Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 21:42   #1
pysio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5

Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady


hmmm...

Edytowane przez pysio
Czas edycji: 2009-03-17 o 09:37
pysio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:03   #2
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez pysio Pokaż wiadomość
Wyglądam tak jak na zdjęciu. Czy macie na mnie rade.

Tak jestem hetero.
A jakiej rady potrzebujesz? Twarz? Ubiór? Styl?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:07   #3
pysio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Wszystkie te 3 rzeczy.
pysio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:23   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Wink Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

mysle ze facetowi niewiele potrzeba. wystarczy zeby o siebie dbal - golil sie, nawilzal skore, itp.. wiec nie wiem co mozna zrobic z twarza. zreszta nie sadze zebys potrzebowal zmiany w swoim wygladzie.
a co do stylu.. to przeciez zalezy od tego w czym sie dobrze czujesz, nie uwazasz?
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:26   #5
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Tylko te białe koszule.. wyglądasz w nich nieco blado (ale do solarium się nie wybieraj)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:30   #6
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

To chyba wątek na metamorfozy

Tak właściwie to nic nam o sobie nie powiedziałeś - prócz napisania 3 zdań i dodania jednego zdjęcia. Chcesz porad to opisz jak się na codzień ubierasz, może dorzuć jakieś zdjecia. Na tej fotce nawet nie widać jaką masz aktualnie fryzurę. Tak jak pisała poprzedniczka, najważniejsze by facet był zadbany.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:42   #7
pysio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Na co dzień ubieram się w spodnie dżinsowe, obuwie sportowe, koszula na nią sweter.

Edytowane przez pysio
Czas edycji: 2009-03-17 o 09:38
pysio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 23:19   #8
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez pysio Pokaż wiadomość
Wyglądam tak jak na zdjęciu. Czy macie na mnie rade.

Tak jestem hetero.
Ładne zdjęcie Chyba żadna z nas nie pomyślała, że nie jesteś hetero - to normalne, że mężczyzna też chce dobrze wyglądać, a kto mu może lepiej doradzić jak nie kobietki?

Co do stylo, to zalezy w czym czujesz się dobrze Na moje oko pasuje Ci elegancki styl, ale nie przesadnie formalny - raczej taki z pewną dozą luzu, taka sportowa elegancja Czyli mile widziane koszulki polo, połaczenia swetrów z koszulą, marynarki + dżinsy itp.
Poniżej kilka moich propozycji(oczywiście ze zdjęć zdjęc "zbiorowych" nie wszystkie propozycje bym Ci poleciła - tylko te mniej ekstrawaganckie i dziwaczne )

PS.posta dodałam zanim zobaczyłam drugie dodane przez Ciebie zdjęcie widzę, że dobrze się czujesz w zbliżonym do zaproponowanego przeze mnie stylu, więc wprowadzenie kilku zmian powinno przebiegać swobodnie i naturalnie, nie będzie to jakaś ekstremalna zmiana wizerunku, po której mógłbyś się czuć sztucznie i nieswojo

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mens%20fashion.jpg (35,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: gif men_fashion1.gif (51,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9fcfd232-6561-9b1a-2a79-0776f537516d-life_fb_mensfashion_WillSmith.jpg (36,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mens-fashion-2008.jpg (88,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg David-Beckham.preview.jpg (78,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg David-Beckham8.jpg (47,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2364569982_79e7d3e4e5.jpg (22,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00010m.jpg (34,3 KB, 9 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-13 o 23:23
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:31   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

To ja może doradzę coś ze strony kosmetycznej- bardzo na korzyść byś zmienił wygląd niewielką rzeczą- gdybyś poszedł do kosmetyczki na wyrwanie tych kilku włosków pomiędzy brwiami.
U obu płci nigdy nie wyglądają one dobrze. Ale zaznacz, że kosmetyczka ma tylko i wyłącznie wyrwać te brwi na środku, niech nie tyka Ci łuków brwiowych...

Potem wystarczy jak sam kupisz pęsetę i będziesz co jakiś czas usuwać nowo wyrastające.
Wiem, że jako facet możesz mieć duże opory przed takimi zabiegami ale wierz mi, że naprawdę nie wygląda to ani ładnie, ani estetycznie.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:43   #10
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Wyreguluj brwi-masz je zrośnięte,wygląda to niedbale.(można użyć pensetki o płaskich końcach lub jak mój TŻ trymera od maszynki. Raczej polecam pensetkę-efekt będzie trwalszy.Można poprosić o pomoc koleżankę lub raz przejśc się do kosmetyczki i zobaczyć jak się to robi.Przede wszystkim chodzi o obszar pomiędzy brwiami,pod nimi i nad ich górną krawędzią-żeby nie sterczały pojedyńcze, dłuższe włoski)
Nie bardzo pasuje ci ten młodociany zarost-może lepiej go zgolić?
Źle ci w białym. Wybieraj kolory podkreślające twoje oczy-jasny beż, czekoladowy brąz,granat,szafirowy,cie mną zieleń,khaki,szary,ciemne bordo,fiolet.
Polecam swetry z dekoltem V i koszulki polo-mniej sztywne od koszul. Z okryć wierzchnich polecam ci płaszcze, katany, marynarki sportowe (granat,ciemny szary, szaro-beżowe).
W lekkim zaroście i czarnej kurtce masz wygląd dyskotekowego alfonsa.Może to odstrasza dziewczyny jeśli masz nimi problemy?
I mam wrażenie,że lepiej byłoby ci w ciut dłuższych włosach.
Zamiast koszuli a na nią swetra lepszy sam grubszy sweter o jakimś jednolitym mocny kolorze lub beżowy o ładnej fakturze (mocny splot warkoczowy).
Jeśli koszula to lepiej z marynarką sportową niż z bluzą albo z jakąś kamizelką.
Dżinsy nie są złe ale mężczyźni o niebo lepiej wyglądają w materiałowych, bardziej eleganckich spodniach w neutralnych, naturalnych kolorach (beż, szary,średni brąz) lub w drobno prążkowanych sztruksach o podobnej kolorystyce (te tkaniny inaczej modelują sylwetkę niż dżinsy).
Niezłym wyborem na ciepły sezon są takie spodnie jak na środkowym zdjęciu w ostatnim rzędzie-sportowe, z materiału takiego jak len lub bawełna,w kolorze khaki lub oliwkowym.
ładnie łączą się z większością kolorów i optycznie wysmuklają sylwetkę.
Buty można kupić sportowe ale o bardziej eleganckim wyglądzie-czarne lub brązowe, ze skóry lub nubuku zamiast białych trampek.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 00:18   #11
pysio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Myślałem o okularach ponieważ niedługo będę musiał udać się do okulisty z powodu pogarszającej wady wzroku. Jakie oprawki wybrać żeby nie były zbyt agresywne.
pysio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 14:40   #12
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

w sumie wielkich zmian ci nie potrzeba tak jak dziewczyny radzą, regulacja brwi,a raczej włosków pomiędzy. Styl.. mysle ze pasowałby Ci taki bardziej elegancki ale bez przesady. Chodzi mi np o polaczenie w stylu: jakaś fajna koszulka podkreślajaca twoje oczy(nie biala ani za jasna) + spodnie materialowe , lub dzinsy z tym ze jakies ciemne bez udziwnien+ jakas fajna marynarka w stylu jakie wstawiła juz jedna z dziewczyn
Co do okularów. tego to raczej ci nie doradzimy za bardzo. Modeli jest mnóstwo, musisz sam poprzymierzać i wybrać te w których bedziesz sie czuł najlepiej. Mozesz tez poprosic panią w salonie aby ci doradzila, jesli bedziesz mial problem z wyborem
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:59   #13
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

A mi się takie brwi podobają. Po prostu nie znoszę jak facet gdziekolwiek się depiluje.
Ale to kwestia gustu, ważne byś Ty czuł się dobrze.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:01   #14
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Ładne zdjęcie Chyba żadna z nas nie pomyślała, że nie jesteś hetero - to normalne, że mężczyzna też chce dobrze wyglądać, a kto mu może lepiej doradzić jak nie kobietki?

Co do stylo, to zalezy w czym czujesz się dobrze Na moje oko pasuje Ci elegancki styl, ale nie przesadnie formalny - raczej taki z pewną dozą luzu, taka sportowa elegancja Czyli mile widziane koszulki polo, połaczenia swetrów z koszulą, marynarki + dżinsy itp.
Poniżej kilka moich propozycji(oczywiście ze zdjęć zdjęc "zbiorowych" nie wszystkie propozycje bym Ci poleciła - tylko te mniej ekstrawaganckie i dziwaczne )

PS.posta dodałam zanim zobaczyłam drugie dodane przez Ciebie zdjęcie widzę, że dobrze się czujesz w zbliżonym do zaproponowanego przeze mnie stylu, więc wprowadzenie kilku zmian powinno przebiegać swobodnie i naturalnie, nie będzie to jakaś ekstremalna zmiana wizerunku, po której mógłbyś się czuć sztucznie i nieswojo

Pozdrawiam
o tak !
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:16   #15
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja może doradzę coś ze strony kosmetycznej- bardzo na korzyść byś zmienił wygląd niewielką rzeczą- gdybyś poszedł do kosmetyczki na wyrwanie tych kilku włosków pomiędzy brwiami.
U obu płci nigdy nie wyglądają one dobrze. Ale zaznacz, że kosmetyczka ma tylko i wyłącznie wyrwać te brwi na środku, niech nie tyka Ci łuków brwiowych...

Potem wystarczy jak sam kupisz pęsetę i będziesz co jakiś czas usuwać nowo wyrastające.
Wiem, że jako facet możesz mieć duże opory przed takimi zabiegami ale wierz mi, że naprawdę nie wygląda to ani ładnie, ani estetycznie.
zgadzam sie zreszta nawet nie widac ze brwi sa wyrywane
co do oprawek to najlepiej jak je doradzi osoba ktora sie na tym zna, ale zawsze mozesz miec tez soczewki duzo moich znajomych je ma i nikt nie narzeka ale wiadomo kazdy lubi co innego
fajnie wygladasz na zdjeciach, nie widze zebys musial cos w sobie zmieniac
jezeli chodzi o ubior to to tez zalezy od budowy, mi ogolnie podobaja sie mezczyzni w lekko luzniejszych spodniach, butach sportowych ale nietypowych adidasach, converse ma fajne meskie i do tego jakis seterek wkladany przez glowe, ale musisz znalezc cos w czym bedziesz sie czul dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 07:56   #16
pysio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Serdecznie dziękuje za tak cenne rady. Wasze obiektywne razy pozwolą mi wiele zmienić. Jeszcze raz bardzo dziękuje
pysio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:51   #17
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez pysio Pokaż wiadomość
Wyglądam tak jak na zdjęciu. Czy macie na mnie rade.

Tak jestem hetero.
na tym forum nikt nie pyta o orientację seksualną
dziwna ta Twoja uwaga..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.