Essence cz. VI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 20:41   #2641
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Niedziela mi pasuje Tylko o której? I czy reszcie chętnych będzie pasować?
Myślę że ok 16?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:46   #2642
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Myślę że ok 16?
Bardziej by mi pasowała 16.30 bo 16.20 powinnam być na dworcu trochę na dojście i byłoby ok. Ale trzeba zapytać jak pasuje Isi i czy ktoś jeszcze chce dołączyć?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:51   #2643
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny zainteresowane rozświetlaczem Moonlight coś dla Was

http://allegro.pl/puder-essence-moon...300710292.html
SexiChic jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:51   #2644
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Bardziej by mi pasowała 16.30 bo 16.20 powinnam być na dworcu trochę na dojście i byłoby ok. Ale trzeba zapytać jak pasuje Isi i czy ktoś jeszcze chce dołączyć?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post22982737
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:55   #2645
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Tak są z nowości i z tego co zauważyłam to są jakby zamiast tych No Limits Eye Colour Booster. Są w 4 kolorach: czarnym, brązowym, fioletowym i zielonym.
Miło mi, że Cię kuszę...

Nie mam porównania do tamtych ponieważ nie miałam żadnego. Ale tak jak napisałam wyżej ten tusz ładnie wydłużył i uniósł mi rzęski, z pogrubieniem też dał radę, jak widać nie posklejał mi rzęs, wręcz przeciwnie. Ma dobrą konsystencję, a szczoteczka ładnie rozdziela i czesze rzęski, nie kuje, nic z tych rzeczy. Teraz jeszcze patrzę na konsystencję ale nie ma w niej żadnych drobin. Mam go cały dzień na oczach i nic a nic się nie rozmazał, nie pokruszył i nie osypał. Mam wrażliwe oczy i również pod tym względem się sprawdził. Według mnie jakość przewyższa cenę. Kupiłam go bo chciałam spróbować kolorowego tuszu i jestem miłe zaskoczona bo szczerze mówiąc myślałam, że nie podoła moim rzęsom a tu taka miła niespodzianka. Aż mam ochotę jeszcze na zielony. Jak na tusz za 9zł (pojemność 8ml) to uważam, że jest super i warto spróbować. Efekt taki jak na zdjęciach które dodałam.

Dziękuję , ale inne kolory też są ładne.
Śmieszna sprawa bo ja mam brązowe oczy i jestem szatynką a moja młodsza siostra odwrotnie — naturalna blondynka z niebieskimi, niektórzy nie chcą wierzyć mimo, że jest między nami duże podobieństwo.
W sumie 9 zł to nie majątek, więc pewnie się skuszę Oby te tusze były lepsze od tamtych Jak na razie nie widziałam u siebie w szafach Essence żadnych nowości (Warszawianki! W których N są nowości? a może pojawiły się w Daglasach? )
Jak dostanę gdzieś "All eyes..." to wezmę brąz, jak się sprawdzi, to dokupię fiolet
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:59   #2646
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

DZIEWCZYNY Z ZABRZA, GLIWIC I OKOLIC KTÓRE CHCIAŁY SIĘ SPOTKAĆ I NAPAŚĆ NA NATURĘ W PLATANIE ABY UCZCIĆ POJAWIENIE SIĘ 2GIEJ SZAFY, PROSZĘ MELDOWAĆ SIĘ W WĄTKU :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22982843

A teraz już nie zaśmiecam tego tematu offtopowaniem o spotkaniu
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:13   #2647
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Pisałam już gdzieś to na forum,że kupiłam matowy cień z Inglota,taki wściekły różyk właśnie(Matte 380).Sądzę,że może idealnie zastępować CaH.
Aczkolwiek nie mam osławionego CaH,więc dokładnie nie porównam.
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ktoraś z Was pisała niedawno, że matowy wsciekły róż (cień) z Inglota ma bardzo podobny kolor do różyka z CaH (nie pamiętam kto pisał ).

A akurat mam ten cień z Inglota i róż CaH i zrobiłam porównanie - kolory są prawie identyczne! Różnią się jedynie tym, że cień Inglota ma dosłownie ciut cieplejszy odcień. Aplikuje się go jako róż bardzo dobrze, gładko, nie mialam problemów z nakładaniem. Jeden policzek pomalowałam różem CaH a drugi cieniem Inglota - nie widać jak dla mnie zadnej różnicy (jedynie przy dokładnym wpatrywniu się i gruntownej analizie widać odrobin cieplejszy odcień cienia).

Także jak którejś z was zależy na różu z Cah a jak wiadomo bardzo trudno go dostać w przyzwoitej cenie to można obejrzeć ten cień (matowy 783 Inglot z tych zwykłych czarnych okrągłych pojedynczych pudełeczek)
Dziewczyny, ale wy piszecie tutaj o innych odcieniach. To który w końcu jest podobny do tego z CaH?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:22   #2648
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W sumie 9 zł to nie majątek, więc pewnie się skuszę Oby te tusze były lepsze od tamtych Jak na razie nie widziałam u siebie w szafach Essence żadnych nowości (Warszawianki! W których N są nowości? a może pojawiły się w Daglasach? )
Jak dostanę gdzieś "All eyes..." to wezmę brąz, jak się sprawdzi, to dokupię fiolet
chyba w naturze nad peronami metra. Wydaje mi się, że widziałam miejsca na nowosci, ale je same wywialo. A reszta to nie wiem wiem, że na goclawiu było miejce na matt top coat ale czy na róże, tusze i inne to nie wiem
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:41   #2649
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Margat16, dzięki Trzeba będzie się rozejrzeć
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 22:02   #2650
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W sumie 9 zł to nie majątek, więc pewnie się skuszę Oby te tusze były lepsze od tamtych Jak na razie nie widziałam u siebie w szafach Essence żadnych nowości (Warszawianki! W których N są nowości? a może pojawiły się w Daglasach? )
Jak dostanę gdzieś "All eyes..." to wezmę brąz, jak się sprawdzi, to dokupię fiolet
Właśnie mi się przypomniało, że moja siostra miała kiedyś tusz No Limits tylko nie z serii tych kolorowych a ten podstawowy czarny po prostu No Limits i on był tragiczny, szczotka okropna a tusz jak mazia — sklejał i wychodził efekt "trzech" rzęs, kruszył się i rozmazywał niesamowicie, nikt nie był w stanie go używać i w końcu wylądował w koszu. Nie wiem czy to dokładnie to samo co te NL Colour Booster ale pewnie podobne skoro nazwa ta sama. Mając to na uwadze to myślę, że tego All Eyes nie ma co z nim w ogóle porównywać bo to całkiem inna bajka.

Ja w Łodzi w Douglasach nie widziałam, a w Naturach jest w "pierwszych" szafach tyle, że te szafy są u nas wymienione na takie inne, nowe. Tusz leży tam gdzie miejsce na różne tusze. Na moim nie ma naklejki "new" ale w książeczce jest oznaczony jako "new".

Trzymam kciuki, żebyś znalazła i żebyś była z niego zadowolona.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 22:09   #2651
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A mogę wstawić we wtorek? Dzisiaj już nie mam światła, a jutro jadę do babci i wrócę we wtorek
oczywiście że tak, z góry dziękuję
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 22:30   #2652
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało, że moja siostra miała kiedyś tusz No Limits tylko nie z serii tych kolorowych a ten podstawowy czarny po prostu No Limits i on był tragiczny, szczotka okropna a tusz jak mazia — sklejał i wychodził efekt "trzech" rzęs, kruszył się i rozmazywał niesamowicie, nikt nie był w stanie go używać i w końcu wylądował w koszu. Nie wiem czy to dokładnie to samo co te NL Colour Booster ale pewnie podobne skoro nazwa ta sama. Mając to na uwadze to myślę, że tego All Eyes nie ma co z nim w ogóle porównywać bo to całkiem inna bajka.

Ja w Łodzi w Douglasach nie widziałam, a w Naturach jest w "pierwszych" szafach tyle, że te szafy są u nas wymienione na takie inne, nowe. Tusz leży tam gdzie miejsce na różne tusze. Na moim nie ma naklejki "new" ale w książeczce jest oznaczony jako "new".

Trzymam kciuki, żebyś znalazła i żebyś była z niego zadowolona.
Dziękuję
Ja tez mam nadzieję, że to będzie coś innego... Lepszego, oczywiście
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 00:25   #2653
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jak wrzucisz zdjęcia na rączce albo na powiekach to pewnie się jeszcze bardziej napalę ale już wiem, że MUSI być moja



Tak, tak! To paletka dla mnie!!! Będzie moja na 100%



Nie znikła tylko ją zlikwidowali jakieś 2 albo 3 tygodnie temu. Mieli ją podobno przenieść do Douglasa na Czyżyny ale tam się nie pojawiła
Wydaje mi się, że dziewczyny ostatnio pisały, że wstawili na Starowiślną drugą szafę ale nie jestem pewna na 100%.




No to też jest przegięcie Ale pociesza mnie myśl, że jak kiedyś totalnie zbankrutuję to wystawię moje kosmetyki z essence na allegro i dorobię się tak, że zostanę milionerką
Tez moja paletka
Ja chyba tez tak zrobie jak zbankrutuje.Ludzie się rzucą a my będziemy liczyc kasę

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Muszę sprawdzić w moim Douglasie może będzie nawet tester.




Nigdzie nie ma.
Metallics chyba też jeszcze nie.
Z tego co wiem to u nas w Polsce nie ma jeszcze metallics.Dopiero w Niemczech wyszło.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak, jest ale nie szafa tylko kosmetyki ustawione na półkach a podobno ta szafa z Galerii Krakowskiej miała być tam przeniesiona.

Byłam właśnie dzisiaj w Douglasie na Czyżynach w celu infiltracji DW a pro po linerów - i niestety NIE MA Z resztą cała szafa była mocno przebrana
Swoją drogą w raz z wizytą w Douglasie moja kolekcja lakierów powiększyła się o c&g 38 CHOOSE ME! Śliczny zielono-niebieski kolor i pasuje mi do pomysłu na jutrzejsze ubranko
Gratuluje lakieru.Też go mam i jest świetny

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Ja po prostu musiałam Wam podesłać te linki. Nie wiem czy wszystkie już je widziały, ale siedziałam przed lapkiem z 2 minuty z kopara opuszczona i wielkimi oczami. Jak w ogóle można cos takiego robić?
http://allegro.pl/essence-compakt-pu...294242306.html
http://allegro.pl/essence-compakt-pu...295669570.html
A tu promocja - drugi już tańszy
http://allegro.pl/essence-compakt-pu...297359421.html
http://allegro.pl/essence-make-up-lo...292857219.html
http://allegro.pl/essence-xxxl-shine...291737942.html
http://allegro.pl/essence-quattro-ey...298367670.html
Szkoda, ze nie robi jeszcze zestawów po 10 błyszczyków w tym samym odcieniu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:42   #2654
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Widziałam wczoraj,też mnie powaliło.. Żeby chociaż inne kolory, to pal licho ździerstwo
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:55   #2655
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VI

Wczoraj odwiedzilam Tesco Goclaw. Szafa jest tez w Douglasie, ale taka mikro chuda, stoi zaraz przy wejsciu. Troche nowoscie w niej bylo, ale nie wszystko. Ale.. to samo jest w Naturze. Tylko czesc nowosci i to te same produkty. Troche szminek nowych, ale zaledwie chyba 3 kolory, nowe tusze, roze, blyszczykow nude chyba nie bylo.. Nie wiem jak lakiery, bo nie interesowalam sie. Cienie poczworne tez byly.
Kupilam w Naturze tusz MA zielony z promocji. Jestem ciekawa czy bedzie dzialal.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:11   #2656
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. VI

Wczoraj kupiłam sobie podwójne cienie do powiem, nie mam niestety porównania do innych, bo nie używałam w Bielsku są jeszcze brązująco nabłyszczające pasiaki zostały dla brunetek, pędzelki do różu, pudry matowe brązujące też są, pieczątki, lakiery do nich też

chyba nikt nie dział wcześniej...
http://allegro.pl/unikat-jedyny-limi...287907961.html
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:15   #2657
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale wy piszecie tutaj o innych odcieniach. To który w końcu jest podobny do tego z CaH?
Faktycznie, nie zauważylam, że piszemy o rożnych odcieniach.

Widziałam, że dużo dziewczyn szuka odpowiednika CaH i wiem ,że niestety wród tańszyh kosmetyków ciężko coś takiego znaleźć. Inglot na 100% nie ma różu w odcieniu który mógłby zastępować róż CaH.
Ja pisałam o cieniu nr 783 matowym, kupiłam go już parę lat temu i pamiętam, że poszłm wtedy do saloniku Inglota z myślą, że muszę kupić njwścieklejszy róż jaki będzie (chodziło o cień). I z tego co pamiętam tylko jeden był taki wsciekły (ten 783). Ale to było parę lat temu i może teraz jest jakiś inny odcien (już wsciekłych różów nie szukam ).

Zrobiłam porównanie tego cienia do Inglota (fotki poniżej). Cień Inglota jest jeszcze wscieklejszy niż CaH (!). Jest wścieklejszy i ma cieplejszy odcień. CaH jest trochę bardziej pastelowy od niego i bardziej wpada w fiolet/niebieski. Na policzkach wyglądają bardzo podobnie. Dodam jeszcze, że na fotce kolory nie wyszły tak mocne i wsciekłe jak są w rzeczywistości.

Jeszcz lepszy byłby kolor, ktory miałby chlodniejszy odcien (więc może ten drugi rożowy cień z Inglota ktorego ja nie mam byłby jeszcze bardziej podobny ). Wrzucę fotki jeszcze na wątek o odpowiedniku różu CaH moze sie komus przydadzą



A zapomnialam dodać, że ten cień Inglota jest normlany tylko mój ma taką zrytą powierzchnię bo przeprowadzałam na nim kiedys eksprymenty
__________________
blog

Edytowane przez kleopatre
Czas edycji: 2010-11-01 o 10:17
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:27   #2658
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Mam ten odcień błyszczyka który jest na aukcji, uwielbiam go.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:04   #2659
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essence cz. VI

Hej dziewczyny zapytam jeszcze raz,

czy w Naturze na Starowiślnej w Krk jest druga szafa??

bo nie wiem do której się jutro wybrać czy na starowiślną czy do galerii kazimierz
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 13:04   #2660
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam ten odcień błyszczyka który jest na aukcji, uwielbiam go.
daje jakiś kolor na ustach ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:22   #2661
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
daje jakiś kolor na ustach ?
Tak, ale nie jest to taki wściekły róż jak w opakowaniu, po prostu podbija naturalny kolor ust i daje taflę połysku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:02   #2662
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zapytam jeszcze raz,

czy w Naturze na Starowiślnej w Krk jest druga szafa??

bo nie wiem do której się jutro wybrać czy na starowiślną czy do galerii kazimierz
Informacje na ten temat znajdziesz w pierwszym poście tego wątku, tam jest cała lista drogerii z dwiema szafami w poszczególnych miastach.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-11-01 o 14:06
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:04   #2663
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Faktycznie, nie zauważylam, że piszemy o rożnych odcieniach.

Widziałam, że dużo dziewczyn szuka odpowiednika CaH i wiem ,że niestety wród tańszyh kosmetyków ciężko coś takiego znaleźć. Inglot na 100% nie ma różu w odcieniu który mógłby zastępować róż CaH.
Ja pisałam o cieniu nr 783 matowym, kupiłam go już parę lat temu i pamiętam, że poszłm wtedy do saloniku Inglota z myślą, że muszę kupić njwścieklejszy róż jaki będzie (chodziło o cień). I z tego co pamiętam tylko jeden był taki wsciekły (ten 783). Ale to było parę lat temu i może teraz jest jakiś inny odcien (już wsciekłych różów nie szukam ).

Zrobiłam porównanie tego cienia do Inglota (fotki poniżej). Cień Inglota jest jeszcze wscieklejszy niż CaH (!). Jest wścieklejszy i ma cieplejszy odcień. CaH jest trochę bardziej pastelowy od niego i bardziej wpada w fiolet/niebieski. Na policzkach wyglądają bardzo podobnie. Dodam jeszcze, że na fotce kolory nie wyszły tak mocne i wsciekłe jak są w rzeczywistości.

Jeszcz lepszy byłby kolor, ktory miałby chlodniejszy odcien (więc może ten drugi rożowy cień z Inglota ktorego ja nie mam byłby jeszcze bardziej podobny ). Wrzucę fotki jeszcze na wątek o odpowiedniku różu CaH moze sie komus przydadzą



A zapomnialam dodać, że ten cień Inglota jest normlany tylko mój ma taką zrytą powierzchnię bo przeprowadzałam na nim kiedys eksprymenty
Dziękuje Ci za zdjęcia porównawcze .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:20   #2664
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Essence cz. VI

O ja zaniedbałam wątek i nic nie wiem o żadnych nowościach tudzież limitowankach
Będę się musiała w końcu wybrać do drogerii i rozejrzeć
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:47   #2665
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny, wybaczcie, ale po kiego grzyba rozpisujecie się o tych allegrowych dziwactwach? co Was to tak naprawdę obchodzi?... Wy idziecie do Natury i kupujecie dwa, trzy, pięć razy taniej, po co więc grzebiecie w tych aukcjach...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:02   #2666
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Żeby było na co narzekać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:14   #2667
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Żeby było na co narzekać.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:38   #2668
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Żeby było na co narzekać.
no tak, to takie... polskie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:10   #2669
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zapytam jeszcze raz,

czy w Naturze na Starowiślnej w Krk jest druga szafa??

bo nie wiem do której się jutro wybrać czy na starowiślną czy do galerii kazimierz
Na Starowiślnej są dwie szafy, a w Galerii Kazimierz już nie ma drugiej.

A spis na początku jest raczej nieaktualny.
__________________

littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:10   #2670
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci za zdjęcia porównawcze .
Spoko mam nadzieje, że sie do czegos przydadzą
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.