Inglot cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 13:41   #751
Anialubilipy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Inglot cz. III

Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają
Anialubilipy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:35   #752
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają
Moim zdaniem to obok cieni najlepszy produkt Inglota ;>.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:08   #753
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. III

A ja z kolei nie polecam. Niektóre mają przepiękne kolory, to fakt, ale jakośc kiepska. U mnie odpryskują i schodzą płatami po 1-2 dniach.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:34   #754
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. III

Ma któraś z Was te nowe ciemnfioletowe szminki? Jak się sprawują?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:57   #755
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was te nowe ciemnfioletowe szminki? Jak się sprawują?
Posiadam 293, typową jagodę. Nie polecam,,, Piękny kolor, ale znika w ciągu 2 godzin.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:40   #756
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają
Niestety trwałość lakieru to sprawa indywidualna. Jeśli lakiery ogólnie trzymają się u Ciebie dobrze to nie powinnaś narzekać, ale jeśli szybko ścierają Ci się końcówki/lakiery błyskawicznie odpryskują, to Inglot nie stanie się cudownym remedium, niestety. :< Ogólnie miałam od nich trochę lakierów - niektóre ładnie kryjące, inne smużące i okropne, z badziewnym kryciem. Trzeba testować. Bardzo szybko gęstnieją, jeśli są często użytkowane.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 06:38   #757
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Palety są już dostępne na polskiej stronie inglota może tam spróbujesz
Dziękuję Ci, nie wiedziałam że są Jak z kolejną dostawą w moim Inglocie nie przyjdą to zamówię
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 08:17   #758
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają
też korzystam z lakierów ale zależy jak trafisz bo jak dziewczyny piszą nie każdy tak ładnie kryje zaś trwałość dla mnie jest w sam raz ok 4-5 dni noszenia
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:39   #759
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. III

U mnie lakiery se standardowej kolekcji wypadają kiepsko, natomiast wszystkie limitowanki są o niebo lepsze. Trzymają się dopóki nie zmyję, bo widać już odrosty.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:24   #760
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Mam w końcu 342 mat na zamówienie
Kolor cudny tylko mam problem z nakładaniem.... Trzeba go dość sporo nałożyć i "namęczyć" się trochę... Czy też tak macie z matami? macie jakąś specjalną technikę może?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:30   #761
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mam w końcu 342 mat na zamówienie
Kolor cudny tylko mam problem z nakładaniem.... Trzeba go dość sporo nałożyć i "namęczyć" się trochę... Czy też tak macie z matami? macie jakąś specjalną technikę może?
Super Ja maty nakładam stopniowo do póki intensywność mnie nie zadowoli, ogólnie uważam że jakikolwiek cień najlepiej jest nakładać powoli niż żeby sobie zrobić placka na dzień dobry a przy matach jest to właśnie najlepszy sposób, kiedyś ogólnie matowego wykończenia nie lubiłam z tego względu, że dziwnie mi się je nakładało
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 22:11   #762
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Super Ja maty nakładam stopniowo do póki intensywność mnie nie zadowoli, ogólnie uważam że jakikolwiek cień najlepiej jest nakładać powoli niż żeby sobie zrobić placka na dzień dobry a przy matach jest to właśnie najlepszy sposób, kiedyś ogólnie matowego wykończenia nie lubiłam z tego względu, że dziwnie mi się je nakładało





Dziękuję za odpowiedź
Dobrze że nie jechałam nie wiadomo ile km po ten cień tylko zamówiłam "u siebie"
Ja także maty używam od niedawna a właściwie uczę się nimi operować Używałam ostatnio matowy cień z Miyo i na dzień dobry był "ciemny placek" Dlatego pomyślałam że może coś nie tak z tymi cieniami lub źle nakładam.... Trzeba będzie dojść do wprawy z perłowymi szło to raz dwa.... Dzisiaj sobie zestawiłam na całą powiekę 313, w załamanie i do połowy 342 i zewnętrzny kącik 378 takie połączenie na co dzień bardzo mi się podoba Już nie będę mieć obaw że za mocno błyszczą mi powieki
Zapewne używasz pędzli do nakładania ?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:36   #763
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny czy wiecie jaka jest cena wypełnionej paletki 10 cieni (kwadratowych) w outlecie Inglota?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:36   #764
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Dobrze że nie jechałam nie wiadomo ile km po ten cień tylko zamówiłam "u siebie"
Ja także maty używam od niedawna a właściwie uczę się nimi operować Używałam ostatnio matowy cień z Miyo i na dzień dobry był "ciemny placek" Dlatego pomyślałam że może coś nie tak z tymi cieniami lub źle nakładam.... Trzeba będzie dojść do wprawy z perłowymi szło to raz dwa.... Dzisiaj sobie zestawiłam na całą powiekę 313, w załamanie i do połowy 342 i zewnętrzny kącik 378 takie połączenie na co dzień bardzo mi się podoba Już nie będę mieć obaw że za mocno błyszczą mi powieki
Zapewne używasz pędzli do nakładania ?
Perłowe najlepsze są do obsługi chociaż na dzień to robię przeważnie miszung z matowych i perłowych bo jednak jestem fanką błysku

Tak pędzli używam, to moje narzędzie pracy
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:52   #765
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Perłowe najlepsze są do obsługi chociaż na dzień to robię przeważnie miszung z matowych i perłowych bo jednak jestem fanką błysku

Tak pędzli używam, to moje narzędzie pracy




No tak w obsłudze bardzo łatwe Ja też lubię błysk chociaż jak całe powieki były w nim skąpane to jednak troszkę przesada na dzień Ale mały akcent czemu nie
A jak ten miszung łączysz? może zgapię...

Ja też tylko pędzle
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:10   #766
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają
ja lubię lakiery inglota kocham ten wybór kolorów, mam paznokcie z gatunku "trudnych" i rzadko który trzyma się bardzo dobrze, ale mam kilka kolorów
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:05   #767
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Uzywala ktoras z was podkladu YSM? Jak wrażenia?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja lubię lakiery inglota kocham ten wybór kolorów, mam paznokcie z gatunku "trudnych" i rzadko który trzyma się bardzo dobrze, ale mam kilka kolorów
W jakiej cenie są te lakiery?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:10   #768
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No tak w obsłudze bardzo łatwe Ja też lubię błysk chociaż jak całe powieki były w nim skąpane to jednak troszkę przesada na dzień Ale mały akcent czemu nie
A jak ten miszung łączysz? może zgapię...

Ja też tylko pędzle

Albo nakładam na całą powiekę perłowy (albo na całą i dalej w zewnętrznym kąciku cieniuję jakimiś brązami), albo najpierw cieniuję brązami zewnętrzny kącik i dla akcentu nakładam perłowy albo na sam środek powieki albo odrobinę w wewnętrznym kąciku (nie mylić całkowicie z kącikiem oka bo ten rozjaśniam matowymi jasnymi ). Zazwyczaj wybieram opcję z odrobiną perłowego na środek powieki

Mam nadzieję, że w miarę wytłumaczyłam co i jak Bo jak mam wolne a np. wychodzę gdzieś na miasto czy pozałatwiać sprawy i inne pierdoły to mieszam również w ten sposób inne połączenia kolorystyczne, jedynie do pracy muszę wyglądać przyzwoicie
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:23   #769
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Albo nakładam na całą powiekę perłowy (albo na całą i dalej w zewnętrznym kąciku cieniuję jakimiś brązami), albo najpierw cieniuję brązami zewnętrzny kącik i dla akcentu nakładam perłowy albo na sam środek powieki albo odrobinę w wewnętrznym kąciku (nie mylić całkowicie z kącikiem oka bo ten rozjaśniam matowymi jasnymi ). Zazwyczaj wybieram opcję z odrobiną perłowego na środek powieki

Mam nadzieję, że w miarę wytłumaczyłam co i jak Bo jak mam wolne a np. wychodzę gdzieś na miasto czy pozałatwiać sprawy i inne pierdoły to mieszam również w ten sposób inne połączenia kolorystyczne, jedynie do pracy muszę wyglądać przyzwoicie
ja tak samo robie makijaż całkowicie matowy jednak postarza.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 17:39   #770
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja tak samo robie makijaż całkowicie matowy jednak postarza.
To tylko wrażenie, ponieważ same maty nie odświeżają tak mocno spojrzenia jak połączenie wraz z perłowym cieniem. A przy całkowicie matowym makijażu oczu dobre jest rozświetlenie twarzy (może to być rozświetlacz, bądź róż z drobinkami) i błyszczyk na usta, bo tutaj faktycznie przy użyciu wszystkiego matowego można sobie kuku zrobić, po za tym twarz wygląda dość nieciekawie
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:56   #771
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość


W jakiej cenie są te lakiery?

ok 21 zł
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:34   #772
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Albo nakładam na całą powiekę perłowy (albo na całą i dalej w zewnętrznym kąciku cieniuję jakimiś brązami), albo najpierw cieniuję brązami zewnętrzny kącik i dla akcentu nakładam perłowy albo na sam środek powieki albo odrobinę w wewnętrznym kąciku (nie mylić całkowicie z kącikiem oka bo ten rozjaśniam matowymi jasnymi ). Zazwyczaj wybieram opcję z odrobiną perłowego na środek powieki

Mam nadzieję, że w miarę wytłumaczyłam co i jak Bo jak mam wolne a np. wychodzę gdzieś na miasto czy pozałatwiać sprawy i inne pierdoły to mieszam również w ten sposób inne połączenia kolorystyczne, jedynie do pracy muszę wyglądać przyzwoicie




Wszystko zrozumiałam także wytłumaczyłaś bardzo dobrze

Ja właśnie też dla akcentu daję perłowy na środek powieki (406)
Na dolną z kolei mieszam matowy brąz (378) z perłowym (134) Na wewnętrzne kąciki i pod łuk brwiowy nakładam także matowy 313
W załamanie górnej powieki 342M oraz w zewnętrzne kąciki 378M, tak jak już z resztą wspominałam
Aktualnie to moja ulubione odcienie, cała paletka skomponowana do dziennego makijażu






Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja tak samo robie makijaż całkowicie matowy jednak postarza.




Faktycznie cały matowy może przytłaczać...



Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
To tylko wrażenie, ponieważ same maty nie odświeżają tak mocno spojrzenia jak połączenie wraz z perłowym cieniem. A przy całkowicie matowym makijażu oczu dobre jest rozświetlenie twarzy (może to być rozświetlacz, bądź róż z drobinkami) i błyszczyk na usta, bo tutaj faktycznie przy użyciu wszystkiego matowego można sobie kuku zrobić, po za tym twarz wygląda dość nieciekawie




Ja akurat wszystkiego matowego nie mam Podkład rozświetlający bądź krem CC o podobnym działaniu, puder matujący ale w subtelny sposób bez tynku Satynowy róż i usta Lubię jak makijaż wygląda świeżo i promiennie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 08:07   #773
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Wszystko zrozumiałam także wytłumaczyłaś bardzo dobrze

Ja właśnie też dla akcentu daję perłowy na środek powieki (406)
Na dolną z kolei mieszam matowy brąz (378) z perłowym (134) Na wewnętrzne kąciki i pod łuk brwiowy nakładam także matowy 313
W załamanie górnej powieki 342M oraz w zewnętrzne kąciki 378M, tak jak już z resztą wspominałam
Aktualnie to moja ulubione odcienie, cała paletka skomponowana do dziennego makijażu



Faktycznie cały matowy może przytłaczać...




Ja akurat wszystkiego matowego nie mam Podkład rozświetlający bądź krem CC o podobnym działaniu, puder matujący ale w subtelny sposób bez tynku Satynowy róż i usta Lubię jak makijaż wygląda świeżo i promiennie

O, 406 uwielbiam ten cień na równi z 405 ale się za nimi nachodziłam, muhaha

Też jestem wierną fanką promiennego makijażu Ja też mimo, że mam mieszaną cerę w kierunku tłustej to jednak nie lubię jej chamsko matowić, bo źle się czuję w takim wydaniu, stawiam na wykończenia satynowe lub lekko rozświetlające A jakiego CC kremu używasz?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 12:59   #774
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
O, 406 uwielbiam ten cień na równi z 405 ale się za nimi nachodziłam, muhaha

Też jestem wierną fanką promiennego makijażu Ja też mimo, że mam mieszaną cerę w kierunku tłustej to jednak nie lubię jej chamsko matowić, bo źle się czuję w takim wydaniu, stawiam na wykończenia satynowe lub lekko rozświetlające A jakiego CC kremu używasz?





Ja za 406 też nieźle się nachodziłam, w ostateczności wzięłam na zamówienie 405 też ładny, bardziej miedziany
Ja z kolei mam cerę suchą, chociaż w strefie T pojawia mi się trochę błysku. Ja również uwielbiam jak cera jest satynowa

Aktualnie CC Cream Bourjois a Ty jakiego podkładu używasz?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 15:07   #775
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja za 406 też nieźle się nachodziłam, w ostateczności wzięłam na zamówienie 405 też ładny, bardziej miedziany
Ja z kolei mam cerę suchą, chociaż w strefie T pojawia mi się trochę błysku. Ja również uwielbiam jak cera jest satynowa

Aktualnie CC Cream Bourjois a Ty jakiego podkładu używasz?
405 to taki po trochu odpowiednik MAC Woodwinkd, nie jest do końca taki sam bo jednak ten drugi jest bardziej unikatowy ale są bardzo zbliżone do siebie, piękne kolorki

Ja używam z Maybelline Ever Fresh Makeup, ale wiem że ta seria Ever Fresh nie jest dostępna w PL tutaj w DMach królują, ale bardzo go lubię, jeden z najlepszych drogeryjnych jaki do tej pory używałam a CC zazdroszczę, już go przed wyjazdem do dojczów nie zdążyłam kupić dobrze się spisuje?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 18:12   #776
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
Dziewuchy, któraś z Was miała okazje mieć lakiery do paznokci z inglota? chciałabym sobie kupić, bo mają ogromny wybór kolorów, ale trochę się boję że będą szybko odpryskiwać, a jednak nie należą do tanich. dajcie znać jak sie u was sprawdzają

ja mam kilka lakierów Inglota i są to najlepsze lakiery jakie kiedykolwiek używałam na moich paznokciach dwie warstwy bez żadnych podkładów i topcoatów trzymają ponad tydzień, a codziennie zmywam naczynia bez rękawiczek także ja zdecydowanie POLECAM!

ale też potwierdzam, że lakiery to sprawa indywidualna ..
np. gdy moja siostra pomaluje sobie paznokcie którymś moim Inglotem ma po jednym dniu odpryski nie wiem jak to możliwe skoro nic nie robi, ani naczyń nie myje, nic ^^
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 23:35   #777
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
ja mam kilka lakierów Inglota i są to najlepsze lakiery jakie kiedykolwiek używałam na moich paznokciach dwie warstwy bez żadnych podkładów i topcoatów trzymają ponad tydzień, a codziennie zmywam naczynia bez rękawiczek także ja zdecydowanie POLECAM!

ale też potwierdzam, że lakiery to sprawa indywidualna ..
np. gdy moja siostra pomaluje sobie paznokcie którymś moim Inglotem ma po jednym dniu odpryski nie wiem jak to możliwe skoro nic nie robi, ani naczyń nie myje, nic ^^
No to ma to samo co ja, a ma może cerę tłustą? Tak mnie ciekawi czy są jakieś powiązania. Dawno temu posiadaczka atopowej skóry powiedziała mi, jak zachwycałam się jakimiś lakierami, że ona nie maluje paznokci bo ma je atopowe i malowanie jej robi krzywdę. Więc serwuje im tylko manicure japoński. Od tego czasu się czasmi zastanawiam czy rodzaj cery/skóry ma wpływ na trwałość lakierów.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 08:01   #778
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jak oceniasz Beauty Blender?
Na początku bardzo 'rósł' mi w dłoni i wydawał się mniej poręczny niż zwykła gąbeczka. Jednak faktycznie jest o wiele bardziej precyzyjny, dzięki zwężanej końcówce. Na dodatek jest taki bardziej nabity i nie żre tyle podkładu, co inne akcesoria. Ładnie rozprowadza się nim kosmetyk. Jest podatny na czyszczenie - codziennie go 'piorę' i wszystko z nim w największym porządku. Polubiłam go na tyle, że na razie od dnia zakupu codziennie go używam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 09:24   #779
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Na początku bardzo 'rósł' mi w dłoni i wydawał się mniej poręczny niż zwykła gąbeczka. Jednak faktycznie jest o wiele bardziej precyzyjny, dzięki zwężanej końcówce. Na dodatek jest taki bardziej nabity i nie żre tyle podkładu, co inne akcesoria. Ładnie rozprowadza się nim kosmetyk. Jest podatny na czyszczenie - codziennie go 'piorę' i wszystko z nim w największym porządku. Polubiłam go na tyle, że na razie od dnia zakupu codziennie go używam
Brzmi bardzo zachęcająco! Sama ostatnio mu się przyglądałam w Inglocie i wydawał się być całkiem do rzeczy, może po niego wrócę w najbliższym czasie

Ja kupiłam ostatnio zwykły puderek sypki 04, puder sypki HD 44 i kredkę modelującą brwi ale tutaj numerku już nie pamiętam...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 10:32   #780
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inglot cz. III

Anahstasio, a puder HD? Jesteś zadowolona? Nie zapycha? Czy efekt na całej twarzy nie jest zbyt błyszczący?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.