Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 20:22   #121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To prawda, obie wyglądaja pięknie u Ciebie .
Never, Dziekuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:56   #122
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie sie różnią, wiec uwazam ze warto, poza tym ma wykończenie Amplified jest przyjaźniejsza dla ust

Moim zdaniem By Special Order jest czarnym koniem z tych szminek z FP
Potestuję obie jutro, zobaczymy, co z tego wyniknie
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dla mnie za bardzo podobna do HYC, poza tym żadnej z pomadek nie ma już na stronie Douga A szkoda mi nie skorzystać z promo, jeśli już jest. Jak wróci malinowa, to kliknę.
ja też wolę ze zniżką dlatego mam nadzieję, że nie spodoba mi się By Special Order
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:26   #123
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
109 jest bardzo fajny, ale jakoś zawsze do różnych funkcji mam inny, lepszy pędzel, więc mało go używam Poza tym gubi włosie dość intensywnie

Na 137 kiedyś sama miałam ochotę i testowałam go w MACu - jest nieziemsko milusi i mięciutki, ale jakoś nie mogłam w myślach znaleźć dla niego zastosowania. Do różu jest dla mnie za bardzo rozczapirzony i za długi, daje za małą kontrolę nad rozprowadzaniem koloru. Do rozświetlacza pewnie tak, ale tu wolę 159. Do bronzera itd mam inne pędzle, więc koniec końców nie wzięłam.

A akurat 188 do kremowego różu czy bronzera nie używam praktycznie wcale Bardziej do mocniej napigmentowanego pudrowego różu czy też zwykłego, ale kiedy zależy mi na uzyskaniu delikatnego "woalu" koloru, a nie mocniejszych rumieńcach. Bardzo łatwo nim kontrolować stopień "mocy" różu (czy wszelkich innych pudrowych kosmetyków). Do rozświetlacza też jest świetny. Do subtelnego konturowania - super. Ogólnie do wszelkiego rodzaju produktów, które chcesz nałożyć oszczędnie i subtelnie - jeśli ktoś lubi efekt "wielkiego bam" na twarzy, raczej mu ten pędzel nie przypadnie do gustu. To już kwestia upodobań. Dla mnie to jeden z 3 ukochanych pędzli do twarzy z MACa (obok 129 i 138).
Zgadzam się co do 188 .
Co do 109 to muszę potwierdzić, że faktycznie troszkę gubi włoski, ale mam dwie sztuki i jeszcze nie wyłysiały .
A jeśli chodzi o 137, to również nie wymyśliłam dla niego zastosowania, a poza tym nie macałam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:02   #124
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Potestuję obie jutro, zobaczymy, co z tego wyniknie

ja też wolę ze zniżką dlatego mam nadzieję, że nie spodoba mi się By Special Order
Masz kliknięte? Jak Ci się nie spodoba, to jestem chętna chyba :P
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:53   #125
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Masz kliknięte? Jak Ci się nie spodoba, to jestem chętna chyba :P
Mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:29   #126
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Długo się wahałam, ale w końcu skusiłam się na Lightful C tinted z D. zniżką i póki co jestem bardzo zadowolona krycie delikatne owszem, ale jest, dla mnie na lato idealne, czuć, że to krem więc pięlegnacja przy okazji. Dla cer raczej bezproblemowych, taki typowy krem tonujący. Trwałość dla mnie bez zarzutu, ładnie się trzyma. Fajny, polecam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:04   #127
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Testowałam plum Princess w MAC, z przykrością stwierdzam że jest piękna ciemniejsza niż myślałam
I do tego jeszcze mi pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 11:41   #128
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Testowałam plum Princess w MAC, z przykrością stwierdzam że jest piękna ciemniejsza niż myślałam
I do tego jeszcze mi pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Ci pasuje to bierz

Zastanawiałam się w drodze do pracy czy anulować ST, a tu mi przyszła wiadomość, że wysłali do SCC. Za to zamówienia opłaconego w środę nie umieją wysłać do tej pory. Na stronie jest "w trakcie opracowania"
EDIT: D. podczytuje - właśnie wysłali pędzle

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-07-01 o 12:20
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 12:45   #129
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Offtop jestem cholernie wsciekla gossa pedzel to totalny bubel 😡😤 Same zobaczcie. Nigdy wiecej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (33,9 KB, 29 załadowań)
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 13:51   #130
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Przepraszam, jesli wyskakuje z pytaniem od czapy, ale czy roz Cosmic Force to limitka? Zamowilam (Corii Twoja wina), przyszedl roztrzaskany i teraz nie wiem, co dalej. Spieszyc z drugim kliknieciem, czy spokojnie poczekac i kupic na bezclowce (za miesiac/dwa)?
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 13:59   #131
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Ten sam kolor wziełaś, co ja mam. Ja musze wziac próbke NW13 i ciągle zapominam
Mnie sie podobał Cosmic Force i po paru użyciach odpodobał Będę pewno zbywać
Dziękuję Ci za radę co do koloru, bo okazał się być po prostu idealny! Jestem opalona i pasuje pod względem odcienia, ale i pod względem samego tonu jest super, taki oliwkowy lekko.


A sam podklad Chyba udało mi się w ciemno kupić podkład idealny Jestem zachwycona. Kryje, co ma kryć, nie jest aż tak ciężki jak Studio Fix, kolor idealny, nie świeci się w ciągu dnia jak większość, którch ostatnio używam, no i trwałość mnie powala. Nigdy jeszcze się nie spotkałam z taką, a przetestowałam chyba 90% dostępnych u nas podkładów. Niestety ostatnio brakuje mi czasu na sen, wstaję i tapetuję twarz o 5, a zdarza mi się wracać i zmywać o 23 (choć często zmywam i nakładam od nowa, jeśli tylko mam czas) i nadal wygląda bardzo dobrze, świeżo. No świetny jest.

Cosmic Force może daj szansę jeszcze w jakimś innym sezonie? Może przy takim jesiennym makijażu by u Ciebie dobrze wyglądał? Ja go używam do trupiej i pięknej szminki Arrowhead, na oczach smoky z Copperplate i wygląda super, taki seksowny, ale nieprzerysowany makijaż.
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
dodany do listy, w okresie jesienno-zimowym może być całkiem przyjemny.
I teraz jest Jak taka rozgrzana od wycieczki rowerowej w słonku twarz
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się cały czas waham nad Cushy Life

Super zakupy

Co niemacowego kupiłaś?

Mnie się dalej podoba ale składowo nie dla mnie

Spiesz się z kupowaniem, bo to LE
Wiesz co, nie mam siły wymieniać Napadałam na wszystko, co spotkałam, czyli od okolicznych drogerii, po eGlamour, Biedronkę, MACa, Douglasa, Sephorę... Generalnie przesadziłam Ale ze wszystkiego się cieszę

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Przepraszam, jesli wyskakuje z pytaniem od czapy, ale czy roz Cosmic Force to limitka? Zamowilam (Corii Twoja wina), przyszedl roztrzaskany i teraz nie wiem, co dalej. Spieszyc z drugim kliknieciem, czy spokojnie poczekac i kupic na bezclowce (za miesiac/dwa)?
Limitowany. Jest super.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 14:21   #132
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Gdzie na bezcłówce jest MAC i jakie są tam ceny? W Tokio na lotnisku był, ale ceny były wyższe niż u nas, były też akurat dokładnie te same limitki, żadnych promo.
Spotkałam MACa w Kopenhadze, tam za pomadkę rzeczywiście po przeliczeniu dałam ok. 65pln (rok temu).
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 14:51   #133
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Gdzie na bezcłówce jest MAC i jakie są tam ceny? W Tokio na lotnisku był, ale ceny były wyższe niż u nas, były też akurat dokładnie te same limitki, żadnych promo.
Spotkałam MACa w Kopenhadze, tam za pomadkę rzeczywiście po przeliczeniu dałam ok. 65pln (rok temu).
Stambuł. Ceny zbliżone, ewentualnie trochę niższe ( pomadki w przeliczeniu euro jakieś 76zł) ale większość co spr to bardzo podobnie, ogólnie jak D. wprowadził zniżki to opłaca się bardziej u nas
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 15:50   #134
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Limitowany. Jest super.
No wlasnie, jest super! Mam ten roztrzaskany i Ale musze go wywalic, bo strasznie syfi, nie da sie uzywac. No to nic, klikam
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Gdzie na bezcłówce jest MAC i jakie są tam ceny? W Tokio na lotnisku był, ale ceny były wyższe niż u nas, były też akurat dokładnie te same limitki, żadnych promo.
Spotkałam MACa w Kopenhadze, tam za pomadkę rzeczywiście po przeliczeniu dałam ok. 65pln (rok temu).
Londyn Stansted. Ceny nizsze od sklepowych* o okolo 20% (*w UK, nie mam porownania do PL).
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 15:56   #135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Przepraszam, jesli wyskakuje z pytaniem od czapy, ale czy roz Cosmic Force to limitka? Zamowilam (Corii Twoja wina), przyszedl roztrzaskany i teraz nie wiem, co dalej. Spieszyc z drugim kliknieciem, czy spokojnie poczekac i kupic na bezclowce (za miesiac/dwa)?
Heh, a mi się odwidział w międzyczasie
Moze kup 2 na zapas?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za radę co do koloru, bo okazał się być po prostu idealny! Jestem opalona i pasuje pod względem odcienia, ale i pod względem samego tonu jest super, taki oliwkowy lekko.


A sam podklad Chyba udało mi się w ciemno kupić podkład idealny Jestem zachwycona. Kryje, co ma kryć, nie jest aż tak ciężki jak Studio Fix, kolor idealny, nie świeci się w ciągu dnia jak większość, którch ostatnio używam, no i trwałość mnie powala. Nigdy jeszcze się nie spotkałam z taką, a przetestowałam chyba 90% dostępnych u nas podkładów. Niestety ostatnio brakuje mi czasu na sen, wstaję i tapetuję twarz o 5, a zdarza mi się wracać i zmywać o 23 (choć często zmywam i nakładam od nowa, jeśli tylko mam czas) i nadal wygląda bardzo dobrze, świeżo. No świetny jest.

Cosmic Force może daj szansę jeszcze w jakimś innym sezonie? Może przy takim jesiennym makijażu by u Ciebie dobrze wyglądał? Ja go używam do trupiej i pięknej szminki Arrowhead, na oczach smoky z Copperplate i wygląda super, taki seksowny, ale nieprzerysowany makijaż.
Nie ma za co, cieszę sie, ze mogłam Ci pomóc

Ten podkład to też jeden z moich ulubieńców Miałam już parę flaszek. Miałam tez i kryzysy z nim, ale okazało sie ze po prostu kwestia odcienia

Może masz rację do Cosmic Force. Moze mało obiektywna byłam bo ostatnim razem coś mi się nie podobała, jak miałam go na buzi, ale mogł to byc gorszy dzien cery ogólnie i tzw przesyt szufladowy
Bo sam w sobie kolor jest piekny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:01   #136
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Offtop jestem cholernie wsciekla gossa pedzel to totalny bubel 😡😤 Same zobaczcie. Nigdy wiecej.
Nie usuwaj zdjęcia bo na tel. nie zobaczę.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za radę co do koloru, bo okazał się być po prostu idealny! Jestem opalona i pasuje pod względem odcienia, ale i pod względem samego tonu jest super, taki oliwkowy lekko.


A sam podklad Chyba udało mi się w ciemno kupić podkład idealny Jestem zachwycona. Kryje, co ma kryć, nie jest aż tak ciężki jak Studio Fix, kolor idealny, nie świeci się w ciągu dnia jak większość, którch ostatnio używam, no i trwałość mnie powala. Nigdy jeszcze się nie spotkałam z taką, a przetestowałam chyba 90% dostępnych u nas podkładów. Niestety ostatnio brakuje mi czasu na sen, wstaję i tapetuję twarz o 5, a zdarza mi się wracać i zmywać o 23 (choć często zmywam i nakładam od nowa, jeśli tylko mam czas) i nadal wygląda bardzo dobrze, świeżo. No świetny jest.

Cosmic Force może daj szansę jeszcze w jakimś innym sezonie? Może przy takim jesiennym makijażu by u Ciebie dobrze wyglądał? Ja go używam do trupiej i pięknej szminki Arrowhead, na oczach smoky z Copperplate i wygląda super, taki seksowny, ale nieprzerysowany makijaż.

I teraz jest Jak taka rozgrzana od wycieczki rowerowej w słonku twarz

Wiesz co, nie mam siły wymieniać Napadałam na wszystko, co spotkałam, czyli od okolicznych drogerii, po eGlamour, Biedronkę, MACa, Douglasa, Sephorę... Generalnie przesadziłam Ale ze wszystkiego się cieszę

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------


Limitowany. Jest super.
Najważniejsze, że jesteś zadowolona

Musicie tym Prolongiem ale będę twarda, bo za dużo podkładów mam.

Byłam w Macu z Tż, więc na szybko. Pomacałam paletki, ale żadna do mnie nie wołała
Przetestowałam szminy - malinową i Stylist's Tip. Malina mi niczego nie urwała o dziwo, za to fiolet mi się podoba. Mam ją teraz na ustach. Chyba ją wezmę, skoro D. już wysłał. Nie wiem tylko po co mi lakier, Macówka mnie na niego namawiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-07-01 o 16:03
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:10   #137
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heh, a mi się odwidział w międzyczasie
Moze kup 2 na zapas?
No wiesz?! Pokusic ludzi, a pozniej sie wypiac? Mialam nie kupowac juz wiecej rozy ani przybrazawiaczy (szuflada pelna ), ale zobaczylam u Ciebie, pogooglalam i dokonalam kliku. Ostatnie 2 tygodnie uplynely mi pod znakiem CS - ostro testowalam ten rozwalony. Polowe opakowania od razu wywalilam (kruszonka), ale ta druga polowa tez mi sie syyypie, wiec skoro jest milosc, trzeba kliknac.
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:13   #138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
No wiesz?! Pokusic ludzi, a pozniej sie wypiac? Mialam nie kupowac juz wiecej rozy ani przybrazawiaczy (szuflada pelna ), ale zobaczylam u Ciebie, pogooglalam i dokonalam kliku. Ostatnie 2 tygodnie uplynely mi pod znakiem CS - ostro testowalam ten rozwalony. Polowe opakowania od razu wywalilam (kruszonka), ale ta druga polowa tez mi sie syyypie, wiec skoro jest milosc, trzeba kliknac.
Eeee, nieee, pisałam ze jest piekny, sadze ze po prostu ja mam za duzo wszystkiego, raz mi wygaldal gorzej i wiesz, stad wniosek takowy
No tak, jak jest love, to brać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:44   #139
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dziewczyny jest cos fajnego w tej kolekcji Barbie?

Kurde, napalilam sie na te kolekcje, a nic o niej nie wiem...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2016-07-01 o 16:51
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 17:03   #140
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest cos fajnego w tej kolekcji Barbie?

Kurde, napalilam sie na te kolekcje, a nic o niej nie wiem...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Akurat dla mnie wszystko prawie, tj, szminki i palety
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 17:04   #141
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat dla mnie wszystko prawie, tj, szminki i palety
Tak myslalam a sa gdzies swatche? Nie moge znalezc na temptalii tylko jakies dziwne zdjecia

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 17:21   #142
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak myslalam a sa gdzies swatche? Nie moge znalezc na temptalii tylko jakies dziwne zdjecia

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Sa w necie swatche, Kryska tez je miała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:03   #143
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Podbijam wątek, bo spadł na 2 stronę

Krysia pokazała róże i cienie Bangin' Brilliant i - tu zaskoczenie - róże są wielkości cieni
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 23:18   #144
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Podbijam wątek, bo spadł na 2 stronę

Krysia pokazała róże i cienie Bangin' Brilliant i - tu zaskoczenie - róże są wielkości cieni
Ładny ten wpadający w fiolet
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:47   #145
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ładny ten wpadający w fiolet
Mnie nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 07:43   #146
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mały, to może może, nie wykluczam, ale nie jest jakiś wow.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 08:19   #147
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Kurde, jestem zakochana w szminke 4eva. Szkoda, ze nie ma ladnego fioletowego rozu w tej kolekcji, bo ostatnio mam faze na ten kolor

Uzywacie Mineralize Charged Water? Kolezanka mi polecila, ponoc to i Fix+ swietnie zdejmuja pudrowosc z makijazu. Ale mnie ostatnio nawet fluid Studio Fix robi skorupke na twarzy

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ładny ten wpadający w fiolet
Kurde ktory? U mnie wszystkie rozowe, burgundowe albo pomaranczowe
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 08:41   #148
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kurde, jestem zakochana w szminke 4eva. Szkoda, ze nie ma ladnego fioletowego rozu w tej kolekcji, bo ostatnio mam faze na ten kolor

Uzywacie Mineralize Charged Water? Kolezanka mi polecila, ponoc to i Fix+ swietnie zdejmuja pudrowosc z makijazu. Ale mnie ostatnio nawet fluid Studio Fix robi skorupke na twarzy

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



Kurde ktory? U mnie wszystkie rozowe, burgundowe albo pomaranczowe
MAC Saucy Miss Powder Blush (Small)

Chociaż podobny do This could be fun.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:33   #149
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
MAC Saucy Miss Powder Blush (Small)

Chociaż podobny do This could be fun.
A, no tak 😊
Mnie sie marzy czysty jasny fiolet, nawet znalazlam cos odpowiedniego w szafie Maybelline - tzn. w opakowaniu kolor wyglada super, jak go potarlam to na dloni byl juz rozowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:37   #150
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A, no tak 😊
Mnie sie marzy czysty jasny fiolet, nawet znalazlam cos odpowiedniego w szafie Maybelline - tzn. w opakowaniu kolor wyglada super, jak go potarlam to na dloni byl juz rozowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Z NYXa z serii Ombre był fioletowo-różowy, ale to tylko w Galmoku w Wwie :/
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.