Jak ożywić ten pokój? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 22:50   #1
TheCappy12
Przyczajenie
 
Avatar TheCappy12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 20
GG do TheCappy12

Jak ożywić ten pokój?


Witam Jestem na forum od dość dawna, zazwyczaj jednak w roli obserwatora Dziś jednak postanowiłam poradzić się Was w kwestii dotyczącej mojego pokoju Jest on nowy, ma kilka miesięcy. Problem polega na tym że nie jest on jeszcze do końca urządzony. Brakuje wielu dodatków. I tu pojawia się pytanie. Jak ożywić ten kąt przy łóżku? Jakie dodatki by tu pasowały, w jakiej kolorystyce, oraz co jeszcze mogę dokupić? Przyznam, że zastanawiałam się nad pomalowaniem niskich ścian pod skosami na kolor ścian, ale nie jestem co do tego pewna. Zastanawiam się też nad zakupem dużego 2 osobowego łóżka, ale nie jestem pewna czy pokój nie stanie się zbyt mały.
Główne pytanie jednak to: jak ożywić ten kąt?
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4039.jpg (14,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4034.jpg (18,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4036.jpg (17,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4037.jpg (14,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4038.jpg (13,4 KB, 97 załadowań)
TheCappy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 14:38   #2
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

a moze by tak jakis wzorek namalowac zamiast calej sciany?
albo kolorowa tapete?
http://bi.gazeta.pl/im/7/5073/z5073077X.jpg
albo pomarańcz i na to to: http://allegro.pl/naklejka-naklejki-...062142796.html

a co do lozka - moze takie http://allegro.pl/12-taniej-ikea-mel...082955899.html ?
i zainwestuj w jakies pomaranczowe dodatki
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:32   #3
TheCappy12
Przyczajenie
 
Avatar TheCappy12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 20
GG do TheCappy12
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

aleksandra1611 ta pierwsza tapeta bardzo fajna a co myślisz np. o jakimś fajnym napisie nad łóżkiem? Wgl, będę kupować fotele i stolik, fotele chyba białe. Chciałabym czerwone ale nie jestem pewna czy tu pasują.

Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
TheCappy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:14   #4
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

tak, jestem za napisem
fotele tez ok o czerwien bym sie bala, a biel jak najbardziej pasuje
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:18   #5
slonce27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

Ja jestem za poradą osób, które zajmują się tym na codzień, nie musi być to od razu architekt, który zdobi wizualizację )) miała problem z wykończeniem domu, zawsze czegoś mi brakowało. Wybrałam się na małe zakupy i przypadkien trafiłam na sklep z niesamowitymi rzeczami potrzebnymi do wykobczenia mojego domu. Sprzedawca mi doradził, zamówiłam kilka rzeczy i oto jest wszystko tak jak chciałam. Polecam Impero Poznań !! Jak zrobie zdjęcia to sami zobaczycie ))
pozdrawiam
slonce27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:41   #6
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

Cytat:
Napisane przez TheCappy12 Pokaż wiadomość
Witam Jestem na forum od dość dawna, zazwyczaj jednak w roli obserwatora Dziś jednak postanowiłam poradzić się Was w kwestii dotyczącej mojego pokoju Jest on nowy, ma kilka miesięcy. Problem polega na tym że nie jest on jeszcze do końca urządzony. Brakuje wielu dodatków. I tu pojawia się pytanie. Jak ożywić ten kąt przy łóżku? Jakie dodatki by tu pasowały, w jakiej kolorystyce, oraz co jeszcze mogę dokupić? Przyznam, że zastanawiałam się nad pomalowaniem niskich ścian pod skosami na kolor ścian, ale nie jestem co do tego pewna. Zastanawiam się też nad zakupem dużego 2 osobowego łóżka, ale nie jestem pewna czy pokój nie stanie się zbyt mały.
Główne pytanie jednak to: jak ożywić ten kąt?
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
Mój pomysł na to wnętrze to limonkowa zieleń
nie wiem, jakim cudem nikt tu jeszcze na to nie wpadł. To przeciez bardzo fajny kolor, świetnie komponujący się z fioletem.
Twoje zdjecia są troszke niewyraźne, kolory zapewne przkłamane, ale zakładam, że zieleń bedzie pasować.
Oto moje propozycje:

Limonkową zieleń dałabym wokol okna. Zaznaczę to w Paincie0 zał. 10
Na zał. 1-2-3 widac, jak fajnie wyglada zieleń z fioletem.

Limonkową zieleń przeniesiemy też na biurko i szafę. Dajemy tam pudełka zielone albo koszyczki wiklinowe zielone. załącznik 6

Na łóżko dajemy koc kremowy, który bedzie spełniał funkcję narzuty. Musi być grubszy. Załącznik 4. Na to poduszki w limonkowej zieleni .
Możesz zrobić też odwrotnie i dać limonkowy koc a poduszki kremowe- załacznik 5

Ja bym w tym pokoju widziałą jednak dwuosobowe łożko. Zastanów sie nad tym, bo jednak masz tam sporo miejsca jeszcze.

Zamiast brązowego dywanu kup sobie kremowy, jaśniutki, puchaty. Rozświetli troszke pomieszczenie, bo ten, który teraz masz, moim zdaniem nie pasuje. Proponuje cos takiego jak na załaczniku 7 albo zal.8

Obrazki nad łozkiem nie moga byc. Wyglada to źle. Poszukałabym dla nich innego miejsca.

Na biurku zrobiłaym porządek. Pochowałabym te 'durnostojki' jak ja to nazywam, czyli figurki.
Zamiast niebieskiego fotela przy biurku kup sobie cos takiego jak w załaczniku 7. Jest świetny, wygodny no i fajnie sie wkomponuje w twoj pokoj.

Przy łożku dałabym sobie )tam gdzie masz tę pufę) lampę papierową, np z Ikea, w odcieniach bezu. Na pewno nie biel.- zał. 9

I tyle

Zapraszam przy okazji po inspiracje na moj watek link w podpisie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83_500x640.jpg (21,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoral-karnawalowy-salon-2.jpg (23,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83ac07377520b3bc73d41f1ca1c4b7fbf9cc0e57_600x450_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg (25,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_8d132ce4b457.jpg (47,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_b82fc1aa8d79.jpg (51,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikea-kassett-pudelka-na-gazety-2szt_0_b.jpg (16,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 115-286-large.jpg (26,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0010.jpg (250,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0124098_PE280485_S3.jpg (4,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4036.jpg (18,4 KB, 10 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2012-02-16 o 15:01
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:59   #7
TheCappy12
Przyczajenie
 
Avatar TheCappy12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 20
GG do TheCappy12
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

Bardzo dziękuję Z tym zielonym to całkiem dobry pomysł. Dodam go w dodatkach. Nad łóżkiem się zastanowię. Najpierw chcę sobie kupić malutki stolik i fotele. Potem zobaczę ile miejsca mi zostanie. Dywanik też jest do wymiany. Ten jest z sypialni rodziców. Na nowy muszę poczekać do wiosny, bo przebudowa domu zabrała wszystkie fundusze
TheCappy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:36   #8
ankakos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak ożywić ten pokój?

A ja bym się nie bała czerwieni . Ale tylko w dodatkach. Najlepiej oryginalnych, o nietypowych kształtach, bo pokój ma nie tylko mocno stonowaną kolorystykę, ale i niczym nie wyróżniające się meble. Do limonkowych ścian dorzuciłabym więc fikuśny czerwony fotel ). Łóżko albo do wymiany na soczystą ciemnozieloną sofę albo przynajmniej taka narzuta na wierzch. Albo dywan w takim kolorze, a łóżko - też czerwone. Dodatki - jasne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwony fotel.jpg (9,0 KB, 2 załadowań)
ankakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.