Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja treningi i diety?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 21:12   #1
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63

Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja treningi i diety??


nie wiem czy ten watek pasuje tutaj, ale zahacza o tematyke diety

Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja Wasze treningi i diety??

jestem uzalezniona wrecz od tych kosmetykow ujedrniajacych, takze kazdy dobry kosmetyk bede brala pod uwage przy nastepnym zakupie

osobiscie polecam kuracje wyszczuplajaco-liftingująco 14 dni marki yves rocher

przy okazji zapytam czy ktos kupowal azjatyckie kosmetyki wyszczuplajace? maja podobno niesamowite skladniki, ktore w krotkim czasie wyszczuplaja nawet do 2 cm w obwodzie talii i w udach

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-04-27 o 12:38 Powód: reklama/spam
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 17:48   #2
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja treningi i die

Co do tych azjatyckich kosmetyków to kiedyś czytałam jakąś recenzję AzjatyckiegoCukru. Dziewczyna mieszka w Singapurze więc jest dośc obeznana w temacie, wygoogluj ją i poszukaj na jej blogu

Ja stosuję różne kremy Eveline. Wyszczuplający, antycellulitowy, teraz mam push-up na biust i pośladki. Używam też peelingu antycellulitowego Eveline, taki pomarańczowy. Nie wiem, czy to zasługa tych kosmetyków, ćwiczeń, czy diety (pewnie wszystkiego po części), ale moje uda i pupa wyglądają naprawdę nieźle. Szczupłe, jędrne, bez cellulitu. Teraz tylko chciałabym je bardziej wyrzeźbić, ale tutaj już jest ważniejsza dieta i ćwiczenia niż kosmetyki, których i tak używam . Także ja efekty widzę, ale niestety nie wiem w jakim stopniu to zasługa wcierania kremów
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 23:28   #3
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja treningi i die

Cytat:
Napisane przez akilegne Pokaż wiadomość
Co do tych azjatyckich kosmetyków to kiedyś czytałam jakąś recenzję AzjatyckiegoCukru. Dziewczyna mieszka w Singapurze więc jest dośc obeznana w temacie, wygoogluj ją i poszukaj na jej blogu

Ja stosuję różne kremy Eveline. Wyszczuplający, antycellulitowy, teraz mam push-up na biust i pośladki. Używam też peelingu antycellulitowego Eveline, taki pomarańczowy. Nie wiem, czy to zasługa tych kosmetyków, ćwiczeń, czy diety (pewnie wszystkiego po części), ale moje uda i pupa wyglądają naprawdę nieźle. Szczupłe, jędrne, bez cellulitu. Teraz tylko chciałabym je bardziej wyrzeźbić, ale tutaj już jest ważniejsza dieta i ćwiczenia niż kosmetyki, których i tak używam . Także ja efekty widzę, ale niestety nie wiem w jakim stopniu to zasługa wcierania kremów

znam blog azjatycki cukier i wlasnie z jej skepu chcialam zamowic wyszczuplajace kosmetyki, ale sa drogie, dlatego chcialam sie upewnic o ich skutecznosci
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:40   #4
martynak221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Czy stosujecie jakies kosmetyki wyszczuplajace, które wspomagaja treningi i die

O, ja też się chętnie dowiem o tych wszystkich kremach. Sama stosowałam kiedyś ziaję która miała redukować cellulit, ale w końcu porzuciłam smarowanie uznając, ze to pic na wodę. Zastanawiam się czy czasem naturalnie zrobione mieszanki nie dawałyby lepszego efektu niż te wszystkie "cuda" razem wzięte np. jakiś peeling z kawy itd
martynak221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.