Co zrobić gdy skóra produkuje za dużo sebum? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 14:09   #1
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166

Co zrobić gdy skóra produkuje za dużo sebum?


Dzień dobry. Mam 17 lat i duży problem- moja cera produkuje zbyt dużo sebum na czole i w okolicach nosa. Dotykając ręką czuję śliską maź na twarzy, co jest bardzo uciażliwe. Dodam jeszcze, że najgorzej "świeci" mi sie nos. Jednocześnie mam cerę normalną na policzkach, czasem pojawiają się drobne krostki na kościach policzkowych. Jakby tego było mało, czerwienię się strasznie, głównie na policzkach i nosie. Proszę o radę, co robić z taką problemową cerą, jakich kosmetyków pielęgnujących oraz jakiego podkładu mam używać?
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 14:09   #2
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Co zrobić gdy skóra produkuje za dużo sebum?

Dzień dobry. Mam 17 lat i duży problem- moja cera produkuje zbyt dużo sebum na czole i w okolicach nosa. Dotykając ręką czuję śliską maź na twarzy, co jest bardzo uciażliwe. Dodam jeszcze, że najgorzej "świeci" mi sie nos. Jednocześnie mam cerę normalną na policzkach, czasem pojawiają się drobne krostki na kościach policzkowych. Jakby tego było mało, czerwienię się strasznie, głównie na policzkach i nosie. Proszę o radę, co robić z taką problemową cerą, jakich kosmetyków pielęgnujących oraz jakiego podkładu mam używać?
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 15:07   #3
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Co zrobić gdy skóra produkuje za dużo sebum?

Czesc!
Podstawa to: zmywacz do cery tłustej - łagodny, nawilżający, ale mocno oczyszczający; żel matujący na świecenie (noś go w kieszeni) plus ew. podkład matujący jeśli lubisz i używasz. Na boki - krem nawilżający.
Trudno w telegraficznym forumowym skrocie odpowiedziec w pelni na Twoje pytania. Zajrzyj do naszej książki - znajdziesz tam obszerne, kompleksowe porady jak pielęgnowaqć skórę mieszaną - od kremów po zabiegi u kosmetyczki i dermatologa.
Sciskamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 15:07   #4
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Co zrobić gdy skóra produkuje za dużo sebum?

Czesc!
Podstawa to: zmywacz do cery tłustej - łagodny, nawilżający, ale mocno oczyszczający; żel matujący na świecenie (noś go w kieszeni) plus ew. podkład matujący jeśli lubisz i używasz. Na boki - krem nawilżający.
Trudno w telegraficznym forumowym skrocie odpowiedziec w pelni na Twoje pytania. Zajrzyj do naszej książki - znajdziesz tam obszerne, kompleksowe porady jak pielęgnowaqć skórę mieszaną - od kremów po zabiegi u kosmetyczki i dermatologa.
Sciskamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.