Sukienka na wesele - jakie buty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 12:53   #1
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13

Sukienka na wesele - jakie buty?


Cześć, za miesiąc idę na wesele i sukienkę będę miała raczej tą co na fotce dodaję, ale nie wiem jakie buty do niej??? Muszę mieć płaskie buty, bo jestem niecały rok po wypadku sam. i mam blachy w nodze.
Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka przod.jpg (54,6 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka tył.jpg (51,4 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez ragusia87
Czas edycji: 2013-03-21 o 12:57
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 13:10   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Baleriny w podobnym kolorze lub jakieś kontrastowy kolor.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 13:11   #3
Katrissss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Może białe , kremowe, koronkowe balerinki.
Ostatnio modne są z noskiem.
Katrissss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:16   #4
jaga_kopro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

a ja z kolei poszukuję sukienki na wesele - miętowej, o jak naprostszym kroju na wesele kuzynki (chce miec druhny na miętowo jak w amerykańskim filmie ) widziałyście coś takiego gdziekolwiek? bo wszędzie jakieś słodkie koronki, a chcę cos klasycznego
jaga_kopro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:17   #5
jaga_kopro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

dziewczyny, ja potrzebuję z kolei sukienkę! miętowa, klasyczny krój, na wesele kuzynki (chce mieć druhny w miętowych kieckach jak na amerykańskich filmach ) widziałyście cos gdziekolwiek?
jaga_kopro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:09   #6
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Moim zdaniem pasują prawie wszytskie modele balerinek. Polecalabym Ci te z ozdobnymi kamyczkami, koralikami, a może piorkani? Fajnie, gdyby detale byly w kolorze podobnym do sukienki. Kolor butów, moim zdaniem jest mniej istostny. jedyne, czego bym unikała, to czerni i brązu- moga być zbyt masywne do tak zwiewnej, lekkiej sukienki. Miłej zabawy ;-)
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:36   #7
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Założyłabym do tego balerinki nude, albo nawet czerwone.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 21:06   #8
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

dzięki Wam ) szczerze to myślałam o balerinach, ale nie byłam do końca przekonana czy pasują... dzięki Wam teraz napewno skuszę się na baleriny ) a tak wogóle to taka kremowa sukienka pasuje do moich blond miodowych włosów? a czy macie jakieś ciekawe spięcia albo sploty właśnie na wesele do takiej sukienki??? bardzo mi się podobają różne sploty - a włosy mam trochę za ramiona
które z nich lepsze? a może macie jakieś inne na oku?

Edytowane przez ragusia87
Czas edycji: 2013-03-21 o 21:41
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:04   #9
domidominika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 64
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Ja polecam takie baleriny, znalazłam na allegro, wydaje mi się, że byłyby idealne, no i modne teraz złote noski:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3419.jpg (24,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3423.jpg (30,4 KB, 16 załadowań)
domidominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 00:13   #10
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez ragusia87 Pokaż wiadomość
dzięki Wam ) szczerze to myślałam o balerinach, ale nie byłam do końca przekonana czy pasują... dzięki Wam teraz napewno skuszę się na baleriny ) a tak wogóle to taka kremowa sukienka pasuje do moich blond miodowych włosów? a czy macie jakieś ciekawe spięcia albo sploty właśnie na wesele do takiej sukienki??? bardzo mi się podobają różne sploty - a włosy mam trochę za ramiona
które z nich lepsze? a może macie jakieś inne na oku?
Jakiś romantyczny look coś z warkoczem (warkoczami) może albo delikatne, niedbałe fale itp. Ale wszytsko z umiarem

A tak w ogóle to jakiej długości masz włosy ?
mmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:36   #11
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez domidominika Pokaż wiadomość
Ja polecam takie baleriny, znalazłam na allegro, wydaje mi się, że byłyby idealne, no i modne teraz złote noski:
świetne są i właśnie też takie znalazłam ) bardzo mi się podobają

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mmari Pokaż wiadomość
Jakiś romantyczny look coś z warkoczem (warkoczami) może albo delikatne, niedbałe fale itp. Ale wszytsko z umiarem

A tak w ogóle to jakiej długości masz włosy ?
kochana włosy mam tak ciut za ramiona więc nie są zbyt długia, ale myślę, że do splotów wystarczą taka sukienka to faktycznie sam romantyzm jeszcze zastanawiam się nad sukienką drugą
http://allegro.pl/mala-czarna-sexi-s...112954091.html
- znalazłam taką na allegro i nawet podoba mi się, bo chciałabym coś fajnego z fantazyjnymi plecami. Jestem w sumie malutka (158cm) i włosy miodowy blond a ta sukienka jest chyba tylko czarna i nie wiem czy będzie do mnie pasować :/

albo jeszcze taka :P
http://allegro.pl/ds-336-s-satynowa-...121175570.html

Edytowane przez ragusia87
Czas edycji: 2013-03-24 o 16:42
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 11:19   #12
domidominika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 64
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez ragusia87 Pokaż wiadomość
świetne są i właśnie też takie znalazłam ) bardzo mi się podobają

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


kochana włosy mam tak ciut za ramiona więc nie są zbyt długia, ale myślę, że do splotów wystarczą taka sukienka to faktycznie sam romantyzm jeszcze zastanawiam się nad sukienką drugą
http://allegro.pl/mala-czarna-sexi-s...112954091.html
- znalazłam taką na allegro i nawet podoba mi się, bo chciałabym coś fajnego z fantazyjnymi plecami. Jestem w sumie malutka (158cm) i włosy miodowy blond a ta sukienka jest chyba tylko czarna i nie wiem czy będzie do mnie pasować :/

albo jeszcze taka :P
http://allegro.pl/ds-336-s-satynowa-...121175570.html

Ta pierwsza sukienka jest naprawdę śliczna i przy niej bym na Twoim miejscu została.

Co do balerin, to sama się zastanawiam, czy się na takie nie skuszę, zwłaszcza, że nawet nie są takie drogie, a piszą, że skórzane
domidominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:46   #13
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez domidominika Pokaż wiadomość
Ta pierwsza sukienka jest naprawdę śliczna i przy niej bym na Twoim miejscu została.

Co do balerin, to sama się zastanawiam, czy się na takie nie skuszę, zwłaszcza, że nawet nie są takie drogie, a piszą, że skórzane
wiem, że śliczna jest ) i napaliłam się na nią, ale wzięłam teraz pod uwagę wydatki i chyba nie będę mogła jej kupić - a kosztuje 300zł (
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 14:52   #14
domidominika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 64
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez ragusia87 Pokaż wiadomość
wiem, że śliczna jest ) i napaliłam się na nią, ale wzięłam teraz pod uwagę wydatki i chyba nie będę mogła jej kupić - a kosztuje 300zł (
A ile możesz wydać? Na sukienkę i buty razem? Pomogę Ci szukać czegoś podobnego, tamtych nie kupuj, nie są ładne takie oklepane już trochę.
domidominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:15   #15
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez domidominika Pokaż wiadomość
A ile możesz wydać? Na sukienkę i buty razem? Pomogę Ci szukać czegoś podobnego, tamtych nie kupuj, nie są ładne takie oklepane już trochę.
Dzięki wielkie Ja coś nie mogę się do końca zdecydować na to jaki look bym chciała mieć na to weselicho :P Znalazłam teraz kilka sukienek o charakterze bardziej rockowym i ta jest ciekawa http://allegro.pl/fs904f-sexy-sukien...123705590.html ale znów kłopot z butami jakie bo do takich sukienek bardziej pasują wysokie obcasy. Ja mam ten problem właśnie, że muszę mieć tylko płaskie buty no i klapa :// Wiesz super żeby wydać jak najmniejsze pieniądze i być ekstra ubranym, tylko ciężkie to... Razem na całość myślę, że 150-200zł to takie moje maksimum bo nie podołam na więcej. Jeśli jestes taka kochana i możesz mi pomóc to super Co prawda na wesele idę dopiero 27 kwietnia, ale wiadomo jak to jest na ostatnią chwilę coś kupować, dlatego wolę już teraz coś poszukać i kupić. Dzięki wielkie za pomoc i czekam na Twoje propozycje )
ps. Do mnie pasowałby taki bardziej "ostrzejszy" look chyba - ze względu na charakter :P


Jednak baskinka u mnie odpada, bo jestem niska i baskinki nie łączy się z balerinkami... Szkoda

Edytowane przez ragusia87
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:53
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:07   #16
domidominika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 64
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Szczerze powiedziawszy do takich ołówkowych obcisłych sukienek, raczej nie będą pasowały baleriny, takie wymagają obcasów. Na Twoim miejscu zostałabym przy sukieneczkach rozkloszowanych dołem.
domidominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:38   #17
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Powiem Ci tak... jestem gruszką... niska 158cm wzrostu, drodba w ramionach, ale troszkę pulchne te ramiona (ćwiczę i jestem na diecie więc będzie ok ) uda masywne, biodra szerokie, brzuszka troszeczkę jest. Bardzo dobrze wyglądam w obcisłej sukience w tułowiu a właśnie luźniejszym dole - ale niezbyt szerokim. Karnacja taka średnio blada :P a włosy miodowe blond takie jak na zdjęciu widać. Tak więc teraz coś więcej jest aby dobrać sukienkę
http://allegro.pl/ds-3odrm-sukienka-...097894387.html
http://allegro.pl/sukienka-gole-plec...118355186.html
http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...107918941.html

Edytowane przez ragusia87
Czas edycji: 2013-03-25 o 20:23
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:11   #18
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Znalazłam fajne balerinki... http://allegro.pl/asos-balerinki-zap...134941970.html i czy do nich pasowałaby taka sukienka http://allegro.pl/sukienka-gole-plec...118355186.html ??? albo do tych balerinek jaka jeszcze inna mogłaby być?? Lepiej mi kupić buty i dopasować jakąś sukienkę, bo mój największy problem to buty
pomóżcie proszę
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 16:58   #19
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

hej a taka sukienka?
http://allegro.pl/ds-3362s-nowa-szyf...125731601.html
też idę 27 kwietnia na wesele i też nie wiem co na siebie włożyć... a buty to już w ogóle problem, bo gdyby było lato to jakieś sandałki by się włożyło nieprawdaż, a tak Bóg wie czy będzie upał czy śnieg padał
zakochałam się w takiej jednej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2033.jpg (37,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1848.jpg (14,7 KB, 13 załadowań)
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 17:11   #20
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

a do tego ładne balowe balerinki :
http://moda.allegro.pl/bezowe-baleri...130770223.html
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:47   #21
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
hej a taka sukienka?
http://allegro.pl/ds-3362s-nowa-szyf...125731601.html
też idę 27 kwietnia na wesele i też nie wiem co na siebie włożyć... a buty to już w ogóle problem, bo gdyby było lato to jakieś sandałki by się włożyło nieprawdaż, a tak Bóg wie czy będzie upał czy śnieg padał
zakochałam się w takiej jednej
sukienka ta z allegro ładna )) i kolorek świetny )) ja już zakupiłam sobie zestawik te buciki co w poprzedniej wiadomości zamieściłam oraz sukienkę również z poprzedniej wiadomości tą miętową )) teraz tylko czekam na przesyłki )) no i muszę dobrać dodatki

ta sukienka ze zdjęć śliczna i te balerinki cudne ))

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

a właśnie podpowiedzcie mi proszę czy do tego mojego "zestawu" będzie pasował makijaż w tonacji fioletu??? kupiłam sobie cienie z astora z myślą o innej sukience i teraz nie wiem czy mogę ich użyć do mięty :P dodam, że dodatki będę miała w kolorze złota a włosy jakieś sploty tylko nie wiem jaki ajny splot można na moje włosy zrobić z grzywką ://
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 15:53   #22
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

uuu moja droga na makijażu to ja się znam jak na filetowaniu ryby
ja całe życie w brązach więc nie pomogę, ale sobie tak myślę że jeśli nie będzie to wrzosowy fiolet wyciągnięty pod sam łuk brwiowy tylko jakaś ładna ciemna kreska, lub dość mocne ale nie rozlane smoky to ok ale to ma bardziej chyba do typu urody pasować, włosów? nie wiem... może kto inny podpowie
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:01   #23
ragusia87
Przyczajenie
 
Avatar ragusia87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sukienka na wesele - jakie buty?

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
uuu moja droga na makijażu to ja się znam jak na filetowaniu ryby
ja całe życie w brązach więc nie pomogę, ale sobie tak myślę że jeśli nie będzie to wrzosowy fiolet wyciągnięty pod sam łuk brwiowy tylko jakaś ładna ciemna kreska, lub dość mocne ale nie rozlane smoky to ok ale to ma bardziej chyba do typu urody pasować, włosów? nie wiem... może kto inny podpowie
no jak tylko dostanę sukienkę to wtedy wypróbuje makijaż taki cieniowany... jasne w wewn. kąciku oka i różowo fioletowe dalej i kreska eyelinerem brązowym zobaczę jak to wyjdzie i jak będzie wyglądało ))
ragusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.