Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 14:39   #2911
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na początku tego roku

Ja się bardzo cieszę kupionymi w sephorze perfumami eisenberga za 70zł. Kiedyś nie wiedziałam, że tam bywają takie promocje, a dzięki temu wątkowi odkryłam nowy świat

AAAa właśnie dostałam mejla od sephory, że spakowali moją przesyłkę z płatkami i pudełkiem- to już mamy oficjalnie okres świąteczny, że oni pracują też w niedzielę?
Muszę go sprawdzić celem porównania
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:40   #2912
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To ja należę do tych niemyślących,bo kupuję jedynie w S.i D.
Jakoś nie potrafię się przekonać po tym jak kiedyś kupiłam w jednej z internetowych Givenchy i zapach(który znam bdb) trwał na mnie jedynie jakieś pół godz.
Dodatkowo z SP chciałam się połakomić na jeden z zapachów,cena był taka kuszaca,a zapach okazał się zupełnie inny,poszłam do pobliskiego Douglasa i z popryskanym papierkiem wróciłam do SP.różnica była kolosalna.Zapytałam panią pracującą w SP,o co kaman,a ona mi na to,że te produkty są na rynek azjatycki
Co my w Azji,że mamy jakieś zupełnie inny zapach pod tą samą nazwą?Kartonik też się różnił(mowa o AouD le secret).Mam nadzieję,że wyjaśniłam Wam moje powody dla,których nie kupuję i nie mam zamiaru poza wymienionymi perfumeriami i nikt o mnie nie pomysli,że jestem inaczej myśląca[COLOR="Silver"]
Inaczej myśląca,
mam to samo i jakoś szkoda mi kasy na zapachy które nie trzymają się skóry.
Wtopiłam w tago...o, k...i i SP. i póki co trzymam się sprawdzonych miejsc
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:45   #2913
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Inaczej myśląca,
mam to samo i jakoś szkoda mi kasy na zapachy które nie trzymają się skóry.
Wtopiłam w tago...o, k...i i SP. i póki co trzymam się sprawdzonych miejsc
Popieram
Pewność to jedno,a jak się kupuje w dniach Vip(-20%,-30%) czy wyprzedażach to cena wychodzi całkiem niezła,no i jeszcze gratisów sporo
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:51   #2914
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Też ich szukam w dobrej cenie, zakochałam się w tym zapachu a za niedługo wykończę
Szukam i szukam ale moze niedlugo





Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na początku tego roku

Ja się bardzo cieszę kupionymi w sephorze perfumami eisenberga za 70zł. Kiedyś nie wiedziałam, że tam bywają takie promocje, a dzięki temu wątkowi odkryłam nowy świat

AAAa właśnie dostałam mejla od sephory, że spakowali moją przesyłkę z płatkami i pudełkiem- to już mamy oficjalnie okres świąteczny, że oni pracują też w niedzielę?
Mi ostatnio odpisali na email kolo 3 w nocy :p

Ale na wyprxedazach cenki perfum sa ok np aire loewe sensual 75 ml kupilam za 129 zl taniej na necie za duzo nie bylo
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja

Edytowane przez xxxescapismxxx
Czas edycji: 2014-11-23 o 14:52
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:05   #2915
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Szukam i szukam ale moze niedlugo
Ale na wyprxedazach cenki perfum sa ok np aire loewe sensual 75 ml kupilam za 129 zl taniej na necie za duzo nie bylo
Co prawda tester, ale...
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...wa-Tester.html
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:08   #2916
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzieki ale to jest allegro a nie sensual obrazek zly :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:09   #2917
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Nie wiem,dostałam maila i napisane,że szczegoły w regulaminie

Meteorki te z kolekcji świątecznej?czytałam,że są rewelacyjne.Ja się wyzbyłam wszystkich ,zostały mi tylko 02 z poprzedniej kolekcji stałej.
To się trochę obkupiłaś
Z kolekcji stałej Obkupiłam się, ale zapłaciłam za te kosmetyki dużo mniej niż bym zapłaciła w Polsce, bo za meteoryty, DW i puder Clinique wyszło mnie ok 380 zł.
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
nie obejmuje
Może to i dobrze
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 16:16   #2918
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

No i jak z przesyłką InPost z allegro? Rzeczywiście listy dochodzą w ciągu 3 dni czy szybciej w dużych miastach?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:17   #2919
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ja tam zrobiłam deal z kosmetykami The Balm co to były za czasy...

W S. chciałam jeszcze skorzystać z kodu na -20% więc wzięłam tylko najjaśniejszą kredkę do brwi. Miała ją któraś?

I zostało mi czekanie na VIP-y, bo czaję się na róż Chanel ,,Inspiration'' i to dzięki wizażance, która też go kupiła cudowny odcień, takiego czegoś szukałam, nawet macałam w perfumerii. Tylko że dłożoną kasę wydałam na ten MACowski zestaw
Ciekawe, czy w grudniu S. zrobi znowu jakieś rabaty.
To o mnie MAm już go jakiś czas i potwierdzam jego cudowność Jest miłość
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:09   #2920
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja najczęściej za pkt payback biorę ubrania dla synów w Smyk.com
Ja myśle o czymś dla siebie;-) Jak się na tż-ta nawet nie zanosi, to o dzieciach nie ma co mysleć, a w rodzinie ich brak:-/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:19   #2921
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość
To o mnie MAm już go jakiś czas i potwierdzam jego cudowność Jest miłość
Też miałam go kupić ale ostatecznie skusiłam się na Inglot Cream Blush 84 Świetny zamiennik Uwielbiam go
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 17:23   #2922
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ja też mam jakiś kremowy róż chanel na wymianie to chyba ten o którym piszecie .

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Kuszą mnie meteorki nadal ale widzę, że wykupione już w Sephorze może to i dobrze bo zamierzam dziś kliknąć perfumy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:38   #2923
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Pobiegłam dziś w podskokach do Sephory po nowe świąteczne kulki i co ? nie ma ....

Edit:
w niemieckim Douglasie prezent La vie Est Belle lotion u nas Body farm
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-11-23 o 17:41
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:43   #2924
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pobiegłam dziś w podskokach do Sephory po nowe świąteczne kulki i co ? nie ma ....
Kulki naprawdę szybko się rozeszły, zarówno w D., jak i S. Online chyba w parę godzin, a stacjonarnie, to nawet nie wszystkie perfumerie miały. Może sprobuj sprawdzić online, czy są w salonach - jest taka opcja, przy produkcie kilkasz "sprawdź dostępność w perfumerii" czy coś w tym stylu.
Ja musiałam swoje na allegro kilkać, a i tam dość szybko poszły.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:51   #2925
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kulki naprawdę szybko się rozeszły, zarówno w D., jak i S. Online chyba w parę godzin, a stacjonarnie, to nawet nie wszystkie perfumerie miały. Może sprobuj sprawdzić online, czy są w salonach - jest taka opcja, przy produkcie kilkasz "sprawdź dostępność w perfumerii" czy coś w tym stylu.
Ja musiałam swoje na allegro kilkać, a i tam dość szybko poszły.

właśnie wczoraj próbowałam z online i sprawdzałam dostępność to wyskakuje komunikat






Ten artykuł nie jest sprzedawany w naszych perfumeriach. Możesz go kupić bezpośrednio na www.sephora.pl



co jest nieprawdą bo przecież widziałam je w sephorze stacjonarnej


ustawiłam sobie powiadomienie o dpstępności- moooooże się uda, choć na wiele nie liczę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:02   #2926
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie wczoraj próbowałam z online i sprawdzałam dostępność to wyskakuje komunikat






Ten artykuł nie jest sprzedawany w naszych perfumeriach. Możesz go kupić bezpośrednio na www.sephora.pl



co jest nieprawdą bo przecież widziałam je w sephorze stacjonarnej


ustawiłam sobie powiadomienie o dpstępności- moooooże się uda, choć na wiele nie liczę
A, to w takim razie musiałam sprawdzać tę opcję w Douglasie, bo wszystko ładnie wyskakiwało, tylko np. na kilka salonów w danym mieście pokazywało, że nie są już w żadnej dostępne .

Ja też miałam w S. ustawioną opcję powiadomienia. Raz tylko dostałam maila, że są ponownie, ale odczytałam go po 10 min. od wysłania i jak odpaliłam stronę, już znowu ich nie było. Ponownego powiadomienia nie było.

W każdym razie trzymam kciuki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:16   #2927
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Z kolekcji stałej Obkupiłam się, ale zapłaciłam za te kosmetyki dużo mniej niż bym zapłaciła w Polsce, bo za meteoryty, DW i puder Clinique wyszło mnie ok 380 zł.


Może to i dobrze
No,to łowy udaneTrochę zaoszczędzilaś przy okazji,a napisz,proszę czy też dają gratisy?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pobiegłam dziś w podskokach do Sephory po nowe świąteczne kulki i co ? nie ma ....

Edit:
w niemieckim Douglasie prezent La vie Est Belle lotion u nas Body farm
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:18   #2928
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, to w takim razie musiałam sprawdzać tę opcję w Douglasie, bo wszystko ładnie wyskakiwało, tylko np. na kilka salonów w danym mieście pokazywało, że nie są już w żadnej dostępne .

Ja też miałam w S. ustawioną opcję powiadomienia. Raz tylko dostałam maila, że są ponownie, ale odczytałam go po 10 min. od wysłania i jak odpaliłam stronę, już znowu ich nie było. Ponownego powiadomienia nie było.

W każdym razie trzymam kciuki
tak te opcje powiadamiania w Sephorze są super - jak powiadomili mnie o serum, że już dostępne, wchodzę - nie ma więc no ...
Dzięki na pewno się pochwalę jak dorwę kulaski. Choć przyznam, że mój refleks w tym sezonie jest godny podziwu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 19:25   #2929
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Teraz w merlin -20% KOD:MIKOLAJKI2014 ponad 2500produktów,min książki,muzyka,film,zabaw ki,elektronika,.....
wyskakuje komunikat, że kod nieprawidłowy
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 19:42   #2930
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ja z tydzień temu przeszukałam kilka perfumerii w Warszawie w poszukiwaniu kilek i nigdzie nie było. W końcu dogadałam z Panią w Sephorze w GM, że jak tylko się pojawią to mi odłożą i zadzwoni po mnie. Zadzwoniła po kilku dniach, mieli ostatnie 4 opakowania w Warszawie - jedno miałam odłożone, a reszta zniknęła zanim dojechałam do GM. Ta Pani mówiła, że już nie będzie.
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:18   #2931
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dla mocno zdeterminowanych: świąteczne Meteoryty są dostępne na harrods.com Wysyłka do Polski droga, bo 20 Funtów, ale jakby się zgadało kilka chętnych osób, to zawsze znośniej cenowo.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:52   #2932
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No,to łowy udaneTrochę zaoszczędzilaś przy okazji,a napisz,proszę czy też dają gratisy?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


Przy kasie nic nie dają, natomiast Clinique miał promocje, że przy zakupie pudru dają miniaturkę kremu oraz miniaturkę tuszu do rzęs
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:39   #2933
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Wyjdę na ignorantkę, ale o jakich kulkach mówicie?
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:42   #2934
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Wyjdę na ignorantkę, ale o jakich kulkach mówicie?
O tych:

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...lkach/P2031021
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:48   #2935
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję to teraz wyjdę na jeszcze większą ignorantkę, ale nie wiedziałam, że to taki przedmiot pożądania
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 22:03   #2936
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Dziękuję to teraz wyjdę na jeszcze większą ignorantkę, ale nie wiedziałam, że to taki przedmiot pożądania
Ja sie czaje na zwykle meteoryty jednorazowo to niby duzy wydatek ale podobno na bardzo dlugo starczaja ja maluje sie ok 2-3 razy w tygodniu to wogole :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 22:40   #2937
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja sie czaje na zwykle meteoryty jednorazowo to niby duzy wydatek ale podobno na bardzo dlugo starczaja ja maluje sie ok 2-3 razy w tygodniu to wogole :p
A nadal chcesz testować moje kulaski? Bo one są właśnie nie do zużycia, także mogę na spróbowanie trochę oddać
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 22:43   #2938
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
A nadal chcesz testować moje kulaski? Bo one są właśnie nie do zużycia, także mogę na spróbowanie trochę oddać
A zapomnialam o tym wlasnie chetnie , tylko co bys chciala w zamian ? Mam sporo roznosci takze jakies podklady czy cos :p masz te rozswietlajace ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 22:46   #2939
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Meteoryty głównie poprawiają samopoczucie...

Muszę obmacać na żywo Perles d'Etoile.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-23 o 22:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 23:22   #2940
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na początku tego roku

Ja się bardzo cieszę kupionymi w sephorze perfumami eisenberga za 70zł. Kiedyś nie wiedziałam, że tam bywają takie promocje, a dzięki temu wątkowi odkryłam nowy świat

AAAa właśnie dostałam mejla od sephory, że spakowali moją przesyłkę z płatkami i pudełkiem- to już mamy oficjalnie okres świąteczny, że oni pracują też w niedzielę?
,,Eisenbergi'' są cudne według mnie to naprawdę oryginalne zapachy. I tez nabyte na promocji (teraz sobie przypomniałam, że kupiłam coś perfumowego w S.) Na jaki się skusiłaś?
Ja mam dwie 50-tki: ,,Love Affair'' i ,,So French''.


Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość
To o mnie MAm już go jakiś czas i potwierdzam jego cudowność Jest miłość
Ajj zazdroszczę poczekam jednak na jakieś kolejne VIP-y, ale musi być mój

I mam pytanko - czym go nakładasz? Ja z pędzli do buzi mam tylko MACa 129SE (SE bo z zestawowej limitki).
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.