej obniżki lakierów My Secret, o której ktoś pisał... To dotyczy tylko kosmetyków z limitki Paradise Lagoon. I odżywek jeszcze Żeby nikt nie biegł na złamanie karku
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:50   #4540
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
ja mam dwie lewe rynce i nogi jeśli o wszelkie techniczne sprawy chodzi
I nie przykładam do tego wagi, nie potrzebuję mieć najnowszych i przeładowanych technologią czegokolwiek
Ja pod wzgledem technicznym ogarniam bez problemu jesli muszę ( np jak mi się coś na kompie dzieje to dotąd grzebię aż sama sobie poradzę )
ale właśnie z drugą częścią się zgodzę całkowicie: nie przykładam wagi, nie czuję potrzeby

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybruzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny

kolejna ślicznota haemowa
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:55   #4541
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny, Wasze paznokcie podglądam chyba od 2 lat - czytam regularnie, ale pokazać swoje pazurki jeszcze się wstydzę. (Nawet miałam już kiedyś porobione fotki do wątku...) Niemniej tak zaśliniłam się do lakierów Editt, że postanowiłam się odezwać
Jutro jadę do Warszawy, czy któraś z Warszawianek wie, gdzie mogę szukać tych lakierów świecących w ciemności i zmieniających kolor? Obiecuję, że jeśli dzięki Wam je dorwę, to wstawię w końcu swoje brzydale Także proszę o ewentualne namiary
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 18:09   #4542
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie się kolor tak średnio widzi Ale sprawiłam sobie to.
Widziałam na żywo chciałam, ale za drogie mi się wydawały
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 18:10   #4543
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos tej obniżki lakierów My Secret, o której ktoś pisał... To dotyczy tylko kosmetyków z limitki Paradise Lagoon. I odżywek jeszcze Żeby nikt nie biegł na złamanie karku
To ja =_=
: what:
Pfffff, nie potrafię czytać i wprowadzam ludzi w błąd :<
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 18:17   #4544
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Widziałam na żywo chciałam, ale za drogie mi się wydawały
Mnie też, ale odczuwałam przemożną ochotę kupienia czegokolwiek

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To ja =_=
: what:
Pfffff, nie potrafię czytać i wprowadzam ludzi w błąd :<
Rozbudzasz chciejstwo Nasze portfele Cię nienawidzą
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 18:28   #4545
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:26
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:02   #4546
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Rozbudzasz chciejstwo Nasze portfele Cię nienawidzą
;c



Cytat:
Przyszłam pokazać paznokcie .
Ale cudo...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:08   #4547
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Nie smutaj się Ameljjo Ja i tak się rzucę na N.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:08   #4548
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niestety jak większość kobiet.
Ale jak widzisz, da się to ogarnąć.
Zdecydowanym plusem jest to, że jak miałam dobierany jakieś 2 lata temu z okładem, to nosiłam 70F. Teraz noszę 65G-H I to raczej H. Więc dobrze dobrany stanik powiększa biust
Ja mam dobrze dobrany, więc należę do mniejszości
Mam 70F, ale to tylko wyjściowy rozmiar, który różni się w zależności od modelu i producenta.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mam problem. Niektóre z Was na tym wątku są ode mnie starsze. Mam dopiero 16 lat i jednak wypadałoby okazać szacunek, a nie odnosić się per "Ty"
Możesz do mnie mówić "pani Zła"

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W ogóle! Wstawiam moje golasy na prawej ręce, w celu pokazania jak szybko dokonał się u mnie przyrost paznokcia.
Po lewej- zdjęcie z 16 lipca
Po prawej- z dzisiaj. (łee widać drzazgę :<
Sama jestem w szoku
Fantastyczny efekt Aż się wierzyć nie chce, że to tak szybko.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Eeeeee... na forum jest trochę inaczej niz normalnie... tutaj wszystkie jesteśmy koleżankami i nikt nikomu nie ma za złe odnoszenia się per "ty", uważam ze nawet głupio byłoby jakbyś do Sniegowej czy Złej mówiła "pani" chociaż mają dzieci w wieku niektórych z nas
Ja to w sumie mam dziecko starsze od niektórych z Was

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No i zakończyłam dzisiaj swoją karierę na stażu. Znowu bezrobocie
Dziewczyny na pożegnanie kupiły mi lakier Aż się rozbeczałam


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Fajny
Jestem gadżeciarą, ale pierwszy raz go widzę

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36049323]Dodaje paznokcie. Jakieś krótkie ostatnio są.
I zdjęcia prezentu
[/QUOTE]

Zacny prezencik i ładne pudełeczko
Pazurki też mi się podobują, a w szczególności kolorek

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybruzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny
Piękny
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:06   #4549
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Apropo biustonoszy. To niedawno kupiłam na allegro z Triumpha (za 49,99)-bez usztywnień, z samym drutem- taki stricte na lato, żeby się piersi nie grzały Także polecam, model baaaardzo wygodny. ślicznie wygląda na ciele, na upały idealny.
nie lubię u nich nic... patrzyły na mnie panie jakoś dziwnie jak zapytałam o rozmiar, a moją koleżanke to w ogóle (ona chciała G czy H chyba..)



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie lubię trimfa.... Nie maja ludzkich rozmiarów, na zdjęciach modelki mają źle dobrane, i wyfotoszopowane sa na maksa- tak jak tu na tej fotce
Jak ostatnio weszłam do ich salonu o swój rozmiar pytając, to pani na mnie jak na dziwadło popatrzyła i powiedziała że TAKICH rozmiarów to oni nie mają....
o to to... dokładnie to samo miała koleżanka... a na mnie gdzieś też nie było nic chyba... (65E-F)

Za to jak opowiadałam Wam kiedyś chostorię, zę poprosiłam w salonie o rozmiar 65G (nosze normalnie 30F, ale że to polska rozmiarówka króra ma miski o oczko mniejsze i nie ma FF...) to pani zrobiła oczy jak pięciozłotówki i "ale to dla pani????" Ja mówię, ze tak, że właśnie taki mam na sobie. Nie było G dała mi F z wielkim niedowierzaniem i aż ją poprosiłam do przymierzalni niech zobaczy... oczy miała jak jeszcze większe pięciozłotówki i "noooo faktycznie za mały...."

To właśnei Avę mierzyłam wtedy. Zamówiłam potem G, ale trochę mogłam obwód większy wziąć... kiedyś pomyslę o tym modelu bo mój 65G nosi moja kumpela teraz...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie bardziej zszokowała reakcja ekspedientki
dokłądnie, co do reakcji ekspedientek to pisałam już keidyś i dzisiaj też... babka dość mila nawet była, także postanowiłam ją uświadomić a nie wyjść i nigdy do sklepu nie powrócić...

Teraz go zlikwidowali całkiem....

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczne, ale jednak nie jest to dla mnie zastępstwo revlona
no nei jest to to samo jednak, ale jak dla mnie wystarczy Niebieską wersję też kiedyś zrobię

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
są u nas?
a owszem, jutro ci poopowiadam

(mam jutro małą Malinkową randkę )

Cytat:
a gdzie nudziaki?
zaraz wklejam

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybruzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny


no i próbka topu matującego, jestem baaaaardzo zadowolona, na trzeci dzień trochę się wybłyszyczył (taka satynka się zrobiła)

faaaajny a top z jakiej firmy ?

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Hej kobietki ! stęskniłam sie zrobiłam sobie kilkudniową labę na wsi
noo to masz pewnie epopeję do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wasze paznokcie podglądam chyba od 2 lat - czytam regularnie, ale pokazać swoje pazurki jeszcze się wstydzę. (Nawet miałam już kiedyś porobione fotki do wątku...) Niemniej tak zaśliniłam się do lakierów Editt, że postanowiłam się odezwać
Jutro jadę do Warszawy, czy któraś z Warszawianek wie, gdzie mogę szukać tych lakierów świecących w ciemności i zmieniających kolor? Obiecuję, że jeśli dzięki Wam je dorwę, to wstawię w końcu swoje brzydale Także proszę o ewentualne namiary
mi się wydaje, ze możesz je prędzej znaleźć w jakiejś małej mieścinie (ja u siebie mam np...)
ale niech warszawianki się wypowiedzą (dla dwóch ja robiłam zakupy więc raczej nie bardzo miały gdzie ich szukać same...)

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Coś Wam pokaże, bo mi się strasznie podoba... niby dubstep to nie mój typ muzyki... ale dziewczyna na skrzypcach... i całosć AHHHHH klik
A tu w sumie pomysł na video mi się podoba, muzyka też ok... ale to pierwsze mnie zabiło bardziej
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-22 o 20:07
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 20:06   #4550
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

mi się wydaje, ze możesz je prędzej znaleźć w jakiejś małej mieścinie (ja u siebie mam np...)
ale niech warszawianki się wypowiedzą (dla dwóch ja robiłam zakupy więc raczej nie bardzo miały gdzie ich szukać same...)
Mgiełka, dziękuję, coś mi się wydawało, że Karola z Warszawy jest, i że te lakiery widziała czyli coś pochrzaniłam U siebie byłam już we wszystkich sklepach 'wszystko po..' i niestety w jednym tylko były Editty, i to tylko magnetyczne i diamonds.
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:09   #4551
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Mgiełka, dziękuję, coś mi się wydawało, że Karola z Warszawy jest, i że te lakiery widziała czyli coś pochrzaniłam U siebie byłam już we wszystkich sklepach 'wszystko po..' i niestety w jednym tylko były Editty, i to tylko magnetyczne i diamonds.
A Karola to nie wiem, ale szukała dla nas u siebie i nie znalazła... Ja u siebie mam je w Chińskim centrum..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:20   #4552
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

noo to masz pewnie epopeję do nadrobienia

no już nadrobiłam, widze,że piękne paznokcie tu przeciekały przez ten czas i jakieś paznokciowe sprzeczki.. dużo się działo

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przyszłam pokazać paznokcie .



Aż mi się smutno robi, gdy na nie patrzę, bo paznokieć wskazującego palca, mimo sklejania, nie przetrwał
[*] pazurek , swietny lakier

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybruzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny

światło dzienne:




z lampą:



no i próbka topu matującego, jestem baaaaardzo zadowolona, na trzeci dzień trochę się wybłyszyczył (taka satynka się zrobiła)



troche z daleka marmurkowy a kształt pazurków super
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:46   #4553
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, ten olejek papaja&migdały podobnież nie będzie wycofany.
To tylko chwilowe problemy z dostawcami - podobno klik
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:47   #4554
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Kolor bombowy!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kropki
perfekcjonistka przecież bardzo ładnie wyszły!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos tej obniżki lakierów My Secret, o której ktoś pisał... To dotyczy tylko kosmetyków z limitki Paradise Lagoon. I odżywek jeszcze Żeby nikt nie biegł na złamanie karku
no ale paradajsy tez pikne jak ktoś nie ma można lecieć
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kolejna ślicznota haemowa

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przyszłam pokazać paznokcie .
Aż mi się smutno robi, gdy na nie patrzę, bo paznokieć wskazującego palca, mimo sklejania, nie przetrwał

nie martw, urośnie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Piękny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a owszem, jutro ci poopowiadam

(mam jutro małą Malinkową randkę )

faaaajny a top z jakiej firmy ?
moja Mgiełunia

a top z zestawu tego H&M (4 lakiery i macik)
swoją drogą jest bardzo dobry bez smug! ładnie matuje, dobrze się trzyma
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
troche z daleka marmurkowy a kształt pazurków super

kształt jeszcze do wypracowania. bo czekam na odrośnięcie 2 pazurków
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:30   #4555
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

moja Mgiełunia

a top z zestawu tego H&M (4 lakiery i macik)
swoją drogą jest bardzo dobry bez smug! ładnie matuje, dobrze się trzyma


Ooooo widzisz ja miałam tylko z essence ale mało używam..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:57   #4556
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez kqq
A braciszek ma 16 lat serio mówię.
zachowuje się na 12



Cytat:
Mnie też o dowód pytają jak alkohol kupuję
mnie bardzo rzadko



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jaki, gdzie? Nie zjada podkładu? Nie robi smug? Efekt fotoszopa, lepszy niż paluszkami?
kupiony w rossmannie na przecenie ! nie zjada, nie robi smug, był efekt photoshopa ale to przed za ciemny fluid mami, poza tym jestem w nim zakochana

Cytat:
Taksówkarz to pikuś, ale to... to już poważna sprawa
a no...a w listopadzie dopiero skończę 20 lat!


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36049323]Zdaj relację jak trochę poużywasz Kiedyś też zastanawiałam się nad zamówieniem jakiegoś z chin, ale w końcu zrezygnowałam.

Dodaje paznokcie. Jakieś krótkie ostatnio są.
I zdjęcia prezentu


Żaden ze mnie ekspert Jeszcze [/QUOTE]

ładny ten prezent

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybrudzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny
tak o sam lakier fuuu, ale na paznokciach, rewelacja *_*


Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przyszłam pokazać paznokcie .
....





jaram się stempelkiem i nie umiem go obsłużyć
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:33   #4557
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm może za wolno? Ja w sumie mam z essence płytkę i odbijam ok. Może stempel trzeba przetrzeć pilniczkiem...
gdzieś też słyszałam o plastelinie... tylko nie wiem co z nią trzeba było zrobić żeby stempel uruchomić...

aaaaaaaaaaaaaaaa i paznokcie mam. Coś ala Revlon dziewczyn, tylko bardziej w fiolet Lolli zgapiłam tu twoje mani :
Pilniczkiem mówisz? Spróbuję.

Ładne ale dla mnie przesłodzone.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pisz wszystko co wiesz!
1. Uwielbiam to uczucie ciepła rozgrzanego wosku.
2. Boli sto razy mniej od debilatora (Śniegowa )
3. Nie kupujcie tanich podgrzewaczy bo siadają, lepiej zainwestować troszkę więcej i kupić profesjonalny (100-200 zł i będzie ok).
4. Ja lubię woski do skóry wrażliwej z aloesem przykładowo. Raz kupiłam czekoladowy i pomarańczowy - nie pachniały i dostałam uczulenia.
5. Przez 3 tygodnie chodzę jak goryl ale później mam spokój.
6. Drugi rok się woskuję i włoski są delikatniejsze - ale nadal rosną zabójczo szybko.
7. Czasami w przeciągu 3 tygodni trzeba niektóre miejsca jednorazówką przejechać (bynajmniej ja muszę).

Na razie tyle mi przyszło do głowy.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36040609]Obnażam się.Serdeczny klejony [/QUOTE]
Nic nie widać.
Jaki masz klej?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ten temat wraca tu jak bumerang.
Na spotkaniu koniecznie wypytam Cię dokładnie gdzie ten salon Li... cośtam co mi go polecałaś bo aktualnie jest lato a ja zakrywam dekolt bo mój biust wygląda.. jakbym go nie miała po zrzuceniu teraz kilku kg.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3604470 1]
Drugie zdjęcie to moja radosna twórczość i treningi cieniowania... Kiszka trochę, ale top zakrył co trzeba, chociaż do ideału mi daleko [/QUOTE]
Też takie kiedyś zrobiłam ale czerwony u góry. Piękne są.
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36049323]
Dodaje paznokcie. Jakieś krótkie ostatnio są.
I zdjęcia prezentu [/QUOTE]
No troszke krótsze są, faktycznie.
Śliczna bransoletka.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zobaczcie niebieskiego haemka (błyszczyyyyy )
on jest taki zgaszony, przybrudzony, trochę z szarością, pyłek jest biały/srebrny
Ładny.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie się kolor tak średnio widzi Ale sprawiłam sobie to.
W sobotę jak będę w H&Mie muszę zakupić je chyba bo ostatnio przechodziłam obok nich ale się powstrzymałam.
Dałoby radę zrobić słaczyki?
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przyszłam pokazać paznokcie .
Ładny rudziak.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Coś Wam pokaże, bo mi się strasznie podoba... niby dubstep to nie mój typ muzyki... ale dziewczyna na skrzypcach... i całosć AHHHHH klik
A tu w sumie pomysł na video mi się podoba, muzyka też ok... ale to pierwsze mnie zabiło bardziej
Ja od czasu do czasu lubię dubstep puścić sobię, ten numer jest boski.
U mnie aktualnie leci to. Klimatyczny kawałek.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:07   #4558
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jaram się stempelkiem i nie umiem go obsłużyć
jakiś problem? Może coś doradzimy

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Pilniczkiem mówisz? Spróbuję.

Ładne ale dla mnie przesłodzone.

Ja od czasu do czasu lubię dubstep puścić sobię, ten numer jest boski.
U mnie aktualnie leci to. Klimatyczny kawałek.
No kiedyś słyszałam, zę stempel jak nie zbiera wzorka to go bardzo delikatnie zmatowić trzeba pilniczkiem, ale swoich tak nie musiałam. Ważne jest też odtłuszczanie... mi np najlepiej sprawują się zmywacze bez olejków, dodatków.. (za każdym razem przecieram jednak płytkę i stempel)

Heheheh takie totalnie nie w moim stylu niby, ale jednak kocham lakiery miłością bezgraniczną i jak różu nie toleruje tak na paznokciach mogę mieć wszystko... i kocham kombinować...

Prawda? Zakochałam się w tym i do tego te lodowe pałace...
Co do dupstepu, to moj Tż lubi... stąd czasem coś mi się nawinie... ja jestem bardziej rock'owa... a on to jest po prostu muzyczny i lubi na prawdę duzo gatunków.
Swego czasu to mi się bardzo podobało, nie mogłam się nadziwić tworzeniu muzyki w ten sposób... człowiek orkiestra + ustrojstwo do nagrywania

Ciekawy ten kawałek
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:14   #4559
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko, odbić sobie nie mogę wzroku na stempelek
wyszło mi 2 razy i to nie caly wzorek na chyba 50 prób
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:33   #4560
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No kiedyś słyszałam, zę stempel jak nie zbiera wzorka to go bardzo delikatnie zmatowić trzeba pilniczkiem, ale swoich tak nie musiałam. Ważne jest też odtłuszczanie... mi np najlepiej sprawują się zmywacze bez olejków, dodatków.. (za każdym razem przecieram jednak płytkę i stempel)

Prawda? Zakochałam się w tym i do tego te lodowe pałace...
Co do dupstepu, to moj Tż lubi... stąd czasem coś mi się nawinie... ja jestem bardziej rock'owa... a on to jest po prostu muzyczny i lubi na prawdę duzo gatunków.
Swego czasu to mi się bardzo podobało, nie mogłam się nadziwić tworzeniu muzyki w ten sposób... człowiek orkiestra + ustrojstwo do nagrywania
Będę musiała spróbować, ponieważ tak się napaliłam na te wszystkie płytki a tu . Kiedyś tylko raz łapki mi wyszły.
Zmywacz mam zielony z rossa.

Jak już jesteśmy przy Dub FX to kiedyś molestowałam ten kawałek przez bardzo długi okres czasu, nadal go kocham.
Ja z wielu gatunków muzyki znajdę coś dla siebie. Tutaj kilka moich ulubieńców. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a to jest piosenka, której nigdzie nie znalazłam poza tym filmikiem.. 10
Dobra, wiem, przegięłam.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.