Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 08:11   #1291
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mogę Ci kupić tę szminę i wysłać - tylko musiałbyś dzisiaj powiedzieć, bo o 16. wybywam z Warszawy Ok. 14-15. będę w S

Co do torby - ja ciągle robię zakupy i pierwszy raz dostałam Może to tylko w tej jednej S jest taka promo W innych nie dostawałam
Ja dostałam je w zeszłym roku, chyba w czerwcu przy zakupie błyszczyków.

A szminę chcę!! Ale ze zniżką, nie? Znajdziesz coś starego na wymianę?
Tylko jeszcze nie wiem, czy chcę jedną czy dwie No ta druga to dla mamy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:11   #1292
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie ma nic do stacjo S oprócz zniżki na Syforę Kolorówka i ciało

Co do bazy - może ten nowy żel matujący Benefitu?

Box będzie na początku lipca
Dobra, to do lipca hajsu uzbieram A co do rzeczy matujących - ostatnio to w ogóle nie bardzo moje klimaty jeśli idzie o kolorówkę Chociaż jeszcze z pół roku temu to tylko mat prawie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:13   #1293
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć, pani w intimissimi wymieniła mi majcioszki na inny rozmiar
Do tego kupiłam buty w Ryłko No bo mam mało, no
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:17   #1294
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja dostałam je w zeszłym roku, chyba w czerwcu przy zakupie błyszczyków.

A szminę chcę!! Ale ze zniżką, nie? Znajdziesz coś starego na wymianę?
Tylko jeszcze nie wiem, czy chcę jedną czy dwie No ta druga to dla mamy
Mam przy sobie stary tusz Dobra, to 2 szminy 06 dla Ciebie? Daj znać do 14
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:17   #1295
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam sie z rana.
Zdaje raport z wczoraj
W Orange, po 1,5h chyba udało mi się załatwić wypowiedzenie. To, które składała w grudniu, nie dotarło do centrali, więc znów mi przedluzyli umowy (jedną do września, a druga na 2lata) Gość na infolinii stwierdził, żeby uzywala i normalnie płaciła, a przed końcem złożyła kolejne wypowiedzenie. Chyba go po*****o.
W S. bida. Konsultantka miła, ale do pomadki 06 dostalam tylko torebeczke i próbkę nowego zapachu S. Dali
W TK maxx kupiłam jeszcze 2 doustne revlony colorstay. Ale za 25zl... No. Wiadomo
A potem jeszcze kolejny hit t-shirt w h&m
Trojpak czarnych stringów w reserved. W sumie wychodzą najtaniej a pod granatowym dżinsami (a mam same takie), inne nie sprawdzaja się.
A No... Jeszcze wreszcie kupiłam czarne czółenka na słupku. W prawdzie inne niż chcialam. Bo mają młyn szpic i są z lakierowanej skóry, ale przynajmniej mają słupek.
Na seans się spóźnilam...
No, to chyba tyle. A przynajmniej więcej grzechów nie pamiętam.
Wszystko pozałatwiane

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Są teraz jakieś kody w S. stacjo? Bo ogólnie testuję bazy na rozszerzone pory i nie wiem co wybrać Mam mini bazę Sephorową, testowałam już Benefit Porefessional (mam wrażenie, że lekko mnie zapychała), z kolei po MUFE się jednak świecę raczej po 2-3 h, Smashbox chyba wydaje mi się najlepszy, no ale sama nie jestem pewna na 100%. A teraz jeszcze z Tonymoly wyszło coś na pory i co tu robić? Macie jakieś doświadczenia z tymi bazami? Mam cerę wrażliwą na policzkach, ogólnie mieszaną, na nosie się trochę przetłuszczam i ni wiem co brać. Także pliz o sugestie Aaaa, tej bazy na pory chcę używać tylko na nos, część czoła tuż nad brwiami i na tę część moich wrażliwych policzków (czyli trójkąt pod oczami). Ktoś coś?

I wieszczu Sephorowy, Pingwinku nasz kochany, jak wieszczysz - kiedy będzie box z S. (powiedz, że dopiero koło lipca-sierpnia )


P.S. gdzie kupię jakieś fajne termoczepki do włochów?
Mi najlepiej się sprawdza baza prime and fine z MACa, niestety żadna z S ani Benefit jej nie mogą podskoczyć utrzymuje mat a makijaż jest nie do ruszenia

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Box będzie na początku lipca
Oby, bo później jadę na wakacje mam nadzieje, że zdążą
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:18   #1296
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Rozmiar 36
https://www.venezia.pl/czolenka-p-27...-15.30.50.html czółenka czarne klasyczne
https://www.venezia.pl/baleriny-p-27...-15.30.51.html baleriny czarne
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:20   #1297
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki! Mam nadzieję, że będzie pozytywne. Teraz drugi raz złożyłam wypowiedzenie i mamy czekać na rozstrzygnięcie. A niech się walą, nie będę płacić za coś z czego nie korzystam. A jak nie to ide do UOKiK. Może oni coś zrobią.
a masz potwierdzenie tego wypowiedzenia które składałaś w tamtym roku? bo powinni Ci kopię dać - jeżeli ją masz to mogą Ci naskoczyć.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:21   #1298
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Komu trzeba gratuluję zakupów, za kogo trzeba trzymam kciuki

Czego to już ludzie nie wymyślą https://wizaz.pl/Moda/Hit-czy-kit-po...mi-paznokciami
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:21   #1299
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dla mnie to byla slaba jakosc. Mialam sztywna srednia czarna. Odksztalcala sie, raczki szybko zaczely sie scierac. W srodku torebka byla w calkowicie surowym stanie. Ogolnie nie prezentowala sie ladnie, bo wygladala na taka robiona na szybko za niska cene. Kupowalam 3 lata temu i niedawno sie jej pozbylam. Jakosciowo o wiele lepszy dla mnie jest nawet lidlowski Wittchen.

Mam 150tke, idealna dla mnie. Ten podklad bylby doskonaly gdyby nie smrodek przy nakladaniu

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Miałam okazję przymierzyć i obmacać Dzikiego Józefa i nie wywarł na mnie złego wrażenia. Wyglądał solidnie i wygodnie. O surowym stanie w środku wiem Planowałam dokupić do środka dużą kosmetyczkę.
No nic, muszę myśleć. Polecacie jakieś skórzane, dobre jakościowo torebki, ale w rozsądnej cenie

150-tka będzie na mnie za ciemna Szkoda, bo pewnie 110 jest już różowa
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:26   #1300
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć, pani w intimissimi wymieniła mi majcioszki na inny rozmiar
Do tego kupiłam buty w Ryłko No bo mam mało, no
klask i: pokaż buty

Malinum gratuluję zakupów

a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Komu trzeba gratuluję zakupów, za kogo trzeba trzymam kciuki

Czego to już ludzie nie wymyślą https://wizaz.pl/Moda/Hit-czy-kit-po...mi-paznokciami
dobreeee
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:27   #1301
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: pokaż buty

Malinum gratuluję zakupów

a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


dobreeee
Więcej chemii, więcej chemii!
Niestety chyba tylko Chanele maja odpowiednią ilość
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:33   #1302
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Komu trzeba gratuluję zakupów, za kogo trzeba trzymam kciuki

Czego to już ludzie nie wymyślą https://wizaz.pl/Moda/Hit-czy-kit-po...mi-paznokciami
Widziałam, koszmar

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: pokaż buty

Malinum gratuluję zakupów

a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


dobreeee
O te: https://www.rylko.com/pl/produkt/Z82...,79940,66.html

Wzięłam je dla babci, a wczoraj sama kupiłam sobie. Na zdjęciu to mi się nie podobają, ale na żywo to naprawdę ładnie się prezentują. I są mega wygodne, w ogóle nie cisną mnie w palce
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:33   #1303
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Więcej chemii, więcej chemii!
Niestety chyba tylko Chanele maja odpowiednią ilość
Szanele i Ajzenbergi tylko to jest mnie w stanie uratować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:34   #1304
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam sie z rana.
Zdaje raport z wczoraj
W Orange, po 1,5h chyba udało mi się załatwić wypowiedzenie. To, które składała w grudniu, nie dotarło do centrali, więc znów mi przedluzyli umowy (jedną do września, a druga na 2lata) Gość na infolinii stwierdził, żeby uzywala i normalnie płaciła, a przed końcem złożyła kolejne wypowiedzenie. Chyba go po*****o.
W S. bida. Konsultantka miła, ale do pomadki 06 dostalam tylko torebeczke i próbkę nowego zapachu S. Dali
W TK maxx kupiłam jeszcze 2 doustne revlony colorstay. Ale za 25zl... No. Wiadomo
A potem jeszcze kolejny hit t-shirt w h&m
Trojpak czarnych stringów w reserved. W sumie wychodzą najtaniej a pod granatowym dżinsami (a mam same takie), inne nie sprawdzaja się.
A No... Jeszcze wreszcie kupiłam czarne czółenka na słupku. W prawdzie inne niż chcialam. Bo mają młyn szpic i są z lakierowanej skóry, ale przynajmniej mają słupek.
Na seans się spóźnilam...
No, to chyba tyle. A przynajmniej więcej grzechów nie pamiętam.
Orange

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ależ miałam wczoraj szaleńczy dzień. Zaliczyłam szoping w Ikea i w Syforce. O dziwo kupiłam tylko to, po co poszłam 01 szminy w poduszce i pędzla nie mieli. Nawet na próbki się załapałam, oczywiście próba otwarcia próbki żelu zakończyła się widowiskowym rozpryskiem dookoła i umyć musiałam się starym jednak bez nożyczek ani rusz. 06 wzięłam ostatnią i mam nadzieję, że te pęknięcia w środku są normalne Trochę żałuję niekliknia Estee, oby na DM dali fajną ofertę
Za zakupy

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć, pani w intimissimi wymieniła mi majcioszki na inny rozmiar
Do tego kupiłam buty w Ryłko No bo mam mało, no


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: pokaż buty

Malinum gratuluję zakupów

a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


dobreeee
Mnie też tzw. naturalne nie służą , najczęściej podrażniają, już przy pierwszym użyciu.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:35   #1305
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mam przy sobie stary tusz Dobra, to 2 szminy 06 dla Ciebie? Daj znać do 14
Nie mogę się dodzwonić do mamy czy na pewno chce, ale jak nie będzie chcieć, to jej kupię sama
Także Pingwinku bierz dwie! A jak to z $? Już Ci przelać? Bo ja to nigdy się nie mieniałam niczym i nie robiłam żadnych machniom, więc nie wiem co kiedy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:37   #1306
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witajcie

ale dziś jestem padnięta, chcę już długi weekend
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:38   #1307
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A torebkę to kupiłam taką:
https://www.rylko.com/pl/produkt/R10...,92445,34.html
W ogóle mam wrażenie, że na tym zdjęciu klapa jest jakaś krzywa No i na zdjęciu jest brzydka, a na żywo

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie

ale dziś jestem padnięta, chcę już długi weekend
Ja też już chcę weekend A wiecie, że 2 maja muszę wziąć urlop? A od 1 maja przysługuje mi aż 1,67 dnia i już muszę ten dzień wykorzystać, bo kazali
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:39   #1308
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie
Ja używam żeli Isany i nic mi się po nich nie dzieje, widać chemia konserwuje

W ogóle to wczoraj w S. trafiłam na sympatyczną babeczkę, która namówiła mnie na ten największy pędzel S. 61 i 53. Wzięłam też trio microsmooth, ale nie wiem czy wybrałam dobry kolor Dostałam próbki Originsa - 2 maseczki w blistrze (węglowa i ta zielona na noc) + próbka sprayu pod maseczkę

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-04-29 o 08:41
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:40   #1309
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A ta paczka ze stanów, co Wam tu pisałam, że nie wiem, co to może być, to okazało się, że ciotka TŻa zamówiła to w Polsce

Także dostaliśmy to:
http://sklep.porcelana.com.pl/marka/...inia_9716.html
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:46   #1310
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Mnie też tzw. naturalne nie służą , najczęściej podrażniają, już przy pierwszym użyciu.
mi na ciało nigdy nie szkodzily - na twarz tak, ale balsamy i pianki zawsze były ok. A teraz taki numer. No cóż.... będe kupowac tańszego palmolive'a i Niveę to zostanie więcej na szanele

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Widziałam, koszmar

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------



O te: https://www.rylko.com/pl/produkt/Z82...,79940,66.html

Wzięłam je dla babci, a wczoraj sama kupiłam sobie. Na zdjęciu to mi się nie podobają, ale na żywo to naprawdę ładnie się prezentują. I są mega wygodne, w ogóle nie cisną mnie w palce

całkiem ładnie wyglądają wazne że sa wygodne

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A torebkę to kupiłam taką:
https://www.rylko.com/pl/produkt/R10...,92445,34.html
W ogóle mam wrażenie, że na tym zdjęciu klapa jest jakaś krzywa No i na zdjęciu jest brzydka, a na żywo

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------



Ja też już chcę weekend A wiecie, że 2 maja muszę wziąć urlop? A od 1 maja przysługuje mi aż 1,67 dnia i już muszę ten dzień wykorzystać, bo kazali
za torebkę. No na początku pracy tak to jest z urlopem ale już niedługo bedzie z górki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Ja używam żeli Isany i nic mi się po nich nie dzieje, widać chemia konserwuje

W ogóle to wczoraj w S. trafiłam na sympatyczną babeczkę, która namówiła mnie na ten największy pędzel S. 61 i 53. Wzięłam też trio microsmooth, ale nie wiem czy wybrałam dobry kolor Dostałam próbki Originsa - 2 maseczki w blistrze (węglowa i ta zielona na noc) + próbka sprayu pod maseczkę
najwyraźniej

za zakupy i za fajne próbki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ta paczka ze stanów, co Wam tu pisałam, że nie wiem, co to może być, to okazało się, że ciotka TŻa zamówiła to w Polsce

Także dostaliśmy to:
http://sklep.porcelana.com.pl/marka/...inia_9716.html

elegancki klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:54   #1311
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi na ciało nigdy nie szkodzily - na twarz tak, ale balsamy i pianki zawsze były ok. A teraz taki numer. No cóż.... będe kupowac tańszego palmolive'a i Niveę to zostanie więcej na szanele [COLOR="Silver"]
Palmolive do tej pory też mi nigdy nie zaszkodził
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:54   #1312
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć, pani w intimissimi wymieniła mi majcioszki na inny rozmiar
Do tego kupiłam buty w Ryłko No bo mam mało, no
Skąd ja to znam. To przez wątek! Sama jak głupia już 5 parę w tym roku kupiłam. Niedługo otworzę wystawę z butami bo przecież nie dam rady tyle par znosić.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:55   #1313
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dzień dobry dziewczynki
Jak spokojnie z rana
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:57   #1314
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie mogę się dodzwonić do mamy czy na pewno chce, ale jak nie będzie chcieć, to jej kupię sama
Także Pingwinku bierz dwie! A jak to z $? Już Ci przelać? Bo ja to nigdy się nie mieniałam niczym i nie robiłam żadnych machniom, więc nie wiem co kiedy
A jaką chcesz przesyłkę? Za 2 szminy będzie 54zł (45*2 i od tego rabat 40%). Napisałam na priv
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:59   #1315
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie

ale dziś jestem padnięta, chcę już długi weekend
Ja też a czeka mnie jeszcze walka o odebranie karty ŚKUP i odbiór kilku zamówionych rzeczy - soczewki, książki z Empiku.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
najwyraźniej

za zakupy i za fajne próbki [COLOR="Silver"]
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:00   #1316
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: pokaż buty

Malinum gratuluję zakupów

a ja się chciałam pożalić że od jakiegoś czasu wyskakiwały mi pryszcze na ciele - na rękach, plecach, udach, dekoldzie. Odkryłam przyczynę - pianka do mycia Organique z denkowałam ja tydzień temu, używam teraz zwykłego żelu Palmolive i jest zdecydowana poprawa. Jednak naturalne kosmetixy nie dla mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


dobreeee
mi też natura nie służy, ja to muszę się chemią szanelową konserwować

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Widziałam, koszmar

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------



O te: https://www.rylko.com/pl/produkt/Z82...,79940,66.html

Wzięłam je dla babci, a wczoraj sama kupiłam sobie. Na zdjęciu to mi się nie podobają, ale na żywo to naprawdę ładnie się prezentują. I są mega wygodne, w ogóle nie cisną mnie w palce
A Ty znowu szalejesz z butami

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

No i poczyniłam zamówienie na Zalando
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:02   #1317
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Długo się zastanawiam nad tym

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_am4510.html

jak wpadnie trochę $, to chyba go kupię
Fajny i ten spoko. W sumie z takimi prostymi nie będzie problemu, Beringi i Timexu też są fajne. Trzeba po prostu obadać

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:03   #1318
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:03   #1319
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. To przez wątek! Sama jak głupia już 5 parę w tym roku kupiłam. Niedługo otworzę wystawę z butami bo przecież nie dam rady tyle par znosić.
Ja też mam mnóstwo par, które leżą jeszcze od zeszłego roku z metkami, a ja ciągle kupuję nowe
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:04   #1320
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam w piąteczek o
Oktawiaaa gratuluję zakupów i porcelany od ciotki z juesej aaa no i pozostałym kobietkom też za zakupy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.