Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 16:53   #3931
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mam dosc duze biuro, ze 3 x wieksze niz moj pokoj ktory tez wcale maly nie jest.. aczkolwiek kaloryfery grzeja mocno a okien sie nie otwiera, tyle ze ja jestem w krotkim rekawku wiec nie odczuwam mega ciepła jak inni..

No nie wiem a w domu jak siedze przed komputerem i obok mam wlaczony elektryczny grzejnik, to nie warzy mi sie nic..

Jutro bede na spokojnie probowac
ja mam problem z ważeniem podkładow, trwałych i sprawdzonych tylko wtedy gdy jestem zalatana, gorące policzki, reflektory, kalorefery

ja te zna razie testuje świecę sie, ale jakoś to znoszę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:48   #3932
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Ten Sunlight jest chyba rozświetlający? Nie potrzebuję korektora pod oczy, chodzi mi o taki, który zatuszowałby niedoskonałości typu wypryski lub blizny potrądzikowe. I tutaj Intensive Fair radzi sobie bardzo dobrze, jedyne co mam mu do zarzucenia to właśnie ta różowośc. Wydaje mi się, że ten wycofany Intensive Light byłby idealny.
właśnie tego Sunlighta oglądam (dzięki Domince ), w porównaniu do Intensive light jest faktycznie lżejszy, jeżeli chodzi o fakturę, ale to nie jest klasyczny rozświetlacz pod oczy. Rozświetlacze (pick me up) z EDM są perłowe, ten Sunlight nie jest... może się jakieś użytkowniczki wypowiedzą, bo ja to mówię na podstawie testów na rece, w weekend planowałam testować dopiero...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:00   #3933
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a do mnie przyszło pierwsze zamówienie:
buff fairly light neutral (original glo)
golden winged butter (matte)
olive-olive medium (intensive)]
best friends
intensive concealer medium

no i kolor od biedy fairly light moze byc ale ta formuła jest okropna,golden winged jest dla mojej mamy wiec jest ok ale olive medium chyba pójdzie na wymiane bo jest stasznie żółty...

a jaka formuła jest najlepsza do bardzo suchej skóry?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:02   #3934
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
a do mnie przyszło pierwsze zamówienie:
buff fairly light neutral (original glo)
golden winged butter (matte)
olive-olive medium (intensive)]
best friends
intensive concealer medium

no i kolor od biedy fairly light moze byc ale ta formuła jest okropna,golden winged jest dla mojej mamy wiec jest ok ale olive medium chyba pójdzie na wymiane bo jest stasznie żółty...

a jaka formuła jest najlepsza do bardzo suchej skóry?
original glo właśnie
ew. semi-matte; zajrzyj do 1. posta

chociaż to raczej wskazówki a nie sztywne reguły, musisz potestować.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:02   #3935
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
właśnie tego Sunlighta oglądam (dzięki Domince ), w porównaniu do Intensive light jest faktycznie lżejszy, jeżeli chodzi o fakturę, ale to nie jest klasyczny rozświetlacz pod oczy. Rozświetlacze (pick me up) z EDM są perłowe, ten Sunlight nie jest... może się jakieś użytkowniczki wypowiedzą, bo ja to mówię na podstawie testów na rece, w weekend planowałam testować dopiero...
Potwierdzam, to nie jest czysty rozświetlacz. Ma drobinki rozświetlające, ale nie jest perłowy. Dla mnie to taka mieszanka intensive light z jakimś perłowym, choć może się mylę. W każdym bądź razie on daje dość intensywny jasno żółtawy kolor i dość mocne krycie. Pod oczy trzeba ostrożnie go kłaść, bo łatwo jest przesadzić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:08   #3936
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
original glo właśnie
ew. semi-matte; zajrzyj do 1. posta

chociaż to raczej wskazówki a nie sztywne reguły, musisz potestować.
no tak, czytałam to przecież ale mi się w nim nie podobają strasznie te świecące drobinki,nie sądziłam,że to będzie tak wyglądać...
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:30   #3937
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to nie jest czysty rozświetlacz. Ma drobinki rozświetlające, ale nie jest perłowy. Dla mnie to taka mieszanka intensive light z jakimś perłowym, choć może się mylę. W każdym bądź razie on daje dość intensywny jasno żółtawy kolor i dość mocne krycie. Pod oczy trzeba ostrożnie go kłaść, bo łatwo jest przesadzić
Alez mamy rózny odbior...ja tam nie widze nic perłowego ( a na to po cichu liczyłam...

Ktos wyzej napisal ze wydaje sie lzejszy wiec ja, tak jak i Dominika uwazam ze jest dosc zóltawy i zdecydowanie ciezszy pod oczy niz korektor intensive light ,ktory mam w probce...

PS to ja pisalam ,ze koretor light ma wrócic bo napisalam do EDM "protest" i odpisali mi ,ze maja duzo skarg wiec mysla nad tym aby wprowadzic go znowu ale to troszke potrwa no bo...PROCEDURA....:rolley es:
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 19:33   #3938
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Sunlight nie jest rozswietlajacy, jest zolty i ideealnie nadaje sie pod oczy , na cienie, jest mniej kryjacy od korektorow intensive i jest matowy. Sunlight pearl jest mieszanką sunlight i pearl beige i jest mniej zolty i perlowo rozswietla.
Więc lepiej do intensive far domieszac odrobine podkladu jesli kolor nie do konca odpowiada, skoro ma kryc jakies przearwienia na buzi
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:33   #3939
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Alez mamy rózny odbior...ja tam nie widze nic perłowego ( a na to po cichu liczyłam...

Ktos wyzej napisal ze wydaje sie lzejszy wiec ja, tak jak i Dominika uwazam ze jest dosc zóltawy i zdecydowanie ciezszy pod oczy niz korektor intensive light ,ktory mam w probce...

PS to ja pisalam ,ze koretor light ma wrócic bo napisalam do EDM "protest" i odpisali mi ,ze maja duzo skarg wiec mysla nad tym aby wprowadzic go znowu ale to troszke potrwa no bo...PROCEDURA....:rolley es:
to i ja napiszę protest!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:40   #3940
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Alez mamy rózny odbior...ja tam nie widze nic perłowego ( a na to po cichu liczyłam...

Ktos wyzej napisal ze wydaje sie lzejszy wiec ja, tak jak i Dominika uwazam ze jest dosc zóltawy i zdecydowanie ciezszy pod oczy niz korektor intensive light ,ktory mam w probce...

PS to ja pisalam ,ze koretor light ma wrócic bo napisalam do EDM "protest" i odpisali mi ,ze maja duzo skarg wiec mysla nad tym aby wprowadzic go znowu ale to troszke potrwa no bo...PROCEDURA....:rolley es:
To ja mu się chyba jszcze raz jutro w świetle dziennym przyjrzę, bo mogłam coś pomieszać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:49   #3941
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
U mnie dziwny efekt, chyba nieumiejetnie nakladam albo za duzo/za malo.

Nalozylam dzis podklad Peach intensive + na to finishing dust no i fakt, ze nie blyszczalam sie po godzinie tylko po 4.. ale p otych 4 godzinach podklad sie strasznie zwarzyl i powchodzil w pory POD NOSEM !!! i na brodzie.. na nosie o dziwo sie nie zwarzylo ale zauwazylam ze chyba podklad wyparował bo kolor nosa mialam inny niz reszty twarzy
Anecko spróbuj formuły matte. Kryje bardzo dobrze i zachowuje się zupełnie inaczej na buzi niż intensive. Masz dużo do ukrycia, ale proponowałabym więcej korektora punktowo i lżejszą formuła na całą twarz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 20:44   #3942
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki odnośnie korektorów Chyba spróbuję wymieszac Intensive Fair z dwoma próbkami podkładów, które okazały się dla mnie za ciemne. Jeśli nic nie wyjdzie, wezmę Sunlighta albo Multitasking w następnym próbkowym zamówienu
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:37   #3943
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Co prawda juz zamowilam probki ale zawsze moge zamoc jeszcze tym bardziej ze teraz nie ma pedzli.
Czytam sobie watek i widzialam, ze pomagacie dobierac kolor podkladu, moze daloby rade i dla mnie?
Zauwazylam ze ostatnio cera jakby mi zzolka nieco mam wrazenie ze to ma jakis zwiazek z watroba ktora ostatnio mi dokucza.
Najlepiej dobrane podklady to mialam Revlon Colorstay, zima Ivory, latem Buff ale ostatnio (po dluuugiej przerwie w makijazach) pomalowalam sie Ivory i jakos szaro wygladalam

To moja facjata
1 i 2 bez makijazu
3 polowa pomalowana Buff

Bez miakijazu skora wydaje sie ciemna ale mam na niej duuuzo ''szumow'' - naczynka, piegi, pieprzyki i przebarwienia a ostatnio rowniez niespodzianki :/

Siegnelam po probki z gamy Buff i Beige bo wg opisow sa najbardziej neutralne, mam wrazenie ze bardziej rozowe zbyt podkreslaja mi naczynka a w zoltych wygladam trupio
Zaczelam od drugich w kolejnosci jasnosci ale chyba beda za jasne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300217.jpg (17,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300218.jpg (19,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300225.jpg (19,0 KB, 173 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:48   #3944
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a czy może wie któraś z Was który kolor podkładu odpowiadałby loreal true match w1 porcelain??
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:15   #3945
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Siegnelam po probki z gamy Buff i Beige bo wg opisow sa najbardziej neutralne, mam wrazenie ze bardziej rozowe zbyt podkreslaja mi naczynka a w zoltych wygladam trupio
Zaczelam od drugich w kolejnosci jasnosci ale chyba beda za jasne?
Myślę, że dobrze wybrałaś zarówno pod względem rodziny kolorów jak i jasności.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:26   #3946
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Co prawda juz zamowilam probki ale zawsze moge zamoc jeszcze tym bardziej ze teraz nie ma pedzli.
Czytam sobie watek i widzialam, ze pomagacie dobierac kolor podkladu, moze daloby rade i dla mnie?
Zauwazylam ze ostatnio cera jakby mi zzolka nieco mam wrazenie ze to ma jakis zwiazek z watroba ktora ostatnio mi dokucza.
Najlepiej dobrane podklady to mialam Revlon Colorstay, zima Ivory, latem Buff ale ostatnio (po dluuugiej przerwie w makijazach) pomalowalam sie Ivory i jakos szaro wygladalam

To moja facjata
1 i 2 bez makijazu
3 polowa pomalowana Buff

Bez miakijazu skora wydaje sie ciemna ale mam na niej duuuzo ''szumow'' - naczynka, piegi, pieprzyki i przebarwienia a ostatnio rowniez niespodzianki :/

Siegnelam po probki z gamy Buff i Beige bo wg opisow sa najbardziej neutralne, mam wrazenie ze bardziej rozowe zbyt podkreslaja mi naczynka a w zoltych wygladam trupio
Zaczelam od drugich w kolejnosci jasnosci ale chyba beda za jasne?
OT-Rzabbo, masz niesamowitą urodę, a te oczy chciałabym Cię dorwać w moje ręce
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:32   #3947
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals


wydaje mi sie, ze wygladam bardzo przecietnie i niepozornie, zwlaszcza bez makijazu

Agus ja bardzo chetnie zapraszam na wyspe

Na poczatku kolory wybralam bardzo intuicyjnie ale im dalej w watek tym mam wieksze watpliosci i na wszelki wypadek zrobilam jeszcze zamowienie z nieco ciemniejszymi probkimi i pedzlem do podkladu

a jeszcze zima pasowal mi EL DW Bone 17 ale na mojej suchej skorze robi sie troche zbyt widoczny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-02-07 o 09:34
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:32   #3948
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Was dziewczyny

Jakiś miesiąc temu zaczełam czytać ten wątek, w między czasie wymyśliłyście (i bardzo słusznie), żeby zrobić osobne podforum, a tam wiadomości przybywają w błyskawicznym tempie. Obiecałam, że zanim dołączę go grona fanek kosmetyków mineralnych to przeczytam wszystko, co na ten temat tutaj znajdę. Wszystkiego nie dałam rady, ale większą część na pewno i mam nadzieję, że tę ważniejszą udało mi się okiełznać.
W międzyczasie zamówiłam już 3 razy próbki, jestem szczęśliwą posiadaczką flat topa i już mam dobrze dobrane odcienie.
Po pierwszym zamówieniu byłam lekko zdziwiona. Tutaj ochy i achy a ja w swoim podkładzie wyglądałam jakbym pierwszy raz się sama umalowała. Tapeta potworna! Źle dobrana formuła i pędzel nienajlepszy. Później nauczyłam się jak to się robi, zaczęłam używać odpowiedniego pędzla i teraz jestem już naturalnie idealna i razem z Wami mogę śmiało westchnąć "och" i "ach"

Bardzo się cieszę, że powstał ten wątek (znów dzięki wizażowi jestem odrobinę mądrzejsza, choć im więcej czytam tym mniej jestem tego pewna), denerwuje mnie tylko to, że spora ilość osób nie zadaje sobie trudu aby przeczytać choćby pierwszy post i wkółko przewijają się te same pytania. A nie potrzebnie, bo wszystko zostało powiedziane i to nie raz czy dwa, bo wizażanki charakteryzują się ogromną cierpliwością. Chwała Wam za to, jednak wciąż powtarzające się pytania bardzo nużą ten wątek, ciężko się przez to przez niego przedziera.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:41   #3949
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Apsik, zasługujesz na medal
żeby sami tacy ludzie nas otaczali!
poza tym witaj w gronie dzikich fanek proszku

jakie kolory wzięłaś? Który najlepiej Ci pasuje i jaka formuła? Używasz primera?
Zapraszam do wypowiedzenia się w bibliotece kolorystycznej, wątku o najlepszych bazach pod minerały i czynnego udziału w minerałoholiczkach
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 09:45   #3950
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że powstał ten wątek (znów dzięki wizażowi jestem odrobinę mądrzejsza, choć im więcej czytam tym mniej jestem tego pewna), denerwuje mnie tylko to, że spora ilość osób nie zadaje sobie trudu aby przeczytać choćby pierwszy post i wkółko przewijają się te same pytania. A nie potrzebnie, bo wszystko zostało powiedziane i to nie raz czy dwa, bo wizażanki charakteryzują się ogromną cierpliwością. Chwała Wam za to, jednak wciąż powtarzające się pytania bardzo nużą ten wątek, ciężko się przez to przez niego przedziera.
Apsik Ciebie również witamy, już nie jako podczytującą, ale aktywną minerałomaniaczkę.

Tym bardziej miło Cię widać, że zadałaś sobie ten trud i trochę zgłębiłaś temat. Wiem, że nie było łatwo, mi czasem po dniu nieobecności ciężko się nadrabia 2-3 strony postów, ale chcę się być na bieżąco.

Co do powtarzających się w kółko pytań - staram się już je ignorować i zmusić tym samym autorkę pytania do minimalnego wysiłku i przerzucenia tych paru stron. Ale dopóki znajdzie się ktoś, kto zawsze na pytanie zadane po raz setny odpowie, dopóty takie pytania będą się tu przewijać zawsze.

Rozumiem, że na razie masz za sobą tylko kontakt z minerałami EDM?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:52   #3951
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zawsze jesteście takie pomocne, zwrócę się więc o radę i ja. Otóż przetestowałam już 6 odcieni, z których najbardziej trafionym wydaje mi się Buff Fairly Light Neutral matte. Dobrze się w nim czuję, ale mam wrażenie jednak, że nie jest mimo wszystko idealny. Proszę, doradźcie mi, z jakim jeszcze kolorem poeksperymentować. Odrzuciałam już:
- Buff Linen (nie pasuje, za jasny)
- Buff Light Neutral (prawie, prawie)
- Golden Light (coś mi nie pasuje)
- Golden Fair (źle wyglądam)
- Olive Light Martian (kompletna porażka, za ciemny, za żółty).

Jakieś pomysły?

I drugie pytanie. Zakładając, że pasuje mi Fairly Light Neutral, co doradzacie ze Start to Finish?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:54   #3952
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja odpowiem na drugie pytanie: stf sunlight
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:02   #3953
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Bardzo dziękuję dziewczyny za powitanie

Jestem właścicielką bardzo suchej, wrażliwej i nieco alergicznej skóry, która wygląda bosko jedynie wtedy, kiedy jej właścicielka staje na głowie i rygorystycznie przestrzega żelaznych zasad pielęgnacyjnych. Dlatego kosmetyki mineralne są dla mnie tak bardzo przyjazne.
Primer mam ale jeszcze nie wiem co z nim zrobić, nie zdążyłam przeczytać. Poszukam sobie w wolnym czasie, bo już nie chcę wałkować tematu tutaj, pewnie było o tym nie raz. Znajdę sobie.
Bardzo polubiłam korektor Pearl Beige, który odstraszał mnie tą swoją perłowatością, jednak na powieki i pod nie jest genialny. W okół skrzydełek nosa nakładam korektor Intensive Fair, bardzo ładnie kryje ciemniejszy kolor skóry w tym miejscu. Na całą twarz nakładam podkład Olive Fair (semi matte ale już "idzie" do mnie formuła Original Glo, której się bałam piekielnie, ale dojrzałam, żeby na swój suchy pyszczek ją położyć, zobaczę, może będzie jeszcze lepsza), twarz modeluję na policzkach Fairy Light Neutral (formuła Intensive, bo jest ciut ciemniejsza niż semi matte, to podejrzewam dlatego, że jest bardziej kryjąca). Pudrem wykańczającym jest primer Fair. Ulubionym różem Snuggle lub Pink Ribbon. Cieni właściwie nie stosuję, więc nie zamawiałam jeszcze. Zrobię to z czystej ciekawości niebawem

Póki co dysponuję tylko EDM, ale już czekam na próbki z lumiere.

Niestety nie potrafię sobie dobrać filtra. Często tak mam, że przez kilka dni wszystko super współgra ale po jakimś czasie (mimo suchej skóry) filtr spływa razem z makijażem. Większość kremów z filtrem mnie zapycha, ładnie działa np Avene, ale od kilku dni mam z nim problem i makijaż idealny jest tylko przez jakiś czas. Nie mam czasu, żeby prześledzić wątek filtrowy, będę za to obserwować ten o bazach pod makijaż, może tam znajdę antidotum na mój problem.

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:05
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:09   #3954
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Apsik, rzczywiście w wątku bazowym dużo zostało powiedziane o filtrach.
Co do primerów- spróbuj użyć trochę pod podkład- może to rozwiąze problem trwałości makijazu.

edit:
przekręciłam Twój nick, przepraszam

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:12
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:10   #3955
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Apis, rzczywiście w wątku bazowym dużo zostało powiedziane o filtrach.
Co do primerów- spróbuj użyć trochę pod podkład- może to rozwiąze problem trwałości makijazu.
Próbowałam, robi się tylko większa maska. Chyba mój filtr jest za cieżki. Powinnam poszukać czegoś lżejszego. Na krem nawilżający jest super, ale rzadko kiedy mam na twarzy taki krem.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:13   #3956
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
Witamy
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:23   #3957
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Witamy
Dziękuję
Zaczynam odczuwać przyjemną "należność" do minerałomaniaczek
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:24   #3958
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Dziękuję
Zaczynam odczuwać przyjemną "należność" do minerałomaniaczek
ostrzegam, większość kończy w wątku odwykowym
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:26   #3959
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej, Apsiku, cieszymy się, że jesteś z nami
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:26   #3960
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecko spróbuj formuły matte. Kryje bardzo dobrze i zachowuje się zupełnie inaczej na buzi niż intensive. Masz dużo do ukrycia, ale proponowałabym więcej korektora punktowo i lżejszą formuła na całą twarz.
Trzeba bedzie wyprobowac
Dzis za duzo podkladu mi sie nalozylo, ale wzielam innym sposobem z YT. zamiast krecic i strzepywac podklad to p prostu raz sobie umaczalam pedzel i pojechalam po buzi. i tak 3razy (2 policzki + reszta twarzy).
Na to korektor, ale dzis w ogole korektor nie zakryl mi przebarwien.. W OGOLE wiec na korektor dalam jeszcze podkladu na te czerwonosci i bylo tylko gorzej, bo widac bylo duzo prochu.

Róz theme park - na oczach fajnie wyglada bo ma rozswietlajace drobinki a na twarzy o dziwo w ogole drobinek nie widac, a u mnie wyglaa jak matowy róż wiec idealnie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.