Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 15:15   #1
Lilian500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Unhappy

Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy


Witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa
Odkąd pamiętam mam problemy ze swoim wyglądem, zawsze za wysoka, zgarbiona i blada. Nigdy nie potrafiłam dobrac odpowiedniego makijazu do swojej twarzy, nie znam fryzury, ktora by mi pasowała ze wzgledu na moje wystajace uszy. Opadajace powieki uniemozliwiają zrobienie porządnego makijazu. Nie stac mnie na wizyte u porzadnej kosmetyczki. Niby nie jestem taka brzydka, ale zawsze potrafię sie porządnie oszpecić. Niedawno zerwał ze mna chłopak i potrzebuję sie zmienic dla poprawy samopoczucia. Prosze o pomoc poniewaz czuję, ze jesli szybko nie zmienie czegos w swoim zyciu dostane depresji. Jesli wstawilam wątek w nieodpowiednim miejscu, wybaczcie, nigdy nie pisalam na zadnym forum
Za odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam
Lilian500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:48   #2
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Wstaw zdjęcia, bez tego niewiele jesteśmy w stanie poradzić
A na początek poszukaj (w google jest tego pełno) instruktarzy makijażu oczu z opadającymi powiekami.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 17:18   #3
Lilian500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Przepraszam, ze tak dlugo, ale musiałam zrobić odpowiednie zdjęcie. Tak wygladam mniej wiecej bez makijazu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8220119_zmniejszacz-pl_69485.jpg (51,6 KB, 889 załadowań)
Lilian500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 17:57   #4
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Masz przepiękne, duuże usta- to pierwsze co naszło mnie na myśl po tym jak zobaczyłam Twoje zdjęcie. Ja na Twoim miejscu właśnie tą część twarzy najbardziej bym podkreślała. Najlepiej różnymi szminkami. Naprawdę warto je podkreślić! Na Twoim miejscu bym też zapuściła trochę włosy, w dłuższych zyskasz na urodzie Oczka też masz ładne- pobaw się makijażem! Cieniami- szarości, beże, brązy, jasny fiolet, zgaszona zieleń- w tych kolorach myślę, że będzie Ci bardzo ładnie. Pobaw się też kreską na górnej powiece czy to eyelinerem czy kredką.
Przy blondzie bym została- dobrze Ci w tym kolorze
A wzrostem się nie przejmuj- jesteś wysoka i uczyń z tego atut! Musisz mieć dłuugie nogi- w takim razie je podkreślaj

Naprawdę jesteś ładna- niewiele trzeba żebyś była piękna
Powodzenia!
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:19   #5
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
Masz przepiękne, duuże usta- to pierwsze co naszło mnie na myśl po tym jak zobaczyłam Twoje zdjęcie. Ja na Twoim miejscu właśnie tą część twarzy najbardziej bym podkreślała. Najlepiej różnymi szminkami. Naprawdę warto je podkreślić! Na Twoim miejscu bym też zapuściła trochę włosy, w dłuższych zyskasz na urodzie Oczka też masz ładne- pobaw się makijażem! Cieniami- szarości, beże, brązy, jasny fiolet, zgaszona zieleń- w tych kolorach myślę, że będzie Ci bardzo ładnie. Pobaw się też kreską na górnej powiece czy to eyelinerem czy kredką.
Przy blondzie bym została- dobrze Ci w tym kolorze
A wzrostem się nie przejmuj- jesteś wysoka i uczyń z tego atut! Musisz mieć dłuugie nogi- w takim razie je podkreślaj

Naprawdę jesteś ładna- niewiele trzeba żebyś była piękna
Powodzenia!

Popieram w 100% No i więcej uśmiechu! Bo bez niego trudniej będzie zmienić samopoczucie. Chłopakiem się nie przejmuj Tego kwiatu jest pół światu...
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:21   #6
Lilian500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Dziekuje za odpowiedz pocieszylas mnei trochę co do makijazu niestety przy opadajacej powiece eyeliner wyglada bardzo mizernie, kiedy podkresle usta, moje krzywe zeby za bardzo sie rzucaja w oczy. Nogi w rzeczy samej mam nienajgorsze z tym sie zgodzę, ale ciezko jest ubrac sukienke nie mogac nosic dlugich obcasów ( chodze jak kaleka i potykam sie o wlasne nogi ). Zreszta baaardzo sie garbię, nie mam pojęcia co z tym zrobić. Bardzo by mi zalezalo wlasnie na radach dotyczących malowania oczu eyelinerem przy moich predyspozycjach, chcialabym sie dowiedziec tez jak powinnam podkreslac kosci policzkowe i jakie ubrania nosic (jakiego koloru, typu itp.) Jestem wysoka i baaardzo szczupla, mam mały biust i szerokie biodra.
pozdrawiam)
Lilian500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 19:30   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

dodaj zdjęcie twarzą na wprost, żeby nie przekłamywać proporcji twarzy.

nie potrafie nawet ocenić czy kształt oczu jest skośny czy okrągły, a powiek opadajacych tym bardziej ni widzę.
fajne usta i kolor włosów.!!!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 20:20   #8
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Na Twoim miejscu podkręciłabym delikanie końcówki włosów, na powiekach namalowała cieniutką kreskę, a na usta nałożyłabym wyrazistą szminkę. Prosto i szybko jeżeli nie masz doświadczenia w makijażu, ale podkreśli Twoje atuty
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:08   #9
kirstek
Raczkowanie
 
Avatar kirstek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Chciałabym zobaczyć Twoje zdjęcie na wprost..
Wygląda na to, że jesteś b.ładną dziewczyną - piękne usta, które warto podkreślać. Może warto zmienić kolor włosów na ciepły brąz?
kirstek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:59   #10
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Na twoim miejscu użyłabym odrobinę porcelanowego podkładu, delikatnie wytuszowała rzęsy i zabarwiła usta na piękną czerwień. Koniecznie musisz podkreślić usta. Czerwona pomadka będzie w sam raz. I coś wydaje mi się, że masz fajną fryzurę. Tylko rozczesz włosy
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:24   #11
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Jesteś taka ładna! Myślę, że możesz zapuścić włosy, na oczy wystarczy tusz do rzęs + naucz się malować kreskę na górnej powiece eyelinerem, usta (obłędne!) - błyszczyk lub wyraźna szminka. W ogóle masz bardzo ładną buzię, niejedna dziewczyna Ci pewnie zazdrości, tak wyglądać bez makijażu.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 19:07   #12
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

tak naprawde to poogladaj na you tube pokazy mody ; tam zobaczysz ze duzo modelek ma odstajace uszy. nie powinnas wiec chowac twarzy za wlosami. masz ciekawa urode i mozesz ja lekko podkreslic. zaloz puder z drobinkami co nada twojej twarzy lekkosci ;mozesz delikatnie nalozyc cienie w odcieniach bezowym rowniez z drobinkami ale tez nad powieka zeby ci troche podnioslo oczy i dalo blysku, czarny tusz ,delikatny roz na policzki i juz. jsli masz 180cm to mozesz naprawde swietnie wygladac. tak jak mowie czesto patrz na Fashion
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 18:30   #13
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Przecudny pieprzyk I te usta, nic tylko podkreślać je czerwienią Naprawdę wielki atut Ja bym na Twoim miejscu zapuściła włosy i zmieniła prostą grzywkę na bardziej skośną
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:04   #14
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
Dot.: Blondynka, 1,80 wzrostu pilnie potrzebuje metamorfozy

Podobnie jak dziewczyny uważam, że obecny kolor włosów bardzo Ci pasuje
Odnośnie makijażu, szczególnie konturowania twarzy, polecam moje ulubione kanały makijażowe na youtubie:
- Tanya Burr http://www.youtube.com/user/pixi2woo?blend=1&ob=4 (najlepiej zacznij od tych z makijażem na co dzień)
- Lisa Eldidge http://www.youtube.com/user/lisaeldr...?feature=watch

Jeżeli masz problem z wyborem kosmetyków to polecam dział Wizażu Kosmetyk Wszech Czasów https://wizaz.pl/kosmetyki/
Spróbuj kierować się przy wyborze najlepszymi w danej kategorii. Jeśli to możliwe to przy doborze koloru kosmetyku (podkład, róż, bronzer), korzystaj z porady konsultantki w drogerii (panie z Douglasa, Sephory czy Inglota zawsze służą pomocą).
Do dobrego konturowania niezbędne będą z pewnością pędzle - przejrzyj ten dział https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999 - na pewno będzie Ci pomocny. Z własnego doświadczenia mogę polecić pędzle firmy EcoTools i Hakuro.
Twoje usta na pewno warte są podkreślenia - jeżeli nie jesteś przekonana do szminek, to przejrzyj przynajmniej dział z najbardziej polecanymi błyszczykami https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999
taka pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.