Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 13:32   #691
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, a sama napisałas dół przez u otwarte pare postów wyżej post 678


no kurcze nie wiem co z tymi fryzjerkami, to czesto sie zdarza, ze przychodzi dziewczyna z przepieknymi włosami do pasa na obciecie koncowek a taka fryzjerka obcina jej do ramion. jak dla mnie to czysta złosliwosc, bo przeciez jak sie mowi koncowki, to nie połowe długosci..

a juz te dziewcyzny co maja białe czy bardzo jasne włosy to tylko słysza, ze włosy martwe, ze to juz nic nie pomoze..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:38   #692
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia to i ja zabiore glos w sprawie ortografii
czasem błąd ortograficzny powstaje w wyniku pospiechu.
Sama czesto robie literówki, przestawiam litery, nie wstawiam polskich znaków bo sie spiesze.
Choć staram się przestrzegac pisowni, ale nie czarujmy sie, wiele z nas robi duze bledy.
np zamiast więc napisane wiedz - nie pamietam kto, ale juz widziałam to kilka razy.
I wiele wiele innych
Ja jak nie jestem pewna slowa sprawdzam w słowniku.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:48   #693
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia to i ja zabiore glos w sprawie ortografii
czasem błąd ortograficzny powstaje w wyniku pospiechu.
Sama czesto robie literówki, przestawiam litery, nie wstawiam polskich znaków bo sie spiesze.
Choć staram się przestrzegac pisowni, ale nie czarujmy sie, wiele z nas robi duze bledy.
np zamiast więc napisane wiedz - nie pamietam kto, ale juz widziałam to kilka razy.
I wiele wiele innych
Ja jak nie jestem pewna slowa sprawdzam w słowniku.

Ojj uważajcie bo będzie ostrzeżenie

Ja akurat nie robię błędów ortograficznych bo dużo piszę, ale literówki to się zdarzają - szczególnie jak mówisz, gdy się pisze w pośpiechu. Poza tym czy osoby które piszą "bląd" nie widzą, że autokorekta podkreśla słowo na czerwono ? Wiadomo, że nie jest podkreślone dlatego, że to słowo jest super chociaż jest super - ale wiadomo, że chodzi o błąd w pisowni..

Swoją drogą apropo BLOND Czytam teraz książkę - 4 blondynki, całkiem wciągająca

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-04 o 13:50
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:51   #694
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatau, a czemu to do mnie? zazartowalam sobie z kotki
ja uwazam, ze to walka z wiatrakami. jak ktos pisze z błedami, to z pewnoscia o tym wie, ale widocznie mu to nie przeszkadza. Poza tym w regulaminie forum jest dlatego taki punkt, bo pewnie chcieli ograniczyc ilosc wystepowania takich utarczek słownych, ze wazniejsza jest tresc a nie to, czy sa tam błedy czy ich nie ma. Choc oczywiscie lepiej czyta sie tekst bezbłedny. Jako magister filologii polskiej widze i draznia mnie takie błedy, ale nigdy nie zwracam nikomu uwagi. Jak napisałas, jak komus zalezy to wezmie słownik, a aczsem po prostu ktos sie pomyli.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:57   #695
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a juz te dziewcyzny co maja białe czy bardzo jasne włosy to tylko słysza, ze włosy martwe, ze to juz nic nie pomoze..
Moja fryzjerka też ma takie pojęcie, bardzo ją lubię ale czasem te jej teksty mnie denerwują. Według niej mieć blond włosy i mieć ładne blond włosy to nie są pojęcia równoznaczne. Pamiętam, że przy którejś wizycie u niej taka byłam szczęśliwa, że włoski takie milutkie, a ona się śmiała, że pewnie nałożyłam tonę odżywki, że takie lśniące i miłe, na co ja odparłam, że nie używam produktów z silikonami i że moją metoda na włosy jest olejowanie - nie chciała mi uwierzyć

Swoją drogą apropo farb ja też nie wiem czym ona farbuje - tak jak wtedy tym matrixem mi robiła to musiałam pójść po raz 2 i zapytać czym robiła - bo farby są w szafce, gdzieś w kącie ona się odwraca miesza i ja nawet nie wiem co to

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, a czemu to do mnie? zazartowalam sobie z kotki
ja uwazam, ze to walka z wiatrakami. jak ktos pisze z błedami, to z pewnoscia o tym wie, ale widocznie mu to nie przeszkadza. Poza tym w regulaminie forum jest dlatego taki punkt, bo pewnie chcieli ograniczyc ilosc wystepowania takich utarczek słownych, ze wazniejsza jest tresc a nie to, czy sa tam błedy czy ich nie ma. Choc oczywiscie lepiej czyta sie tekst bezbłedny. Jako magister filologii polskiej widze i draznia mnie takie błedy, ale nigdy nie zwracam nikomu uwagi. Jak napisałas, jak komus zalezy to wezmie słownik, a aczsem po prostu ktos sie pomyli.
Jestem innego zdania - ja jak z kimś rozmawiam na gg albo mailuje zawsze zwrócę uwagę na błąd, ale nikt się na to nie obraża, to samo w drugą stronę jeśli ja się pomylę mam nadzieję, że ktoś mnie poprawi. Lepiej tak - w rozmowie ze znajomymi - niż później w jakimś piśmie w pracy takiego babola walnąć i się później wstydzić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-04 o 13:59
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:57   #696
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia
Ale ja nie do Ciebie, a ogólnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:58   #697
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, a sama napisałas dół przez u otwarte pare postów wyżej post 678
nawet bym nie zauważyła... no trudno... modertor ma racje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 13:59   #698
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ale soldy ale czekam za tydzien na przeceny

jesli chodzi o fryzjerki to moja mimo ze dobrze farbuje to czesto musze sie z nia wyklocac o nie obcinanie koncowek zazwyczaj ja wygrywam i obcinam raz na rok tylko

jesli chodzi o byki to ja czesto imiona i nazwy wlasne pisze z malej dlatego ze nie chce mi sie przyciskac shifta nie posiadam rowniez klawiatury z polskimi znakami ale zazwyczaj nie zwracam uwagi na bledy i juz chyba ze ktos zrobi cale zdanie z bysiorami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:00   #699
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia to i ja zabiore glos w sprawie ortografii
czasem błąd ortograficzny powstaje w wyniku pospiechu.
Sama czesto robie literówki, przestawiam litery, nie wstawiam polskich znaków bo sie spiesze.
Choć staram się przestrzegac pisowni, ale nie czarujmy sie, wiele z nas robi duze bledy.
np zamiast więc napisane wiedz - nie pamietam kto, ale juz widziałam to kilka razy.
I wiele wiele innych
Ja jak nie jestem pewna slowa sprawdzam w słowniku.
ja nie zwracam uwagi na błędy ale ten mnie poraził ! dlatego ze jestem blondynką
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:06   #700
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale soldy ale czekam za tydzien na przeceny

jesli chodzi o fryzjerki to moja mimo ze dobrze farbuje to czesto musze sie z nia wyklocac o nie obcinanie koncowek zazwyczaj ja wygrywam i obcinam raz na rok tylko

jesli chodzi o byki to ja czesto imiona i nazwy wlasne pisze z malej dlatego ze nie chce mi sie przyciskac shifta nie posiadam rowniez klawiatury z polskimi znakami ale zazwyczaj nie zwracam uwagi na bledy i juz chyba ze ktos zrobi cale zdanie z bysiorami
Co innego zrobić literówkę albo nie pisać polskich znaków (mimo iż byś napisała znakow i tak by było wiadomo, że miałaś na myśli znaków) a co innego napisać bląd - bo to nie literówka, a polskie znaki są
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:10   #701
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

KOTKA
przeciagasz tego nutrissa z 12 na calosc? na ile minut
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 14:11   #702
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatko, a no chyba że tak

yatta, znajomym zwracam uwage, jesli to gg, oczywiscie, ale na forum? nie chce mi się

fryzjerzy nie cierpia sposobow naturalnych, wiem jak kilka razy wspomniałam o olejowaniu, żółtku itp, to mnie tak zjechali, ze szkoda pisać. Ze to do lamusa takie metody, ze teraz sa dobre srodki a tym to sobie tylko zniszcze i takie tam bla bla. Ze zaczna mi wypadac, przetłuszczać się a zamiast cimnego blondu zacznie mi rosnac ciemny brąz..

cas, ja tez robie literowki bo mi sie alta i shifta wciskać nie chce, a długo miałam klawi bez literki ć i tak sie przyzwyczaiłam, żezwykle pisze bez ć.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:25   #703
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
KOTKA
przeciagasz tego nutrissa z 12 na calosc? na ile minut
malaksuje z wodą na 5 min na całość i zmywam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:34   #704
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny
To powiedz tz aby zrobil ci pare refleksow. Zobaczysz nie bedzie Ci tak razic.
A co do pisowni. Ja jak nie jestem pewna slowa to zastepuje je innym. Nie jestem swieta i zdaje sobie sprawe ze moja pisownia nie jest idealna ale staram sie jak moge. Piszac na telefonie nie mam takiej funkcji ze mi potresla slowa z bykami dlatego staram sie jak moge. Na kompie jak pisze to inna sprawa zawsze sprawdzam i poprawiam. Tak bylo by mi glupio jesli ktos by mi powiedzial ze pisze z bykami ale to ja zrobilam blad i przyjela bym to z pokora.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:38   #705
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
malaksuje z wodą na 5 min na całość i zmywam
a na odrostach ile trzymasz?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:53   #706
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia m jak mierzysz swoje włoski? wyrywasz włoska, czy od czubka głowy po końce?
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:56   #707
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny 10 stycznia idę do fryzjera zobaczymy co z tego wyjdzie....
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:58   #708
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 10 stycznia idę do fryzjera zobaczymy co z tego wyjdzie....
pochwal sie fotkami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:21   #709
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pochwal sie fotkami
macie to jak w banku
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 15:23   #710
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a na odrostach ile trzymasz?
45 min nie licząc nakładania farby
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:28   #711
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ widzę,że nie tylko ja spać nie mogę , dzięki za odp. Jeśli chodzi o telefony, to ja polecam samsungi! wg mnie najlepsze
Nie, że spac nie mogłam, tylko byłam w pracy do 6:00 Dzięki za opinie.


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Enchanted jest jeszcze jedna mala kombinacja o która mogłabyś sie pokusić i robi sie tak w salonach
Zamiast skandynawskiego kłaść na odrost gęstszą kąpiel rozjaśniajacą na 20 minut, a potem normalnie wybraną farbę. Bo jak rozjaśnisz odrost kąpielą o 2 tony czyli do poziomu 6 to potem farba juz ci weźmie a nie bedzie efektu białych włosów. I powinny mieć lepszą kondycję.
Maska mili to koszmar Moja sis zniszczyła sobie nia wlosy Po zużyciu 1 litra miala wlosy tak suche że sie łamaly w każdym miejscu- nie polecam!
Co do telefonu jestem za nokią- swoją rozową mam juz 6 lat- bateria nadal trzyma tydzień a nigdy nie zmieniana i nigdy mnie nie zawiódł- bezawaryjny! No i ten design!
Samsungi i soniacze awaryjne- mój tż na każdej tej marce już parę razy sie przejechał- wytrzymywały mu pół roku a gwarancji w serwisie nie uznawali i cos wymyślali


A teraz laseczki porównanie kolorów
W którym mi najlepiej???
Oceniajcie od 1 do 3.

219 popielaty blond
Załącznik 3642939

100 skandynawski
Załącznik 3642940

c12 mroźny
Załącznik 3642941
Dziękuje kochana za porade Pomyśle nad tym. Ale sęk w tym, że ja bym chciała się zupełnie rozjaśniacza pozbyc. Wiem, że w moim przypadku nikłe szanse na to, ale z drugiej strony przecież poziom 8 to nie strasznie jasne włosy.
Myślisz, że jakbym następnym razem zrobiła odrost c12 i przypuścmy, że się nie poszczęści, to moge spokojnie nałożyc na to tego Wbisa 8.1 i wyjdzie ten kolor jakoś sensownie? Albo lepiej kupic farbke prof z ósmego poziomu i spróbowac na odrost dac z 12%, a na reszte z 6%?

Odnośnie tej maski, to faktycznie lepiej w kąt ją rzuce. W zasadzie nie stosowałam jej już chyba z 4 miesiące, nie leży mi po prostu. A jak piszesz, że Twojej sis zniszczyła włosy to już w ogóle. Tylko skąd takie opinie ma na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1
W lutym zamówie dolce anti

Ja się wyłamie, bo mi się najbardziej kolor podoba po c12 To pierwsze zdjęcie śliczne-fakt, ale ja za tak białymi włoskami nie przepadam, więc pewnie dlatego bardziej stawiam na 3. I odrost się mniej odznacza
Skoro zdania są podzielone, ja bym spróbowała wymieszac, jak pisałaś, c12 z 219. I już, po kłopocie


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
enchanted, bardzo dziekuje
Moje włoski delikatnie faluja, ale dzieki temu raz moge miec całkiem proste a raz kręcone A gładkie, bo ciagle je odzywiam i dbam jak głupia. Mam jakas obsesje, ze mi sie zniszcza nim je zapuszcze, ze zaczna sie łamac albo rozdwajac. Normalnie nienormalne.
No i tu Ci zazdroszczę bo moje się falują dosc mocno, a że kocham proste włosy to jade prostownicą po nich. Mam nadzieje, że kiedyś się do tych moich fal przekonam...

I nie jest to nienormalne. Bardzo dobrze, że tak dbasz o nie Ja też dzięki wizażowi dużo więcej uwagi im poświęcam niż wcześniej Jeszcze tylko olejami muszę ja pokarmic od czasu do czasu i myślę, że już będzie bardzo ok


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
Kochana no mam nadzieje ze sie fajnie wyrowna. Wczoraj bylam w sklepie i zobaczylam sie w lustrze i musze powiedziec ze juz mnie tak to nie razi. A to zawsze tam nie moglam na siebie patrzec jak chodzilam po sklepach. Po za tym moje wlosy na dlugosci nie sa az tak bardzo jasne widz moze dlatego sie to jalo tako miesza.
Co do telefonu. Ja te jestem przeciwnikiem noki. W calym swoim zyciu mialam tylko jedna i powiedzialam nigdy wiecej za to od 11 lat mam tylko i wylacznie samsungi, mialam chyba ze 6 aparatow i chwale sobie bardzo. Obecnie nie liczac iPoone uzyam Samsunga Giorgio Armani
dotykowy.
Wiadomo kazdy lubi cos innego ale ten samsung co pokazalas jest

Acha dziewczyny jeszcze wracajac do maski dolce to potrafie miec wlosy czysciutkie nawet do trzech dni bez smalczyku. Przy sklepowych odzywkach po jednym dniu juz byly wstretne.
Na pewno się wyrówna

Dziekuję za opinie odnośnie telefonu. Ja teraz aktualnie mam nokie i tak średnio jestem z niej zadowolona. Bateria po 1,5-2 latach trzyma mi max 2 dni :/ fakt, dośc duzo beblam przez tel, ale 2dni to i tak mało jak na taką firme. I czerwona słuchawka czasem zawiasa dostaje
Jeszcze je pooglądam, podotykam obczaje funkcje i zdecyduje się na któryś z tych trzech co pokazałam

I ja również się Wam pochwalę.
Tak z 4 lata temu musiałam myc włosy codziennie, bo na drugi dzień wyglądałam jak ulizaniec. Od jakiś dwóch lat myłam co 2dni, A teraz myję co 3 i nie wyglądają najgorzej Nie wiem co jest tego powodem, ale bardzo mnie to cieszy, szczególnie teraz, zimą


Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
Ślicznie wyglądałaś
Życzę powodzenia w osiągnięciu postanowienia noworocznego


Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Bunny, ja tez myślę, że najlepiej na 1 zdjęciu
Czyli generalnie nie ma szans na taki kolor jak mam na końcach bez podkładu??
Zrobiłam dziś zdjęcia w świetle dziennym , widać na nich, że włosy mam ciepło-zimne
Byłam dziś zobaczyc na farby i zastanawia mnie farbka Garnier Color Naturals E0(rozjaśnia od 4-6)-robił ktoś?
a co myślicie o takim miksie została mi e20 i jak bym wzieła z niej te saszetki z aktywatorem rozjaśniania i dodała to tej 219 permanent, to mogło by coś wyjśc z tego?

A zapomniałam dodać, że na te ciepłe odrosty daje sobie odżywke z biosilka fioletową, dlatego jeszcze mi to tak bardzo nie rzuca w oczy różnica, ale jakbym nie dawała to pewnie wyglądało by to okropnie, już po ok 2 miesiącach jak chodziłam na odrosty, to włosy były całkiem wypłukane i w odcieniu ciepłym. Fryzjerka robiła mi Goldwellem, szkoda, że nie wiem jakim :/
Bardzo ładne włoski masz
Ja bym proponowała odrost zrobic którąś z palettek (a10, 219 lub c12)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:22   #712
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blondaski slyszalyscie moze o piciu wierzbownicy? to polecane jest dla osob z nadmiernym ostrym wypadaniem wlosow wlosy sie wzmacniaja i rosna nowe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:34   #713
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Nie, że spac nie mogłam, tylko byłam w pracy do 6:00 Dzięki za opinie.




Dziękuje kochana za porade Pomyśle nad tym. Ale sęk w tym, że ja bym chciała się zupełnie rozjaśniacza pozbyc. Wiem, że w moim przypadku nikłe szanse na to, ale z drugiej strony przecież poziom 8 to nie strasznie jasne włosy.
Myślisz, że jakbym następnym razem zrobiła odrost c12 i przypuścmy, że się nie poszczęści, to moge spokojnie nałożyc na to tego Wbisa 8.1 i wyjdzie ten kolor jakoś sensownie? Albo lepiej kupic farbke prof z ósmego poziomu i spróbowac na odrost dac z 12%, a na reszte z 6%?

Odnośnie tej maski, to faktycznie lepiej w kąt ją rzuce. W zasadzie nie stosowałam jej już chyba z 4 miesiące, nie leży mi po prostu. A jak piszesz, że Twojej sis zniszczyła włosy to już w ogóle. Tylko skąd takie opinie ma na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1
W lutym zamówie dolce anti

Ja się wyłamie, bo mi się najbardziej kolor podoba po c12 To pierwsze zdjęcie śliczne-fakt, ale ja za tak białymi włoskami nie przepadam, więc pewnie dlatego bardziej stawiam na 3. I odrost się mniej odznacza
Skoro zdania są podzielone, ja bym spróbowała wymieszac, jak pisałaś, c12 z 219. I już, po kłopocie




No i tu Ci zazdroszczę bo moje się falują dosc mocno, a że kocham proste włosy to jade prostownicą po nich. Mam nadzieje, że kiedyś się do tych moich fal przekonam...

I nie jest to nienormalne. Bardzo dobrze, że tak dbasz o nie Ja też dzięki wizażowi dużo więcej uwagi im poświęcam niż wcześniej Jeszcze tylko olejami muszę ja pokarmic od czasu do czasu i myślę, że już będzie bardzo ok




Na pewno się wyrówna

Dziekuję za opinie odnośnie telefonu. Ja teraz aktualnie mam nokie i tak średnio jestem z niej zadowolona. Bateria po 1,5-2 latach trzyma mi max 2 dni :/ fakt, dośc duzo beblam przez tel, ale 2dni to i tak mało jak na taką firme. I czerwona słuchawka czasem zawiasa dostaje
Jeszcze je pooglądam, podotykam obczaje funkcje i zdecyduje się na któryś z tych trzech co pokazałam

I ja również się Wam pochwalę.
Tak z 4 lata temu musiałam myc włosy codziennie, bo na drugi dzień wyglądałam jak ulizaniec. Od jakiś dwóch lat myłam co 2dni, A teraz myję co 3 i nie wyglądają najgorzej Nie wiem co jest tego powodem, ale bardzo mnie to cieszy, szczególnie teraz, zimą




Ślicznie wyglądałaś
Życzę powodzenia w osiągnięciu postanowienia noworocznego




Bardzo ładne włoski masz
Ja bym proponowała odrost zrobic którąś z palettek (a10, 219 lub c12)
Myśle że mogłabyś spróbować z tą c12 na caly odrost a jeśli dojdziesz do wniosku że jest tragicznie ratować to wbisem
Albo leciutka kąpiel i wbis i nic znać nie będzie że cos było nie tak.
Zawsze to ulatwienie bo sklepowe farby sa bardziej dostępne. Poza tym jeśli mi wychodzi ok na jasnym brązie to tobie na brązie średnim taki chyba masz też powinno wyjść najwyżej nieznacznie ciemniej.
Wiem też że fryzjerki po prostu jak ktos chce jasny blond farba a ma poziom 5-4-3 robią najpierw kąpiel jako podkład. I wtedy wychodzi miodzio.
profesjonalna z poziomu 8 z wodą 12% tez by ci wyszla, ale dobrać odpowiedni kolor profesjonal to też wysiłek no i wypłukiwanie i rudzienie dochodzi
Tak czy inaczej ja bym na twoim miejscu próbowala na małym odroście w miarę takim 2-3 tyg. żeby łatwo to potem wyprowadzić.
Ja nie mówie że mila jest zabojcza czy cos... po prostu mojej sis zrobiła siano a ty jakie masz odczucia?

Dziewczyny jednak przemyślałam sprawę i zostaje c12
Boję sie że znów schrzanie kolor i potem będę pól roku wyprowadzać, a i tak nie jest idealnie dopóki mam po skandynawskim a nie chce obcinać włosów.
Nie wiem co mnie dopada.
Dzięki za wsparcie!
Enchanted i Adzi trzymacie mnie na duchu!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:46   #714
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Myśle że mogłabyś spróbować z tą c12 na caly odrost a jeśli dojdziesz do wniosku że jest tragicznie ratować to wbisem
Albo leciutka kąpiel i wbis i nic znać nie będzie że cos było nie tak.
Zawsze to ulatwienie bo sklepowe farby sa bardziej dostępne. Poza tym jeśli mi wychodzi ok na jasnym brązie to tobie na brązie średnim taki chyba masz też powinno wyjść najwyżej nieznacznie ciemniej.
Wiem też że fryzjerki po prostu jak ktos chce jasny blond farba a ma poziom 5-4-3 robią najpierw kąpiel jako podkład. I wtedy wychodzi miodzio.
profesjonalna z poziomu 8 z wodą 12% tez by ci wyszla, ale dobrać odpowiedni kolor profesjonal to też wysiłek no i wypłukiwanie i rudzienie dochodzi
Tak czy inaczej ja bym na twoim miejscu próbowala na małym odroście w miarę takim 2-3 tyg. żeby łatwo to potem wyprowadzić.
Ja nie mówie że mila jest zabojcza czy cos... po prostu mojej sis zrobiła siano a ty jakie masz odczucia?

Dziewczyny jednak przemyślałam sprawę i zostaje c12
Boję sie że znów schrzanie kolor i potem będę pól roku wyprowadzać, a i tak nie jest idealnie dopóki mam po skandynawskim a nie chce obcinać włosów.
Nie wiem co mnie dopada.
Dzięki za wsparcie!
Enchanted i Adzi trzymacie mnie na duchu!
Kochana ja trzymam za ciebie kciuki i nie moc C12 będzie z Nami

A ja dziś prościutko po pracy pobiegłam do Rossmana i zakupiłam MerzSpezial ale ten exstra dla włosów.Również zawiera 120 tab.ale jego się zażywa dwa razy dziennie z tym ze po dwie tabletki.Wychodzi op.na miesiąc kuracji.Ale mi to nie przeszkadza.Przetestuje go a najwyżej za miesiąc wrócę do klasycznego bo tamten na dwa miesiące starcza.Będę zdawać relacje co i jak
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:50   #715
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałam.. niektóre to przegięcie
Ale ta np nie kosztuje 1000 a wygląda całkiem całkiem Poza tym ta cała metoda lace wig (widziałam filmik na youtube) wcale nie wygląda tak naturalnie...
http://allegro.pl/piekna-peruka-pame...384986856.html
Z chęcią bym to przymierzyła Oczywiście kolor z głównego zdjęcia (pierwszy).





Snow nie przejmuj się, że tylko w weekendy - częściej nie trzeba a nawet jest nie wskazane. Ja jak odkryłam cud olejowania to nakładałam co drugi dzień bo biegałam rano - jakbym nie biegała to bym nakładała codziennie i pamiętasz jak narzekałam, że włosy zrobiły mi się dziwne?
Przedobrzyłam z pielęgnacją i obciążyłam je. Obecnie kładę olej jak mi się przypomni - zresztą Ty nie masz przesuszonych włosów więc nie ma potrzeby robić tego częściej
No nie wiem ja bym się nigdy nie odważyła w peruce wyjść
I dzięki, tak sobie myślę, że ten olejek to co drugi weekend będę nakładać

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki, może doradzicie Zastanawiam się, który telefon kupić i mam mętlik.
Przez all nie będę zamawiała, ale wklejam linki, abyście zdjęcia mogły zobaczyć
1) http://allegro.pl/nokia-3710-rozowa-...387150325.html
2) http://allegro.pl/sony-ericsson-jalo...389606579.html
3) http://allegro.pl/samsung-s7070-purp...396229411.html
A ja bym brała Samsunga dive Sama się czaiłam na białą ale ostatecznie padło na HTC i nie żałuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mała ci starczy na raz w tygodniu- ja biorę dużą ze względu na oszczędność.
Na końce i długości polecam isanę w sprayu do farbowanych odżywkę wczoraj moja sis też sie w niej zakochała i po farbie i pazurach u mnie poleciała biegiem do rossa- polecam za 8zl!
Nie ma alko! Ma silikon i robi mięciutkie wlosy!


A nie taniej i ekologiczniej torba papierowa na głowę?
Oj Yatta... tobie sie chyba lanie należy za te kombinacje- masz naprawdę ok wloski!


Bo jest milion razy lepsza i pomaga nawet w skrajnie spalonych wlosach a te inne to jak odżywki mocniejsze...


Nie wiem czy na przesuszone ale na zniszczone na pewno.


Szalona jesteś kobieto


Przy ciemnym blondzie który masz z popielatym połyskiem naturalnie odrost zawsze ci wyjdzie ciepło za pierwszym razem a po kolejnej farbie powinien sie zmrażać. Chyba że farba źle dobrana i za mały oksy.
Dla ciebie foty na końcu postu porównanie kolorów farb o które pytałaś.


Zimne kolory zawsze są siwe lub szare- albo rybki albo akwarium- jak zimny to szary jak ciepły to żołty lub rudawy


Enchanted jest jeszcze jedna mala kombinacja o która mogłabyś sie pokusić i robi sie tak w salonach
Zamiast skandynawskiego kłaść na odrost gęstszą kąpiel rozjaśniajacą na 20 minut, a potem normalnie wybraną farbę. Bo jak rozjaśnisz odrost kąpielą o 2 tony czyli do poziomu 6 to potem farba juz ci weźmie a nie bedzie efektu białych włosów. I powinny mieć lepszą kondycję.
Maska mili to koszmar Moja sis zniszczyła sobie nia wlosy Po zużyciu 1 litra miala wlosy tak suche że sie łamaly w każdym miejscu- nie polecam!
Co do telefonu jestem za nokią- swoją rozową mam juz 6 lat- bateria nadal trzyma tydzień a nigdy nie zmieniana i nigdy mnie nie zawiódł- bezawaryjny! No i ten design!
Samsungi i soniacze awaryjne- mój tż na każdej tej marce już parę razy sie przejechał- wytrzymywały mu pół roku a gwarancji w serwisie nie uznawali i cos wymyślali


A teraz laseczki porównanie kolorów
W którym mi najlepiej???
Oceniajcie od 1 do 3.

219 popielaty blond
Załącznik 3642939

100 skandynawski
Załącznik 3642940

c12 mroźny
Załącznik 3642941
Na tych zdj najbardziej podobasz mi się w popielku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
1 zdjecie zdecydowanie! Super, wyglądasz super.

mysia
dziękuje
Na pewno chcialabym chodzić, ale z drugiej strony fryzjerski zawsze chcą obcinać włosy.
Gdybym miała pewność że nic mi nie obetnie chodziłabym.
Teraz kusi mnie 10,13 na odrost, ale to jeszcze się zastanowie

snowhitee
to trzeba będzie połazić po sklepach
A ja chyba nie piszę sie na farbowanie w ten weekend.
Odrost mi nie przeszkadza, a nie chce mi sie farbować, 10 stycznia mam egzamin i nie bede miała głosy do farbowania
A ja farbuję i to chyba w czwartek już @ się zbliża i chcę zdążyć przed

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

bralas ktora z was HA-PANTOTEN?? podobno jest dobry na wlosy ..
ja brałam przez 3mies Rzeczywiście jest dobry, jak teraz oglądam zdj to sporo mi włosy urosły nawet i cera się poprawiła

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
ślicznie wyglądałaś

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
No tak kochana, ale zaniedługo będzie odrost widoczny mocniej i tak czy tak będę musiała go zrobić ( chcę zrobić tylko odrost naturalny i przeciągnąc tak do połowy długości, koncówki już dużo przeszły i zawsze chywataja na sino koperkowy) a zdrowe no nawet tak, dlatego, że podcinałam je praktycznie przy każdej wizycie u fryzjera, gdyby nie to były by już chyba za posladki i staram się dbać o nie, bo cieniutkie są i delikatne jak u dziecka.
Powiem Ci,że takim podcinaniem co miesiąc dużo nie zapuścisz A i włosy wcale tego nie potrzebują, wiem bo sama jak chodziłam do fryzjerki co miesiąc to przy okazji zawsze podcinała mi końcówki przez pół roku miałam włosy tej samej długości, porażka A ich stan wcale nie był jakiś rewelacyjny dzięki temu. Teraz już dość długo farbuję sama, podcinam co 4-5 miesięcy, włosy mi urosły i są w dobrym stanie dzięki mojej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
macie to jak w banku
No mamy nadzieję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:08   #716
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee właśnie powiedziałam koniec z tym podcinaniem, a że mojej fryzjerki nie ma do sierpnia, więc troche do tego czasu zdążą podrosnąc , najbardziej się wnerwiłam jak je pocieniowała bo miałam wszytskie równe i wtedy poszło mi tak z 7 cm z długości, a fryzjerka : "ja z długości nie podcinałam, tylko cieniowałam," widziała jaka byłam załamana, teraz podcina mi tylko końce, albo te bardziej zniszczone. Ale muszę przyznać, że już jakis rok albo i więcej nie widziałam rozdwojonych końcówek u siebie

_eNchaNted_ dziękuję
EwCiA000 też czasami się zastanawiam czy nie lepiej było by powrócić do balejażu, ale takiego gęstego jednym blondem, z niecierpliwościa czekam na fotki

kurcze ciekawe co mi by wyszło po c12

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2011-01-04 o 17:09
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:24   #717
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yata no 1000 zł za perukę to jak dla mnie trochę dużo

Enchanted ja bym kupiła Samsunga Dive

Bunny mi się najbardziej podoba po 219 popielaty blond

Kedud ładnie wygladalas i Twoje wloski tez sliczne

Monisia sliczne wloski

Kotka no wlasnie tak sie zastanawialam,bo jakies takie dlugie

Dzis bylam w New Yorkerze i kurtka na która sie czailam jest na przecenie za 80 zł nie wiem czy kojarzycie taka rozowa w kratke
Juto musze isc zakupic,moze jeszcze cos znajde,bo duzo przecen bylo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:36   #718
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
blondaski slyszalyscie moze o piciu wierzbownicy? to polecane jest dla osob z nadmiernym ostrym wypadaniem wlosow wlosy sie wzmacniaja i rosna nowe
Poczytam o tym moze to bedzie przelom dla mouch wlosow

Zrobilam tym garnierem 111 ,ale wyszlo mi troche niebiesko ,a w niektorych miejsach nalozylam tak farbe ,ze rozjasnilo mi o gora 2 tony czy moge i kiedy nalozyc na to kolejna farbe z 12%?

KOTKA czy to w ogole ta farba?http://www.bazarek.pl/produkt/232264...asniajacy.html
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:39   #719
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata no 1000 zł za perukę to jak dla mnie trochę dużo

Enchanted ja bym kupiła Samsunga Dive

Bunny mi się najbardziej podoba po 219 popielaty blond

Kedud ładnie wygladalas i Twoje wloski tez sliczne

Monisia sliczne wloski

Kotka no wlasnie tak sie zastanawialam,bo jakies takie dlugie

Dzis bylam w New Yorkerze i kurtka na która sie czailam jest na przecenie za 80 zł nie wiem czy kojarzycie taka rozowa w kratke
Juto musze isc zakupic,moze jeszcze cos znajde,bo duzo przecen bylo
Ja chyba kojarzę Kurka a ja nie lubię New Yorkera u siebie, zawsze jest tam taki bałagan i pełno ludzi, że ciężko mi coś tam znaleźć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:52   #720
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja chyba kojarzę Kurka a ja nie lubię New Yorkera u siebie, zawsze jest tam taki bałagan i pełno ludzi, że ciężko mi coś tam znaleźć
Mi chodzi o tą kurtkę
http://www.we-dwoje.pl/rozowa;kurtka...html#gallery_0

tak doszlam do wniosku dzisiaj,że wszystko mam dlugie,a nie mam zadnej sportowej kurteczki
ja lubie ten sklep,bo w sumie u mnie to jedyna sieciówka w której mozna cos kupic
no i jeszcze mam C&A ale mam wrazenie,ze tam caly czas te same ciuchy wiszą
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.