Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 10:17   #2041
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny
pytanie do ciebie!!!
jak byłam wczoraj u tej fryzjerki powiedziała mi ze najlepiej tego samego dnia kłaść obie farby... jedna potem umyć glowe i drugą bo wtedy włos sie otwiera i łatwiej sie wchłania... a jak zrobimy w ten sposób ze przetłuścimy i znów zrobimy to źle bo włos musi się dwa razy otwierać.... no i nie wiem czy jej wierzyć?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:50   #2042
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
blond bunny
pytanie do ciebie!!!
jak byłam wczoraj u tej fryzjerki powiedziała mi ze najlepiej tego samego dnia kłaść obie farby... jedna potem umyć glowe i drugą bo wtedy włos sie otwiera i łatwiej sie wchłania... a jak zrobimy w ten sposób ze przetłuścimy i znów zrobimy to źle bo włos musi się dwa razy otwierać.... no i nie wiem czy jej wierzyć?
OOOo dobre pytanie.Ciekawa jestem odpowiedzi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:55   #2043
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

marejta
ta szczotka to typowe mango!!! nie kupuj tego z resztą jak widzę jakie ma włosie to tak ci sie włosy zniszczą i po rozdwajają po niej...

a co do fryzury to myśle ze numer 2 wygrywa
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:44   #2044
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
marejta
ta szczotka to typowe mango!!! nie kupuj tego z resztą jak widzę jakie ma włosie to tak ci sie włosy zniszczą i po rozdwajają po niej...

a co do fryzury to myśle ze numer 2 wygrywa
kurcze no właśnie tak sie cały czas zastanawiam z tymi włosami...
a ja myślałam że moje pytanie umknęło
Dzięki Kotka17 tak też myślę, że jak już się zdecyduje na to cięcie to pewnie na 2 chociaż nic pewnego Twoje włoski super wyglądają więc naprawdę nie przejmuj sie tą fryzjerką, no i koniecznie wklej nam potem zdjęcie jak cię uczesała
Szczotkę naprawdę sobie odpuszczę
Bunny a ty co myślisz o tym co powiedziała ta fryzjerka z tym farbowaniem? Kurczę chciałabym coś jeszcze w tym tygodniu zrobić z moimi odrostami ale najpierw muszę chyba wkleić jakieś foto z odrostami lepiej widocznymi, bo widzę, że tamte nie są wystarczające żebyście mi powiedziały co i jak

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Jeśli chodzi o takie szczotko - suszarki to kiedyś chorowałam na taką http://allegro.pl/rowenta-cf-9220-lo...264994567.html ale później mi jakoś przeszło bo zawsze miałam długie i proste włosy
Nie wiem co mam robić
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:52   #2045
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
kurcze no właśnie tak sie cały czas zastanawiam z tymi włosami...
a ja myślałam że moje pytanie umknęło
Dzięki Kotka17 tak też myślę, że jak już się zdecyduje na to cięcie to pewnie na 2 chociaż nic pewnego Twoje włoski super wyglądają więc naprawdę nie przejmuj sie tą fryzjerką, no i koniecznie wklej nam potem zdjęcie jak cię uczesała
Szczotkę naprawdę sobie odpuszczę
Bunny a ty co myślisz o tym co powiedziała ta fryzjerka z tym farbowaniem? Kurczę chciałabym coś jeszcze w tym tygodniu zrobić z moimi odrostami ale najpierw muszę chyba wkleić jakieś foto z odrostami lepiej widocznymi, bo widzę, że tamte nie są wystarczające żebyście mi powiedziały co i jak

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Jeśli chodzi o takie szczotko - suszarki to kiedyś chorowałam na taką http://allegro.pl/rowenta-cf-9220-lo...264994567.html ale później mi jakoś przeszło bo zawsze miałam długie i proste włosy
Nie wiem co mam robić
Fajna ta suszarko lokówka ale u mnie to chyba by nie przeszła bo takie cudne rzeczy to maja tylko gorące powietrze a ja od tego już odeszłam.
Oj nie tylko Ty moja droga masz dylematy co do włosów.Dawaj foto będziemy myśleć
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:09   #2046
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
kurcze no właśnie tak sie cały czas zastanawiam z tymi włosami...
a ja myślałam że moje pytanie umknęło
Dzięki Kotka17 tak też myślę, że jak już się zdecyduje na to cięcie to pewnie na 2 chociaż nic pewnego Twoje włoski super wyglądają więc naprawdę nie przejmuj sie tą fryzjerką, no i koniecznie wklej nam potem zdjęcie jak cię uczesała
Szczotkę naprawdę sobie odpuszczę
Bunny a ty co myślisz o tym co powiedziała ta fryzjerka z tym farbowaniem? Kurczę chciałabym coś jeszcze w tym tygodniu zrobić z moimi odrostami ale najpierw muszę chyba wkleić jakieś foto z odrostami lepiej widocznymi, bo widzę, że tamte nie są wystarczające żebyście mi powiedziały co i jak [COLOR="Silver"]
dzięki pogodziłam się z tym ze są cienkie,ale staram sie jak najlepiej odżywiać i powiększyć ich ilość suplementami...
wkleje zdjecie oczywiście, pochwale sie
dawaj zdjecie odrostu będziemy mysleć co i jak
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:23   #2047
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wklejałam je kilka stron wcześniej, dokładnie 62 post 1857 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22566531
Wiem, że nie są za czytelne ale może na tym z bliska dacie rade coś rozszyfrować, niestety złośliwość rzeczy martwych jest przeciwna może wieczorkiem jeszcze zrobię jakieś zdjęcie, ale na razie posiadam tylko te, na tym większym można chyba się dopatrzeć
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 12:30   #2048
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Wklejałam je kilka stron wcześniej, dokładnie 62 post 1857 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22566531
Wiem, że nie są za czytelne ale może na tym z bliska dacie rade coś rozszyfrować, niestety złośliwość rzeczy martwych jest przeciwna może wieczorkiem jeszcze zrobię jakieś zdjęcie, ale na razie posiadam tylko te, na tym większym można chyba się dopatrzeć
ale masz dlugie włosy... ale rzeczywiście mocno na koncach zniszcone, nawet tak jakby spalone mysle ze do ramion moze byś obcieła
a co do odrostu to ciemny, m,ysle ze metoda podkładu....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:59   #2049
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale masz dlugie włosy... ale rzeczywiście mocno na koncach zniszcone, nawet tak jakby spalone mysle ze do ramion moze byś obcieła
a co do odrostu to ciemny, m,ysle ze metoda podkładu....
Kotka17 długie to ja miałam kiedyś zanim trafiłam do fryzjerki od siedmiu boleści no i tak już mi odrosły bo miałam w zeszłym roku ścięte do ramion, żeby odratować to co z nich zostało, i teraz właśnie sobie tak kombinuje z tym ścięciem, ze wtedy może by one już całe były ładne kiedyś nie poświęcałam tyle czasu nad ich pielęgnacją, a teraz zaczynam mieć naprawdę bzika na tym punkcie, zresztą poniekąd to Wasza zasługa
Podkład to na pewno bo raz pofarbowałam sobie sama włosy na blond i niestety na odrostach wyszła mi marchewka
Myślicie, że jakbym zrobiła podkładem i potem jakimś kolorkiem to wyszło by mi równo?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:06   #2050
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja mialam taka suszarko lokowke Rowenty. U mnie sparwdzila sie swietnie, ale mialam wystopniowane wlosy i ladnie wyglądały po jej użyciu.
W ogóle mysle czy nie dokupić innych produktów z Absolut Repair bo maska jest świetna

Piszecie, że nie nadążam czytać, jestem teraz pochłonięta studiami

Ewcia a powiedz Kochana co zdajesz na maturze? Wiesz już na jakie studia sie wybierasz? Ja nie wiedzialam do połowy liceum
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:12   #2051
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny powiedzcie mi jaką inna farbą mogę zastąpić Palette XXL czystą platynę bo ją wycofali czy co nigdzie nie mogę dostać Myślicie że
Palette Deluxe 100 byłaby odpowiednia?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 13:18   #2052
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka robiła 100, zobacz sobie Jej zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:19   #2053
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

marejta fryzurka numer 2

Agatau na maturze zdaje podstawowe angielski matemtyka i polski a dodatkowy WOS Wybieram się na pedagogikę resocjalizacyjną

Dziewczyny to co powiecie mi ostatecznie czy robic ten balejaż czy deluxe+syoss?? bo za niedługo zamierzam farbowac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:46   #2054
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co powiecie mi ostatecznie czy robic ten balejaż czy deluxe+syoss?? bo za niedługo zamierzam farbowac
ja mysle ze podkład a na to mozesz zrobić pasemka syossem tak jak ja
a pytałam o ten balejaż chłodnych blondów tej fryzjerki to powiedziała "nie oszukujmy sie to i tak jest rozjaśnianie i tak samo niszczy"
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:48   #2055
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny szybko odpiszę bo mało mam czasu...
Czytam was na bieżąco ale nie zawsze mam czas odpisać bo raz pies a dwa właśnie chorujemy z tż na grypę i nie mam siły siedzieć przed kompem.
On ma już oskrzela zajęte, ja dopiero zaczynam-zaraził mnie.

Kotka nie powinno nakładać się kilku farb jednego dnia- jest to potworne obciążenie dla włosa. Robi się tak tylko w wypadku gdy kolor wyszedł mega badziewny. Można i 3x nałożyć żeby klient jakoś wyglądał, ale zazwyczaj takie sytuacje to błąd fryzjerski.
Nie mówię tu o rozjaśnianiu a potem farbie-bo to jest zamierzone.
Co ta twoja fryzjerka chrzani...aż się wkurzyłam. Po pierwszej farbie i tak łuska się zamyka podczas mycia szamponem/zakwaszaniu lub odżywce.
Więc i tak trzeba ją na nowo otworzyć do ns. farbowania i nie ważne kiedy to nastąpi. Lepiej jednak włosy przetłuścić bo się skóry nie poparzy.

Czas trzymania farby liczymy dopiero od skończonego nałożenia.

marejta ja obstawiam fryz 1 lub 2 z tym że dłuższe wersje-właściwie ścięłabym to tylko co konieczne.

I pamiętajcie dziewczyny z cienkimi włosami! Takich włosów nie powinno się w ogóle cieniować- wyjdą wam rzadkie pióra a nie włosy.
Najlepsze są równe cięcia i dobre modelowanie na szczotce wierzchnich partii fryzury- no i oczywiście pianka nadająca objętość.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:51   #2056
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny a jaka pianke na objetosc polecisz?

Wracaj do zdrowia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:58   #2057
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka ja bym chyba tą twoją fryzjerkę
a było jej zapytać czy jak zrobi chłodny balejaż samymi farbami z wodą 6 i 9 to też zniszczy włosy?! Co za ignorantka... masakra...
Tylko ona pewnie zna tylko balejaż na rozjaśniaczu platinum i to dla niej już chłodny blond

Minusem chłodnego balejażu jest na pewno to że po tyg-2 efekt zniknie bo popiel się wypłucze a całość ociepli i będzie zwykły blond z refleksami.
Nie wiem czy jest to warte ze względu na koszt usługi.


Agatau ja lubię pianki welli, schwarzkopfa ze sklepowych. Sama używam ich do modelowania.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:04   #2058
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny szybko odpiszę bo mało mam czasu...
Czytam was na bieżąco ale nie zawsze mam czas odpisać bo raz pies a dwa właśnie chorujemy z tż na grypę i nie mam siły siedzieć przed kompem.
On ma już oskrzela zajęte, ja dopiero zaczynam-zaraził mnie.

Kotka nie powinno nakładać się kilku farb jednego dnia- jest to potworne obciążenie dla włosa. Robi się tak tylko w wypadku gdy kolor wyszedł mega badziewny. Można i 3x nałożyć żeby klient jakoś wyglądał, ale zazwyczaj takie sytuacje to błąd fryzjerski.
Nie mówię tu o rozjaśnianiu a potem farbie-bo to jest zamierzone.
Co ta twoja fryzjerka chrzani...aż się wkurzyłam. Po pierwszej farbie i tak łuska się zamyka podczas mycia szamponem/zakwaszaniu lub odżywce.
Więc i tak trzeba ją na nowo otworzyć do ns. farbowania i nie ważne kiedy to nastąpi. Lepiej jednak włosy przetłuścić bo się skóry nie poparzy.

Czas trzymania farby liczymy dopiero od skończonego nałożenia.

marejta ja obstawiam fryz 1 lub 2 z tym że dłuższe wersje-właściwie ścięłabym to tylko co konieczne.

I pamiętajcie dziewczyny z cienkimi włosami! Takich włosów nie powinno się w ogóle cieniować- wyjdą wam rzadkie pióra a nie włosy.
Najlepsze są równe cięcia i dobre modelowanie na szczotce wierzchnich partii fryzury- no i oczywiście pianka nadająca objętość.
bunny no to zdrowiej! ja tez tak myślałam z tym farbowaniem ale wolałam sie upewnić!
a z tym cieniowaniem to rzeczywiście u mnie zawsze porażka wychodziła...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:04   #2059
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Agatau na maturze zdaje podstawowe angielski matemtyka i polski a dodatkowy WOS Wybieram się na pedagogikę resocjalizacyjną

Dziewczyny to co powiecie mi ostatecznie czy robic ten balejaż czy deluxe+syoss?? bo za niedługo zamierzam farbowac
Ciekawy kierunek i to bardzo

blond bunny taka pianka Welli specjalnie na objetosc?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 14:05   #2060
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe kosmetyków do włosów to juz stanowczo za dużo nagromadziłam co do szamponów, to ostatnio robię taką kombinację-na skalp kładę lekki, oczyszczający szampon-np brzozowy, albo z Joanny z pokrzywą i czymś tam :P potem w ramach akcji porostowej Dermenę i z 2-3 min trzymam. A na resztę włosów to lubię Loreal Absolut Repair bo super nawilża potem odżywka/maska
z tego co się orientuje to Kerastase posiada specjalną serię do włosów mieszanych ciekawe w jaki sposób działają
Oj to też masz dużo tych specyfików
Ja bez odżywki/maski żyć bym nie mogła. W zasadzie szampon ma umyć i tyle, ale niektóre szampony strasznie mi obciążają włosy przy skórze głowy i po jednym dniu już są oklapnięte, jakby oblizane przez krowe

Znalazłam ten Kerastase na KWC, cena około 80zł, troche dużo. Znając mnie to za szampon nie dałabym tyle
Ostatnio zrobiłam sie bardzo oszczędna, aż sama się sobie dziwie
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:06   #2061
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Blond Bunny może Ty mi doradzisz jaką farbę mogę użyć zamiast palette XXL czystej platyny ? Bo ją wycofali
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:09   #2062
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka ja bym chyba tą twoją fryzjerkę
a było jej zapytać czy jak zrobi chłodny balejaż samymi farbami z wodą 6 i 9 to też zniszczy włosy?! Co za ignorantka... masakra...
Tylko ona pewnie zna tylko balejaż na rozjaśniaczu platinum i to dla niej już chłodny blond

Minusem chłodnego balejażu jest na pewno to że po tyg-2 efekt zniknie bo popiel się wypłucze a całość ociepli i będzie zwykły blond z refleksami.
Nie wiem czy jest to warte ze względu na koszt usługi.


Agatau ja lubię pianki welli, schwarzkopfa ze sklepowych. Sama używam ich do modelowania.
i własnie to chciałam usłyszeć... a nie jakaś zacofaną wieśniaczkę... czyli moja fryz!!!!! dzięki bunny
odrazu widać ze orientujesz sie we wszystkim... a nie to co ta "fryzjerka"
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:19   #2063
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka bo mnie wkurzają takie baby
jak koń-klapki na oczy i wiśta!
zapytaj jej tak mimochodem, jak balejaż wykonuje
i jakie zna odcienie chłodnego blondu z nazw np...


lady może być deluxe 100, skandynawski naturals 100 lub e20 intensiv kolor, ale wyjdą troszkę żółciej.


agatau ta na objętość cienkich włosów welli jest fajna tylko trzeba modelując mocno włosy do góry na szczotce naciągnąć i prawie jak tapir wychodzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:24   #2064
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no wiem własnie teraz jak najmniej prostuje to powinno być super... jeszcze będę używać jantara na skalp żeby szybciej rosły i zmienia skrzypovite na vitapil!

z joanny babuni nie polecam szamponów stosowałam do suchych teraz do wypadających i taka troche kicha... a jak użyłam rzepy to rzeczywiście jakoś inaczej wyglądały.... a z zapasem szamponów mam to samo i juz nawet jeden TŻ-towi oddałam zeby mój zapas sie zmniejszył

a co do pani fryzjerki... to tez tak myślę ze zazdrościła i ze sama by chciała wrócić do blondu!!! dlatego te zdjecia i "te" głupie teksty...
Kotka ja mam ten szampon z joanny, jeszcze go nie próbowałam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-i-chmielu.htm
A Tobie pewnie o ten chodzi?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-wypadania.htm

Mój TŻ moich szamponów nie chce używa z Vichy Dercos, ten na porost chociaż nie wiem po co, skoro ma gęsty włos może woli chuchać na zimne

A to niech se ta pani zazdrości nie przejmuj się nią. Mam nadzieje, że jak pójdziesz na czesanko to milszy dzień będzie miała. Wklej nam zdjątka fryzurki i nie daj sobie w takim dniu zepsuć humoru
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:32   #2065
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

BLOND BUNNY ojej ale ja juz mam swoje białe prawie włosy no takie jak masz na minaturce to identyczne mam je do pasa tylko zageszczem na keratyne to myślisz ze przyciemni mi je to chyba nie mozliwe bo to tez rozjasniajace przecież a ja chce tylko na odros zawsze robilam czysta platyna wlasnie a wczesniej super jasnym blondem E20 i wychodizly biale bez zoltych refleksow moze dlatego ze ja jestem tez naturalna blondynka i odrosty mam w sumie jasne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:34   #2066
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka jak zostanę przy deluxe+syoss to będę robiła raczej całośc

Bunny biedna, ja też jestem chora, ale mam zapalenie gardła i jestem na antybiotyku a mówiąc o balejażu z zimnych blondów, jakie kolorki byś polecała, żeby ładnie i chłodno wyszło, ale żaby tez były trwałe... nie muszą byc popiele...

Agatau dzięki mam nadzieję, że się dostanę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:39   #2067
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przy włosach tłustych i mieszanych można myć codziennie
Spokojnie.
Nie powinno się tak często myć włosów zniszczonych, przesuszonych, po trwałej, czyli uszkodzonych.
Co do ochrony suchych końców przy włosach mieszanych...
mogę polecić szampon fructis do mieszanych- ja sobie chwaliłam jak miałam ten kłopot z włosami gdy dojrzewałam.
No i przed myciem na grubo smarujcie włosy od połowy po końce odżywką lub maską.
Potem polewacie wodą rozprowadzacie szampon po skórze głowy i masujecie. Starajcie się żeby szampon tylko spłyną po włosach i nie trzyjcie ich przypadkiem- myjecie tylko przetłuszczoną skórę i nasadę włosów.
Do mycia starajcie się używać lekko ciepłej wody lub chłodnej-gorąca powoduje przetłuszczanie skóry i przesuszanie końców.
Suszenie suszarką -chłodny nawiew albo ciepły do połowy włosów a końce zostawić mokre do naturalnego schnięcia.
No i do ochrony końców serum albo odżywki bez spłukiwania.
Jeśli końce się rozdwajają od przesuszania-do ścięcia.
Ot i cała filozofia
Dziękujemy za rady kochana
A tą odżywkę/maskę przed myciem to ile potrzymać? bo o tym jeszcze nie słyszałam

Zdrowiej nam!!!
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:42   #2068
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia a jaka farba Ty farbujesz na taka biel widze ze chyba wlsoy masz doczepiane tez co?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:43   #2069
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny jeszcze jedno pytanko...jak nakładam farbę i zajmie mi to 15-20 minut a mam trzymac ogólnie 50 minut, to po nałożeniu farby mam trzymac te całe 50 minut czy tylko 30 czyli tyle ile mi pozostaje do ogólnego czasu trzymania??

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ewcia a jaka farba Ty farbujesz na taka biel widze ze chyba wlsoy masz doczepiane tez co?
mam clipy
farbuje syoss'em.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:44   #2070
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Blond Bunny może Ty mi doradzisz jaką farbę mogę użyć zamiast palette XXL czystej platyny ? Bo ją wycofali
mają być nowe odcienie z XXL...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.