Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 13:47   #4771
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kochane mam problem z moją facjatą
otóż, szyję mam żółciusieńką, a twarz z wiecznie zaróżowionymi policzkami. Maluje się mintem + Fairly Light Neutral (nie powinno być w nim różu wkońcu to kategoria Buff...), i uzyskuje twarz w kolorze beżu, ale nadal jest bardziej różowa niż żółta . Pomalowałam się w celach eksperymentu Fawnem (mimo że za jasny, to jest żółty jak kurczak ) i nadal przebija mi ten róż. Testowałąm też Olive Neutral, dalej to samo...
Daje tylko 2 warstwy podkładu w formule Matte, bo przy większej ilości mam tynk, a formuła Intensive w ogóle mi nie pasuje.
I teraz nie wiem, czy jest szansa cokolwiek z tym fantem zrobić? Czy powinnam się pogodzić i jakoś żyć z tą różnicą kolorów


oraz,
potrzebuję pędzel do korektora pod oczy, korektor niemineralny nakładam paluchem, i chciałabym wetrzeć w niego Sunlighta, zastanawiam się nad Eye Kabuki albo Eye Kabuki Junior
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2010-02-24 o 14:04
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:13   #4772
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Z moimi problemami dotyczącymi kosmetyków mineralnych do tej pory starałam się radzić sobie sama (tj. używać wyszukiwarki x razy dziennie). Na razie próbki doszły, ale po chwili euforii związanej z rozpakowaniem paczek od razu postanowiłam zrobić testy i... Zupełnie nie wiem co mi pasuje. Dołączam na zdjęciach testy paskowe na których nie widać prawie nic (poza tym, że Fair Medium w formule intensive jest bardzo, bardzo ciemny i dla tego odpadł od razu).
Pierwsze zdjęcie (od lewej do prawej): Linen, Multi- Tasking Neutral, Fair Neutral, Fair i Fair Medium.
Drugie zdjęcie (od lewej do prawej): Fair, Fair Neutral, Multi-Tasking Neutral i Linen. Tutaj widzę w sumie tylko ciemniejszy pasek Linen przy nosie...
Z góry dziękuje za wszelkie sugestie.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:20   #4773
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

warto kupic niedostępnego juz w EDM angleda?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:56   #4774
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Szabik witam
Sprobuj na poczatek nalozyc Multi- Tasking Neutral na cala twarz, z tych wszystkich wydaje sie najbardziej zblizony do koloru szyi
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:56   #4775
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

EDM podkłady nie są dla mnie- jakoś odcieni nie mogłam dopasować.
Korektory Sunlight i MT też średnio.

Natomiast cień Jane Eyre... wspaniały. Delikatny brązowy [trudno dokładniej określić mi odcień]. Spodziewałam się po Jane raczej czegoś delikatnego i skromnego, matu. A tu zaskoczenie, ale przyznam się, że miłe. ma mnóstwo drobinek, aczkolwiek nie widać tego w folijce, ale na oku pięknie się mieni. Jest delikatny, ale jakoś ożywia oko i nadaje taki zalotny "błysk". A tak się broniłam przed tymi wszystkimi świecidełkami.

Róż Soft Touch.
Również fajny. Delikatny, jasny różowy, bez brzoskwini ani cegły. Poprostu różowy róż, lekko się mieni. Dla mnie jak najbardziej ok.

Trudno mi określać różnice między różnymi kosmetykami, bo wolę się mazać po buzi niż po ręku, chociaż to dla experymentów też robię. A buzię mam jedną i nie dam rady jakoś sensownie porównać. Zdjęcia odpadają, a jak zmyję to zapomnę jak wyglądałam poprzednim razem takie smutki musiałam wyrzucić.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:12
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:49   #4776
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam Was dziewczyny. Chciałabym sie poradzić, gdyż postanowiłam zacząć używać minerałow. Szkoda buźki na zapychacze! Stąd moja prośba o pomoc.
Chciałabym na początku zamówić sobie na all próbki z EDM, kilka, żeby wypróbować kolory a pożniej zagłębić sie w zamówienia. Na aukcji oferują formułe intensive. Myśle o róznych kolorach,a poniewaz samej cięzko mi ze zdjecia wybrac pytanie czy odcienie te by mi pasowały?
tj. Beige -light medium, medium beige neurtal; Buff- fairy light neutral, light neutral; Olive- Light Olive , golden medum; odcienie z palety warm i golden chyba nie dla mnie prawda?
Załączam zdjecia by łatwiej Wam było dopasować. 1 zdjecia w swietle dzienym w słońcu, 2 i 3 w świetle dziennym, ale w dzien bez slonca.Nie jestem typowym bladziochem, ale do solarium mi daleko. Liczę na waszą pomoc.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:13   #4777
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
warto kupic niedostępnego juz w EDM angleda?
podłączam się do pytania, bo ostatnio widziałam go na allegro i...kusi pytanie może tylko będzie następujące - czy warto jeżeli już mam blush brusha?

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Natomiast cień Jane Eyre... wspaniały. Delikatny brązowy [trudno dokładniej określić mi odcień]. Spodziewałam się po Jane raczej czegoś delikatnego i skromnego, matu. A tu zaskoczenie, ale przyznam się, że miłe. ma mnóstwo drobinek, aczkolwiek nie widać tego w folijce, ale na oku pięknie się mieni. Jest delikatny, ale jakoś ożywia oko i nadaje taki zalotny "błysk". A tak się broniłam przed tymi wszystkimi świecidełkami.
zgadzam się w 100%, to jest mój pierwszy cień zakupiony na EDM i pałam do niego miłością niezmienną, a mimo że w drodze jest już kilka innych to wiem, że na pewno go nie zdetronizują

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Chciałabym sie poradzić, gdyż postanowiłam zacząć używać minerałow. Szkoda buźki na zapychacze! Stąd moja prośba o pomoc.
Chciałabym na początku zamówić sobie na all próbki z EDM, kilka, żeby wypróbować kolory a pożniej zagłębić sie w zamówienia. Na aukcji oferują formułe intensive. Myśle o róznych kolorach,a poniewaz samej cięzko mi ze zdjecia wybrac pytanie czy odcienie te by mi pasowały?
tj. Beige -light medium, medium beige neurtal; Buff- fairy light neutral, light neutral; Olive- Light Olive , golden medum; odcienie z palety warm i golden chyba nie dla mnie prawda?
Załączam zdjecia by łatwiej Wam było dopasować. 1 zdjecia w swietle dzienym w słońcu, 2 i 3 w świetle dziennym, ale w dzien bez slonca.Nie jestem typowym bladziochem, ale do solarium mi daleko. Liczę na waszą pomoc.
na pewno daleko mi do dobierania kolorów, bo w świecie minerałów jestem od niedawna, ale może jakieś neutrale? porównywałaś sobie może olive neutral na swatchach Cathy? albo buff light neutral?
tak tylko pomyślałam
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)


Edytowane przez raus
Czas edycji: 2010-02-24 o 18:15
raus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 19:49   #4778
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
podłączam się do pytania, bo ostatnio widziałam go na allegro i...kusi pytanie może tylko będzie następujące - czy warto jeżeli już mam blush brusha?



zgadzam się w 100%, to jest mój pierwszy cień zakupiony na EDM i pałam do niego miłością niezmienną, a mimo że w drodze jest już kilka innych to wiem, że na pewno go nie zdetronizują



na pewno daleko mi do dobierania kolorów, bo w świecie minerałów jestem od niedawna, ale może jakieś neutrale? porównywałaś sobie może olive neutral na swatchach Cathy? albo buff light neutral?
tak tylko pomyślałam
ja mam dome, ale angled trochę kusi i nie wiem czy warto
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:54   #4779
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a powiedzcie dziewuszki czy jak mam kabuki to top flat mi potrzebny czy moge żyć bez niego? A, i pochwalę się że przy ostatni zamówieniu EDM zrobiło mi przyjemną niespodziankę i sypnęli się na moją korzyść Zamiast zamówionego biga+1 sampla+1zestawu sampli dostałam 2 bigi+zestaw sampli Mogliby tak zawsze!!!!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:04   #4780
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja mam dome, ale angled trochę kusi i nie wiem czy warto
Ja mam angled'a i mnie nic nie kusi

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a powiedzcie dziewuszki czy jak mam kabuki to top flat mi potrzebny czy moge żyć bez niego? A, i pochwalę się że przy ostatni zamówieniu EDM zrobiło mi przyjemną niespodziankę i sypnęli się na moją korzyść Zamiast zamówionego biga+1 sampla+1zestawu sampli dostałam 2 bigi+zestaw sampli Mogliby tak zawsze!!!!
Zależy... mając te 2 pędzle i jakieś 9 miesiecy używałam flata a kabuki bidy stał w kącie...
A teraz wolę lhk. Odpowiada mi jego krycie. Teraz flat piszczy w kącie.
I nie jest to dlatego że cera mi się poprawiła akurat teraz... po prostu jakoś wolę

No masz... zamawiam u nich prawie co tydzień zbiorowe i ani razu nie dodali nic od sie. Prócz obrazka Cariny..
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:23   #4781
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Ja mam angled'a i mnie nic nie kusi



Zależy... mając te 2 pędzle i jakieś 9 miesiecy używałam flata a kabuki bidy stał w kącie...
A teraz wolę lhk. Odpowiada mi jego krycie. Teraz flat piszczy w kącie.
I nie jest to dlatego że cera mi się poprawiła akurat teraz... po prostu jakoś wolę

No masz... zamawiam u nich prawie co tydzień zbiorowe i ani razu nie dodali nic od sie. Prócz obrazka Cariny..
buu a kto ma i ten i ten?

ja tez uzywam LHK do podkładu i tez nie dlatego, ze potrzebuję słabszego krycia (wręcz odwrotnie)ale ładniej mi rozprowadza podkład, a po flacie trochę mi się ważył i Flat top tez się kurzy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 20:26   #4782
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Post usuniety przez moderatora.
Reklama na wizazu jest platna, jeszcze jeden taki post z banerami do innego forum a skonczy sie banem.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:00 Powód: spam
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:36   #4783
milva86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do milva86
Unhappy Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czaiła się i czaiłam aż w końcu zdecydowałam się sprawdzić o co chodzi z tymi minerałkami ale że jestem z gatunku tych co to "sama sobie poradzę" to zdecydowałam się sama sobie podkład dobrać. Wciągnęłam w akcję swoją współlokatorkę i...kicha;/ Przetestowałam 10 próbek, najbliższe byłe mi Buff light neutral, cool fair medium (ale jednak nie do końca)i najlepsze buff perfect tylko że o zgrozo EDM juz go nie ma w sprzedaży! I co mam teraz biedna zrobić?? jaki inny kolor mógłby być podobny? Mam cerę na policzkach łatwo czerwieniejącą ale reszta w normie. Blada nie jestem zbytnio ale beże były dla mnie za ciemne dla odmiany. Normalnie używam Max Factor color adapt Warm almond który jest niby troche ciemniejszy ale się dopasowuje i praktycznie go nie widać. Pomocy pleaseeeee
milva86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:52   #4784
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a czy kosmetyki mineralne, EDM właśnie, można aplikować na filtr? nie destabilizuje? bo czytałam, że można bez obaw, ale z drugiej strony coś mi tam świta, że mica destabilizuje ...hmmm?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:08   #4785
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
EDM podkłady nie są dla mnie- jakoś odcieni nie mogłam dopasować.
Korektory Sunlight i MT też średnio.

Natomiast cień Jane Eyre... wspaniały. Delikatny brązowy [trudno dokładniej określić mi odcień]. Spodziewałam się po Jane raczej czegoś delikatnego i skromnego, matu. A tu zaskoczenie, ale przyznam się, że miłe. ma mnóstwo drobinek, aczkolwiek nie widać tego w folijce, ale na oku pięknie się mieni. Jest delikatny, ale jakoś ożywia oko i nadaje taki zalotny "błysk". A tak się broniłam przed tymi wszystkimi świecidełkami.

Dziewczyny a wrzuciłybyście zdjęcie tego cienia? bo już kusi jak tak ładnie o nim piszecie..



moniq_c- sądzę, że mimo wszystko łatwiej będzie Ci żyć bez lhk niż flat topa, szczególnie na początku przygody z minerałami (jeśli nie jest to początek to bardzo przepraszam ) . W każdym razie u mnie lhk leży, a flatem jest nakładane wszystko, od podkładu do różu
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:09   #4786
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a powiedzcie dziewuszki czy jak mam kabuki to top flat mi potrzebny czy moge żyć bez niego? A, i pochwalę się że przy ostatni zamówieniu EDM zrobiło mi przyjemną niespodziankę i sypnęli się na moją korzyść Zamiast zamówionego biga+1 sampla+1zestawu sampli dostałam 2 bigi+zestaw sampli Mogliby tak zawsze!!!!
ja jestem poczatkujaca... i mam kabuki i flat top z pixie, ale to ponoc te same pedzle.. pierwsze proby z flatem byly kiepskie, nie umialam sobie z nim poradzic.. a w obsludze kabuki mialam juz pewne doswiadczenie. po kilku probach jednak uzywam flat topa- nakladam dwie warstwy i ladnie kryje moje rumience jednak kabuki kryl mniej ( albo takie tylko odnosze wrazenie), co nie zmienia faktu, ze go bardzo lubie i sluzy mi do rozcierania granic rozu
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:14   #4787
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zależy... mając te 2 pędzle i jakieś 9 miesiecy używałam flata a kabuki bidy stał w kącie...
A teraz wolę lhk. Odpowiada mi jego krycie. Teraz flat piszczy w kącie.
I nie jest to dlatego że cera mi się poprawiła akurat teraz... po prostu jakoś wolę

No masz... zamawiam u nich prawie co tydzień zbiorowe i ani razu nie dodali nic od sie. Prócz obrazka Cariny.. [/QUOTE]

uffffff czyli mogę sobie odpuścić bo tak chwalicie i chwalicie tego flata, a ja w sumie z kabuki jestem zadowolona bardzo więc chyba faktycznie dam sobie spokój. Dzięki serdeczne życzę żeby i na Twoją korzyść się kiedyś niespodzianka w paczce trafiła
a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz - z pudrów wykończeniowych który do tłustej cery byście najbardziej poleciły? Tak żeby zmatowił na mur-beton!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:16   #4788
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam. Mam prośbę, może któraś z wizażanek posiadających waffel cone i raw sugar sprawdzić czy zawierają iron oxides 77489, mój wafelek zawiera natomiast na stronie edm nie ma go w składzie. Będę bardzo wdzięczna
jin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:18   #4789
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[/QUOTE] uffffff czyli mogę sobie odpuścić bo tak chwalicie i chwalicie tego flata, a ja w sumie z kabuki jestem zadowolona bardzo więc chyba faktycznie dam sobie spokój. Dzięki serdeczne życzę żeby i na Twoją korzyść się kiedyś niespodzianka w paczce trafiła
a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz - z pudrów wykończeniowych który do tłustej cery byście najbardziej poleciły? Tak żeby zmatowił na mur-beton![/QUOTE]


jeśli jesteś zadowolona to nie ma sensu, ale z całą pewnością flatem otrzymuje się większe krycie (to tak żebyś nie poszła spokojnie spać dzisiaj).

co do matowienia to trochę nie edmowsko, polecę puder bambusowy z biochemii urody i frakcję sojową pod makijaż, naprawdę matowi nieziemsko

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:19
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 21:28   #4790
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez jin Pokaż wiadomość
Witam. Mam prośbę, może któraś z wizażanek posiadających waffel cone i raw sugar sprawdzić czy zawierają iron oxides 77489, mój wafelek zawiera natomiast na stronie edm nie ma go w składzie. Będę bardzo wdzięczna
mam w wafleku ale w rawie nie ma
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:34   #4791
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

faa bardzo dziękuję za odpowiedź (oraz za paczuszkę)
jin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:34   #4792
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

jeśli jesteś zadowolona to nie ma sensu, ale z całą pewnością flatem otrzymuje się większe krycie (to tak żebyś nie poszła spokojnie spać dzisiaj).

KASIAEN1!!!!!!! ja podatna jestem na namawianie.......


co do matowienia to trochę nie edmowsko, polecę puder bambusowy z biochemii urody i frakcję sojową pod makijaż, naprawdę matowi nieziemsko [/QUOTE]

o mamuniu ale mnie zażyłaś muszę lecieć poczytać co to bo jak jeszcze w minerałach cokolwiek kojarzę to tych rzeczy ni huhu! dzięki za sugestie Yyyyy tylko co to jest ta frakcja i skąd to się bierze???
a w edm niczym się nie poratuję??

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:38 Powód: popr
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:39   #4793
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jeśli jesteś zadowolona to nie ma sensu, ale z całą pewnością flatem otrzymuje się większe krycie (to tak żebyś nie poszła spokojnie spać dzisiaj).

KASIAEN1!!!!!!! ja podatna jestem na namawianie.......


co do matowienia to trochę nie edmowsko, polecę puder bambusowy z biochemii urody i frakcję sojową pod makijaż, naprawdę matowi nieziemsko

o mamuniu ale mnie zażyłaś muszę lecieć poczytać co to bo jak jeszcze w minerałach cokolwiek kojarzę to tych rzeczy ni huhu! dzięki za sugestie a w edm niczym się nie poratuję??

o frakcji jest w wątku " najlepsze bazy pod minerały"

co do edm..hmm powiem tak- na pewno kaoliny pomagają przedłużyć czas bez świecenia, natomiast szału nie ma delikatnie mówiąc.. przynajmniej na mojej buzi
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:21   #4794
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez milva86 Pokaż wiadomość
Przetestowałam 10 próbek, najbliższe byłe mi Buff light neutral, cool fair medium (ale jednak nie do końca)i najlepsze buff perfect tylko że o zgrozo EDM juz go nie ma w sprzedaży! I co mam teraz biedna zrobić?? jaki inny kolor mógłby być podobny? Mam cerę na policzkach łatwo czerwieniejącą ale reszta w normie. Blada nie jestem zbytnio ale beże były dla mnie za ciemne dla odmiany. Normalnie używam Max Factor color adapt Warm almond który jest niby troche ciemniejszy ale się dopasowuje i praktycznie go nie widać. Pomocy pleaseeeee
Nie wiem, czy wiesz, ale Perfect powstał przez zmieszanie podkładów Beige Fairly Light i Buff Fairly Light Neutral (1:1) - więc jeśli chcesz zostać przy EDM, możesz spróbować używać takiej mieszanki.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:31   #4795
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dzis dostałam paczuszke od Faa
jestem zachwycona pedzlem do kresek.. boski boski!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:32   #4796
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wrzuciłybyście zdjęcie tego cienia? bo już kusi jak tak ładnie o nim piszecie..
zdaję sobie sprawę, że nie są to zdjęcia najlepszej jakości taka pora...ale oto Jane Eyre w pudełeczku i na ręku - na ręku ledwo ją widać, ale chociaż uchwyciłam moim kiepskim telefoniastym aparatek skrzące się drobinki

skusiłaś się?

Mini a nie mówiłam, że on idealnie kreskę robi??
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)


Edytowane przez raus
Czas edycji: 2010-02-24 o 22:33
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:41   #4797
milva86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do milva86
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV





Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wiesz, ale Perfect powstał przez zmieszanie podkładów Beige Fairly Light i Buff Fairly Light Neutral (1:1) - więc jeśli chcesz zostać przy EDM, możesz spróbować używać takiej mieszanki.
Arat oczywiście że nie wiedziałam ja jeszcze ciemna jestem jeśli o minerały chodzi Dzięki bardzo za odp! Pomieszam więc sobie troszku Buźka! ;*

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------


Edytowane przez milva86
Czas edycji: 2010-02-24 o 22:42
milva86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:25   #4798
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że nie są to zdjęcia najlepszej jakości taka pora...ale oto Jane Eyre w pudełeczku i na ręku - na ręku ledwo ją widać, ale chociaż uchwyciłam moim kiepskim telefoniastym aparatek skrzące się drobinki
Tez lubie ten cien cale wakacje w nim przechodzilam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 08:37   #4799
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

no mowiłas mowiłas ale to jest cudo
w smudge tez sie zakocham pewnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:15   #4800
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
buu a kto ma i ten i ten?

ja tez uzywam LHK do podkładu i tez nie dlatego, ze potrzebuję słabszego krycia (wręcz odwrotnie)ale ładniej mi rozprowadza podkład, a po flacie trochę mi się ważył i Flat top tez się kurzy
Ja miałam i ten i ten. Angleda dałam na wymiankę, bo jakoś nie przypadliśmy sobie do gustu, choć niektóre dziewczyny go bardzo chwalą. Dome jest fajny. Z tych dwóch wzięłabym dome.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.