Dieta cud? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 16:50   #1
novacaine
Przyczajenie
 
Avatar novacaine
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3

Dieta cud?


Co sądzicie o tej diecie? Otrzymam odpowiedzi ludzi, którzy się na tym znają? Jestem ciekawa, czy jest zdrowa, czy nie jest to zwykła podpucha itd.

To dieta dla pacjentów z problemami kardiologicznymi, stosowana w celu szybkiego schudnięcia wg. SACRED MEMORIAL HOSPITAL.
Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze;składniki: mała puszeczka koncentratu pomidorowego, 3 szklanki wody, główka kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy. Warzywa poszatkować na małe kawałeczki, zalać wodą i gotować 10 min. na ostrym ogniu. Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Zupę można jeść ile się chce i kiedy się chce. Zupa nie daje energii. Im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie. Jeśli dłużej przebywasz poza domem, to radzę napełnić termos i zajadać się nią do woli.
Rozkład jazdy:
Dzień 1: Można jeść wszystkie owoce oprócz bananów. Polecam melony i arbuzy, gdyż mają najmniej kalorii ze wszystkich. Jedz tylko owoce i zupę. Pić można tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.
Dzień 2: Nie wolno jeść żadnych owoców! Możesz jeść jarzyny, aż do uczucia sytości. Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu (zielonego i suchego) oraz kukurydzy. Jedz tylko jarzyny i zupę. Na kolację możesz jeść 3-4 gotowane ziemniaki.
Dzień 3: Nie wolno jeść ziemniaków i bananów! Jedz ile chcesz, ale tylko jarzyny, owoce i zupę. Jeśli przez te 3 dni nie oszukiwałaś, to schudniesz 2-3 kilogramy.
Dzień 4: Jedz owoce! Pij maślankę, dużo wody i zupę! W tym dniu Twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracisz ochotę na słodycze.
Dzień 5: Nie jedz owoców! Za to warzyw jedz do uczucia sytości. Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody, aby wypłukać z twojego organizmu kwas mlekowy. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.
Dzień 6: Nie wolno jeść ziemniaków. Możesz wypić maślankę i jeść owoce, aż do uczucia sytości. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.
Dzień 7: Jedz, ile chcesz jarzyny. Pij nie słodzone soki owocowe. Zjedz zupę nie mniej niż 1 raz. Jeśli nie oszukiwałaś, to schudniesz od 4 do 8 kg.
Uwagi!
Powyższy cykl można powtarzać, ile się chce. Jeżeli dieta jest prawidłowo prowadzona, zgodnie ze wskazaniami, to będziesz miała doskonałe samopoczucie. Po tych 7 dniach poczujesz się o wiele lżejsza, przybędzie ci energii, sama zauważysz korzystne zmiany. Pamiętaj, że w czasie diety nie wolno pić alkoholu! Jeżeli już musisz, to przerwij dietę na 24 godziny. W czasie diety nie wolno jeść chleba, pić alkoholu i wody gazowanej. Pij nie gazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone: herbatę, czarną kawę, soki owocowe. W trakcie trwania diety możesz zażywać wszelkie lekarstwa.
No i pamiętaj! Im więcej zjesz zupy, tym więcej schudniesz!
novacaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:06   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta cud?

Nie ma czegos takiego jak dieta cud.

Nie da sie szybko, trawale, zdrowo i bez wysilku osiagnac efekty. Kiedy wreczscie to niektorzy zrozumieja?

To powyzej brzmi jak okropne szarlatanstwo.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:09   #3
hermiona2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta cud?

Hey . !!

Jesli chcesz szybko i skutecznie schudnac , bez efektu jo-jo , to polecam Ci diete "odchudzanie na zawolanie" . Jest to dieta malo znana , poniewaz skuteczna bez glodowek i tabletek . !! polega na manipulowaniu metabolizmem odbywajacym sie za pomoca rotacji jedzenia . Najlepsze jet to , ze jesz co chcesz i ile chcesz . !!

wiecej informacji znajdziesz na tej stronie : www.odchudzanienazawolani e.pl niestety za dostanie schematu tej diety placi sie okolo 70 zl . (jezeli chcesz uzyskac ja za free , napisz do mnie na maila : katherina2016@buziaczek.p l)

pozdrawiam
hermiona2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:33   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta cud?

Cytat:
Napisane przez hermiona2017 Pokaż wiadomość
Hey . !!

Jesli chcesz szybko i skutecznie schudnac , bez efektu jo-jo , to polecam Ci diete "odchudzanie na zawolanie" . Jest to dieta malo znana , poniewaz skuteczna bez glodowek i tabletek . !! polega na manipulowaniu metabolizmem odbywajacym sie za pomoca rotacji jedzenia . Najlepsze jet to , ze jesz co chcesz i ile chcesz . !!

wiecej informacji znajdziesz na tej stronie : niestety za dostanie schematu tej diety placi sie okolo 70 zl . (jezeli chcesz uzyskac ja za free , napisz do mnie na maila : )

pozdrawiam
A sio z takim spamem, do tego jeszcze opowiadaniem takich bzdur!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 20:41   #5
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Dieta cud?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A sio z takim spamem, do tego jeszcze opowiadaniem takich bzdur!
To było dobre
A co do diety napisanej na początku to nie uwierzę że jakiś instytut kardiologiczny osmieliłby się na coś takiego. No chyba że ze dwadzieścia lat temu..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:27   #6
anetadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta cud?

Najlepszy jest tekst "jeśli nie odzukiwałeś....." na samym końcu, heh....
__________________
Cellulit Cud Super Cytrus
Dużo opisów diet i recenzji -> Jak Szybko Schudnąć
anetadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:03   #7
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: Dieta cud?

Dziweczyno.... Cuda nie istnieją!! Nie wiedziałaś o tym?? a w bajki też wierzysz?
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 09:10   #8
Passifloria
Przyczajenie
 
Avatar Passifloria
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta cud?

Nie ma takiej diety cud, w której po straceniu sześciu kilo nie przybędzie Ci 12 :/. Poza tym zwątpilam przy dwóch pierwszych dniach. Najpierw same owoce, żadnych warzyw, potem same warzywa, żadnych owoców W pierwszym dniu nie widzę białka hmmm...dieta musi być zbilansowana, w tej cały czas byłabym głodna i nieszczęśliwa :/.


EDIT:

I bylam w niej nieszczęśliwa! Przeczytałam calość i sobie przypomniałam, że jak byłam młodsza, to mama mi ją robiła. Po trzech dniach nie możesz patrzeć na tą zupę i chudniesz, bo nic nie jesz :/. No i jak w pierwszym zdaniu: straciłam 6 kilo, zyskałam 12. Mało przyjemny gratis.

Edytowane przez Passifloria
Czas edycji: 2009-07-30 o 09:13
Passifloria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:06   #9
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Dieta cud?

Dieta cud - faktycznie - "cud, jak schudniesz".. (zdrowo, bez efektów jo-jo etc.)
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:47   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta cud?

Czyżby niesławna dieta kapuściana?

Ojjj, nie liczyłabym na efekty. Tzn na pewno szybko zleci waga, ale jeszcze szybciej wróci. Niestety, cudów nie ma.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:49   #11
Angelina1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta cud?

Jakis czas temu bylam na tej diecie. przed jej stosowaniem waga spadala, po niej zatrzymala sie...
osobiscie nie polecam
Angelina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.