Tatuaż u przyszłej policjantki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 14:47   #1
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6

Tatuaż u przyszłej policjantki


Witam,
Staram się o pracę w policji ale mam niestety jeden problem: tatuaż na łydce :/ Przeszukałam już wszystkie fora i nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Jedni piszą, że to dyskwalifikuje inni, że nie przeszkadza... Jeszcze inni, że to zależy na jakich lekarzy się trafi. Niby można mieć tatuaż ale w miejscu niewidocznym :/ Nie wiem do jakich tatuaży zalicza się tatuaż na łydce. W mundurze nie będzie go widać ale widziałam zdjęcia policjantek na różnych uroczystościach i na ślubowaniu i one na tych imprezach mają mundury, w których skład wchodzi między innymi spódnica. A w spódnicy tatuaż na łydce będzie widoczny... Jeżeli ktoś słyszał o podonbnym przypadku albo ma tatuaż w widocznym miejscu to niech napisze. Pomóżcie proszę
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 18:30   #2
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

Mój znajomySmerf/ ;-)/ jest bardzo mocno wydziarany. Tatoo ma od barku po nadgarstek plus cale plecy. Moim zdaniem to nie bedzie przeszkadzac jak by trzeba bylo sie rozebrac to zaloz taki uciskowy bandaz/nie sznurkowy tylko taka nakladkę kurcze nie wiem jak to sie fachowo nazywa ew zaklej duzym cielistym plastrem ;-) albo pioerdyknij sobie jak nie jest mega duzy taka wielka myszkę na nim i powiedz ze masz to od urodzenia a z czasem sie domyjesz ;-) ech jest tyle sposobow kiedys kobieta papieżem zostala a Ty sobie z tatoo nie poradzisz?? ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:54   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

W wojsku, to wiem, że tatuaż może być, ale tylko i wyłącznie zakryty
A policji, niby też tak być powinno, ale mam znajomego i też jest wydziarany strasznie, tak samo, jak koleżanka pisała wyżej I widać u niego to nawet, jak ma swój "kubraczek roboczy", więc najwidoczniej można. Jednak niewykluczone, że będzie to zależało od jakiegoś 'widzi mi się' pana w komisji rekrutacyjne...
Powodzenia
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 22:44   #4
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

No właśnie tego się obawiam, że komuś z komisji się to nie spodoba i pozamiatane będzie Krusiak dziękuję za rady ale obawiam się, że jak pierdyknę sobie jakiś bandaż to się przyczepią jeszcze bardziej i tak będę musiała go zdjąć Co do wydziaranych policjantów to rzecz ma się trochę inaczej, bo oni mogli zrobić sobie tatuaże już po przejściu etapu rekrutacji a ja mam niestety ten problem, że przystępuję do tego etapu już z tatuażem...No i stąd moje obawy :/
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:11   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

Cytat:
Napisane przez kosia00 Pokaż wiadomość
No właśnie tego się obawiam, że komuś z komisji się to nie spodoba i pozamiatane będzie Krusiak dziękuję za rady ale obawiam się, że jak pierdyknę sobie jakiś bandaż to się przyczepią jeszcze bardziej i tak będę musiała go zdjąć Co do wydziaranych policjantów to rzecz ma się trochę inaczej, bo oni mogli zrobić sobie tatuaże już po przejściu etapu rekrutacji a ja mam niestety ten problem, że przystępuję do tego etapu już z tatuażem...No i stąd moje obawy :/
Nikt Ci na to pytanie konkretnie nie odpowie, bo w komisjach w różnych miastach wojewódzkich siedzą różni ludzie ...

Myślę, że oklejenie łydki plastrem może tylko pogorszyć sprawę - i tak Ci prawdopodobnie każą go zdjąć, bo możesz mieć np. wytatuowaną w tym miejscu swastykę bądź obraźliwy symbol czy słowo - choćby HWDP (i takie rzeczy się zdarzają).

Moja rada? Bądź pewna siebie, ale nie arogancka. Powiedz, że to ozdoba, która gdy przyjdzie tylko potrzeba możesz zakryć cielistym plastrem. Bo nie wyobrażam sobie miny komendanta, który zobaczyłby takowy tatuaż na łydce u policjantki w mundurze galowym.

Znam policjantów i policjantki z tatuażami w miejscach niewidocznych dla ludzkiego oka i takich które umiejscowione są chociażby na przedramionach (oczywiście w tej sytuacji powstały one już w trakcie pełnienia służby).
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:43
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 22:52   #6
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

Znam policjantów z tatuażami, nawet na przedramieniu. Czy cię to dyskwalifikuje zależy od tego jaka będzie kadra, komendant.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2011-10-30 o 22:53
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:37   #7
Ninisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

Ja niby nie ten fach ale ten sam resort. Jak mnie przyjmowali do straży to pytali o tatuaże, czy posiadam. Ja nie mam wiec nie było problemy- natomiast usłyszałam ze to element samookaleczania
Z tego co wiem to chłopaki mieli tak samo, natomiast dziergali sie po przyjęciu
Ninisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 13:28   #8
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tatuaż u przyszłej policjantki

Dzięki Wam dziewczyny za rady i odpowiedzi. Zobaczymy co to będzie
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.