Baza pod cienie - zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: lepiej cieniuje sie na art deco czy lumene?
na art deco 22 33,85%
na lumene 29 44,62%
na obu dobrze 11 16,92%
na obu beznadziejnie ;] 3 4,62%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 11:17   #1021
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
w formie sypkiej ja nie mam dużych problemów z cerą, ale raczej z niejednolitym kolorem i pojedynczymi wypryskami, które się czasem pojawiają. A są wypukłe, więc trudno jest je czymkolwiek zamaskować ;p
A jaka marka??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:31   #1022
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A jaka marka??
żadna typowo minerałowa, z essence mam.
Chyba po prostu jestem uprzedozna do tego, by na całą twarz nakładać tylko sypki puder. Nie potrafię uwierzyć, że to może być korzystne;p
Mam podkład z maybelline pure mineral i jestem bardzo zadowolona, choć słyszałam, że jak coś jest płynne i nosi nazwę mineralnego to nie ma z nim nic wspólnego. To czysty chwyt..
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:37   #1023
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

bo essence to nie jest prawdziwy mineral
ja mam wielka ochote na mineralne kosmetyki, ale przeraza mnie dobor koloru moze kiedys


co dobazy, tez mam joko i uwielbiam ja, to moja pierwsza baza, wczesniej uzylam kilka razy lumene-swietna, podoba mi sie tubka i konsystencja, cienie trzymala swietnie. Ale ze zgledu na cene, wole joko

nie wiem,jak moglam malowac sie bez bazy. Bazy uzywam codziennie, mam ja jakies 2 miesiace i juz mi sie konczy
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:41   #1024
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
bo essence to nie jest prawdziwy mineral
ja mam wielka ochote na mineralne kosmetyki, ale przeraza mnie dobor koloru moze kiedys


co dobazy, tez mam joko i uwielbiam ja, to moja pierwsza baza, wczesniej uzylam kilka razy lumene-swietna, podoba mi sie tubka i konsystencja, cienie trzymala swietnie. Ale ze zgledu na cene, wole joko

nie wiem,jak moglam malowac sie bez bazy. Bazy uzywam codziennie, mam ja jakies 2 miesiace i juz mi sie konczy
to ile Ty jej nakładasz? ja mam dokładnie od 23 maja i nie zużyłam nawet 1/3 a używam codziennie i wcale nie oszczędnie;d
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:45   #1025
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
żadna typowo minerałowa, z essence mam.
Chyba po prostu jestem uprzedozna do tego, by na całą twarz nakładać tylko sypki puder. Nie potrafię uwierzyć, że to może być korzystne;p
Mam podkład z maybelline pure mineral i jestem bardzo zadowolona, choć słyszałam, że jak coś jest płynne i nosi nazwę mineralnego to nie ma z nim nic wspólnego. To czysty chwyt..
Ani jedna marka ani druga to nie prawdziwe minerały. Spróbuj EDM, kup Flat Topa i przekonaj się sama ze cuda się zdarzają I warto przeglądnąć wątek z mineralnymi makijażami.

Wracając do bazy to mi też się jakoś szybko zużywa kurcze zużyłam już pół słoiczka. Kiedy kupiłam? Hmm też coś w maju.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:53   #1026
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ani jedna marka ani druga to nie prawdziwe minerały. Spróbuj EDM, kup Flat Topa i przekonaj się sama ze cuda się zdarzają I warto przeglądnąć wątek z mineralnymi makijażami.

Wracając do bazy to mi też się jakoś szybko zużywa kurcze zużyłam już pół słoiczka. Kiedy kupiłam? Hmm też coś w maju.
hmm dziwne, mnie się bardzo szybko AD zyżyła jakaś dziwna jestem;p
Pomyślę, choć raczej w najbliższym czasie to nie nastąpi, sam pędzel jest dość drogi, ja podkładów za tyle nawet nie kupuje. Choć nie twierdzę, że nie warto Ale póki co, dołek finansowy
koniec off topa
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:06   #1027
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

tez oszczednie nie uzywam

ale od poczatku wydawalo mi sie, ze malo jej w sloiczku hmm
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 12:23   #1028
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Bardzo lubię Bazę JOKO, co prawda mam ją od niedawna i nie mam porównania do żadnej innej bo dotychczas nie stosowałam. Makijaż powiek utrzymaje się niebywale długo z tą bazą - i to bez różnicy czy są to cienie tanie, czy te droższe, sypkie czy sprasowane.
Kolor cieni na tej bazie wydaje się być wyraźniejszy.
No i oczywiście trwałość - cienie na prawdę utrzymują się cały dzień!
Ja nie zaobserwowałam przesuszenia powiek.


Polecam.

Może komuś się przyda:
Z tego co się dowiedziałam bazę Joko można nabyć we Wrocławiu np. - w ARENIE na Komandorskiej i na Hali Strzegomskiej, w drogerii przy wejściu na halę, ale tą piętrową.
Ja kupiłam za niecałe 10 zł.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:41   #1029
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Ja też mam tą bazę i strasznie się dziwię, że dla niektórych jest niewydajna.. Ja stosuję ją od ponad 4 miesięcy, codziennie, a widać tylko małe wgłębienie na środku, może z 1/10 zużyłam przez ten czas.. Nakładam cieniutką warstwę na powiekę i cienie się trzymają do wieczora, nie rolują, nie blakną. Owszem, konsystencja bazy może przerażać, ale faktycznie trzeba ją odrobinę "potrzeć" palcem i wtedy robi się kremowa. Ja w każdym razie polecam. Może kiedyś jak będę miała nadmiar gotówki skuszę się na Art Deco, ale na razie muszę wykończyć Joko

Co do minerałów: ja mam minerały z Everyday Minerals i Earthen Glow, testowałam też Buff'd i jestem coraz mniej zadowolona.. Na początku (około 7 miesięcy temu) byłam zachwycona, och i ach. A teraz - z EDM nie mogę dobrać odpowiedniego koloru, mimo że testowałam już chyba wszystko - najgorsze jest to, że jednego dnia np. Linen wygląda na mnie jak szyty na miarę, a następnego już be :/ Loteria. Poza tym EDM wysusza mi skórę powodując przy tym mega błyszczenie.. EGM troszkę bardziej mi podchodzą konsystencją, ale z kolei nie stać mnie na zamówienie u nich kolejnych próbek.. All in all, zamowiłam sobie Revlon Colorstay - sprawdzony, niezawodny, także tani w porównaniu z pieniędzmi, ktore wydałam na mineralne eksperymenty. A minerały zostawiam od tak, do nakładania czasem..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:16   #1030
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Dzis pierwszy raz testowałam bazę w upale . Trwałosc taka samo dobra jak w chłodniejszych warunkach . No i przy tym upale troche zmiekła.
Jedynie co mnie skłania zeby nastepnym razme kupic jednak Art Deco to skład Joko pełen konserwantów (wysoko w INCI: Methylparaben, Butylparaben,
Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben...) - podejrzewam ze stad ten "chlorowaty" smrodek bazy. Pod tym wzgledem Art Deco wygrywa, bo zanalizowałam sobie oba składy.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:00   #1031
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

ja tez sie zastanawiam nad bazą art deco i sama nie wiem? bo joko jest tania, a art deco droższa
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 11:51   #1032
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

ARTDECO!!!!! moją bratową joko uczuliła i narobiła jej tylko problemów na powiekach. Więc ani ja ani ona nie jesteśmy z niej zadowolone. Z braku laku dobry kit.... tyle, że decyzja do Ciebie. Z art na 100% będziesz zadowolona z joko różnie może być...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:30   #1033
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

a mnie joko nie uczulila, jest ok
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:04   #1034
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Do dnia dzisiejszego baza Joko miała dla mnie neutralny zapach, a dziś poczułam zapaszek chloru. To mi się nie podoba.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:36   #1035
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ARTDECO!!!!! moją bratową joko uczuliła i narobiła jej tylko problemów na powiekach. Więc ani ja ani ona nie jesteśmy z niej zadowolone. Z braku laku dobry kit.... tyle, że decyzja do Ciebie. Z art na 100% będziesz zadowolona z joko różnie może być...
nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wszystko może uczulać, bez względu na cenę.
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:46   #1036
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wszystko może uczulać, bez względu na cenę.
Zgadzam się
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:51   #1037
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

hej!
myślę, że kluczem do zróżnicowania opinii jest tutaj raczej rodzaj skóry niż cena.
moja skóra na powiekach jest niestety tragicznie tłusta. żadne cienie bez względu na przedział cenowy nie trzymały mi się dłużej niż 2 godziny w stanie nienaruszonym.
zużyłam 2 opakowania bazy z artdeco - rewelacji nie było, ale ogólnie radziła sobie w okresie chłodniejszych temperatur. kupiłam joko i mam 0d 1,5 miesiąca. REWELACJA! coś tam go ubyło, ale nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia - gdyby ta baza kosztowała 50zł i tak kupowałabym ją wiernie. dzięki temu cienie wyglądają cały dzień jak świeżo nałożone. maluje się ok. 5-6 rano, a o 21 cienie wyglądają super. ostatnie upalne dni były dla mnie dobrym wyznacznikiem jakości bazy - makijaż idealny. jestem zachwycona. konsystencja jest mniej przyjemna niż artdeco (taka tępa), ale zupełnie mnie to nie obchodzi - w końcu mogę się jakoś sensownie umalować bez konieczności dokładania kolejnych warstw cienia.

pozdrawiam
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:18   #1038
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Joko jest moją pierwszą bazą i jakoś mi nie podchodzi. Wcale mi się cienie nie trzymają długo (jednakże dłużej niż na "gołej" powiece) zaraz są pozbijane w zagięciu i porozmazywane
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:32   #1039
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wszystko może uczulać, bez względu na cenę.
to znaczy co?? nie mam powiedzieć jak było? Bo skrajnie? Nic o cenie nie wspomniałam!!!! A cena nie jest w takiej sytuacji żadnym wyznacznikiem!!!
Ja osobiście bardziej cenię sobie jakość i to, że mogę się pokazać niż mieć spuchnięte, czerwone z wysypką powieki, goiła się bez makijażu przez 3 tyg. Sądzę, że w takiej sytuacji miałabyś podobne zdanie, ale może się mylę i za 8zł właśnie Ty tak wolałabyś cierpieć. Ja nie!

nie mam wrażliwych oczu, ani nie jestem alergiczką i nie mam po niczym takich reakcji, ale są i takie osoby, co mogą mieć problem, więc nie widze w tym nic złego,że o tym wspomniałam, bo nie widziałam czegoś takiego jeszcze i miałabym żal, gdyby mnie nie uprzedzono a wciskano tylko ochy i achy, sorki, ale każdy tu wyraża opinie i spostrzeżenia, więc nie zabronisz tego...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 07:03   #1040
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Bardziej chodziło o to Twoje zdanie:
Cytat:
Z art na 100% będziesz zadowolona z joko różnie może być...
Rozumiem, że masz złe doświadczenia z Joko, ale to nie wyklucza, że Art Deco nikogo nie uczuli i na 100% będzie się zadowolonym z tej drugiej bazy.
A my "wciskamy ochy i achy", jak to subtelnie ujęłaś, bo akurat z bazą Joko mamy dobre doświadczenia. Ale też nikomu nie napisałyśmy, że z Bazy Joko na 100% ktoś będzie zadowolony, dlatego że nie da się przewidzieć reakcji czyjejś skóry, czy to będzie Joko, czy Art Deco
Tak, czy siak, trzeba wypróbować kosmetyk samemu, żeby się przekonać, czy akurat nam odpowiada.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 07:45   #1041
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło o to Twoje zdanie: Rozumiem, że masz złe doświadczenia z Joko, ale to nie wyklucza, że Art Deco nikogo nie uczuli i na 100% będzie się zadowolonym z tej drugiej bazy.
A my "wciskamy ochy i achy", jak to subtelnie ujęłaś, bo akurat z bazą Joko mamy dobre doświadczenia. Ale też nikomu nie napisałyśmy, że z Bazy Joko na 100% ktoś będzie zadowolony, dlatego że nie da się przewidzieć reakcji czyjejś skóry, czy to będzie Joko, czy Art Deco
Tak, czy siak, trzeba wypróbować kosmetyk samemu, żeby się przekonać, czy akurat nam odpowiada.
Dokładnie o to mi chodziło !
atoja - dlaczego reagujesz tak agresywnie ? Pewnie, że każdy może wypowiedzieć swoją opinię. I zawsze zdarzają się wyjątki od reguły. Tylko jeśli coś jest droższe nie zawsze znaczy lepszą jakość. Poza tym jeśli miałaś wysypkę i opuchnięte oczy i problem przez kilka tygodni, to raczej jednak jesteś alergikiem na jakiś składnik produktu...
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:20   #1042
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

ja agresywnie?? Polecam czytanie ze zrozumieniem
1. nic nie wspominałam o porównaniu cen, więc proszę mi tego nie zarzucać
2. napisałam, że mnie nie uczujają nic tylko bratową!

dziewczyny no proszę, czy tak trudno i niezrozumiale napisałam?????!!!
nie popadłam chyba w skrajność jednak, skoro nie jestem z niej zadowolona. A wyraziłam tylko swoją opinię na jej temat a zarzuciłyście mi jakieś skrajności i pkt 1 i 2. Wiec nie wypiiem się już, bo to miejsce nie na polemiki tylko opinie. ja swoją wyraziłam na temat bazy, ale Wam nie podobała się ona i miałyście zastrzeżenia właśnie do mnie a nie do bazy. Więc wybaczcie moją reakcję. więcej nie zaglądam
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:45   #1043
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ja agresywnie?? Polecam czytanie ze zrozumieniem
1. nic nie wspominałam o porównaniu cen, więc proszę mi tego nie zarzucać
2. napisałam, że mnie nie uczujają nic tylko bratową!

dziewczyny no proszę, czy tak trudno i niezrozumiale napisałam?????!!!
nie popadłam chyba w skrajność jednak, skoro nie jestem z niej zadowolona. A wyraziłam tylko swoją opinię na jej temat a zarzuciłyście mi jakieś skrajności i pkt 1 i 2. Wiec nie wypiiem się już, bo to miejsce nie na polemiki tylko opinie. ja swoją wyraziłam na temat bazy, ale Wam nie podobała się ona i miałyście zastrzeżenia właśnie do mnie a nie do bazy. Więc wybaczcie moją reakcję. więcej nie zaglądam
ehh tak mój błąd nie duczytałam, że uczulenie wystąpiło u bratowej mój błąd.
Tu nie tylko piszemy suche opinie, ale rozmawiamy wirtualnie, więc nie rozumiem, dlaczego tak czepiasz się, że my z góry nie wiem napadamy na osobę, która ma odmienne zdanie od naszego, w tym wypadku dobrego? A o cenie pisałam dlatego, że zazwyczaj wyższa cena = lepsza jakość. Ale zdarzają się wyjątki, gdy bardziej płaci się za logo i opakowanie, niż za to co jest w środku.
również kończę off top, gdyż jestem przekonana, że to by trwało w nieskończoność.. Pozdrawiam koleżankę
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:56   #1044
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Atoja ty tą bazę też próbowalaś bo napisałaś ze uczuliła twoja bratową (serdecznie współczuję, przekichane z takimi objawami) i ze nie odpowiada ani jej ani tobie. Czyli tez jej używałaś? Dobrze wnioskuję? Nie trzymała się tak dlugo jak u nas? Lumenne też mnie aż tak na kolana nie powaliła, nawet gdy nalozyłam bazę i przypudrowałam powiekę efekt był dobry przez 6-7 h.
U mnie nadal bez zmian, używam, nie uczula, nie czuję chloru.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:56   #1045
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

baza ta gdyby miala lepsza konsystencje, to bylaby genialna, fakt jest ze ciezko sie smaruje
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:35   #1046
Jilian11
Przyczajenie
 
Avatar Jilian11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Teraz?..Slask
Wiadomości: 14
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Baze uzywam juz kilka miesiecy i widze juz dno Nie jest doskonala, ale co moze byc przy moich tlustych powiekach...na poczatku zachowywala sie rewelacyjnie, teraz nieco gorzej, albo moze nieprzykldam sie do rownego nalozenia, i dlatego w koncikach potrafi sie mi zbic. Nie uczulila mnie, a i zapachu jakos specjalnie nie czuje.Ogolnie cena do jakosci na plus, szczegolnie jak sobie przypomne inna baze ktora uzywalam przed Joko. I na sama mysl mnie skreca ze wydalam 25euro na baze z Elizabeth Arden Eye-Fix Primer ktora robila hhmm...wielkie..nic! Jesli chodzi o AD to z nia nie mam porownania i poki Joko sie sprawdza to chyba nie bede jej zmieniac.
Jilian11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:00   #1047
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Uzywam tej bazy od okolo 2 miesiecy i musze przyznac ze jak na razie jest moim KWC. Cienie nalozone na Joko trzymaja sie idealnie caly dzien a bez bazy moze ze 2 godziny a potem sie rolowaly. Takze dla mnie ta baza to ideal. Co prawda nie mam porownania z innymi firmami, mysle ze przetestuje zachwalana Art Deco jak mi sie skonczy obecna, ale sadzac po ubytku Joko nie bedzie to szybko
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 23:21   #1048
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

baza jest na tyle mocna, ze tusz i puder po demakijażu schodzi, a cienie i baza nie
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 06:22   #1049
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
baza jest na tyle mocna, ze tusz i puder po demakijażu schodzi, a cienie i baza nie

Ja ją zmywam płynem do usuwania kosmetyków wodoodpornych, najczęściej Ziaja dwufazowy.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:34   #1050
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Joko jest moją pierwszą bazą i jakoś mi nie podchodzi. Wcale mi się cienie nie trzymają długo (jednakże dłużej niż na "gołej" powiece) zaraz są pozbijane w zagięciu i porozmazywane
Myślicie że nałożenie pudru na bazę i dopiero na to cienie pomoże??
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 01:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.