Zapuszczamy grzywkę - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 12:51   #1531
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Ano, dziękuję. Mam nadzieję, że z górki. Powodzenia i Tobie, nie ścinaj następnym razem!
postaram się ale jak sobie pomyślę, ile razy się powstrzymałam (i ile takich razów mnie jeszcze czeka) to mnie szlag trafia, że jednak nie dałam rady. i kurczę poprzednim razem zaczynałam zapuszczanie od noszenia normalnie grzywki rozpuszczonej a teraz lada moment będzie przydługa i związywanie to będzie mus... na bok nie wygląda dobrze, bo jest raczej symetryczna niż wycieniowana
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 16:26   #1532
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

heeeyyy obecnie chcę uzyskac naturalne, niefarbowane włosy no i długą grzywkę ktora aktualnie mam na bok, pocieniowaną.
Oczekuję grupy wsparcia, moge dołączyc?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 16:46   #1533
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
heeeyyy obecnie chcę uzyskac naturalne, niefarbowane włosy no i długą grzywkę ktora aktualnie mam na bok, pocieniowaną.
Oczekuję grupy wsparcia, moge dołączyc?
Pewnie Witamy serdecznie i trzymamy kciuki
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 04:12   #1534
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja tez sie przylacze, po raz drugi wlasciwie . W zeszlym roku mialam juz grzywke do podbrodka prawie. Scielam bo mialam pare tych pasm jakis zniszczonych, spie zawsze na lewym boku i kurcze... chyba mi sie tam ocieraja i mialam jakas taka wiecznie krotka kempke przy czole . Czas kupic jedwabna powloczke. Postanowilam teraz zapuszczac, bo po pierwsze grzywa zabiera mi za duzo wloswo, po drugie ciagle mi z niej wisza jakies pojedyncze wlosy i wchodza w pole widzenia, ile bym ich nie podcinala, codziennie jakies nowe mam. No i grzywka coraz pokazniejsza przez to, ostatnio ja musialam przerzedzic mocno nozycami bo po podcieciu na prosto mialam taka wstretna, nieukladajaca sie strzeche. Ogolnie mam czesto "bad bangs day", wstaje i po lewej wlosy stoja deba .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:10   #1535
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez nadiii Pokaż wiadomość
Wita Was kolejna posiadaczka niechcianej grzywki, ktora stara sie jak naszybciej ja zapuscic Dziewczyny zobaczcie co znalazlam na stronie handsomenan.pl :

Harmonizowanie grzywki z pozostałymi włosami: Pozwól grzywce bądź pocieniowanym włosom rosnąć dopóki nie wyrównają się długością z resztą twoich włosów. Od czasu do czasu możesz podciąć rozdwojone końcówki, jednak postaraj się ograniczyć te działania do minimum. Grzywka będzie rosła 2-3 razy szybciej niż reszta twoich włosów. Jest to spowodowane dodatkowymi wartościami odżywczymi dostarczanymi przez skórę głowy do twoich krótszych włosów. Gdy długość grzywki zbliży się do długości pozostałych włosów, skóra głowy rozpoczyna proces redukcji ilości wartości odżywczych przesyłanych do grzywki oraz rozpoczyna równomierne rozprowadzanie tych składników na pozostałej części skóry głowy oraz włosów.

Czy grzywka rzeczywiscie rosnie szybciej niz reszta wlosow?

a mi sie wydaje ze nie. noszac krotkiego boba z grzywka chodzilam czesto do fryzjera na podcinanie bo wydawalo mi sie ze juz duzo urosly i wlosy sie nie ukladaja. ale odrostow brak!! na dluzszych wlosach ciezej dostrzec ze rosna na krotkich widac kazdy centymetr. szczegolnie na grzywce ktora jest krotka, jesli urosnie chociaz 1 cm to juz nam sie inaczej uklada, czasem przeszkadza i trzeba obciac. dlatego wydaje sie nam ze ona tak szybko rosnie. teraz majac dluzsze wlosy i grzywke wydaje mi sie ze nie rosna, ale przyjdzie czas ze sie nie spostrzege a juz bede miala duzo dluzsze wlosy
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:26   #1536
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

jak ktoś ma krótką grzywkę to zaraz widać jak urosną, bo była do oczu a sięga do nosa, a jak ktoś ma włosy do łokcia łącznie z grzywką to przecież tego nie zauważy nawet
czyste złudzenie mnie się nigdy nie zdarzyło żebym miała różne odrosty po farbowaniu nawet jak miałam dłuższe włosy z krótką grzywką (taką nosiłam prawie całe życie) więc to się tylko tak wydaje

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-28 o 11:29
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 15:01   #1537
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
ja weszłam już więcej niż drugi raz ale i tak wierzę, że w końcu za którymś razem dam radę.

jest któraś z Was na takim etapie jak ja teraz? tzn grzywka długości przysłaniającej oczy? bom ciekawa
Aktualnie już całkowicie mi zasłania oczy, sięga do czubka nosa. Współczuję, że musisz zapuszczać od początku. Jak już zapuszczę, to nigdy w życiu nie będę chciała przechodzić tego drugi raz. Ale i tak już jest lepiej, daje się bez problemu spiąć.
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 09:39   #1538
wavelets
Przyczajenie
 
Avatar wavelets
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 24
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Witam dziewczyny,
Również chciałabym się przyłączyć, choć ja już mam zapuszczanie grzywki za sobą. Grzywkę miałam od dziecka Tata mi ją zawsze podcinał. Była bardzo gruba, bo zaczynała się aż od czubka głowy. Z czasem zaczęłam kombinować żeby ją trochę przerzedzić, ale zaczęła mi się bardzo falować i wyglądało to fatalnie (grzywka w cały świat, włosy proste - lekko falowane). Potem się poddałam i obcięłam grzywkę na skos i tak wytrwałam około 3 lata, aż w końcu w klasie maturalnej zaczęłam chodzić w opasce i dzięki niej udało mi się zapuścić grzywkę. Teraz sięga już ramion
Życzę wytrwałości i cierpliwości.
wavelets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:41   #1539
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez wavelets Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Również chciałabym się przyłączyć, choć ja już mam zapuszczanie grzywki za sobą. Grzywkę miałam od dziecka Tata mi ją zawsze podcinał. Była bardzo gruba, bo zaczynała się aż od czubka głowy. Z czasem zaczęłam kombinować żeby ją trochę przerzedzić, ale zaczęła mi się bardzo falować i wyglądało to fatalnie (grzywka w cały świat, włosy proste - lekko falowane). Potem się poddałam i obcięłam grzywkę na skos i tak wytrwałam około 3 lata, aż w końcu w klasie maturalnej zaczęłam chodzić w opasce i dzięki niej udało mi się zapuścić grzywkę. Teraz sięga już ramion
Życzę wytrwałości i cierpliwości.
WOOOW, aż do ramion
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 16:09   #1540
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez wavelets Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Również chciałabym się przyłączyć, choć ja już mam zapuszczanie grzywki za sobą. Grzywkę miałam od dziecka Tata mi ją zawsze podcinał. Była bardzo gruba, bo zaczynała się aż od czubka głowy. Z czasem zaczęłam kombinować żeby ją trochę przerzedzić, ale zaczęła mi się bardzo falować i wyglądało to fatalnie (grzywka w cały świat, włosy proste - lekko falowane). Potem się poddałam i obcięłam grzywkę na skos i tak wytrwałam około 3 lata, aż w końcu w klasie maturalnej zaczęłam chodzić w opasce i dzięki niej udało mi się zapuścić grzywkę. Teraz sięga już ramion
Życzę wytrwałości i cierpliwości.
Zazdroszczę i to jeszcze jak
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 14:28   #1541
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

do ramion też bym chciała!
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 10:18   #1542
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywka jest na bok i w dodatku nadal krótka dlatego muszę ją prostować, żeby nie mieć okropnego barana.
Żyję nadzieją, że gdy urośnie nie trzeba będzie tego robić ;<
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 10:47   #1543
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a u mnie już 3 tygodnie od tego nieszczęsnego obcięcia wczoraj pokręciłam trochę włosy, z tym, że nie wyglądało to dobrze bo całość też skracałam (tylko, że zawsze mam takie wrażenie na początku - że loczki są za krótkie, a po wyjściu z domu za chwilę by lekko opadły i byłoby ok), więc związałam w taki kręciołkowy kucyk, grzywkę zostawiłam luźno, ułożona na bok (ale troszeczkę zostawiłam po drugiej stronie i było o niebo lepiej niż jak na bok odgarniałam całą) wyciągnęłam cieniutkie pasma po bokach i heja, nie było źle
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:49   #1544
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja zawaliłam sprawę i 17 maja ścięłam grzywkę, a była już do ramion Na początku niby ok, bo całkiem fajnie wyglądałam...

Jednak minusów jest sporo
- po każdym myciu włosów trzeba ją suszyć suszarką i prostować
- jak wychodzę i jest wiatr to robi mi się siano zamiast grzywki
- mam przetłuszczające czoło i po dwóch godzinach od mycia robią mi się nieładne, tłustawe strąki
- czasami jak po umyciu wyprostuje grzywka po bokach układa się w takie dziwne rogi ( i ni jak nie da się ich wyprostować)

I w sumie nie wiem co robić, bo niby dobrze wyglądam z grzywką, ale tyle z nią zachodu eh. Jak chodziłam bez grzywki wystarczyło tylko umyć włosy i ciao bambino, a teraz suszarka, prostownica itd.
Chyba już mam dosyć
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:29   #1545
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
A ja zawaliłam sprawę i 17 maja ścięłam grzywkę, a była już do ramion Na początku niby ok, bo całkiem fajnie wyglądałam...

Jednak minusów jest sporo
- po każdym myciu włosów trzeba ją suszyć suszarką i prostować
- jak wychodzę i jest wiatr to robi mi się siano zamiast grzywki
- mam przetłuszczające czoło i po dwóch godzinach od mycia robią mi się nieładne, tłustawe strąki
- czasami jak po umyciu wyprostuje grzywka po bokach układa się w takie dziwne rogi ( i ni jak nie da się ich wyprostować)

I w sumie nie wiem co robić, bo niby dobrze wyglądam z grzywką, ale tyle z nią zachodu eh. Jak chodziłam bez grzywki wystarczyło tylko umyć włosy i ciao bambino, a teraz suszarka, prostownica itd.
Chyba już mam dosyć

ja mam to samo. tzn z całością włosów też mam trochę zachodu, ale głównie chodzi mi o to, że grzywka krótko utrzymuje się w takim stanie, w jakim powinna być cały czas i też mam czasem wątpliwości, bo lubię mieć jednak trochę czoło zasłonięte, ale postanowiłam, że przynajmniej pozbędę się grzywki półokrągłej... a później, jak będzie już na bok, będę zastanawiała się nad optymalną dla mnie długością
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 15:00   #1546
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dziewczyny, no więc.. ekhmm... obcięłam

Ale to tylko potwierdziło, że lepiej mi w grzywce. Wolę codziennie ją układać, niż codziennie patrzeć w lustro z żalem, że kiepsko wyglądam

Nie jest jakoś specjalnie krótka. Za brwi, lekko wypazurkowana. Układa się lekko, mogę sczesać na bok i ja mam. Lubie moją grzywkę. Szkoda, że wymaga częstszego mycia, ale trudno. Coś za coś.

Zapuściłam od połowy czoła do czubka nosa. Także to i tak sukces
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:28   #1547
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no więc.. ekhmm... obcięłam

Ale to tylko potwierdziło, że lepiej mi w grzywce. Wolę codziennie ją układać, niż codziennie patrzeć w lustro z żalem, że kiepsko wyglądam

Nie jest jakoś specjalnie krótka. Za brwi, lekko wypazurkowana. Układa się lekko, mogę sczesać na bok i ja mam. Lubie moją grzywkę. Szkoda, że wymaga częstszego mycia, ale trudno. Coś za coś.

Zapuściłam od połowy czoła do czubka nosa. Także to i tak sukces

no nieeeee... Ty, która najbardziej na mnie krzyczałaś? ale jeżeli tak się lepiej czujesz i jesteś w stanie pocierpieć układaniu itp., to pewnie dobra decyzja. chociaż ja też miałam w pewnym momencie wrażenie, że wyglądam źle z odsłoniętym czołem, że potrzebuję grzywki, a teraz sobie myślę, że chyba trzeba ją całkowicie zapuścić żeby się o tym przekonać. bo mimo, że była już dość długa, to myślę, że nie układała się jeszcze tak jak powinna i mogłam się tym błędnie zasugerować.

w każdym razie ja, tak jak napisałam wyżej, na razie jestem jedynie pewna, że nie chcę grzywki półokrągłej. czy chcę ją całkowicie zapuścić jeszcze nie wiem, ale póki co i tak muszę, żeby zaczęła się układać na bok.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 09:27   #1548
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja mam dzisiaj zły, włosowy dzień . Jak wstałam rano wzięłam opaskę i zaczesałam grzywkę do góry. I ku mojemu zdziwieniu przez ostatni tydzień bardziej wysypało mnie na czole .
No nic dzisiaj będę chodziła w opasce, nawet zamierzam z nią wyjść. Nie chce mi się jej układać .
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:58   #1549
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ahaahaha no tak, pokrzyczeć trzeba

grzywka to w dumie taka częśc włosów którą mozna ra ztak, raz siak
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 22:56   #1550
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Jestem już tak daleko, a ścięcie coraz bardziej kusi
Nie podobam się TŻtowi, gdy ją zaciągam za ucho, a za często jej kokardką spinać nie chcę, bo to się nudzi już nie tylko mi .
Macie jakieś pomysły jak mnie powstrzymać przed ścięciem? Ostrzegam - plątanie warkoczy na czubku głowy z grzywki nie wchodzi w grę
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 17:40   #1551
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moj TZ tez lubil moja grzywke, tylko ja nie. musialam ja prostowac i ciagle czesac zeby wygladala. niektorym dziewczynom to sie zawsze ladnie uklada,wystarczy ze przeczesza ja palcami, ja chce miec grzywke za brode, chce dojsc do takiego momentu i dopiero pozniej stwierdzic jak mi lepiej narazie mam za nos ale uszy mam jakos daleko bo mi sie jeszcze nie trzyma za nimi zbytnio
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 21:35   #1552
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

to jaz kolei mam tak, że uważam, ze w grzywce mi lepiej, mam bardzo duże czoło, zakola i cienkie włosy które szybko się przetłuszczają i robią sie strąki nawet jak grzywka jest rozłożona na 2 boki, a nie wiedzieć czemu wszyscy oprócz mojej babci chcą żebym miała wszystkie włosy jednej długości i przedziałek na środku... a mało tego mam wicherek na środku czoła i jedna strona inaczej leży przez to... ale się trzymam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:53   #1553
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja już od kilku dni zaczesuję grzywkę do góry. Jakoś nie chce się układać... Przez ostatnie 1,5 roku non stop robiłam sobie przedziałek bardziej po lewej stronie i teraz pomimo, że układam grzywkę ona się rozwarstwia
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:32   #1554
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ehehehe, no dobra, ten powrót do grzywki to nie do końca był dobry pomysł
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:58   #1555
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja po scieciu jestem zachwycona, swiezoscia, tym jak sie uklada, po tygodniu zachwyt mija....

marze o takich wlosach, dlatego zapuszczam grzywke i wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006_dlugie_wlosy_fryzura_.jpg (30,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie-fryzury-35.jpg (21,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Piekne_wlosy_22.jpg (25,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kucyk.jpg (12,1 KB, 6 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:05   #1556
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Lepiej wyglądam z grzywką, ale zawsze wdycham do tych, co jej nie mają
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:45   #1557
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Mi też chyba lepiej z grzywką, ale od tygodnia chodzę z opaską
Denerwuje mnie to, że rano umyję grzywkę, wysuszę, wyprostuję. Wyjdę z domu i po 5 minutach grzywka wygląda jak by ją tornado zaatakowało
Nawet jak przeczeszę później grzebieniem to wygląda brzydko wg. mnie.
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:28   #1558
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ze swojej strony moge polecic encanto na grzywke(prostowanie keratynowe) grzywki nie ruszy nawet ulewa
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 13:09   #1559
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Lepiej wyglądam z grzywką, ale zawsze wdycham do tych, co jej nie mają
mysiu, oglądałam Twoje zdjęcia i naprawdę wg mnie bez grzywki świetnie wyglądasz, tak weselej i promienniej
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:23   #1560
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

..to i ja się dołączę..też zapuszczam..bo marza mi się równe ale nie wiem ile wytrzymamna razie prawie sięga nochala...mam gęste grube włosy i grzywke muszę prostować a odechciało mi się..pije pokrzywkę to może szybciej urośnie
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.