Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-15, 18:45   #1
7f194585fcefb223ba218ea877d394536ae3cff6_5e90fa72be51a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 129

Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem


Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
7f194585fcefb223ba218ea877d394536ae3cff6_5e90fa72be51a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:04   #2
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

ciężko tu o rade. jestes po prostu wrażliwą osobą, stąd te kwestia. musisz nabrać do wszystkiego dystansu.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:21   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Leczysz hemoroidy? Jesteś pod opieką lekarza? Powinnaś mu wspomnieć o takich problemach.
Przede wszystkim śpij dobrze, zdrowo się odżywiaj.
Mam podobny problem. Dobry sen i bardziej optymistyczne podejście do wielu rzeczy zmniejsza przykre objawy. W naprawdę trudnych momentach piję melisę na noc, łudzę się że pomaga.
Poczytaj o zespole jelita drażliwego.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 16:40   #4
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Wrażliwą,ale i chyba też ambitną.Bo chyba stąd te nerwy.Myśl pozytywnie.Jakiś ruch,rozciąganie z rana.Szklanka melisy i będzie dobrze.Leków nie polecam,bo jeszcze nie będziesz bez tego mogła funkcjonować.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 14:44   #5
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 124
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Treść usunięta
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 15:08   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Cytat:
Napisane przez renata_h86 Pokaż wiadomość
Wrażliwą,ale i chyba też ambitną.Bo chyba stąd te nerwy.Myśl pozytywnie.Jakiś ruch,rozciąganie z rana.Szklanka melisy i będzie dobrze.Leków nie polecam,bo jeszcze nie będziesz bez tego mogła funkcjonować.
Możesz przestać trolowac?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 16:25   #7
aless_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Też tak miałam. Ciągły stres, biegunki, bóle brzucha, wymioty i zawroty głowy (może było to w łagodniejszej formie niż u Ciebie, ale też było dokuczliwe.) Odwiedziłam lekarza, który mi powiedział, że po prostu taka już jestem i na tym by się skończyła specjalistyczna diagnoza. Nie chciałam taka być i postanowiłam się trochę zagłębić w temat stresu, od stresu doszłam do tematu świadomości i pracy ze sobą. Jeśli mogę cokolwiek polecić to właśnie to, nie żadne leki uspokajające nafaszerowane chemią. Praca ze świadomością sprawiła, że jestem innym człowiekiem. Sama bym sobie nie dała rady. Mieszkam w Warszawie i udało mi się znaleźć miejsce, które nazywa się Kuźnia Zdrowia i faktycznie wykuwa się tam zdrowie przy pomocy specjalistów. Została mi polecona Pani Magda Wdowiak, która pracuje metodą Recall Healing. Było to dla mnie coś nowego i nieznanego. Podchodziłam do tego sceptycznie, ale naprawdę ta kobieta zdziałała cuda. Pomogła mi uporać się z każdym problemem. Nie potrafię nawet opisać jak mnie to zmieniło. Zmieniło mnie to w każdym aspekcie mojego życia. Pomogła mi wyjść jak się okazało z nerwicy oraz uporać się z astmą, która jak się okazało była na tle nerwicowym. Z tego co widziałam można też tu skorzystać z porad psychodietetyka oraz są też masaże relaksacyjne i lecznicze. Więc jeśli mieszkasz w Warszawie albo w okolicach. To polecam naprawdę warto !
aless_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 15:15   #8
franka2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bóle żołądkowo-jelitowe związane ze stresem

Twoje objawy są bardzo niepokojące. Skoro cierpisz na to od dziecka to czy byłaś z tym kiedyś u specjalisty? Z własnego doświadczenia wiem, że czasem nawet jedna rozmowa z odpowiednią osobą może zdziałać cuda. Sama jestem strasznym nerwusem i stres u mnie jest na porządku dziennym. Polecam Ci jakieś ćwiczenia- może joga? I regularne picie melisski, wyciszy, uspokoi i dobrze zrobi na układ pokarmowy. Dobry skład ma ta z Herbapolu, ja tylko te piję. Ale to nie oznacza, że masz się nie zgłosić do specjalisty!
franka2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-27 11:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.