Le Petit Marseillais Polska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 05:35   #31
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

Cytat:
Napisane przez angelina73 Pokaż wiadomość
Jestem ambasadorką marki i otrzymałam trzy rodzaje kosmetyków :balsam,krem i żel do kąpieli.Żel malina i piwonia -kremowy i aksamitny o słodko-kwaśnym zapachu lata.Dobrze się pieni,jest wydajny i pozostawia po użyciu gładką skórę i miły zapach.Jak dla mnie w zapachu maliny są trochę za kwaśne.
Balsam-masło arganowe i olejek różany.Zdecydowanie mój faworyt.Róże można prawie zobaczyć,tak wyraźny jest ich zapach.Masło arganowe intensywnie odżywia i wygładza.
Krem -masło shea i akacja.Miłe wrażenie w czasie i po myciu,lekko słodki ale dla mnie mdły zapach kokosów.Skóra po myciu gładka,sprężysta z lekkim zapachem (na szczęście dość delikatnym ).
Kosmetyki bardzo sympatyczne ,choć ja wolę wersje owocowe.Myślę,że będą gościć w mojej łazience w różnych wariantach .

O! Jak jesteś ambasadorką to może mi powiesz czemu zapach mleczko migdałowe zniknął z półek? Jedyny, który mi pasował...
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 08:23   #32
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

@mairi obawiam się, że dziewczyna nie ma o tym zielonego pojęcia. Duży plus jak w ogóle ma pojęcie o tym, że taki produkt mieli. Trzy dziewczyny piszą pod rząd o 3 takich samych kosmetykach i nawet tych samych wariantach zapachowych.
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 17:39   #33
angelina73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Le Petit Marseillais Polska

Zgłaszające się tutaj Ambasadorki otrzymały po trzy jednakowe kosmetyki do przetestowania.Nie jesteśmy przedstawicielami handlowymi marki i nie wiemy niestety dlaczego jakiś kosmetyk się pojawia lub niknie .Pytania raczej powinnyście kierować na stronę xxx . My mamy za zadanie rozdać próbki danego kosmetyku,zebrać opinie i przetestować otrzymane kosmetyki.Wypełnia się wiele ankiet, wystawia opinie i udostępnia zdjęcia,recenzje itd.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-01 o 21:19 Powód: link
angelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 14:59   #34
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

Cytat:
Napisane przez angelina73 Pokaż wiadomość
Zgłaszające się tutaj Ambasadorki otrzymały po trzy jednakowe kosmetyki do przetestowania.Nie jesteśmy przedstawicielami handlowymi marki i nie wiemy niestety dlaczego jakiś kosmetyk się pojawia lub niknie .Pytania raczej powinnyście kierować na stronę xxx . My mamy za zadanie rozdać próbki danego kosmetyku,zebrać opinie i przetestować otrzymane kosmetyki.Wypełnia się wiele ankiet, wystawia opinie i udostępnia zdjęcia,recenzje itd.
Warto ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 09:31   #35
201804240905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

Byłam dwukrotnie ambasadorką LPM i jestem tymi kosmetykami zachwycona. Najbardziej lubię morską serię, bo nawilżają nawet najbardziej suchą skórę. Szczerze Ci polecam
201804240905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:41   #36
Dora090179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

Super kosmetyki. Na pewno będziesz zadowolony.
Dora090179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 05:54   #37
Halina777
Przyczajenie
 
Avatar Halina777
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Le Petit Marseillais Polska

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;64195161]Kurcze, świetnie, że znalazłam ten wątek. Bo sama podchodziłam z rezerwą do tych kosmetyków, w sumie wydawały mi się absurdalnie drogie (jak na żele pod prysznic) i niepotrzebne. Opakowania też mnie jakoś zawsze odstręczały - wyglądały jak żywcem wyjęte z lat 70., zbyt kwadratowe i zbyt sztywne.

Ale ostatnio kupiłam żel pod prysznic mandarynkowy na promocji za ok. 9 zł. I po zużyciu całej butelki zauważyłam, że krosteczki, które od lat pojawiały mi się na ramionach, plecach a w ostatnim roku (kiedy używałam praktycznie samych żeli z Ziaji) nawet na przedramionach - znikają!!! To nie tak, że już w ogóle ich nie mam, ale naprawdę widzę systematyczną poprawę i ogromną różnicę.

Także polecam te żele pod prysznic osobom, które tak jak ja zmagają się z wypryskami na plecach i ramionach. Bo okazuje się, że wystarczy zmienić żel pod prysznic i można się pozbyć problemu

Także chciałam w tym miejscu zwrócić honor tym produktom. Są świetne, mimo że nadal są dla mnie ciut za drogie, to jednak już czekam na kolejną obiżkę cen i tym razem kupię sobie wersję migdałową [/QUOTE]
Czekaj na testowanie zamiast kupować tak jak JA xxx
---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
O! Jak jesteś ambasadorką to może mi powiesz czemu zapach mleczko migdałowe zniknął z półek? Jedyny, który mi pasował...
Zniknął może chwilowo jak każdy produkt na rynku,ale o o się nie martw,skoro był w ofercie to i będzie-napisz pytanie na fb na ich stronie lub w wiadomości,a na pewno dostaniesz odp. Mój ulubiony też chwilowo jest niedostępny!!!

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Hjacek Pokaż wiadomość
Byłam dwukrotnie ambasadorką LPM i jestem tymi kosmetykami zachwycona. Najbardziej lubię morską serię, bo nawilżają nawet najbardziej suchą skórę. Szczerze Ci polecam
Ja też je uwielbiam i używam od kilku lat i prawda najwspanialsze i najlepsze xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-04 o 08:55 Powód: konkursy z innych portali
Halina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-04 06:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.