Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 09:25   #1321
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Ja użwam effaclaru od końca sierpnia i moja skóra już się przyzwyczaiła a nawet nie skończyłam pierwszego opakowania. Jednak muszę powiedzieć że efekty naprawdę mnie zadowalają. Teraz planuję zakup diacnealu
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 09:25   #1322
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziękuję Ci bardzo. Mam ochotę wypróbować ten spray.
Znalazłam jeszcze coś takiego:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_4.php

i jak sobie przeczytałam, to chyba poszukam w pierwszej kolejności kremu z BHA..., pewnie nie będzie tak spektakularnych efektów, jak przy AHA, ale może przynajmniej skóra nie zareaguje gwałtownie
Poza tym, zawsze uważałam że mam skórę tłustą...ze względu na kłopoty z zaskórnikami,ale chyba zbyt inwazyjnie traktowałam buźkę i zrobiła się bardzo wrażliwa z "czarnymi kropeczkami"
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2007-10-24 o 09:51
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 09:28   #1323
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

ooo właśnie znalazłam,że Effaklar zawiera BHA


Magdziu - miałaś jakieś "przeboje" na początku z Effaclarem? (wysyp, wielkie łuszczenie itp.? )

hihi - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...&produkt=18948 - czy to ten spray?
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2007-10-24 o 09:58
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 09:49   #1324
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Lil' Tina mi się wydaję, że mogłąs założyc czapkę lub opaskę, która nie była prana, pamieam w tamtym roku mój TZ kupił sobie opaskę i jej nie wyprał, na drugi dzień całe czoło w wągrach, opaskę wyprał bardzo dobrze i wszystko zniknęło Pomyśl czy nie miałaś czegoś brudnewgo na czole
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:20   #1325
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
ooo właśnie znalazłam,że Effaklar zawiera BHA

hihi - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...&produkt=18948 - czy to ten spray?
Taqk, to ten spray, ten sam.

Ja naczynkowiec bywam, więc dla mnie BHA lepsze niż AHA, a naprawde świetnie dziala
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:50   #1326
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

  1. Cytat:
    Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
    Taqk, to ten spray, ten sam.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja naczynkowiec bywam, więc dla mnie BHA lepsze niż AHA, a naprawde świetnie dziala

No to już nie mogę się doczekać, kiedy wykończę moj ukochany Nivea i zmienię pielęgnację
Mam jescze pytanie, czy do tego zestawiku używasz dodatkowo jakieś kosmetyki: toniki,żele do mycia buźki, peelingi enzymatyczne? Czy wystarcza coś z neutralnym ph do mycia?

Ale Cię dzisiaj męczę przepraszam
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:53   #1327
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
No to już nie mogę się doczekać, kiedy wykończę moj ukochany Nivea i zmienię pielęgnację
Mam jescze pytanie, czy do tego zestawiku używasz dodatkowo jakieś kosmetyki: toniki,żele do mycia buźki, peelingi enzymatyczne? Czy wystarcza coś z neutralnym ph do mycia?

Ale Cię dzisiaj męczę przepraszam
Oj, od tego tu jesteśmy, żeby się dzielić doświadczeniami - jeśli będę w stanie, to chętnie pomogę!

Twarz myję ostatnim wynalazkiem garniera 3w1 z glinką - mrrrr... uwielbiam.
A do demakijażu używam mleczka też garniera czysta skóra takiego zielonego - nie uczula mi oczu, a to dla mnie najważniejsze i tyle.
Peelinki sporadycznie, do tego od czasu do czasu różne maseczki (głównie błotka i glinki)
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 10:58   #1328
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Co do właściwości glinki - dużo pozytywnego o niej wyczytałam
Czytam też właśnie listę składników zapychających. Chyba sobie wydrukuję i z taką żelazną listą będę chodziła w portfelu

Dziękuję za pomoc
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 11:01   #1329
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Co do właściwości glinki - dużo pozytywnego o niej wyczytałam
Czytam też właśnie listę składników zapychających. Chyba sobie wydrukuję i z taką żelazną listą będę chodziła w portfelu

Dziękuję za pomoc
Do usług

Ja chodzę z ta listą w torebce
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:58   #1330
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziewczyny wlasnie problem w tym ze nie tzn nie nosze opasek ani czapek wiec to odpada, a co do kremu to tez nie zmieniliam. Uzywam serie Iwostin dla skory wrazliwej hipoalergiczna, wiec ja juz sama nie wiem Chyba rzeczywiscie do dermatologa sie przejde...
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:50   #1331
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

A możecie dać mi linka do tej listy zapychających składników? Bo szukałam i jakoś nic
zioła w pierwszym tygodniu to żadnego efektu nie wdziałam. Ale gdzieś po 14 dniach zaczęłam zauważać więcej wyprysków której jednak szybciej znikały. Twarz zrobiła się jaśniejsza, taka bardziej jednolita i przede wszystkim dużo gładsza. NIedawno łuszczyła mi się trochę skóra przy nosie ale nakładałam krem nawilżający i w dwa dni zniknęło Jestem bardzo zadowolona z efektów ale skóra już mi się przyzwyczaiła i teraz przerzucam się na diacneal. Mam nadzieję że na dobre rozprawi się z moimi wągrami bo już niewiele ich zostało
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 00:23   #1332
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

http://www.soapnuts.com/noncomo.html
http://www.everythingbeauty.info/noncomedogenic.htm
http://www.zerozits.com/Articles/acnedetect.htm
http://www.geocities.com/mcsworld2000/comedogenic.htm
http://www.acneinformation.org/17.html


proszę bardzo i dziękuję za odpowiedź
tabela zerozits jest przejrzysta
Magdziu, czytałam gdzieś,że dziewczyny polecały właśnie effaklar na zaskórniki-tylko trzeba dłużej stosować, bo czasem jedna tubka nie wystarczy.
Sama już nie wiem, mam mętlik w głowie ,ale za dwa tygodnie próbuję
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:14   #1333
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
http://www.soapnuts.com/noncomo.html
http://www.everythingbeauty.info/noncomedogenic.htm
http://www.zerozits.com/Articles/acnedetect.htm
http://www.geocities.com/mcsworld2000/comedogenic.htm
http://www.acneinformation.org/17.html


proszę bardzo i dziękuję za odpowiedź
tabela zerozits jest przejrzysta
Magdziu, czytałam gdzieś,że dziewczyny polecały właśnie effaklar na zaskórniki-tylko trzeba dłużej stosować, bo czasem jedna tubka nie wystarczy.
Sama już nie wiem, mam mętlik w głowie ,ale za dwa tygodnie próbuję
Dzięuję CI bardzo za linki

No ja używam już dwa miesiące ale moja skóra już raczej się przyzwyczaiła do niego. Czytałam własnie że diacneal jest lepszy na zaskórniki. Warto więc wypróbować
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:28   #1334
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dzięuję CI bardzo za linki

No ja używam już dwa miesiące ale moja skóra już raczej się przyzwyczaiła do niego. Czytałam własnie że diacneal jest lepszy na zaskórniki. Warto więc wypróbować

Czyli ma większe stężenie kwasów, tak?
Życzę powodzenia w dalszych eksperymentach
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:32   #1335
Achzari
Raczkowanie
 
Avatar Achzari
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 206
GG do Achzari
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Też miałam problem z zaskórniakami, eksperymentowałam i eksperymentowałam... Żele, kremy, toniki...
I w końcu pomógł mi głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy Pure Zone
__________________
Próby ogarnięcia wewnętrznego i zewnętrznego chaosu http://zawsze-w-biegu.blogspot.com

Achzari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:37   #1336
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Czyli ma większe stężenie kwasów, tak?
Życzę powodzenia w dalszych eksperymentach
Dziewczyny na biochemii mi poradziły właśnie diacneal bo szczerze mówiąc to ja się nie znam na tych wszystkich kwasach i stężeniach. Miałam w planach zakup lysanelu który ma największe stężenie ale zostałam do tego zniechęcona ze względu na moją skłonność do rozszerzonych naczynek. Myślę że w tym tygodniu skończy się tubka effeclaru i zaczynam diacneal
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:59   #1337
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Achzari Pokaż wiadomość
Też miałam problem z zaskórniakami, eksperymentowałam i eksperymentowałam... Żele, kremy, toniki...
I w końcu pomógł mi głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy Pure Zone

Też używałam, byłam zadowolona, ale po jakimś czasie stosowania skóra wysuszyła mi się do tego stopnia,że doprowadzałam ją do stanu sprzed stosowania przez ok. pół roku
Mój problem polegał niestety na tym,że peparaty które pomagały mi w walce z zaskórniakami nadmiernie wysuszały mi skórę. Więc należało kłaść wtedy więcej kremu nawilżającego lub odżywczago. Po tym pory się zapychały i walka zaczynała się na nowo
Boję się,że z kwasami też tak będzie...ale może warto spróbować
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 10:19   #1338
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Też używałam, byłam zadowolona, ale po jakimś czasie stosowania skóra wysuszyła mi się do tego stopnia,że doprowadzałam ją do stanu sprzed stosowania przez ok. pół roku
Mój problem polegał niestety na tym,że peparaty które pomagały mi w walce z zaskórniakami nadmiernie wysuszały mi skórę. Więc należało kłaść wtedy więcej kremu nawilżającego lub odżywczago. Po tym pory się zapychały i walka zaczynała się na nowo
Boję się,że z kwasami też tak będzie...ale może warto spróbować
Myślę że śmiało możesz spróbować effaclar. Ja mam skórę mieszaną przy czym policzki zawsze były suche jak wiór. Nie przejmując się tym jednak zbytnio kłądę effaclar na całą twarz a na dzień krem nawilżający iwostin (jak dla mnie to strzał w dziesiątkę) , nawilża świetnie i nie robią mi się zaskórniki. Co do kremów nawilżających polecam Ci również la roche hydraphase -nie zapycha nic a nic. Zresztą przejrzyj sobie opinie na KWC
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:19   #1339
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziewczyny, zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć próbki filtrów o których piszecie
Mam ochotę już wypróbować spray anthelios ( o którym pisałaś hihi), i te kremy o których piszesz Magdziu. Czy np. w aptece czy drogerii mogę poprosić o próbki,albo kupić mini produkty?
Szczerze mówiąc widzę,że dziewczyny testują te kremy z różnymi skutkami. Nie chciałabym zostać też z uzytym kilka razy kremem, który mi nie służy
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 18:45   #1340
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć próbki filtrów o których piszecie
Mam ochotę już wypróbować spray anthelios ( o którym pisałaś hihi), i te kremy o których piszesz Magdziu. Czy np. w aptece czy drogerii mogę poprosić o próbki,albo kupić mini produkty?
Szczerze mówiąc widzę,że dziewczyny testują te kremy z różnymi skutkami. Nie chciałabym zostać też z uzytym kilka razy kremem, który mi nie służy
Są apteki i APTEKI. Ja przy zakupach proszę o próbki i bez problem dostaję. Nawet jak się nie upomnę to Pani zawsze wrzuci 3 czy 4 zaszetki do zakupu. To wszystko zależy od uprzejmości Pani farmaceutki. Myślę że nie powinno być probemu z dostaniem próbki przecież one są darmowe i nie do sprzedaży. Ja omijam szerokim łukiem apteki gdzie z wielką łaską dostaję próbkę jakiegoś kremu mimo że kupuję różne rzeczy do pielęgnacji np za 80 zł...Wystarczy przejrzeć allegro i zobaczyć co te Panie robią z próbkami których nie chcą nam dawać- to już szczyt wszystkiego żeby sprzedawać DARMOWE próbki!
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 15:46   #1341
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

a ile to kosztuje u kosmetyczki? ja punkciki mam na nosie i policzkach... nijak sie ich pozbyc nie moge;/ bo nie wiem czy bedzie mnie stac na taka wizyte...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:14   #1342
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny na biochemii mi poradziły właśnie diacneal bo szczerze mówiąc to ja się nie znam na tych wszystkich kwasach i stężeniach. Miałam w planach zakup lysanelu który ma największe stężenie ale zostałam do tego zniechęcona ze względu na moją skłonność do rozszerzonych naczynek. Myślę że w tym tygodniu skończy się tubka effeclaru i zaczynam diacneal
a diacneal nie jest tez przypadkiem niewskazany przy naczynkach? Może źle kojarzę, ale coś mi się tak wydaje...

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Też używałam, byłam zadowolona, ale po jakimś czasie stosowania skóra wysuszyła mi się do tego stopnia,że doprowadzałam ją do stanu sprzed stosowania przez ok. pół roku
Mój problem polegał niestety na tym,że peparaty które pomagały mi w walce z zaskórniakami nadmiernie wysuszały mi skórę. Więc należało kłaść wtedy więcej kremu nawilżającego lub odżywczago. Po tym pory się zapychały i walka zaczynała się na nowo
Boję się,że z kwasami też tak będzie...ale może warto spróbować
Mi większość żeli wysusza bardzo skórę, tylko ten ostatni garnier z glinką nie powoduje nawet uczucia ściągnięcia po umyciu twarzy

A co do efflaclaru to mnie nie wysusza w ogóle.

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się czy można gdzieś znaleźć próbki filtrów o których piszecie
Chodź po aptekach i pytak o próbki - u mnie w mieście filtrów nie mieli, więc zamiast kupować wymieniałam się na targowisku I dzięki temu mam troszkę filtrów, a czego 2 naprawdę trafione!

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;5621434]a ile to kosztuje u kosmetyczki? ja punkciki mam na nosie i policzkach... nijak sie ich pozbyc nie moge;/ bo nie wiem czy bedzie mnie stac na taka wizyte...[/QUOTE]U mnie zwykłe oczyszczanie,. w sensie maseczki, maseczki, wyciskanie, maseczki to koszt, zależnie od salonu kosmetycznego 50-70zł, ale odradzam, raczej na kwasy bym się skusiła - efekt lepszy i zdecydowanie trwalszy...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:27   #1343
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Magdziu jak pisze hihi Diacneal przy naczynkach jest nunu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:36   #1344
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Hihi i Magdzia dzięki. Dziś wyruszam na podbój aptek


[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;5621434]a ile to kosztuje u kosmetyczki? ja punkciki mam na nosie i policzkach... nijak sie ich pozbyc nie moge;/ bo nie wiem czy bedzie mnie stac na taka wizyte...[/quote]

Twarz oczyszczałam regularnie u kosmetyczki przez ok 6-7 lat co 2, 3 miesiące. (mechanicznie)
Ceny są różne. Ja we Wrocławiu płaciłam od 60 do 150 zł (wersja lux ).
Jak sobie pomyślę, ile pieniędzy łącznie na to przeznaczyłam - to głowa mi pęka. Stan skóry poprawił mi się nieznacznie, ale myślę,że to nie zasługa kosmetyczki, tylko minęło trochę czasu-nie jestem już nastolatką i skończyły się problemy tzw. hormonalne.
Doszłam do wniosku,że skoro tak wiele dziewczyn zachwala właściwości kwasów, to spróbuję...koszt pewnie będzie porównywalny

A koszt kuracji kwasami u kosmetyczki to ok.120-160 zł, za zabieg, ale pani mówiła mi, że należy przeprowadzić ok. 10 zabiegów w odstępach od tygodnia do dwóch, aby przyniosło to efekt

Pozdrawiam
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:51   #1345
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Magdziu jak pisze hihi Diacneal przy naczynkach jest nunu
No, wiedziałam, że coś mi się dobrze kołacze w głowie
Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
A koszt kuracji kwasami u kosmetyczki to ok.120-160 zł, za zabieg, ale pani mówiła mi, że należy przeprowadzić ok. 10 zabiegów w odstępach od tygodnia do dwóch, aby przyniosło to efekt
No to mówię Ci, że lepiej kupic krem z kwasami i stosować regularnie (bardzo ważna jst regularność!!!), żeby zamiast do kosmetyczki chodzić na mocne kwasy
Ja po miesiącu stosowania Effaclaru jestem zachwycona I zdecydowanie nie zrezygnuję, co najwyżej za jakiś czas zmienię na AD, żeby skóry nie przyzwyczajać
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:57   #1346
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Ja zdedydowałam że jednak zostaje przy effeclarze Zaczynam właśnie drugą tubkę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:46   #1347
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziewczynu, byłam w kilku aptekach, ale nie dostałam próbek Oj jak mi smutno Nie mogę się już doczekać, więc pewnie kupię cały filtr

Magdziu, o którm filtrze mówiłaś? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...gdzie=produkty


Hihi- Mam jeszcze pytania:
w jaki sposób nakładasz ten spray Anthelios, rozpylasz go na twarzy i wcierasz? Czy na rękę i wcierasz?
Jaką on ma w ogóle konsystencję i na jak długo wystarcza?
Skoro to jest spray, to skąd wiesz jaką ilość wcierasz w skórę?
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:51   #1348
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Hihi- Mam jeszcze pytania:
w jaki sposób nakładasz ten spray Anthelios, rozpylasz go na twarzy i wcierasz? Czy na rękę i wcierasz?
Jaką on ma w ogóle konsystencję i na jak długo wystarcza?
Skoro to jest spray, to skąd wiesz jaką ilość wcierasz w skórę?
Kupiłam na Mazidla.com miarkę 2,5ml, biore spray, napsikuję do tej miarki do pełna i wcieram w paszczę Tak właśnie oto!
Konsystencję ma... lekką bardzo i taką wyjątkowo nietłustą Jest rzadki i naprawdę lekki, dzięki czemu bardzo łatwo rozprowadzić go na twarzy - nie muszę rozcierać nic (jak krem Avene np...), tylko nakładam i czekam, aż się wchłonie.
Na ile starcza - mam opakowanie 125ml, więc teoretycznie powinien mi wystarczyc na... 50 aplikacji, czyli ok. 2 miesiące
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 11:30   #1349
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Hihi, gdzieś na wizażu jest dokladna informacja,że te 2,5 ml powinny być aplikowane na całą nieowłosioną głowę, czyli, że na twarz wychodzi znacznie mniej. Nie podeprę się linkiem, ale na pewno w jednym z 'filtrowych' wątków gdzieś mi śmignęła informacja, że uzywa się chyba 2mg na cm2 twarzy... U mnie wychodzi koło jednego ml... Jak znajdę dam znać.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 11:38   #1350
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Hihi, gdzieś na wizażu jest dokladna informacja,że te 2,5 ml powinny być aplikowane na całą nieowłosioną głowę, czyli, że na twarz wychodzi znacznie mniej. Nie podeprę się linkiem, ale na pewno w jednym z 'filtrowych' wątków gdzieś mi śmignęła informacja, że uzywa się chyba 2mg na cm2 twarzy... U mnie wychodzi koło jednego ml... Jak znajdę dam znać.
Nieszkodzi, nieszkodzi!!!!! Ja to wiem!!!

To wynika z tego, że moja skóra potrzebuje naprawdę dużych ilości środków pielęgnacyjnych (zwykłego kremu nawilżającego, czy odżywczego na noc to na sama twarz czasami nakładam 3ml), więc tego filtra to nakładam czasami 2,5 ml, a po 15 minutach dokładam, bo czuje ściągnięcie skóry na policzkach - więc reaplikuję, aby skóra dostała to, czego chce - wciąga, więc nakładam ile tylko skóra chce

Filtrów Avene nakładałam mniej
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.