kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 08:24   #2761
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Ja widzę że na zapasowej liście jestem na creamy olive - ale tak czy siak potwierdzam .
I chciałbym dopisać się jeszcze na róż glow i cienie bronze.
A nie dało by się zamienić tych ciemnych podkładów na bardziej słowiańskie kolorki?
No niestety, spóźniłaś się troszkę.
Właśnie o tym piszemy cały czas, nie czytaś postów?
Nez123 zapytała Annie, czekamy na odpowiedź.
Tylko trzeba tak Ją ponaciągać, że to się w żadnym salonie nie przyda itd. (bo przecież nie ujawnimy się z tym , że to wszystko rozbierają prywatne osoby a nie do jednej to leci)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:25   #2762
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nie jest tak kolorowo.Wklejam odpowiedź Annie:
"Hi ,

This is a kit to help Makeup Artists and Salons to be able to promote Lucy Minerals. This way they have testers of all of our shades and can take orders from clients and customers and then purchase from Lucy Minerals at wholesale.

This order would have to be in one person's name that would be interested in demonstrating Lucy Minerals and selling for us. That is why we offer such a low price. The containers all have "Tester" written on top along with the shade. We will only substitute the darker shades for lighter shades of the Oil Control Formulas. We won't allow 2 testers of the same shade and formula since it is for demonstration purposes and not re-sale.

You are welcome to order if you have someone that has a salon or is a makeup artist. If you are interested and have more questions, please let me know.

Sincerely,

Annie"

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2011-02-19 o 08:27
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:31   #2763
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aha,i ja mówiłam o zmianie 4 ostatnich kolorów, w sumie trzeba by wymienić 5 ostatnich (bo widzę, że nawet Ania wymienia swój Tan Olive, więc chętnej na tan olive raczej nie będzie)

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Nez, a nie może zamienić formuły original na formułę Light żeby były różne? Bo oil control nie są popularne... Podrażniają,wysuszają itd.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Ja się tak zastanawiam (już drugi raz) czy Annie na pewno nie chce zamknąć nam dostępu do kosmetyków i znaleźć dystrybutora. Bo że szuka dystrybutorów to pewne, ale czy zniknie szansa na zamawianie prywatne, po normalnych cenach?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Ale jak sprawdzi to, czy ktoś jest MUA? A jeśli jest amatorem/zaczyna dopiero?

Mamy kilka znanych wizażanek będących MUA, tylko nie są organizatorkami i nie wiadomo, czy zgodziłyby się podjąć tak trudnej pracy na rzecz minerałoholiczek... i czy by mogły.
(myślę np. a Adze czy Yennefer_D)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-19 o 08:35
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:36   #2764
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kmb1 Myślę, że nie da się zamienić na formułę light, bo spytałam Annie, czy da się zamienić na inną formułę chociaż, a ona wymieniła tylko oil control. Chociaż jeśli znalazł by się organizator(i będziemy pewne że bierzemy) to myślę, że wtedy można by było potargować.
Myślę, że tego, czy ktoś jest MUA nie da się sprawdzić.
Co do dystrybutorów, to gdyby miał dobre ceny - to ok. Ale znając polskie ceny...;/
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:39   #2765
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dystrybutorzy nie będą mieli normalnych cen, bo też muszą zarobić, do tego zawsze płacą vat. I nie będzie cen z "weekly special" . Ja na pewno nie będę płaciła 50-60 zł za podkład Lucy...
Więc ja myślę, że organizatorka może kupić ten zestaw, bo Annie nie sprawdzi. A oszustwo to wielkie nie będzie, bo przecież też służy rozpropagowaniu tych minerałów-ale u nas i naszych znajomych .

Hmm. Czyli można zamienić 5 najciemniejszych na 5 jaśniejszych w OCC albo OCS.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:05   #2766
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tabelka obecnie prezentuje się tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lucy-kit.jpg (84,7 KB, 59 załadowań)
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:11   #2767
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Oj, kmb1, a dopiero co pisałaś o moim braku taktu... :P
A ja myślę, że na formułę Oil Control znajdą się chętne. A jeśli Annie nie zgodzi się na to, to nawet kupując cały zestaw z tymi 4/5 podkładami nierozdysponowanymi ceny i tak wzrosły by o centy...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 12:24   #2768
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja tu do was z zapytaniem a widzę że coś się dzieje! szkoda że nie można formuły light zamawiać...ale jeszcze są wolne miejsca na cienie z tego co widzę?

a moje pytanie (mam nadzieję że nie zniknie w gaszczu...) jest takie: na opakowaniu pełnowymairowego podładu lucy gdzie jest informacja o formule? bo mogę się wymienić z jedną wizażanką a ona nie wie jaka to formuła i mówi ze nie widzi żadnej nazwy...domyślam się że na spodzie opakowania...a w takim razie łatwo ją wypatrzyć? i jak jest napiane: oryginal, light lub OCC, OSC - w skrócie?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-02-19 o 12:33
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:28   #2769
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja tu do was z zapytaniem a widzę że coś się dzieje! szkoda że nie można formuły light zamawiać...ale jeszcze są wolne miejsca na cienie z tego co widzę?

a moje pytanie (mam nadzieję że nie zniknie w gaszczu...) jest takie: na opakowaniu pełnowymairowego podładu lucy gdzie jest informacja o formule? bo mogę się wymienić z jedną wizażanką a ona nie wie jaka to formuła i mówi ze nie widzi żadnej nazwy...domyślam się że na spodzie opakowania...a w takim razie łatwo ją wypatrzyć? i jak jest napiane: oryginal, light lub OCC, OSC - w skrócię?
Na Oryginal nie ma nic oprócz nazwy koloru, na wersji light jest napis Lucy Light nad nazwą koloru.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:34   #2770
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Na Oryginal nie ma nic oprócz nazwy koloru, na wersji light jest napis Lucy Light nad nazwą koloru.
dzięki, rozumiem że OCS i OCC też jest gdzies napisane?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:04   #2771
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, wlasnie jestem na etapie skladania zamowienia na Lucy- powiedzcie mi prosze, czy formula oil control kryje w takim samym stopniu, co original? i czy nie wysusza?

Moze ktoras z Was ma porownanie (nie moge znalezc ilustracyjnych zdjec w watku) do mineralow Blusche- ktory podklad jest najbardziej zblizony odcieniem do bluschowego Creme Brulee albo Irish Cream? Czy krycie Lucy minerals jest lepsze od tego z Blusche?

Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-02-19 o 13:15
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 13:07   #2772
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dzięki, rozumiem że OCS i OCC też jest gdzies napisane?
Nie miałam żadnej z tych formuł (OCS, OCC), ale podejrzewam, że jest podobnie jak z Light.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:05   #2773
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ale trochę żal by było... bo nie wiadomo co z tym zrobić. Już lepiej brać jasne w innej formule. I mieć nadzieję, że uda się przekonać Annie na wymianę na formułę light.

Szabik, wiem, trochę jak hipokrytka się zachowuję. Ale prawdę mówiąc nie chodzi mi o to, żeby być taktownym co do zachowania i nie naciągać Annie, tylko o to, żeby się na nas nie pogniewała i udało nam się to zamówić. A robienie mixów to o wiele więcej roboty dla niej, poza tym nabrałaby podejrzeń, bo przecież to mają być pełne odcienie, bo są do testów a nie mieszanki dla konkretnych osób.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:50   #2774
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Uwaga, uwaga!!
Oto fragment kolejnego maila

"That would be fine to replace the darker shades with some shades of the Lucy Light Formula.

The shipping is an extra $20. We will send it USPS International Express Mail. This has tracking and will take less than a week to get to you."

Tylko nie wiem czy to wypali Organizatorki nie widać

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Tylko te odcienie Light muszą być różne!

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2011-02-19 o 14:50
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:05   #2775
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Annie mi napisała, że można zastąpić 5 najciemniejszych 5 jaśniejszymi w formule lucy light. I że przesyłka tego kitu będzie kosztowała 25$ ubezpieczonym.

Więc mamy teraz do rozłożenia 14 podkładów original (trzeba zająć wszystkie odcienie poza najciemniejszymi) +5 podkładów light(obojętnie jakie kolory)

I jest ważna kwestia-z dublami odcieni w tej drugiej formule zmieści się tylko 5 dziewczyn, a w zapasowych jest aż 7 rezerwacji, więc dwie muszą odpaść. Ja mogę zrezygnować z mojego fair(tego drugiego, który zajęłam). I jeszcze ktoś wtedy się nie zmieści do jednego kita. Trzeba jakoś rozstrzygnąć tą kwestię.

I druga sprawa- odcienie, które się powtarzają (np.pale olive chcę ja i Selva) muszą być w różnych formułach , czyli jedna z nas musi wziąć w original a druga w lucy light. Będzie 5 takich sytuacji i trzeba to między sobą uzgodnić i zapisać,kto jaką formułę weźmie.


Jeszcze ktoś zajmie soft beige i będzie komplet podkładowy .

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

nez, mi właśnie też odpisała.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:06   #2776
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja bym prosiła o dopisanie na cienie Rich Cocoa i rose shimmer bo na te ,na które jestem jako druga chętna się chyba nie załapię.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:08   #2777
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

W ogóle chyba rozłożymy tylko 1 kit.
Kurczę, szkoda, że żadna organizatorka się tym nie zainteresowała ;(
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:08   #2778
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

;D
Tylko trzeba się dowiedzieć, czy te dziewczyny co wcześniej chciały podkłady i są na rezerwie chcą wersje light.
No i znaleźć chętnych na resztę rzeczy.
Może by napisać na tym wątku co są zamówienia Lucy, żeby się tutaj zgłosić jak ktoś chce...
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:11   #2779
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Właśnie Nez napisałam o tym.
Że nie muszą to być te rezerwowe, mogą to być te, przy których jest dubel.
Trzeba to uzgodnić.
Np. nie muszę ja brać cream w light, może wziąść Darianna, jeśli tak ustalimy.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Ale na podkłady ktoś "nowy" już się tylko zmieści na soft beige.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 15:13   #2780
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja chcę jeden podkład w wersji light (gdzie jestem jako druga czyli Light medium) ale my tu wszystko dzielimy a nie ma chętnej na organizację zakupów
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:15   #2781
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok więc niech się zastanowię:
1). wysyłka wyniesie 20$ czy 25$? To doliczę wysyłkę i powyliczam raz jeszcze co by ile kosztowało
2). jak ktoś załatwi wymianę podkładów najciemniejszych na Light to zmienię tabelkę
3). Zwalniam cienie które zaklepałam sobie i tym samym Gajowniczka bierze Raisin Sand Castle jest nadal wolne, tak samo Liner Teal (przesypywałam dziś swoje cienie ze sweetscents do słoiczków i tyle ich mam że z kolejnych rezygnuję bo podobne mam )
4). co do organizatorki, to widzę że jeden Moderator bierze udział w naszym planowaniu - carolinascotties -powiedz, też jesteś ze Szczecina? Może dało by się jakoś to "załatwić" że zwykły użytkownik pod nadzorem Moderatora mógłby zorganizować taki rzut? Nadzór polegałby na tym że np. pieniążki wpłacane by były na konto moderatora, moderator by zamawiał i do niego przyszła by paczka. Użytkownik podjął by się pakowania i rozsyłania (czyli tej gorszej części). Jeśli by się tak dało (drogą wyjątku), carolinascotties by się na to zgodziła (i jest ze Szczecina) to ja bym się mogła podjąć rozsyłania i pakowania.


Aha i dopisuję siebie do pędzla do korektora
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:19   #2782
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja moge wziac jeszcze podklad Lucy Light - kolor Medium zamiast jakiegos ciemnego
edit - Wroniu zaraz odpisze dopiero zauwazylam Twoj post

edit - Przemysle propozycje Wroni - jednak nie chce robic zamieszania i dlatego dzis wieczorem skontaktuje sie w tej sprawie z Adminem. Jesli okaze sie, ze zadna organizatorka nie zechce sie podjac organizacji tego zamowienia, ze dostaniemy zielone swiatlo - to moge pomoc w "sciagnieciu" tej paki do Polski
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-19 o 15:24
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:19   #2783
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja nadal jestem chętna na podkład w kolorze light, formuła nie ważna
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:24   #2784
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jest możliwa wymiana na light, annie się zgodziła (2 razy)

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 --------
---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

To czy ktoś bierze podkład light czy original jest możliwe tylko przy powtarzających się kolorach.
Myślę, ze najsprawiedliwiej byłoby, gdyby osoba będąca "pierwsza" (po lewej ) na liście decydowała, jaką formułę chce a ta druga albo się zgodziła albo zrezygnowała całkiem... (i sama jestem tą drugą, więc nie zarzucajcie mi dbania tylko o swój tyłek)
Bo te pierwsze osoby były tymi pewnymi. Więc te drugie nie powinny teraz narzucać tym pierwszym formuły , to byłoby bardzo nie fair.

Carolina,nie możesz wziąść Medium w formule light , bo jesteś na niego(ten kolor) jedyną chętną a te odcienie musimy wziąść w original wszystkie i dopiero dobierać w light. (chyba, że chcesz wziąść dwa -jeden w original a jeden w light, ale to też jest niemożliwe, bo mamy już za dużo dziewczyn zapasowych, a dopisanie Ciebie do tego samego koloru jako drugą to wpisanie Ciebie na zamkniętą listę).

No bo tak jakby i tak jedna osoba musi zrezygnować, bo możemy zdublować tylko 5 kolorów. a mamy chętne na 6 dubli.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-19 o 15:28
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:26   #2785
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aktualna tabelka, proszę o sprawdzenie!

Przy podkładach w kolumnie LIGHT pogrubione są te 2 osoby które wyraziły chęć tej formuły a wcześniej był na rezerwie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lucy-kit.jpg (78,8 KB, 34 załadowań)
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:27   #2786
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A wie ktoś jak z tym vatem??a takie rzeczy w ogóle idą np. na cło??
ja zielona jestem w tym temacie
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:28   #2787
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
edit - Przemysle propozycje Wroni - jednak nie chce robic zamieszania i dlatego dzis wieczorem skontaktuje sie w tej sprawie z Adminem. Jesli okaze sie, ze zadna organizatorka nie zechce sie podjac organizacji tego zamowienia, ze dostaniemy zielone swiatlo - to moge pomoc w "sciagnieciu" tej paki do Polski
trzymam kciuki
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:30   #2788
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja na pewno biorę snow white w light (bo biorę dwa)
Zrezygnowałam z fair żeby zrobić miejsce innym dziewczynom na duble.
I cream chciałabym także w light, jeśli Darianna zgodzi się wziąść w original.
Pale olive też chciałabym w light. (nie wiem jak Selva)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-19 o 15:31
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:31   #2789
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wronia, tych odcieni w formule light może być tylko 5...
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:32   #2790
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dlatego też pisałam, że ktoś musi odpaść, niestety.
Ja jedno miejsce zwolniłam, zrezygnowałam z fair.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.