Włosy falowane - same ocencie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 22:33   #1
RudaZołza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5

Włosy falowane - same ocencie


Proszę o propozycje jak dbać o takie włosy.
Przez kilka lat, dwa a nawet trzy razy w tygodniu, prostowałam po myciu. Teraz przypadkowo trafiłam na artykuł jak dbać o falowane włosy. Z artykułu nie dowiedziałam się wiele, poza faktem że takie włosy można ujarzmić
Prostowałam z lenistwa. Teraz chcę spróbować wydobyć skręt. Na zdjęciu włosy po umyciu ich rano - foto zrobione wieczorem. Im dłużej od mycia tym bardziej się rozprostowują - to raz. A dwa - to puszenie się i to takie że na drugi dzień śladu po lokach nie ma. Włosy są przesuszone, rozprostowane i zupełnie nic nie da się z nimi zrobić.
Poradźcie jak pielęgnować i stylizować

Obecnie - szampon z sylikonami i maski biolage. Inaczej grzebienia nawet nie włożę we włosy ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (105,7 KB, 147 załadowań)
RudaZołza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 10:54   #2
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosy falowane - same ocencie

Na blogu dla kręconowłosych przeczytałam kiedyś, że należy je czesać na sucho a nie na mokro. I tyle tylko wiem bo sama niestety włosy mam proste. Na wizażu jest specjalny wątek dla kręconowłosych. Może tam zajrzysz?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:12   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Włosy falowane - same ocencie

Cytat:
Napisane przez RudaZołza Pokaż wiadomość
Proszę o propozycje jak dbać o takie włosy.
Przez kilka lat, dwa a nawet trzy razy w tygodniu, prostowałam po myciu. Teraz przypadkowo trafiłam na artykuł jak dbać o falowane włosy. Z artykułu nie dowiedziałam się wiele, poza faktem że takie włosy można ujarzmić
Prostowałam z lenistwa. Teraz chcę spróbować wydobyć skręt. Na zdjęciu włosy po umyciu ich rano - foto zrobione wieczorem. Im dłużej od mycia tym bardziej się rozprostowują - to raz. A dwa - to puszenie się i to takie że na drugi dzień śladu po lokach nie ma. Włosy są przesuszone, rozprostowane i zupełnie nic nie da się z nimi zrobić.
Poradźcie jak pielęgnować i stylizować

Obecnie - szampon z sylikonami i maski biolage. Inaczej grzebienia nawet nie włożę we włosy ...
Poczytaj podforum zakręconych
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Na blogu dla kręconowłosych przeczytałam kiedyś, że należy je czesać na sucho a nie na mokro. I tyle tylko wiem bo sama niestety włosy mam proste. Na wizażu jest specjalny wątek dla kręconowłosych. Może tam zajrzysz?
Jest dokładnie odwrotnie: kręcone czesze się na mokro.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:25   #4
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włosy falowane - same ocencie

Nie inaczej, wszystko na podforum dla zakręconych. Wystarczy poczytać wątki redakcyjne...

Tymczasem wątek zamykam.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.