Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 03:18   #5011
migotka889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 309
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej tak, niż jakbyś się miała mordować i i skończyć i tak cc. Mój to pewnie już ze 4kg ma.

Ja dołączę z pytaniem z cyklu głupie :P Co najlepiej wziąć sobie do ubrania na wyjście po cc?



Zgadza się - z dziećmi może być fajnie, ale jest na pewno inaczej Tatusiowie sobie mogą pokupić takie zabawki co to niby dla dzieci są :P
Myślę, że to w sam raz na porcję te 140ml i jak na pierwsze ściąganie to jak dla mnie dużo
Jak dziecko śpi, to bym nie wybudzała na zmianę pampka. No chyba że dupinka wrażliwa.


Nie było mi dane poznać pana czopa


Oj znam to. Niby nic takiego mogłoby się wydawać, ale dołuje człowieka.


Mój klocek już tydzień temu tyle ważył :O Teraz już pewnie będzie jakieś 3800-4000, a jak sobie pomyślę, że jeszcze może być błąd pomiaru jakieś 0,5kg, to i może ponad 4kg wyleźć.
Mnie ostatnio kolezanka pytała czym go karmię, ze tak rośnie jak szalony Juz się nawet zastanawiałam nad ubrankami, czy wejdzie mi w 56
Myślę, ze cc to była dobra decyzja. Nie wyobrażam sobie urodzić sn takiego klocuszka...on by mnie chyba rozerwał...
U mnie kolejna bezsenna noc się szykuje. Obudziłam się godzinę temu i nie dam rady zasnąć. Synuś przybiera dziwne pozy, nie mogę sobie znaleść miejsca, a zgaga pali jak nigdy. Juz powoli mam tego dość. Cieszę się, ze niedługo rozwiązanie Idę po mleko.

Edytowane przez migotka889
Czas edycji: 2017-09-19 o 03:31
migotka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 06:40   #5012
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Helol. Witam po spokojnej nocy. Zero skurczu, sen niedzwiedzi. To ktora dzis?. Tez mi sie data podoba i moge byc na ochotnika. Milego dzionka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka889 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio kolezanka pytała czym go karmię, ze tak rośnie jak szalony Juz się nawet zastanawiałam nad ubrankami, czy wejdzie mi w 56
Myślę, ze cc to była dobra decyzja. Nie wyobrażam sobie urodzić sn takiego klocuszka...on by mnie chyba rozerwał...
U mnie kolejna bezsenna noc się szykuje. Obudziłam się godzinę temu i nie dam rady zasnąć. Synuś przybiera dziwne pozy, nie mogę sobie znaleść miejsca, a zgaga pali jak nigdy. Juz powoli mam tego dość. Cieszę się, ze niedługo rozwiązanie Idę po mleko.
Współczucie bezsennosci i zgagi. W tej ciąży nie wiem co to ba na szczescie. Na poczatke 56 powinno styknac bo młodzież jeszcze poswijana po ciasnocie w brzuchu. Ale na dlugo nie starczy jak sie wyprostuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej tak, niż jakbyś się miała mordować i i skończyć i tak cc. Mój to pewnie już ze 4kg ma.

Ja dołączę z pytaniem z cyklu głupie Co najlepiej wziąć sobie do ubrania na wyjście po cc?



Zgadza się - z dziećmi może być fajnie, ale jest na pewno inaczej Tatusiowie sobie mogą pokupić takie zabawki co to niby dla dzieci są
Myślę, że to w sam raz na porcję te 140ml i jak na pierwsze ściąganie to jak dla mnie dużo
Jak dziecko śpi, to bym nie wybudzała na zmianę pampka. No chyba że dupinka wrażliwa.


Nie było mi dane poznać pana czopa


Oj znam to. Niby nic takiego mogłoby się wydawać, ale dołuje człowieka.


Mój klocek już tydzień temu tyle ważył :O Teraz już pewnie będzie jakieś 3800-4000, a jak sobie pomyślę, że jeszcze może być błąd pomiaru jakieś 0,5kg, to i może ponad 4kg wyleźć.
Zacna waga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Widziałam, ale tam z kolei rozmiarowka nie moja. Największe jest chyba c😜

Oli właśnie cały dzień potrafi na cycu wisieć, a w nocy nie mogę go dobudzic 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tylko sie cieszyc ze noce spokojne. Trafił Wam sie wyjatkowo grzeczny egzemplarz. To ja bede w B albo nawet A celowac😂😂😂 o ile cokolwiek bede miec pokarmu😂😂 ale nie ma tego zlego. Maz mówi, że na sylwestra juz spokojnie szampana wypijmy 😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Do planowego tp pozostalo 4dni. Ja chyba koniecznie chce wziąć za wrzesień jeszcze 100% wypłaty. Mlody dba o finanse rodzinne😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:14   #5013
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Widziałam, ale tam z kolei rozmiarowka nie moja. Największe jest chyba c😜
]
W H&M kupilam 80E. Przede wszystkim jest LADNY! Polecam
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:22   #5014
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_kak Pokaż wiadomość
W H&M kupilam 80E. Przede wszystkim jest LADNY! Polecam
On jest usztywniany? Kurczę potrzebuje na jutro, a u mnie w h&m nie ma działu mama ☹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:50   #5015
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Zapraszam na nową część wątku, już na odchowalni

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1177896
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 12:16   #5016
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość

[/COLOR]Aaaa pierwszy raz użyłam laktatora i zamroziłam 140 ml mleka - myślicie że to jest jedna porcja? Czy za mało? dzisiaj mamy 4t2d. Uznałam że w razie jakiejs nieplanowanej sytuacji lepiej mieć jakiś zapas w domu.
:
Mysle, ze to ogromna porcja, zazdroszcze. Sama sciagam czesto, a najwiecej udalo mi sie 100ml (i to nie bylo pomiedzy karmieniami, a zamiast karmienia).
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:31   #5017
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 2

Cześć kochane
Ja już po porodzie, Adaś urodził się dziś o 13:02 waga 3600, 55 cm.
Było ciężko, teraz jeszcze ciężej jest z kroczem.. ale dajemy radę

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Aa widzę ze nowy wątek
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 21:31:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.