Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 14:47   #691
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie o zapach hydrolatu z neroli (kwiatu pomarańczy) - przypomina różany, czy to coś innego?? generalnie lubię mocne, słodkie zapachy, a o dziwo hydrolat z róży jakoś mi nie przypadł do gustu, ale mam nie z BU tylko z ZSK, zapach jest tak silny, że chyba muszę go z czymś pomieszać - wszelkie sugestie mile widziane
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:56   #692
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja go mam, przypomina zapach przywiędłych kwiatów, mi nie podszedł. W dodatku podrażnia mnie nieco.
Wczoraj przyjęli moje zamówienie do realizacji, a ja co chwila sprawdzam status czy nie wysłali, wiem,że to maniactwo, ale tak się cieszę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:18   #693
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
ja go mam, przypomina zapach przywiędłych kwiatów, mi nie podszedł. W dodatku podrażnia mnie nieco.
Wczoraj przyjęli moje zamówienie do realizacji, a ja co chwila sprawdzam status czy nie wysłali, wiem,że to maniactwo, ale tak się cieszę
to mnie trochę zasmuciłaś, bo już się napaliłam na ten hydrolat a lubisz zapach różanego??
jak ja coś zamawiam, to też wciąż sprawdzam status zamówienia zamawiam od kilku mieś. a wciąz się cieszę, jak dziecko każdym złożonym zamówieniem
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:07   #694
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
to mnie trochę zasmuciłaś, bo już się napaliłam na ten hydrolat a lubisz zapach różanego??
jak ja coś zamawiam, to też wciąż sprawdzam status zamówienia zamawiam od kilku mieś. a wciąz się cieszę, jak dziecko każdym złożonym zamówieniem
różanego nie miałam, pomarańczowy jest moim pierwszym hydrolatem. Aż przeszłam się do lodówki i powąchałam, nie jest taki zły ten zapach, ale mam po nim różowe plamki na twarzy- nie jest to uczulenie. Do rozrabiania maseczek jest świetny i nic się nie dzieje. Ja też cieszę się jak dziecko i czekam jak na gwiazdkę na swoją drugą paczkę, jeszcze nie wysłali, a już nowy koszyk załadowałam...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:45   #695
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
różanego nie miałam, pomarańczowy jest moim pierwszym hydrolatem. Aż przeszłam się do lodówki i powąchałam, nie jest taki zły ten zapach, ale mam po nim różowe plamki na twarzy- nie jest to uczulenie. Do rozrabiania maseczek jest świetny i nic się nie dzieje. Ja też cieszę się jak dziecko i czekam jak na gwiazdkę na swoją drugą paczkę, jeszcze nie wysłali, a już nowy koszyk załadowałam...
chyba się jednak skuszę na ten hydrolat. wezmę tą mniejszą pojemność, jakby mi zapach nie podpasował, to szybciej się skończy. wezmę jeszcze oczarowy i chyba lawendowy. będę próbować mieszać z tym intensywnym różanym i zobaczę, co z tego wyjdzie. dzisiaj złożyłam zamówienie na ZSK, ale już mam listę na BU, tylko teraz muszę poczekać na pieniążki z nadliczbowych godzin bo nauczycielska pensja to raczej kiepska
planuję zamówić:
-hydrolat z neroli, oczarowy i jeszcze jakiś, może lawendowy
-tonik 10% AHA/BHA
-podwójny żel hialuronowy
-olej monoi fragipiani - to dla zapachu będę się wieczorem maziać, TŻ podobnie jak ja lubi słodkie zapachy. dziewczyny juz tu się kiedyś zachwycały tym olejem, a właściwie jego zapachem
może pod koniec września wejdą jakieś nowości, którym nie będę mogła się oprzeć, to zamówienie się zwiększy
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:09   #696
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

widzę, że mamy podobny gust. W tym zamówieniu idzie do mnie hydrolat lawendowy, a oczarowy poprosiłam o próbkę, monoi zamówiłam teraz, a tonik na następne zamówienie, gdy zacznę się filtrować. Też się szarpnęłam na sporo jak na studencką kieszeń, ale za to jak dobrze zadbam o cerę, zaoszczędze na kolorówce
Następne zamówienie pewnie październik/listopad dopiero zrobię...
EDIT: jestem w szoku, wchodzę na maila, a tam kupon zniżkowy z BU , ciekawe czy to rekompensata za próbki o które prosiłam, czy ogólnie od siebie tak na zachęte dali
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2009-09-01 o 17:28
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:00   #697
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy na te toniki z kwasami(chodzi mi głownie o PHA6% i BHA2%) można po odczekaniu 5-10min(jak pisze na stronie) dać takie bardziej specjalistyczne środki do twarzy, jak ISOTREXIN czy krem biodermy?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 18:28   #698
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
widzę, że mamy podobny gust. W tym zamówieniu idzie do mnie hydrolat lawendowy, a oczarowy poprosiłam o próbkę, monoi zamówiłam teraz, a tonik na następne zamówienie, gdy zacznę się filtrować. Też się szarpnęłam na sporo jak na studencką kieszeń, ale za to jak dobrze zadbam o cerę, zaoszczędze na kolorówce
Następne zamówienie pewnie październik/listopad dopiero zrobię...
EDIT: jestem w szoku, wchodzę na maila, a tam kupon zniżkowy z BU , ciekawe czy to rekompensata za próbki o które prosiłam, czy ogólnie od siebie tak na zachęte dali
ja się wciąż nie doczekałam tego osławionego kuponu
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:44   #699
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
mam pytanie o zapach hydrolatu z neroli (kwiatu pomarańczy) - przypomina różany, czy to coś innego?? generalnie lubię mocne, słodkie zapachy, a o dziwo hydrolat z róży jakoś mi nie przypadł do gustu, ale mam nie z BU tylko z ZSK, zapach jest tak silny, że chyba muszę go z czymś pomieszać - wszelkie sugestie mile widziane
Jak ktoś pisze " hydrolat różany" to nigdy nie wiem , którą róże ma na myśli , ale teraz to nie ważne . Możesz połączyć dwa hydrolaty , wybierz bezzapachowy , np. migdał ( świetnie nawilża) , jest jeszcze opis na BU , jak mieszać hydrolaty , tzn. który z ktorym

Ja uwielbiam róże damasceńską , za zapach i działanie .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:02   #700
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jak ktoś pisze " hydrolat różany" to nigdy nie wiem , którą róże ma na myśli , ale teraz to nie ważne . Możesz połączyć dwa hydrolaty , wybierz bezzapachowy , np. migdał ( świetnie nawilża) , jest jeszcze opis na BU , jak mieszać hydrolaty , tzn. który z ktorym

Ja uwielbiam róże damasceńską , za zapach i działanie .
sprawdziłam - też mam damasceńską (na ZSK tylko taka jest) już zrobiłam pierwszą próbę łagodzenia zapachu- pomieszałam ją z hydrolatem miętowym (3/4 róża i 1/4 mięta), efekt bardzo mi się podoba przestał byc ten zapach taki odurzający i stał się bardziej rześki. może róża z BU nie jest taka intensywna jak z ZSK mam tylko porównanie mięty z BU i ZSK no i różnią się. ta z BU była mniej intensywna
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:47   #701
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
sprawdziłam - też mam damasceńską (na ZSK tylko taka jest) już zrobiłam pierwszą próbę łagodzenia zapachu- pomieszałam ją z hydrolatem miętowym (3/4 róża i 1/4 mięta), efekt bardzo mi się podoba przestał byc ten zapach taki odurzający i stał się bardziej rześki. może róża z BU nie jest taka intensywna jak z ZSK
Hydrolaty różane są identyczne z BU i Zysku - bardzo mocno pachną .
Dobrze że ci się teraz zapach podoba , bo trzeba miec troche przyjemności z pielęgnacji

Neroli - to nie jest słodki zapach , to gorzka pomarańcza. W niczym nie przypomina różanego .

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:50
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 23:38   #702
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Neroli - to nie jest słodki zapach , to gorzka pomarańcza. W niczym nie przypomina różanego .
moim zdaniem jest nieco słodkawy, a raczej mdły.. ciężko go jednoznacznie określić.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:26   #703
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
sprawdziłam - też mam damasceńską (na ZSK tylko taka jest) już zrobiłam pierwszą próbę łagodzenia zapachu- pomieszałam ją z hydrolatem miętowym (3/4 róża i 1/4 mięta), efekt bardzo mi się podoba przestał byc ten zapach taki odurzający i stał się bardziej rześki. może róża z BU nie jest taka intensywna jak z ZSK mam tylko porównanie mięty z BU i ZSK no i różnią się. ta z BU była mniej intensywna
mam normalny różany z BU i zapach jest ok, miałam damasceńską z BU to był dla mnie zbyt intensywny i duszący,z kolei hydrolat z damasceńskiej z Ecospa jest dl mnie ok.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:07   #704
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
widzę, że mamy podobny gust. W tym zamówieniu idzie do mnie hydrolat lawendowy, a oczarowy poprosiłam o próbkę, monoi zamówiłam teraz, a tonik na następne zamówienie, gdy zacznę się filtrować. Też się szarpnęłam na sporo jak na studencką kieszeń, ale za to jak dobrze zadbam o cerę, zaoszczędze na kolorówce
Następne zamówienie pewnie październik/listopad dopiero zrobię...
EDIT: jestem w szoku, wchodzę na maila, a tam kupon zniżkowy z BU , ciekawe czy to rekompensata za próbki o które prosiłam, czy ogólnie od siebie tak na zachęte dali
Ja stawiałabym na rekompensatę Miałam podobną sytuację ostatnio; poprosiłam o próbki, a dostałam kupon zniżkowy

Muszę pochwalić BU W piątek zrobiłam zamówienie i przelew, a wczoraj (wtorek) miałam już paczkę w rękach. Nie zdążyłam nawet sprawdzić statusu A paczka wcale nie mała, bo zamówienie poszło na 200 zł
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:24   #705
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Ja stawiałabym na rekompensatę Miałam podobną sytuację ostatnio; poprosiłam o próbki, a dostałam kupon zniżkowy

Muszę pochwalić BU W piątek zrobiłam zamówienie i przelew, a wczoraj (wtorek) miałam już paczkę w rękach. Nie zdążyłam nawet sprawdzić statusu A paczka wcale nie mała, bo zamówienie poszło na 200 zł
łeee, a ja zamówiłam i wysłałam pieniądze w sobotę, a o wysyłce ani widu ani słychu. mam nadzieję,że wysłali wczoraj, dlatego info o kuponie, tylko zapomnieli zmienić status zamówienia
EDIT: dostałam zawiadomienie. wysłali dzisiaj. pozostaje liczyć na to, że poczta dostarczy mi to jutro. Ja już chcę mieszać, wąchać i układać w lodówce moje kosmetyki.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2009-09-02 o 14:49
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:29   #706
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest nieco słodkawy, a raczej mdły.. ciężko go jednoznacznie określić.
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Hydrolaty różane są identyczne z BU i Zysku - bardzo mocno pachną .
Dobrze że ci się teraz zapach podoba , bo trzeba miec troche przyjemności z pielęgnacji

Neroli - to nie jest słodki zapach , to gorzka pomarańcza. W niczym nie przypomina różanego .
na pewno w następnym zamówieniu będzie nerola, muszę sprawdzic ten zapach już się napaliłam

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
mam normalny różany z BU i zapach jest ok, miałam damasceńską z BU to był dla mnie zbyt intensywny i duszący,z kolei hydrolat z damasceńskiej z Ecospa jest dl mnie ok.
ta róża też mnie kusi, tym bardziej, że nie jest tak intensywna, jak damasceńska, może mi podpasuje
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 18:40   #707
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na Mazidłach są hydrolaty po 50 ml , więc w ten sposób można szybko i tanio duzo hydrolatów wypróbować

nowe emotikonki są fajne
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:00   #708
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Na Mazidłach są hydrolaty po 50 ml , więc w ten sposób można szybko i tanio duzo hydrolatów wypróbować

nowe emotikonki są fajne
no właśnie już się rozglądałam na Mazidłach za hydrolatami i pewnie w najbliższym czasie kilka będzie moich hydrolaty wyjątkowo szybko mi schodzą, bardzo je lubię. to najbardziej uniwersalne produkty np. spryskuję zawsze ciało po prysznicu i kąpieli (obecnie różany+miętowy), w upały spryskuję się dla ochłodzenia (sama mięta-rewelacyjnie schładza), rano przecieram twarz hydrolatem zamiast mycia (tu też mięta jest nr1), wieczorem przecieram sobie przed spaniem szyję i dekold, a potem nakładam serum lub olej. no i najważniejsze wykorzystanie-są bazą do większości moich miksturek nie wyobrażam sobie, co by było gdyby przestali je sprzedawać. ale to chyba nie możliwe

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2009-09-02 o 19:02
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:32   #709
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
zamówiłam niedawno 2toniki, jeden PHA6% a drugi mocniejszy BHA2%
i mogę je stosować na przemian?
znaczy ten BHA chciałam tylko miejscowo i np. jakbym posmarowała czesc policzka PHA a czesc BHA to moze tak być?
i jeszcze powiedzmy ze chce pozbyc sie takiego wiekszego przebarwienia no czole to moge tylko tam pałeczką nałozyc ten BHA? czy to ma wogóle sens tak punktowo?
ponawiam pytanie bardzo mi zależy na odp.
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 19:39   #710
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie bardzo mi zależy na odp.
wydaje mi się, że naprzemian chyba można, jeśli nie masz wrażliwej skóry oczywiście. ale nie wiem, czy można oba na raz (jeśli Cię dobrze zrozumiałam??)
jeśli się mylę, to niech ktoś bardziej obyty w kwasach mnie poprawi
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:42   #711
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
no właśnie już się rozglądałam na Mazidłach za hydrolatami i pewnie w najbliższym czasie kilka będzie moich hydrolaty wyjątkowo szybko mi schodzą, bardzo je lubię. to najbardziej uniwersalne produkty np. spryskuję zawsze ciało po prysznicu i kąpieli (obecnie różany+miętowy), w upały spryskuję się dla ochłodzenia (sama mięta-rewelacyjnie schładza), rano przecieram twarz hydrolatem zamiast mycia (tu też mięta jest nr1), wieczorem przecieram sobie przed spaniem szyję i dekold, a potem nakładam serum lub olej. no i najważniejsze wykorzystanie-są bazą do większości moich miksturek nie wyobrażam sobie, co by było gdyby przestali je sprzedawać. ale to chyba nie możliwe
Jesli chodzi o hydrolaty, cenowo i asortymentowo rzeczywiscie wygrywaja mazidła... Jedynie kocanki nie maja . Teraz zamowie cytrynowy, zielona herbate, miete i moze jeszcze jakis
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:09   #712
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że naprzemian chyba można, jeśli nie masz wrażliwej skóry oczywiście. ale nie wiem, czy można oba na raz (jeśli Cię dobrze zrozumiałam??)
jeśli się mylę, to niech ktoś bardziej obyty w kwasach mnie poprawi
tak dobrze

a co z tym punktowym nakładaniem na pojedyncze przebarwienia? ma to sens?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:13   #713
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o hydrolaty, cenowo i asortymentowo rzeczywiscie wygrywaja mazidła... Jedynie kocanki nie maja . Teraz zamowie cytrynowy, zielona herbate, miete i moze jeszcze jakis
właśnie wybrałam sobie 9 różnych hydrolatów na Mazidłach, ale chyba robimy tu bałagan na wątku o BU jest może wątek o Mazidłach?? nie zamawiałam tam jeszcze i nawet nie szukałam dotąd na forum wątku o Maz.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
tak dobrze

a co z tym punktowym nakładaniem na pojedyncze przebarwienia? ma to sens?
punktowo BHA po wcześniejszym PHA?? hmm napisz może maila do BU i zapytaj, co o tym sądzą. nie mam za bardzo doświadczenia z kwasami, więc nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:30   #714
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
właśnie wybrałam sobie 9 różnych hydrolatów na Mazidłach, ale chyba robimy tu bałagan na wątku o BU jest może wątek o Mazidłach?? nie zamawiałam tam jeszcze i nawet nie szukałam dotąd na forum wątku o Maz.
Jest taki watek oczywiście . Co kupujecie w "mazidłach"?. Tez szykuje sie do pierwszego zamowienia tam, wiec podczytuje sobie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:44   #715
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jest taki watek oczywiście . Co kupujecie w "mazidłach"?. Tez szykuje sie do pierwszego zamowienia tam, wiec podczytuje sobie
dzięki szukałam i nie mogłam znaleźć od jutra też zacznę podczytywać
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 01:21   #716
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy ktoś ma serum odbudowujące z BU? Czy u Was też to tak długo się wchłania? Na policzkach buźka już załapała, a pod oczami - 3-cia godzina leci, a tu jeszcze się nie wchłonęło...
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 08:28   #717
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

przyszła moja paczka okazało się, że BU stanęła na wysokości zadania i zamiast dwóch próbek o które prosiłam(olejek kameliowy i hydrolat oczarowy) dostałam wspomniany już kupon zniżkowy i olejek z róży rdzawej
Idę zaraz kręcić muszę jeszcze alkohol kupić. Olej monoi ma śliczny zapach i konsystencje, łatwo się nakłada na skórę nie to co badziewne śmierdzące masło mango
Zamówiłam
-hydrolat lawendowy
-maseczkę morską
-olej monoi
-olej z rokitnika
-puder perłowy
-puder bambusowy z jedwabiem
-serum z zieloną herbatą
-żel hialuronowy w koszyku już czeka kolejnych 10 produktów, tylko konto puste
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:04   #718
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, czy stosowałyście Skwalan? jak wrazenie?

w ubieglym tygodniu przyszla do mnie paczka z BU ...ale chyba jestem uzalezniona, bo znowu poluje
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:15   #719
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy stosowałyście Skwalan? jak wrazenie?

w ubieglym tygodniu przyszla do mnie paczka z BU ...ale chyba jestem uzalezniona, bo znowu poluje
to chyba jak wszyscy ja już mam w koszyku nawkładane za ponad 100zł. Buteleczki zajmują już jedną półeczkę w drzwiach lodówki, ale miejsca tam jeszcze mam. Co chwila się czymś mażę, przecieram, kocham BU mam taką miękką skórę, a puder bambusowy

ps. mam pytanie do zatwardziałych biochemiczek. Czy jeśli mam bardzo mało krostek, właściwie po stosowaniu serum lemon i od czasu effaclaru prawie wogóle, to czy jest sens kupić tonik z kwasami i się złuszczać?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:26
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:33   #720
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy stosowałyście Skwalan? jak wrazenie?

w ubieglym tygodniu przyszla do mnie paczka z BU ...ale chyba jestem uzalezniona, bo znowu poluje
ja miałam 3 buteleczki skwalanu pod rząd - u mnie wchłaniał się błyskawicznie i świetnie natłuszczał skórę, jednak z czasem przerzuciłam się na cięższy olej arganowy.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.