Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 13:37   #3691
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ale zaszalalam, a wszystko przez to, ze planuje umerdac "perfumy" w kremie na bazie Physiogelu wlasnie kliknelam olejki:
- cyprysowy
- kadzidlowy
- mirrowy
- lawendowy
- cytrynowy
- mirtowy
- abs vetiverowy

brakuje mi tylko sandalowca do szczescia....
do tego poprosilam o probki dwoch olejow bo sie nie moglam powstrzymac

O Ty sprytna jestes Koniecznie daj nam znac na perfumach jak wyszlo ja mysle nad wanilia, ale swoje pierwsze zakupy na mazidlach przeznaczylam na bromelaine, tamanu i balsam copaiba. Tylko ten absolut tak strasznie krzyczy "wez mnie!"
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:49   #3692
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny czy z mazidłanych cudów można by ukrecic coś a'la jedwab do włosów w płynie?
Do tej pory uzywalam serum z jedwabiem, pantenolem i keratyna na hydrolacie ale chciałabym przetestowac cos innego

Podaje sklad gotowca, moze po ulatwi podpowiedz co dodać do samoróbki
jedwab wax: cyclopentasiloxane(and)di methiconol, cyclomethicone, phenyl trimethicoe, ethyl ester of hydrolyzed silk, ethoxydiglycol,parfum, pantenol, limonene, benzyl salicylate, citronellol, buyhylphenyl metyhypropional
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:52   #3693
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy z mazidłanych cudów można by ukrecic coś a'la jedwab do włosów w płynie?
Do tej pory uzywalam serum z jedwabiem, pantenolem i keratyna na hydrolacie ale chciałabym przetestowac cos innego

Podaje sklad gotowca, moze po ulatwi podpowiedz co dodać do samoróbki
jedwab wax: cyclopentasiloxane(and)di methiconol, cyclomethicone, phenyl trimethicoe, ethyl ester of hydrolyzed silk, ethoxydiglycol,parfum, pantenol, limonene, benzyl salicylate, citronellol, buyhylphenyl metyhypropional
Raczej ciężko by było, bo ten jedwab to głównie silikony (to pogrubione w składzie) - a tych mazidła nie mają w sprzedaży, a poza tym trochę jedwabiu i pantenolu, konserwanty i substancje zapachowe. Osobiście uważam, że mazidlane sera są od tego o wiele lepsze, ale jeśli zależy Ci na takim wygładzeniu i nabłyszczeniu jaki daje jedwab w płynie możesz spróbować np. oleju brokułowego lub crodamolu (ale go już nie ma w sprzedaży z tego co widzę). Z opisów mają podobne działanie jak właśnie silikony, a są zdrowsze i pożyteczniejsze dla włosów.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:58   #3694
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
O Ty sprytna jestes Koniecznie daj nam znac na perfumach jak wyszlo ja mysle nad wanilia, ale swoje pierwsze zakupy na mazidlach przeznaczylam na bromelaine, tamanu i balsam copaiba. Tylko ten absolut tak strasznie krzyczy "wez mnie!"

tamanu uwielbiam, pachnie jak orzechy wloskie chociaz moj chlop twierdzi, ze bulion z kostka rosolowa balsam tez fajny chociaz ten zapaszek srednio perfumeryjny mnie kusi ten neroli ale cena zaporowa i chyba sobie dam spokoj
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:12   #3695
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
tamanu uwielbiam, pachnie jak orzechy wloskie chociaz moj chlop twierdzi, ze bulion z kostka rosolowa balsam tez fajny chociaz ten zapaszek srednio perfumeryjny mnie kusi ten neroli ale cena zaporowa i chyba sobie dam spokoj

z neroli mialam jedynie hydrolat i juz on byl naprawde mocno slodki, wiec olejek to musialoby byc cos jak kiedys zdecyduje sie na kupno to podesle Ci probasa
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:14   #3696
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
z neroli mialam jedynie hydrolat i juz on byl naprawde mocno slodki, wiec olejek to musialoby byc cos jak kiedys zdecyduje sie na kupno to podesle Ci probasa

tez mialam neroli i bardzo mi sie podobal, ale do codziennego uzytku za migrenogenny,
olejek moze byc zabojczy, jedna kropla zabija
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-05-04 o 20:15
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:21   #3697
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A ja dziś dostałam zamówienie, hydrolat z róży stulistnej i neroli, świetne próbeczki, ale... Niestety w paczuszce nie ma ekstraktu z kasztanowca, został przeoczony Strasznie szkoda, tak się na niego nastawiałam...
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:06   #3698
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Moja fryzjerka nie poznała dzisiaj moich włosów i pyta co ja robie , taką miałam "szope na głowie", no to mówie jej - mazidła Będzie następna uzależniona
Wogóle miałam dzisiaj super dzień , myśle , że zawdzięczam to naszym naturalnym kosmetykom
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:14   #3699
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka nie poznała dzisiaj moich włosów i pyta co ja robie , taką miałam "szope na głowie", no to mówie jej - mazidła Będzie następna uzależniona
Wogóle miałam dzisiaj super dzień , myśle , że zawdzięczam to naszym naturalnym kosmetykom
a co robisz na włosy ?? bo ja mam długie za łopatki solidnie i mam nieciekawe po moich eksperymentach u fryzjerów
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:24   #3700
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a co robisz na włosy ?? bo ja mam długie za łopatki solidnie i mam nieciekawe po moich eksperymentach u fryzjerów
Kurcze , ma długie i solidne ja takich nie miałam nigdy . Mam cieniutkie , delikatne , marny puch . W cieram olejki do włosów przed myciem , raz na tydzień . Teraz , wypróbowałam keratyne + jedwab z przepisu mazidłowego i mam optycznie dwa razy więcej włosów i blask niesamowity , i nie przetłuszczają się szybko .
Polecam zmiane fryzjera
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:29   #3701
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Kurcze , ma długie i solidne ja takich nie miałam nigdy . Mam cieniutkie , delikatne , marny puch . W cieram olejki do włosów przed myciem , raz na tydzień . Teraz , wypróbowałam keratyne + jedwab z przepisu mazidłowego i mam optycznie dwa razy więcej włosów i blask niesamowity , i nie przetłuszczają się szybko .
Polecam zmiane fryzjera
A widzisz jakas roznice pomiedzy odzywce z sama keratyna a z kreatyna+jedwiabiem? Jakie dzialanie zapewniaja te 2 kombinacje?

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-05-04 o 21:48
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:37   #3702
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A widzisz jakas roznice pomiedzy odzywce z sama kreatyna a z kreatyna+jedwiabiem? Jakie dzialanie zapewniaja te 2 kombinacje?
Różnica jest kolosalna . Sama keratyna + pantenol , włosy takie grzeczne , wyraźnie podkreślony skręt , blask , większa jedwabistość w dotyku i wyglądzie .Dodatek jedwabiu hydrolizowanego zwiększa optycznie włosy , są sztywniejsze i z połyskiem , oba efekty są fajne , choć zupełnie inne , polecam oba
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:44   #3703
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Kurcze , ma długie i solidne ja takich nie miałam nigdy . Mam cieniutkie , delikatne , marny puch . W cieram olejki do włosów przed myciem , raz na tydzień . Teraz , wypróbowałam keratyne + jedwab z przepisu mazidłowego i mam optycznie dwa razy więcej włosów i blask niesamowity , i nie przetłuszczają się szybko .
Polecam zmiane fryzjera
ok dziękuję za odp już kolejne rzeczy lądują na mojej wishlist
już zmieniałam 3 razy i ten ostatni jest jak na razie najlepszy i przy nim chwilowo zostanę ale muszę doprowadzić się do porządku po poprzednich 2 fryzjerach

a i żeby tak nie ot to moja wishlista z mazideł ma 2 kartki boże muszę napaść na jakiś bank
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:47   #3704
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Różnica jest kolosalna . Sama keratyna + pantenol , włosy takie grzeczne , wyraźnie podkreślony skręt , blask , większa jedwabistość w dotyku i wyglądzie .Dodatek jedwabiu hydrolizowanego zwiększa optycznie włosy , są sztywniejsze i z połyskiem , oba efekty są fajne , choć zupełnie inne , polecam oba
No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak zamowic keratyne i jedwab, tylko nie wiem czy jeszcze wystarczy mi na pantenol A jakbym zamiast pantenolu dodala zelu HA? W sumie tez powinno nawilzac
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 01:08   #3705
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak zamowic keratyne i jedwab, tylko nie wiem czy jeszcze wystarczy mi na pantenol A jakbym zamiast pantenolu dodala zelu HA? W sumie tez powinno nawilzac
Ja HA dodaje do maseczki do włosów , sklepowej , którą się spłukuje potem . Jak poprosisz to może dostaniesz próbke pantenolu , malutko się go dodaje , uważam , że by się przydał

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość

a i żeby tak nie ot to moja wishlista z mazideł ma 2 kartki boże muszę napaść na jakiś bank

Nie napadaj na bank , cały urok polega na zamawianiu małych ilości , ale często , otwieranej paczki , gratisy -niespodzianki .Duża ilość produktów może zniechęcić , na początku nie wiadomo co z tym robić . Potem wchodzisz na wizaz , i codziennie ktoś coś nowego odkrywa , pojawiają się nowe produkty , które znowu chce się mieć , a na "stare z lodówki " już nie ma się ochoty

W Zysku za pare dni mają się pojawić jakieś nowe cuda do włosów , i tak to się toczy ...
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 07:15   #3706
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Astronauto dziękuje za podpowiedz

Ja używam kreatynowo-jedwabnej odzywki, po jedwabiu sa bardziej miękkie. Nie widzę niestety spektakularnych efektów na swoich włosach, ale uzywam dopiero od 3tyg., do szamponu mam dolany kw. mlekowy, a do odzywki (kallos) wkropione kilka kropel jedwabiu.
Poza tym nakładałam na włosy przed myciem (co drugie mycie) olejek ze słodkich migdałow z kroplą keratyny, jedwabiu i pantenolu, ale jakims cudem przesuszało mi to koncówki wiec odstawilam na jakis czy by sprawdzic czy to to

Natalia coś jest w tym kupowaniu po troszeczku, ale ja przy takim kupowaniu zbankrutowalabym na uslugi poczty polskiej, wiec dlatego staram sie kupic jak nawiecej rzeczy na raz, zlozylam zamowienie w niedziele, czekam na paczke i sie wsciekam bo zapomnialam kliknac glikol i szykuje sie nastepne zamowienie i znow masa rzeczy by przesylka sie oplacala
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 07:49   #3707
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A do mnie w końcu paczuszka dotarła
jak otwarłam to aż się roześmiałam , czy już mi odbija ?
Dostałam więcej próbeczek niż poprosiłam :
- hydrolaty : bławatkowy, z zielonej herbaty i neroli
- oleje : jeżynowy, z nasion truskawki i z czarnej porzeczki
Kocham mazidła
Dzisiaj będzie wielkie kręcenie, po raz pierwszy będę robić szampon
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:25   #3708
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

czy mazidla wysylaja na @ informacje ze wplata wpynela, paczka wyslana itd?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:17   #3709
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
czy mazidla wysylaja na @ informacje ze wplata wpynela, paczka wyslana itd?
Ja zawsze dostaję informację mailową w dniu wysyłki
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 12:28   #3710
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Ja zawsze dostaję informację mailową w dniu wysyłki
Dziekuje, w takim razie juz jestem spokojna. To bylo moje pierwsze zamowienie i nie do konca wiedzialam jakie zasady tam panuja moze jutro akurat juz wysla
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:25   #3711
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A ja dla odmiany nie o olejach, hydrolatach... tylko o pipetach...
Ostatnio zamówiłam 2 pipetki i niestety obie nie działają Dlaczego ja mam takiego pecha
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:34   #3712
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Różnica jest kolosalna . Sama keratyna + pantenol , włosy takie grzeczne , wyraźnie podkreślony skręt , blask , większa jedwabistość w dotyku i wyglądzie .Dodatek jedwabiu hydrolizowanego zwiększa optycznie włosy , są sztywniejsze i z połyskiem , oba efekty są fajne , choć zupełnie inne , polecam oba
Oj, skusiłaś mnie przeogromnie tymi opisami i paczuszka już do mnie leci.

Ostatnio nie mogę poradzić sobie z włosami, tzn. to zawsze były takie pióra fruwające na wietrze, ale teraz jeszcze doszły suche końcówki
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:36   #3713
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
coś jest w tym kupowaniu po troszeczku, ale ja przy takim kupowaniu zbankrutowalabym na uslugi poczty polskiej, wiec dlatego staram sie kupic jak nawiecej rzeczy na raz
Swoją drogą, przydałaby się w Mazidłach przesyłka poleconym za 5-6 zł, tak jak jest w ZSK. Naprawdę czasami chciałoby się wziąć coś drobnego, ale po doliczeniu kosztu paczki po prostu się nie opłaca.

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1216221 1]Ostatnio zamówiłam 2 pipetki i niestety obie nie działają Dlaczego ja mam takiego pecha[/quote]

Ale jak pipetka może nie działać? Jeśli szkło nie jest uszkodzone a "smoczek" dziurawy , to musi działać. Może za słabo wkręcasz część szklaną w nakrętkę ze smoczkiem? Czasami trzeba się z tym trochę pomęczyć.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:02   #3714
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ale jak pipetka może nie działać? Jeśli szkło nie jest uszkodzone a "smoczek" dziurawy , to musi działać. Może za słabo wkręcasz część szklaną w nakrętkę ze smoczkiem? Czasami trzeba się z tym trochę pomęczyć.
Dziękuję Lorri za radę.
Obie pipety obejrzałam dokładnie - uszkodzeń nie stwierdziłam
Spróbowałam więc jeszcze raz użyć pipetę - tym razem zgodnie z Twoją radą - i nareszcie się udało
Swoją drogą to nie myślałam, że będę potrzebować instrukcję obsługi pipety

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:19
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:42   #3715
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam!
Zastanawiam się nad zamówieniem sobie maceratu(oleju) z kasztanowca na moje rumieńce.Tak się tylko zastanawiam jak go stosować.
Można nakładać go bezpośrednio na skórę(tzn. nie mieszając z niczym)?
Czy jednak zbyt duże stężenie może być szkodliwe?
Może mogłybyście napisać o efektach stosowania go?
Szukałam przez wyszukiwarkę,znalazłam przepis na serum,ale nie o to mi chodzi.Tzn. może kiedyś wypróbuje,ale na razie wolałabym prostsze metody.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:46   #3716
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Pipetki Mazidłowe wkręcają się nie najgorzej. Mam taką do buteleczki 50 ml chyba po Greposepcie i przy tej dopiero trzeba się namęczyć, żeby wkręcić.

Jak ktoś szuka pipeki szklanej ze smoczkiem (nie do buteleczki), łatwej w demontażu, to polecam zakraplacze do oczu z apteki. Ja mam TAKI. smoczek ściąga się i nakłada bez problemu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:22   #3717
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam!
Zastanawiam się nad zamówieniem sobie maceratu(oleju) z kasztanowca na moje rumieńce.Tak się tylko zastanawiam jak go stosować.
Można nakładać go bezpośrednio na skórę(tzn. nie mieszając z niczym)?
Czy jednak zbyt duże stężenie może być szkodliwe?
Może mogłybyście napisać o efektach stosowania go?
Szukałam przez wyszukiwarkę,znalazłam przepis na serum,ale nie o to mi chodzi.Tzn. może kiedyś wypróbuje,ale na razie wolałabym prostsze metody.
Przyłączam się do pytania
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:39   #3718
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam!
Zastanawiam się nad zamówieniem sobie maceratu(oleju) z kasztanowca na moje rumieńce.Tak się tylko zastanawiam jak go stosować.
Można nakładać go bezpośrednio na skórę(tzn. nie mieszając z niczym)?
Czy jednak zbyt duże stężenie może być szkodliwe?
Może mogłybyście napisać o efektach stosowania go?
Szukałam przez wyszukiwarkę,znalazłam przepis na serum,ale nie o to mi chodzi.Tzn. może kiedyś wypróbuje,ale na razie wolałabym prostsze metody.
A czemu nie? Na mazidłach pisze, że można go stosować w stężeniu 2-100%, czyli solo jak najbardziej.
Ja go nie miałam, więc o efektach się nie wypowiem. Sama się noszę od dłuższego czasu, żeby zrobić serum z ekstraktu z kasztanowca, który posiadam i jakoś nie mogę się zabrać
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:02   #3719
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A czemu nie? Na mazidłach pisze, że można go stosować w stężeniu 2-100%, czyli solo jak najbardziej.
Ja go nie miałam, więc o efektach się nie wypowiem. Sama się noszę od dłuższego czasu, żeby zrobić serum z ekstraktu z kasztanowca, który posiadam i jakoś nie mogę się zabrać
Czytałam o tym stężeniu,ale miło by było poznać jakąś opinię kogoś kto tak stosował.Poza tym z tego co widziałam to raczej robi się z tego jakieś sera,łączy z kremami i to w raczej małym stężeniu. W sumie 2% a 100% to kolosalna różnica.Także nadal proszę o opinię osób które stosowały ten macerat z kasztanowca?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:04   #3720
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Swoją drogą, przydałaby się w Mazidłach przesyłka poleconym za 5-6 zł, tak jak jest w ZSK. Naprawdę czasami chciałoby się wziąć coś drobnego, ale po doliczeniu kosztu paczki po prostu się nie opłaca.
Ja kiedyś chciałam kupić tylko puste kapsułki, szkoda mi było dopłacać 10 zł do paczki - mailowo umówiłam się na wysyłkę listem. A więc to działa . Myślę że przy małych zamówieniach można negocjować cenę i sposób wysyłki.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.