Pomoc w wyborze płytek/kafelek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 08:50   #31
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja jestem zakochana w plytkach Cersanit Euforia http://www.cersanit.pl/product_b.php...=pl&mod=s_prod . dostepne sa w roznych kolorach (takze bez i braz) i mozna je sobie fajnie dowolnie skomponowac, bo sa dostepne jako gladkie plytki (matowe), z dekorem kwiatowym (blyszczace) i jako mozaika (matowa). a wiec da sie polaczyc mat z blyszczacym
Są różowe i beżowe Też muszę wybrać kafle do łazienki, Euphoria faktycznie bardzo ładna, muszę sie przejśc i zobaczyć je na żywo dzięki za linka lain
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:59   #32
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: płytki łazienkowe - lepsze matowe czy błyszczące???

Cytat:
Napisane przez mfkeowahfguierhgi Pokaż wiadomość
I nagle wszystkie nieuki zaczęły się zasłaniać się dyslekcją. Każdy komu się uczyć nie chce pisze, że jest dyslektykiem i sprawa rozwiązana.
Twoja trzecia wypowiedź na tym forum i od razu się kogoś czepiasz
Nie ocenia się wszystkich tą sama miarą, ale to twoja sprawa, pisz sobie co chcesz.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:06   #33
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: płytki łazienkowe - lepsze matowe czy błyszczące???

Ślicznie prosze wszystkich, którzy posiadaja w swoich domach plytki z serii euforia bianco o wklejanie zdjec rzeczywistego wygladu tych plytek


wg katalogu wygldaja tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg euf_bianco_listwa1_40x8,5.jpg (21,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg euf_bianco_listwa40x8,5.jpg (18,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg euforia_inserto_kwiatek3_bianco25x40.jpg (39,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nitki_w25x40.jpg (18,8 KB, 11 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:38   #34
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: płytki łazienkowe - lepsze matowe czy błyszczące???

Ładniusie, sama jestem ciekawa
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:04   #35
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: płytki łazienkowe - lepsze matowe czy błyszczące???

w rzeczywistosci sa jeszcze ładniejsze bo te kwiatki maja rożna fakture i płytki zmieniają wyglad zależnie od kata padania swiatła. Wszedzie w internecie sa pokazane w wersji bezowej i niebieskiej. Nie moge znaleźć zdjecia kafli z kwiatkami w wersji bianco
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 07:10   #36
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona tym co piszecie. U moich rodziców są płytki matowe i widać na nich każdą kroplę wody, włosy, zwłaszcza na podłodze. Zawsze myślałam, że błyszczące są bardziej praktyczne
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 23:51   #37
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

ja mialam i blyszczace i matowe i uwazam ze przy blyszczcych trzeba wiecej latac ale za to efekt jest 100 razy lepszy przy blyszczcych, matowe jak sa czyste to nie maja tego blasku czystosci
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 09:57   #38
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

że sie wtrące... utrzymanie w czystości błyszczących płytek jest adekwatne do utrzymania w czystości szyb w oknach i szaf lustrzanych. To zalezy jakie kto ma wyczucie porządku i czystości. Mnie osobiście niesamowicie denerwują wszelkie smugi i zacieki. Płytka błyszcząca którą posiadam , co prawda na podłodze a nie na ścianach, jest tak wkurzająca że przysiegam ze ja niebawem wymienię. Nie jestem w stanie utrzymać jej w czystości. Oczywiście, zmywa sie z niej lepiej niż z gresu np.... ale zapal tylko światło, albo niech słońce tak zaświeci że dosięgnię promieniami płytek.... widać każde pociągnięcie ścierki czy mopa. Rozwiązanie tego wkurzającego dla mnie problemu - ściereczki z mikrofibry. Sa też mopy do podłogi i powiedzmy że daje to lepszy rezultat, tyle że podłoga sama w sobie jest cięższa w utrzymaniu niż ściana. W każdym razie posiadam w łazience płytki matowe. Konkretnie Tubądzin Harion - możecie sobie sprawdzić o jakim macie mówie. jedno jest pewne. Kocham je całym sercem , bo nic na nich nie widac Mam co prawda jasna podłogę, wiec należy jej się większa uwaga, ale generalnie, jest super. Warto pamiętać , a by nie kupować płytek łazienkowych które mają powierzchnię perforowaną, porowatą, typowo gresową. Na prawde o wiele ładniej i czyściej wyglądają matowe płytki. Nie odbija sie tak bardzo od nich tak bardzo światło, czyt. nie widać zarówki w płytce Sa bardziej eleganckie, i co dla mnie najważniejsze - łatwiejsze w utrzymaniu doskonałęj czystości ( jestem pedantką - niestety.... )
W kuchni między szafkami posiadam także płytki szkliwione. Właściwie to takie duże płyty 120 x 60. Sa koloru "brudny biały" i szlak mnie trafia jak zaświecę oświetlenie mebli, bo widać wszystko, każde pociągnięcie mojej scierki, to samo jak zaświeci mocniej słońce. To wygląda tak jak niezbyt dobrze doczyszczona kuchnia ceramiczna. Więc ja myję te płytki jak okna , odpowiednią ścierką, patrze czy nie ma smug. No ale kuchnia to dość szybko brudzące się miejsce, więc w zasadzie to nie ma sensu, bo po jednym ugotowaniu obiadu, na drugi dzien juz mam to samo.
Tak jak mówię... czy tam piszę... wszystko zależy od poziomu wyczulenia na czystość i porządek.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 07:36   #39
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

ja mam w łazience na podłodze płytki matowe, szorstkie (przypominają trochę drewno) i widać na nich każdą kroplę i smugę. dodatkowo załatwiłam je pastą do podłogi. są teraz nie do domycia. wyglądają strasznie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:03   #40
Mistral666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

Mat czy połysk - to dużej różnicy nie zrobi jeśli chodzi o wielkość łazienki, a utrzymanie matowych kafelków będzie nieporównywalnie prostsze. Ważne jest to, że będziesz miała jasny kolorek na ścianie. Ciemny na podłodze dodatkowo ją powiększy. Gdybyś szukała dobrej strony z kafelkami, to ja polecam http://plytki24.pl , u nich się zaopatrzałam.
Mistral666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:31   #41
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

Ja mam w łazience matowe i półmatowe płytki, nie narzekam na nie i nie mam problemu z czyszczeniem. Nie były one jednak moim wyborem, bo tak wyglądała łazienka kiedy się już wprowadziłam. Pomimo, że nie mam do nich poważnych zastrzeżeń to i tak chętnie bym je zmieniła, gdybym miała okazję, na jakieś z połyskiem i najlepiej z Paradyża. Kiedy tworzę projekty w cad decorze i mam pełną swobodę w doborze płytek tego producenta, to dopiero wtedy widzę, o jak bardzo mogłabym upiększyć łazienkę i zmienić jej styl.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 12:54   #42
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Pomoc w wyborze płytek/kafelek

ja będę miała podłogę półmatową i błyszczące ściany. Też chciałam matowe, ale bardzo trudno znaleźć białe matowe płytki w normalnej cenie mam w dodatku bardzo małą łazienkę, więc błyszczące wygrały (w dodatku bardzo mi się spodobały - mam z paradyża concert )
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.